Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Fákjú tanár úr! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Fákjú tanár úr! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Fákjú tanár úr! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Fákjú tanár úr! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Fákjú tanár úr! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Fákjú tanár úr! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Fákjú tanár úr! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Fákjú tanár úr! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Fákjú tanár úr! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Szer. 11 Ápr. - 20:15




Alec & Dixon




Bájitaltan, oké, ez még logikusan illik ebbe a beteg világba, mérgeket kotyvasztani és valami kurva jó nő óráit vettem fel, rákerült a bakancslistára, megéri bejárni.
Bűbájtan azzal a röhejes törpével, de kell használni pálcát, érdekes a maga nemében. A sötét varázslatok kivédése úgy ahogy van hiányos, mert szórni kell azt bazdmeg először is, aztán kivédeni. De ilyen, hogy gyógynövénytan, gazosítás, vagy mágiatörténet a mese habbal?!
Aztán mi a faszom az a Legendás Lények Gondozása? Pesztramunka egy Minotaurusszal?
Legszívesebben baseball sisakban jönnék és ütő sem ártana. Iszkol mindenki, mint a rossz fene, azt beszélik helyes az új segéd, rohannak szopni a gyíkját. Csak nem fogja elővenni legendás lényke címén. Francbais, lóg rajtam ez a vacak. Araszolok ebben a kibaszott tógában, úgy nézek ki, mint egy pap. A nap huszonnágy órájából végigfintorgok huszonnégyet, kajak még álmomban is csinálom, akkora cirkusz ez az egész. Néhány igét tudtam már, persze, de még semmi igazán ütőset, betörni a köztudatba, vagy befurakodni a seprűsök közé. Kviddics vagy hogy hívják és mindenki arról csicsereg mennyire állatság repülni, akkor vagy valaki, ha betolod a képed és megnyersz valami flancos kupát. Nem nagyon vágom milyen módszerrel marad meg az ép töke ezen valakinek, de haljak meg ki akarom próbálni, aztán olyan tárgyat csak elsőben tartanak, hogy repülés. A jó dolgokat mindig a nyomorék törpék kapják.
Hamar levágós volt viszont, hogy mi zöldek vagyunk a legmenőbbek, a sárgák egyenesen gyalázatosak és a pirosak esküdt ellenségeink. Különben tisztára olyan feeling, mint egy focimeccsen, rivalizálsz a nap minden percében, valami szaros kupáért, legalább pénzjutalmat kapnánk öcsém. Nem éri meg, de ki vagyok én, hogy szembemenjek a bolondok törvényeivel? Letaposom valami köcsög kis piros cipőjének sarkát, mire hátrafordul, ezzel a szöveggel: „hé!” Az út hátralévő részében szakadok. Aztán tömörülök én is a jó pasinak csúfolt coffos fazonhoz, próbálom buzi szemmel nézni, mégis jobban érdekel az előttem terpeszkedő kövér liba, akitől nem látok szart se, beletúrok a hajába, harsányan közölve:
- Bogár ment a hajadba lúzer, húzzál a hátsó sorba!
A kettő ne függ össze, de hamar leesett, jó helyen vagyok én, a kígyós baromság feljogosít a szemétkedésre. Kihúzom magam és önelégült arcot vágok, mire egy másik Mardekáros megveregeti a vállam, így kell ezt egy Griffendélessel.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Szer. 11 Ápr. - 21:01

