Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Raziel Vex EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Raziel Vex EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Raziel Vex EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Raziel Vex EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Raziel Vex EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Raziel Vex EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Raziel Vex EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Raziel Vex EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Raziel Vex EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Charlotte Avery

Charlotte Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Marie Avgeropoulos

»
» Szomb. 13 Jan. - 22:11

Raziel Vex



Csoport:

Mardekár

Kor:

17

Származás:

Aranyvér

Lojalitás:

Voldemort párti!

Play by:

Alex Pettyfer

Ők várják:

Charlotte (én), Richard, aki nyilván vált majd veled pár szót, apa úgysem tenné meg.





Helló Raziel! Nem egy arkangyal nevét viseled? Hagyjuk a tréfát! Kedves szüleink minket egy párnak tekintenek, ha akarjuk ha nem! Azon gondolkodom hol láttam már ezt a cuki arcot, de azt hiszem, hogy talán az Abszol úton, egyik bevásárlásunk során a családdal. Aranyvérű vagy, helyes is a magad módján és az eleje óta éke vagy a Mardekárnak, ám hamarosan végzel. Én még maradok kicsit tanulni, de az eljegyzést ma holnap megtartják. Az én fejem nem igazán hajlik a dologra, a te feladatod az, hogy még jobban elcsavard a fejem, mert akkor az Abszol úton bimbót nyitott a mosolyod, mire én persze ügyesen elkaptam a tekintetem fülig vörösödve és mivel anyám ezt észre vette, így te vagy az áldozat. Hogy közömbös vagyok-e neked vagy sem, rád bízom, ám örülnék annak ha a végére megmutatnánk az ősöknek, hogy egyébként kialakulhat a love sztori is az elrendezett dolgokból, ritka, de nem lehetetlen.

A neved persze még nem tudom, hiszen csak egyszer láttalak, mivel a mardekárba kerültem, nincs is nagy gondod a pókháló szövögetéssel a fejemben, de kérlek ne vedd zokon, hogy ha elutasítalak, hiszen én úgy tudom hogy már elígértek, csak még nem tudom hogy kinek, tehát okos kislány módjára nem barátkozom fiúkkal, ennyiben megtartom a család "becsületét".

Hogy a suli kijárása után mivel fogsz foglalkozni rád bízom, akár még Halálfaló is lehetsz, szolgálva urad, hogy miért az is a te dolgod, ha elpártolnál a lojalitásodtól, azt is elfogadnám, persze ha ez a románc miatt lenne így. Teljesen kész vagyok kompromisszumot kötni, a leírtakon kívül. Persze ha ágyba csábítanál győződj meg róla, hogy más nőnemű nincs ott. Lehetnél mardekárosokat megszégyanítő monogám párkapcsolat kedvelő Wink

Várlak! PB nem ajánlott, de beszélgetünk esetleg róla! Ha itt vagy PM Smile



Vissza az elejére Go down

Raziel Vex

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-