Dixon & Alec


Azért meg kell hagyni elég gáz, hogy tanársegéd létemre nekem is kell órát tartani, mert Clive most nem tud. A részletek nem fontosak, a bűbájos mosoly fokozat megköveteli gondolom, hogy osztogassa magát és a tudását London szerte... Jó nem nagy ügy, meg hatodéveseket kaptam, azok már nem kis taknyosok, nem fognak sírva elrohanni a mamihoz, mert elsütök pár poént. Bár lehet mégis, az én korosztályom szerintem edzettebb, ezek mindentől félnek jelenleg. Pedig ha Dumbledore nem csinál jó védőbűbájt, akkor senki, ergo minek fosni... mindegy. Nem fontos. Ha végre ideért a csoport akkor az egyik elhagyatottabb részénél az üvegházaknak fogom tartani az órát, ez is lett megadva, de persze vannak páran akik eltévednek és futva érnek ide.
-Látom nem csak elsősöknek nehéz kiigazodni a kastélyon, javaslom kezdjétek újra bogarászni velük a térképet, hasznos dolog az a papíros, mmm? Nah, most hogy végre talán mindenki ideért el is kezdhetjük... - Bár látom az egyik kis mardekáros suhanc bosszantja az egyik griffendélest, régi szép idők. Tőlem is kap egy mosolyt a srác.
-Alec Silverlake vagyok, Clive Staples McGonagall professzor segédje, halaszthatatlan dolga lévén a mai órát én tartom. És az ok amiért iderángattalak titeket az pár Ashwinder. Nem a kardinális tananyag része, de ha valaki nem ismeri fel a jeleket az bele is dög... halhat, ami szomorú lenne. Meg béna halál is, szóval. - Megköszörülöm a torkom, tanárosabban kéne viselkednem, nem úgy mint a bátyjuk, jah. Meg komolyabban beszélni, ilyesmi. Lehet hiba volt tanárnak jönni? Csak segéd vagyok, gondolom nem gond, ha nem leszek rögtön egy Flitwick vagy akárki más. Minerva McGonagall... az aztán a szigorú nő! Pff..
-Szóval, vágja valaki miért fontos ismerni ezt az állatot vagy senki és mindenkit temethetek. - Megállapodik a tekintetem az előbbi srácon, érdekel tudja-e, nem úgy néz ki, de nem baj.
-Te, mondjuk! Mit gondolsz, mi értelme volt iderángatni titeket ebbe az elhagyott romhalmazba, mmm? Tipp?   - Ha nem, max benyög valami vicceset, a mardekárosoknak legalább van humorérzékük. A griffendélesek unalmasak... upsz, milyen előítéletes tudok lenni, majd elmúlik. Vagy nem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Hétf. 30 Ápr. - 16:48
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.
Legendás szarok etetése az üvegház mögött? Ezek meg vannak húzatva! Marhára érdekelne mikor fognak kicsapni, vagy jön rá valaki, hogy én normális vagyok és azért küldenek el.
Már ott hanyatlik a kedvem, hogy bandukolni kell ide hátra, rajtam ez a nevetséges gúnya. Elmaradott őrültek ezek, hogy egyenruháznak, ráadásul papi csuhában bazdmeg! Oké, az ilyen lobonc figurák, mint ez a Silverlake vagy kicsoda tuti szellőztetni akarják a golyóik, apáim motivációiba meg inkább nem gondolok bele, ahogy az igazgató perverz mosolyát se kéne magam elé képzelnem. De minek a tóga, kurvára nem vágom és akkor a mitugrász oktató, aki kinéz húsznak még beszól, hogy el merészeltünk tévedni. Kösz haver, de én most jöttem ide, követtem a csordát.
Fintorogva nézek rá, ez meg mosolyog, hát magam mögé lesek ki az istent tisztel meg ezzel. Fingom nincs kit helyettesít, nekem aztán holt mindegy hol van a rendes tanár. Ez csak a segéd, lehet be se kéne ugatnia, hogy nem találtuk ezt az eldugott lyukat.
Ha már itt vagyok, látni akarok és hamar megtanultam a Mardekárosok valami fennsőbbrendű faj, akiknek szabad basztatniuk a pirosakat. Sőt, népszerűség jár érte, ha alázom a selejteket, vagyis az összes többit, aki nem zöld. Áldom az eszem, hogy előre nyomultam, mert ahogy figyelem mit mond Silverlake „Ashwinder” kínai, viszont az utána következő halál minden hangja totál érthető.
- Komolyan ki akarnak minket nyírni ebben az iskolában? Ki akar megismerni valamit, ami meg akar gyilkolni?
Pont rám bámul, visszanézek, még mindig fintorgom, mert ezt nem hiszem el. Azért jöttünk az üvegházak mögé, hogy könnyebb legyen elásni a hulláinkat?
- Mert valami perverz nekrofil vagy? Folyton a hullánkról beszélsz és hogy helyettesítesz, vagyis nem vagy rendes tanár.
Rossz embert pécézett ki, mert bár fingom nincs az aushwitzerről az elég világos, hogy gyogyóséknál úgy nyilatkoznak a halálról, mint hétvégi piknikről egy kockás pokrócon, teasüteményekkel.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 30 Ápr. - 17:14

Dixon & Alec


Vigyorogni támad kedvem a kiscsávó felszólalására, nehezen nyomom el ahogy játszom az ajkaimmal, mintha harapdálnám.
-Öcsém, a tananyagban rengeteg állat, átok és hasonló dolog van amit jobb ha ismersz, hiába okozhatja a korai halálod, mert ha nem ismered sokkal gázabb. Nem gondolod?
De komolyan, csóválom a fejem, közben ha már ilyen kis bőbeszédű faggatom még. A válaszára pontot kéne levonni, mert tiszteletlen, tudom én, de helyette csak megnevetett. Úúú alig várom hogy Clive megkapja Őket, érdekelne mit kezd velük!
-Ezért óra után maradnod kell, Mr... ? Érdekes jelzők, meg kell hagyni, de nem, nem, szeretem ha él a partner, mindenki megnyugodhat. A másik jelzőt nem tagadom de ssss. Igen, folyton a hullátokról beszélek, mert visszajőve haza azt kell tapasztalnom nem túl biztonságos a világ és jobb ha elővigyázatosabbak vagytok. És nem, nem vagyok még professzor, az még odébb van, de a tudásom így is elég hogy kérdezz bátran, ez pedig már valami. Nos, ha már senki sem buzgó... no meg hogy ne hülyén halj meg kedves barátom...
Vigyorgok, ha már szerinte mindig a halállal jövök akkor már csak azért is...
-Nos, ez a kis lény akkor kel életre ha valami mágikus tüzet jól ottfelejtünk. Ránézésre akár még siklónak is nézhetnénk, de nem az, erről a hamucsík árulkodik amit maga után hagy mint a csigák a nyálkát. Gyertek közelebb, keressetek nyomokat! Aztán megkeressük a gazdáik kis hagyatékát is.
Természetesen lehűtöttem már a tojásokat, nem forrón fogják fellelni, de nem baj az.
Szemlélem is mit alkotnak, van is pár griffendéles akik egész gyorsan találnak is nyomokat, mosolygok azon hogy Clive tuti milyen büszke lenne. Én a kis kipécézett srác közelében maradok, érdekel mit alkot, mit nem. Aztán ha elég nyomunk lesz, akkor felszólítom őket mindenki világítson a pálcával, mert a félreeső helyeket ebben a sötétben amúgy nem látnánk, egyszerű lumos, meglepődnék ha lenne bárki akinek nem menne.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Hétf. 14 Május - 7:00
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.
Egyrészt imádom az őrültekházát, mert király lehetek a rohadékok közt úgy, hogy simán félrevezetem őket a két nem is apám vezetéknevével. Mekkora mákom volt, hogy valami „elit”-et kaptam, ráfogják, hogy arany, nekem aztán tök mindegy, szidom én is a mocskos sárvérűeket.
Másrészt ezek tényleg totál meg vannak húzatva, nincs itt olyan dolog, ami ne akarna meggyilkolni és a tanárok boldog, szadista mosollyal adják elő, hogy ja nem ritka a halálos baleset. Gyilkos lényekkel, átkokkal zárnak össze egy rakás, hormonzavaros kamaszt, akik azt se tudják merre vannak arccal. Nem semmi, hogy ezeket még csak nem is perelik.
- Nem kéne, hogy bármi is a halálomat okozza egy iskolában! De jah, lökje csak tanár úr, mert nem terveztem feldobni a talpam.
Baszki, óra után lehet odamegyek hozzá mi a fasz van, kezdek komolyan parázni. Másrészt hogy szerethetek valamit, ami meg akar ölni? Kezdek én is begolyózni.
- Simán, ez volt minden vágyam.
A többiek majd azt hiszik ironizálok és különben is mekkora arc vagyok, hogy visszapofázok egy tanárnak.
- Jól van, kérdezek, de azért ez elég beteg. A tanár alatt eggyel mi is van? Prefektus?
Ezért valaki kiröhög hátulról, arrafelé fordulok olyan arccal, mint aki megígéri, leeszi arcáról a bőrt. Csak, hogy morbid legyek, ha itt ilyen mély tisztelet övezi a halált.
Próbálok én figyelni a magyarázatra, de szemöldököm fel-felugrik.
- Milyen mágikus tűz? Hogy lehet ott felejteni? Ezek gyíkok mit csinálnak? Felégetnek, robbantanak, megesznek?
Sóhajtok, látom az emberek pálcájának végén fény gyullad, bevilágítanak vele szűkebb, sötétebb helyekre. Előveszem a magamét, egy kezemen meg tudom számolni hányszor használtam. Torkot köszörülök, majd óvatosan elsuttogom a Lumos-t. Ezt vágom, a fényes dolog. Szinte örvendezek, hogy sikerül, meg is keresem vele a szóbanforgó sötétebb járatokat, például egy hasadékot, amiben furcsa, hamuszerű csík kacskaringózik. Ez lehet, amiről dumált. Tisztes távolságban maradok tőle, hátha kiront onnan egy vérengző fenevad, de a tanárszerűre várakozóan nézek ez-e az.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 14 Május - 20:08

Dixon & Alec


-Jól látod ifjú padawan, de már csak egy évig vagy itt és kirepülsz a fészekből. - Mondom neki vállat vonva, jobb ha felkészül a dolgokra. A padawanos vicceim nem mindenki érti, most is látom pár aranyvérűen hogy nem tudja miről beszélek, de hát el kell nézni nekik, mugliismeret troll, kibuktatni őket!
-Biztos a charme-om teszi! - Vigyorgok, de komolyan el kell beszélgetnem vele? Szívás a tanárság, de hát ha nem akarom hogy a mardekár mínusz ötven pontokkal dobálózzon muszáj lesz. Kissé meglepve nézek rá a rangsorolás miatt, de bólogatok.
-Igen, Te is lehetsz ha jelentkezel. - Ördögi vigyorral lesem a többiek elszörnyedt reakcióját, hogy ne adjak már hülye tippeket.
Később már magyarázom miért is vagyunk itt, meglep hogy érdekli, ez jó jel, mosolyogva válaszolok, nem zavar hogy sokan szemet forgatnak.
-Bármilyen mágikus tűz. Könnyen ott tudod felejteni, ha például örök lángúra varázsolod. Ezek nem teljesen gyíkok, inkább kígyóformák, de amúgy azok sem ha precízek akarunk lenni, de ebbe nem mennék bele. Ebből a tűzből születnek és leteszik a tojásaik, amik viszont olyan forrók és lángolók hogy könnyen kigyújtják a házat vagy a helyiséget ahol vannak. - Legalább ezzel is beljebb vagyunk, bár látom sokan tudták, helyes.
-Keressétek meg a tojásokat! - Adom utasításba, sokaknak jól megy, de az én kiszemeltem sem tétova bár van benne valami furcsa, hogy így mondjam. Mikor megtalálja az egyik kis eldugott részt mosolyogva közelítek.
-Eddig nagyon jó, keresd meg a tojásokat és vedd ki. - Mivel nem fénylik valamivel nehezebb megtalálni de nem vészes. A mostanra lehűtött és kihűlt tojásokat idehozzák, a srác is találhat ott kettőt. Elmagyarázom, hogy a szerelmi bájitalok fontos alapanyaga ez a kis szépség és hogy oldalt hagytam egy kosarat, kifele menet óvatosan tegyék bele, bájitaltanon majd visszaköszön hamarosan a hozzávaló. Mesélek még ezekről a lényekről, a tojásaikról, majd megdicsérem őket, hogy ügyesek voltak, legközelebb McGonagall professzorral lesznek ismét. Kifele a srác mellett maradok.
-Mi akkor beszélgessünk fiatalember. A végén nem mutatkoztál be, hogy hívnak? - Mondom az elején tanárosan, szigorúbban, de aztán már csak mosolygok, nehogy azt higgye most megmosom a fejét vagy valami. Kinn megnézem a kosarat minden tojás ott van-e, de persze hogy hiányzik három darab, elhúzom a szám, most vagy eltették a túlbuzgó stréber csajok, hogy majd kikeverik és meghódítják a szívszerelmük vagy szimplán valamelyik zugban maradt, nézhetek körül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Vas. 27 Május - 17:06
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.
Olyan gyakran repülök mindenhonnan, hogy bele sem bírok gondolni mi lesz egy év múlva.
Az egy hét is ködös, pillanatról pillanatra túlélve talán még lehet bírni és momentán más célom sincs, mint életben maradni.  Rá kéne venni, mert újonc, de ismeri a padavan szót - tíz pont a tanár úrnak, védje meg a seggem, amíg hullákkal és szörnyekkel vagyok körülvéve.
Olyan fejet vágok, mint amikor először nyitottam kövér, szőrös gyámokra szex közben, mert mégis kit hat meg a tanár úr charme-ja?
Prefektusnak lenni olyasmi lehet, mint legálisan  pokollá tenni béna kis pöcsök mindennapjait, tetszetős feladat. Szemeim mohón csillannak több, máris megalázott, véletlenségből elgáncsolt, vagy pattanásai miatt lenézett évfolyamtársam arckifejezése láttán. A Mardekárosok vigyorognak, szerveznék népszavazást, mégsem így megy azt hiszem, tuti kérvényt kell beadnom valahova.
- Két tanár rokonnal, sima ügy.
Sokkolok pár hüledező balfaszt.
Érdemes odafigyelni a padavanzó ürgére, bár a felét nem értem annak, amit összeblablázik, hogy az istenbe tudnék én például örök tüzet csiholni?
- Aha, szóval nem kell megtanulni ilyen örök faszságot gyújtani és nem jönnek a kígyók?
Ennyi a lényeg? Mit kell akkor parázni rajta, olyan tüzet nem gyújtogatnék, amit lehugyozni se lehet.
Kurvára remélem, hogy a mélyedésben hagyott tojglikból nem fog előbújni semmi ijesztő, figyelek arra, hogy csak fényt gyújtsak a pálcámon, tüzet még véletlenül se.
Kicsit csalódott vagyok, találtam kettőt és oké, ennyi volt, észre sem vettem, olyan gyorsan elment az óra. Az egyik tojást persze zsebre dugom, említette a szerelmi bájitalokat, hátha megtanítják hogy kell olyat csinálni és beadom annak a nagycsöcsű nőnek, aki a bájitaltan mellesleg tanítja.
Az egyik tojást benyomom a kosárba a többi mellé, nehogy feltűnő legyen, hogy megfújtam az egyiket. Bedugom mondjuk a szobatársam ágya alá, ha kikel a kígyó, ne engem fojtson meg.
Kicsit fintorgok, nem lehet jó fej az a McGonagall, ha az Átváltoztatástanból indulok ki, kiütést kapok attól a merev asszonytól (és valahol be is vagyok kekszelve tőle) szóval így a végére, a lopott tojás ellenére csappan harci kedvem. Lehet meglógnék merő véletlenségből, ha nem lennék elbambulva, de  a helyettes kajak leáll nekem dumálni.
- Ez a fiatalemberezés nagyon gáz egyébként. Dixon Avery-Lestragenek, legalábbis egyelőre. Amíg a nevelők meg nem unnak. Szóval lehet nem lesz szükségem erre a sok süketségre, amit itt próbálnak belénk verni, általában muglihoz kerülök.
Vonok vállat, miközben úgy csinálok, mint aki halál lazán áll a kérdéshez.
- Állat volt az óra. Sokkal klasszabb, mint a mugli biosz.
Csak úgy mellesleg mondom, remélem ettől még nem száll el magától.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Vas. 27 Május - 17:47

Dixon & Alec


Jót nevetek a fejen amit vág a srác, úgy fest nem meleg, de pont ezért rémesen jó szívni a vérét. Sok srác is osztja a véleményét, csak pár lány kivétel, egy el is pirult, bár nem veszem észre mert nem rájuk figyelek.
-Akkor hajrá. - Az én öcsém is volt, kegyetlenségből ötös, igaz Ő évfolyam első is volt mellé. De nem akarom a srác szarvait letörni, lehet összekapná magát tőle, ki tudja! Érdekelne ki az a két tanár akinek rokona, biztos aranyvérű, úgy nem nehéz. Bár a kérdésére ingatom a fejem később már.
-Ha egy sima mágikus tüzet ottfelejtesz akkor is jöhetnek, de a lényeg, hogy ne hagyj őrizetlenül tüzet, ennyi. Semmilyent. - Mosolygok, mert lehet nála nem árt kikötni ezt, így a legbiztosabb. A végén persze elcsípem a srácot, hogy lement az óra és számolom a tojásokat, ah... persze nincs meg mind. Tipikus.
Kérdem a nevét de még én is némileg lesápadok ahogy kiejti a két legdurvább máguscsalád nevét, jó hogy nem volt a kezemben semmi, elejtettem volna. De Ő vajon kinek a fia borja? Nem mintha különösebben érdekelt volna valaha is a mágusvér nézése, szóval felesleges is lenne megkérdezni. Akkor térek vissza a sokkból mikor nevelőket említ. Ez fura.
-Komolyan ez a neved? Fura hogy... nos... ők fogadtak be. Elég.. merev családok. De csak nem adnak már tovább rajtad, jövőre úgy is felnőttnek minősülsz majd, bírják már ki, nem? Csíped a muglikat? - Azt hinném azért kerül hozzájuk mert Ő kéri, nem értek ehhez azt kell mondjam. Közben mutatom, hogy jöjjön velem visszamegyek keresgélni a hiányzó tojásokat, egy meg is lesz, ott maradt.
-Örülök ha nem untad halálra magad. Én a fele tantárgyam utáltam például! - Nevetek majd elvigyorodom. -Nem nehéz, a mugli bioszban csak a nem mágikus állatok vannak bár az emberi test biztos érdekes. Amikor egy muglinak azt mondom biológia tanár vagyok rögtön ezzel jön, én meg azt hittem állatokról tanulnak!
- Nevetek, de itt benn már nincs semmi, hah... kettő hiányzik.
-Tolvajszarkák... ha nem jól van tárolva a tojás lesheti hogy buggyant szerelmes bájitala lesz, hah, nők... - Csóválom a fejem, mert komolyan, kevés gyerek van aki normálisan kutyulja a löttyöket... mindegy.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Pént. 15 Jún. - 22:46
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Tuti csak szívózik, nem lehet mindenki buzi. Legalábbis nem szerepelt a felvételi tájékoztatóban, hogy ez kritérium. Összenézek pár sráccal, elég ijedtnek és zavarodottnak tűnnek, de legfeljebb majd keveset hajolgatnak órán. Tudtam, hogy errefelé liberálisabbak, de kezdek megijedni.
Tűzről beszélünk, amit tudnék is gyújtani gyufával simán, de hogy az nem lenne mágikus az hót ziher. Azt mondom a tanárblablára oké, az egyetlen gyík, amit látni akarok az a saját farkam.
Különben az órát magát dicsérem és nem éreztem úgy, hogy meg akarnának gyilkolni, még lopni is van lehetőségem. Lehet azt meg kéne kérdeznem kikelhet-e egy ilyen, mert ha egy T rex-el a szobámban ébrednék, inkább lehúzom a wc-n ezt a vackot, vagy egyszerűen visszaadom neki.
Hogyne hányna bukfencet ettől a névtől! Fingom nincs hogy lehet a két béna profnak ilyen neve, vagy mi az istent jelent, de hogy mindenki beszarik tőle, poén. Kihúzom magam és olyan arcot vágok, mintha prefektussá koronáznának. Most azonnal, mert ez az Alec megteheti valakivel, aki Avery és Lestrange is.
- Merevek? Két férfi együtt… Biztos el akarnak majd küldeni
Nézek kissé esetlen a földre, az arcom is felpuffad valamelyest. Nem akarok most erről beszélni, különben is sokkal érdekesebb, amit említett, hogy merevek. Mert akkor a gyanúm beigazolódik és csak megjátszanak mindent! Követem, ha már dumálni akar, bár nem nagyon vágom miért éppen velem.
- Aha…mármint inkább a mugli dolgokat, a nevelőim elég szemetek voltak. Itt utáltad a tantárgyakat? A mágiatörténelem halál unalmas, ugyan olyan, mint a rendes, csak tetvedék varázslók vannak benne. A sötét varázslatoknak van egyedül értelme, de azt is elbasszák azzal, hogy túlságosan a védekezésre összpontosítanak.
Ja, nem rejtem én véka alá a véleményem, ha kell a Mikulásnak is elmondom.
- Ti kajak nem értitek hogy működik az emberi test?
Esik le az állam, mert lehet ennyire hülyék és akkor azért buzi mindenki. Talán ezért vannak kevesen, mert nem tudják hogyan kell szaporodni. Öcsééém, a végén én is tanár leszek és baszást oktatok majd. Lehet,hogy pornómagazint se láttak még soha.
Beletúrok a zsebembe és előveszem a tojást, kissé fintorogva nyújtom Alec tanár úr felé.
- Úgyis béna lennék hozzá…és nehogy kikeljen. Meg nem kell nekem bájital, úgyis felszedek valakit
Jelentem ki magabiztosan, vigyorgom is hozzá. Beviszem a szénakazalba, valamelyik bokorba, csak még nem tudom melyiket, mikor. Rohadt nehéz úgy Avery-Lestrangenek lenni, hogy nem mesélhetek a star warsról, vagy lökhetek nekik általános, normál dumát. Folyton figyelnem kell a lelepleződésére és még így is vannak elszólásaim.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Vas. 17 Jún. - 23:48

Dixon & Alec


Eléggé megrökönyödöm, mikor elmondja hogy hívják, de hogy a fenébe ne tenném, elvégre otthon is Ők voltak AZ aranyvérűek, ne vicceljünk már.. ezért az hogy örökbe fogadták felettébb furcsa. Látom büszkén húzza ki magát a kis srác, no, hát nem mondom, ez elég ütős bemutatkozás valóban. Persze a folytatásra már... hogy.. hogy mi?
-Két pasi nevel? Nem hiszem, minek küldenének el, még a nevük is odaadták Neked, hidd el, az nagy szó náluk. - Fogalmam sincs amúgy az itteni profokról, mert látni látom őket de Rowan miatt alig mozdultam ki nem hogy még belefussak Lestange-be, hát Rowannal van, még csak az kéne! Jó nekem Clive mellett, már ha épp ott van, ha nincs akkor a teremben vagy Ozírisszal...
-Öcsi ha nem tudod megvédeni magad akkor tudhatsz jó átkokat de hamar padlóra kerülsz. Jól védekezni amúgy sem könnyű. - Én már csak tudom, Rowan sokszor csúnyán megszívatott, kivédte a támadásom de én már nem tudtam az övét... szívás volt a köbön.
-A mugliismeret volt az egyik kedvencem a legendás állatok mellett. - Mondom mosolyogva, hogy amúgy lehet sokat nem szerettem, mint a mágiatörténetet - jah, ott vágtam egy fintort én is - de ezeket csipáztam.
-Dixon, értjük, szerinted hogy tudsz hatni varázslattal dolgokra? Ha nem ismered akkor sehogy. A gyógyítás azért olyan komplikált és külön szakág, hát behatóan kell ismerni hozzá, csak épp itt mivel fejlettebb a mágia által az orvoslásunk nem követelik meg hogy feltétlen minden apróságot tudj, hogy működik, ennyi. Olyan ez mint a bájitaloknál, ha ismered az összetevőket, tudod mit főzöl. Ha nem... nos.... nem sok esélyed van. - Mosolygok rá, de röhögnék ha hallanám miket gondol, benne lennék komolyan, felvenném a tárgyát!
Meglep, hogy ad egy tojást, nem hittem volna nála köt ki, de mardekáros, gondolom csíntevésre akarta használni.
-Ez már nem kel ki, hiszen lehűtöttük, a benne lévő szörnyike meghalt, béke hamujára. Na meg naná, hogy nem kell ehhez neked kotyvalék, simán becsajozol az év végi bálra! Jah, az jövőre lesz, de attól független. Összeszedhetsz egy hetedévest is. - Miért is ne, nagy pofával nekem is ment, nem bonyolult dolog csajozni.
-Amúgy csíped a bájitaltant? Én Lumpsluck professzort nem annyira de sss... - Nevetek, mert nem ismerek olyat aki valóban kedvelné valahogy... Igaz hasznos tippet adott Belbyvel, emiatt annyira nem haragszom rá már. Közben mivel már csak egy tojás hiányzik hagyom a fenébe és pálcámmal összepakoltatom a dolgokat a ládámba amit hoztam hogy gondosan elpakoljak mindent, lezárom és jelzem mehetünk ahogy fülénél kézbe fogva felemelem.
-Úgy tűnt új vagy még itt, előtte nem ide jártál akkor? - Fecserészem, szeretek beszélgetni, közben visszaindulok a tanterem felé, az úgy is odébb van, úgy tűnt ráér. Ha nem, úgy is szól.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Pént. 6 Júl. - 18:53
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Élvezettel kísérem figyelemmel színeváltozását szórakozott szájrágcsával.
- Te is homi vagy?
Itt az idő rákérdezi, voltak kétértelmű megjegyzései, most olyan látványosan csodálkozik, majd leesik a gambája. Érdekes kérdés miért avatom be, habár már „jófejséggel” koronáztam, ilyen oktatónak járnak plusz infók.
-Nem hiszem, mindig automatikusan megkaptam, eddig semmit sem jelentett.
Most meg úgy villogok vele, mint egy plecsnivel, mintha automatikus VIP belépőjegy volna és csak rosszabb lesz így elviselni majd a koppanást, ha már annyit mondogatom, mint soha előtte ezt a túlértékelt két nevet. Elgondolkodva meredek magam elé, kis fáziskés, mire eljutok addig, hogy visszanézek a védekezés nagymesterére. Alaposan fontolóra véve szavait, mérlegre téve, aztán gyököt vonva mutatok neki egy felfelé hüvelykujjat, van abban valami, amit pofázik.
Sokáig röhögök azon, hogy mugliismeret. Most, a buzi muki mellett bekönnyezik a szemem, tudományt csinálnak a normálisból.
- Bármit kérdezhetsz, elég jól ismerem őket
Sőt nehéz magamra „másképp” gondolni és általában nem csinálok túl nagy filozófiát a dolgokból, de azért ez komoly megütközés nálam, talán komplexusokból ered, hogy még mindig muglinak érzem magam. A legtöbb Mardekáros ezzel a szitokszóval illet bizonyos sárvérűeket. Azt mondják ők muglik és mintha azt jelentené „buzi” „nigger” vagy „fasszopó gyógypedás”
- Jól van blabla, tudom én csak az bassza az agyam, gecire le vagyok maradva minden hókuszpókusszal
Piszkálok ki fogam közül valami reggeliről odaragadt kajamaradékot, aztán kiköpök oldalra. Viszont eme csávós megnyilvánulásom után igencsak bociszemekkel pislogok rá. Rejtett segélykérés, de pssszt, mi az istent csináljak?
Visszaadom a tojást ,kihúzom magam.
- Naná! Millie McConort is becsábítottam a bokor mögé és ez tényleg egy jó név.
Lumpsluck meg hát, olyan mintha be lenne tőlem szarva. Persze vágja, hogy örökbe fogadtak, de mintha folyamatosan nyalna. Nem csinálok sok mindent, csak hagyom, hogy fényezzen és csicskáztatok másokat
Tárom szét a karom, hogy semmi bajom Lupsluckkal, igaz a klubbjába még hívott meg, pedig hallottam mendemondákat. Nézem ahogy pakol, ha kell neki segítség majd úgyis szól. Talán le tud fizetni.
- Eddig mugli suliba jártam…tudod, az vagyok. Sárvérű
Mondom esetlenül, ahogy utána baktatok zsebre tett kézzel.
- Kussolok róla általában, mert az Avery-Lestrange nem erre utal, de…néha rohadtul nem vágom ezt az egészet. Például a seprű… Aztakutyamacska, hát király lenne ráülni, de félek, hogy…hát izé… azt sem tudom melyik végén fogjam meg
Rugdosom magam előtt a gyepet. Kifejezetten esetlen lehetek, amolyan tipikus nyakigláb, kócos kamasz basszameg!


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 30 Júl. - 16:27

Dixon & Alec


Röhögnöm kell a kérdésen, főleg ahogy felteszi, kiváltképp azért mert a tanára lennék vagy mi a szösz. De csak nevetek, törlöm a szemem.
-Nem, nem vagyok homokos. - Mondom teljesen nyugodtan majd folytatom. - Én biszexuális vagyok. - Igazából tényleg, ha meleg lennék akkor nem érdekelnének a nők, márpedig engem eléggé érdekelnek a domborulataikkal és a szexuális tudásukkal!
-Hát, az esetükben én ezt nem mondanám... - Nem ismerem kimondottan a nevelőszüleit, de abból kiindulva mi a nevük nem csinálnak semmit ok nélkül, tehát Dixon maradni fog ha akarja ha nem... De legalább azt belátja és kezével jelzi nem rossz ötlet azért a védekezés, Rowannal ha lesz órája amúgy is rájött volna, jobb felkészíteni...
-Érdekes lehet! Sok esetben talán jobb is mint a varázsló családok... De ha ennyire értesz hozzájuk elmondhatnád, hogy mire való a matrjoska baba! Amikor a sok baba egyre kisebb abban az egy nagyban... tudod! - Sosem jöttem rá a funkciójára... pedig biztos van neki!
-Kérj korrepetálást, szerintem bármelyik tanár ad. De hogy-hogy le vagy maradva vele? - Számomra elképzelhetetlen a dolog, mikor belém lett verve ne merészeljek nem két lépéssel előrébb járni mint az elvárt szint.
-Én nem a nevük miatt vonta be a zegzugos részeknél a csajokat, de Te tudod... - Nevetek, bár arcomon látszik némi kérdő tekintet, hogy dugni hívta oda a lányt vagy a számmisztika lecke miat...
-Az öreg már csak ilyen, neki elég ha híresek a szüleid. Éreztesd vele hogy meg kell dolgoznia a családi kegyeidért, akkor jó jegyet ad akkor is ha nem vagy jó bájitalból. Ezért utáltam mindig is. - De ennyivel kevesebb gondja legyen, ha már állítólag nem egy pálcazsonglőr.
-Ne mondj magadra ilyet... attól hogy varázstalanok a szüleid nem jelenti hogy kevesebb lennék bármelyik aranyvérű nyavalyásnál. De furcsa lehetett muglikkal lenni varázsló létedre. Nem zavart hogy vissza kell fognod magad? Hogy nem varázsolhatsz? - Először ez ugrik be, majd jön a hatalmas sőt gigantikus kérdőjel, hogy mi a tökömért fogadták örökbe ha sárvérű?! Messze rokoni ágon van közük hozzá? Vagy csak azért nevelik hogy legyen egy ember házimanójuk?! Merlinre mondom, ez már-már ijesztő.
-Ahm... repülni nagyon könnyű, én is meg tudom tanítani, ha a prof nem ér rá. Én szeretek, bár inkább a csajoknak tettem a szépet vele, mintsem komolyan sportoltam volna, a kviddics nem az én világom, ez hamar kiderült. - Bezzeg Clivenak az is ment! Ahhh... de kikerekedett szemeimmel nagyokat pislogva tényleg így gondolom.- Ha akarod most is ráérek, megtaníthatom az alapokat. Csak ezt vissza kell vinnem, mert megbuggyan. - Utalok a tojásokra, de azért... nem bírom ki.
-Nem lehet hogy mégis rokona vagy Averynek mondjuk? Ők nem szoktak varázstalan gyermekekkel bajlódni, lehet nem véletlen hogy befogadtak. - Persze hogy nem véletlen, csak én nem tudom hogy kitagadottak azok ketten akárcsak én, bár az hogy két férfi neveli eléggé neccessé teszi az egészet. Furcsa család...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Hétf. 6 Aug. - 22:14
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Nem fogtam mellé annyira, ez az új divat hogy bi már kitesz egy fél homokost.
Bólintok, végülis nem vagyok fóbiás vagy ilyesmi, egészségére a tanárúrnak.
- De mit lehet enni a férfiakon?
Azért kicsúszik a kérdés. Hol a popsi, cici?
Kételkedve hallgatom Avery-Lestrange elméletét, végül mély sóhaj bukik fel tüdőmből. Ő jobban vágja az ilyesmit, elvégre varázsló, tanár. Mégsem engedhetem meg magamnak a reménykedés luxusát.
Vállat vonok melyik jobb, rosszabb, jártam már pórul mindkét fajtával. A matrjoska babán viszont elröhögöm magam. Hangosan, pofátlanul.
- Baromság. Tipikus orosz találmány, hogy felhúzd az agyad. De különben az öregasszonyok szokták kirakni horgolt terítőkre, dísznek
Más funkcióját még nem láttam.
Ja, korrepetálás, pont az hiányozna kettesben ezekkel az elmebetegekkel. Kétkedve megcsóválom a fejem, Dixon nyelven ez annyit tesz: fasz fog odamenni pitizni valami seggfejhez. Mert lássuk be, nem minden tanár Alec, apáimhoz meg nem lenne pofám és a stöpszli se tanít semmi értelmeset. Kit érdekel mikor vonultak az orkok?
- Hogyhogy? Hát muglis vagyok, izé sárvérű vagy mi mondanak ránk. Muglinak neveltek, muglik. Nem jöttem 11 évesen suliba, csak amikor varázslókhoz kerültem, ellestem pár dolgot régi tankönyvekből nagy titokban.
Adok válaszokat hogyhogyaira. Igenis menőzöm a névvel, ha már adták, belépő minden VIP részlegre, adott esetben lányok bugyijába, vagy Slughorn fasza jegyeihez biztosít hozzáférést.
Kérdő tekintetét titokzatossal viszonozom, mégiscak felnőtt, vagyis potenciális ellenség, még ha totál kamaszosan is viselkedik. Kivágatná a jó bokrokat.
- Pontosan ezt csinálom, van ám itt gógyi
Ütögetem meg halántékom kihúzva magam Slugi manipulációját illetően.
- Kurva sokat kérdezel
Vallom be zavartan, nem ezt szoktam meg. Kortársaimmal általában nem beszélgetek, főleg magamról, igaz eszem ágában sincs bevallani ilyeneket, de egy tanár nem élhet vissza vele, tiltja a Káma szútrájuk.
- Vissza kellett, de megszoktam, nekem éppen az furcsa, hogy most hirtelen bekerültem ebbe a varázs közegbe. Vágod már miért nem tudok semmit? Kicsit olyan ez nekem, mint az őrültekháza, tök más. Valahol rohadtul élvezem, kibaszott nagy vidámpark az egész, ugyanakkor… félek.
Némi hatásszünettel sóhajtom hozzá a végét, talán hangom is halkabb. Elnézek fölé, alá, mindegy merre, csak a tekintetét kerüljem.
Kapóra jön a kviddics, ismeretlenül is folyton előhúzom a cilinderemből, képes vagyok úgy faggatózni, hogy szart se tudok róla.
- Ugyehogy ugye? A nőkért megéri! Vagy a férfiakért is?
Ugratom gonosz mosollyal. Kicsit röhögök azon, megbuggyannak a tojások, valahogy viccesen mondja.
Látom, nem bír napirendre térni a nevelő téma felett, pedig az összes tanár tudja, csak örökbe fogadtak.
- Nem. Úgyhogy biztos eldobnak, de akkor majd örökbe fogadsz te, nem? Lenne egy haverod.
Úgy teszek, mintha viccből mondanám, miközben bőszen kaptatok vele oda, ahol nem buggyannak meg a tojásai.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Szer. 5 Szept. - 17:23

Dixon & Alec


-Hasonló dolgokat mint egy nőn. De míg egy nőn azt nézem mennyire homokóra alakja van, mekkora a melle és mennyire telt az ajka, a férfiakon azt nézem milyen izmos a mellkasa, mennyire feszes a feneke, markánsak a vonásai… De elég ha a csajokat hajkurászod, hidd el. – Mosolygok rá, nem akarom én megtéríteni a hitemre, megvan neki a sajátja. Ahogy arról sem tudom és nem is akarom feltétlen meggyőzni hogy Averyék ha már örökbefogadták okkal tettél, ami mellől nem fognak tágítani. De hogy a mugli szülők jók-e egy varázslónak azt nem tudom, de annyit legalább meg szeretnék tudni, hogy mi a jó fenére használják a matrojska babát! Ahogy felröhög még kíváncsibb leszek, micsoda sötét titkok lapulhatnak meg a baba árnyékában, ami olyan ártalmatlannak tetszeleg.
-Szimpla dísz? Komolyan? Nem mondom hogy nem vagyok csalódott, de az oroszok valóban már világ… – Így tehát látványos csalódottságomon túl nem foglalkozok vele tovább. A sárvérűt inkább meg sem hallom, amúgy is leköt a mondandója, hogy 11 évesen nem kapott levelet?
-A nevelőid nem kapták meg a baglyot? Vagy csak elutasították… hm. Így érthető… a mardekárban ez elég nagy hátrány neked. De sok dolog lappang benned ha ennek ellenére a süveg oda tett be. – Biztatom kicsit, én bizonyos, hogy a párszaszó miatt kerültem oda, bár eléggé fortélyos vagyok, ezt sosem tagadtam.
-Ezért is vagy mardekáros! Én is az voltam. – Somolygok, hogy kihasználja az öreg Slughorn profot. Nem tudom sajnálni azt az alakot. Arra hogy sokat kérdezek vállat rántok.
-Kíváncsi természet vagyok. – Tudom le ennyivel, mert tényleg az vagyok. Nehezen de próbálok belehelyezkedni a világába, a fordítottját ismerem csak, mikor frusztrál az hogy nem varázsolhatok. Neki gondolom nem erre állt az agya, arra kényszerült mindent nélküle oldjon meg.
-Nem kell félned, neked nincs mitől. Annyi a dolgod, hogy a mardekárosok és mások felé se mutasd és tanulj meg pár látványos varázslatot, amivel elhiteted kened-vágod. Akkor senki sem fog kötekedni veled. Ha menet közben pedig lassan valóban megtanulsz varázsolni a többiek felé kerekedhetsz, mert nem tudják kiszámolni a gondolatmenetedet és ha varázstalan közegbe kerülsz is gyorsabban reagálhatsz. Fordítsd ezeket az előnyödre! – Veregetem meg a vállát, én veterán túlélőnek számítok, teljesen átérzem milyen félni ezen ódonfalak között. Egyeseknek talán hihetetlen, de nekem nagyon is a valóság. Rowan azzá tette nekem.
-A férfiakért is, de ezzel inkább nőket lehet lenyűgözni! – Nevetek míg cinkos mosollyal nézek rá aztán a kviddics miatt. Mikor közli aztán fogadjam én örökbe lágyan mosolygok, nem akar Ő hozzám kötődni… senki sem akar.
-Öcskös, nem járnál jól az én családommal… már ha mondhatok még olyat, hogy van. De ha ilyen lenne véletlen, amit nem hiszek tekintve mennyire makacs egy család az Avery meg a Lestrange, akkor keress meg és lepapírozzuk. De előre szólok csóró apád leszek, nem adok pénzt cigire meg nőkre! Csak nőkre, randizni kell… – Nevetem el a végét, de amúgy ennyit megtehetek hogy a nevemre veszem. Nem akarnék amúgy kölköt, mert nem tudnák vele mit kezdeni de Dixon nem gyerek már, így nem zavar. 17 évesen maga rendelkezik majd a sorsa felett, az meg már nem sok idő. Be is terelgetem a tanterembe, elteszem a megfelelő helyre a tojásokat gondosan, jó legyenek tárolva, majd összedörzsölöm a tenyerem.
-Akkor jöhet repülés? Van seprűd vagy kell a szertárból neked is? – Nekem nincs, én hopponálni és zsupszkulcsozni szoktam, a seprű nem annyira az én világom, akkor már inkább egy állat hátán közlekedem, az sokkal jobb.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Szomb. 29 Szept. - 21:02
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Kiráz a hideg, ahogy sorolja  férfi részét a fámának.
- Nem is tervezek átállni a sötét oldalra
Fintorgom, micsoda hippi lettem, hogy egy homokos tanárral bratyizok, kettőnek meg pont a gyerekévé avattak.
Világ? Ezt nem nagyon értem, de csak amolyan mágushablaty lehet, mint a többi sületlenségük, agyilag selejtesebbek. Megbocsátva Alec bának, kicsit még röhögök, egyfajta utóhatás, hogy fennakad a matrjoska babán.
- Ha el lehet utasítani, megtették… Nem engedtek ide. Az Avery-Lestrange miatt nem sejtik, miért fogadtak volna be egy sárvérűt? Szóval nem gáz, imádom a Mardekárt, a legjobb dolog, ami történhetett velem.
Kihúzom magam, tutkó nem véletlen és a tanár is azért jó fej, mert oda járt. Félmosoly jár tőlem a biztatásért, jól esik a hátba veregetés, hogy elmondja, amit már tudok.
- Totál ez a tervem, villogtatni valami menőt, szóval ha a tudsz ilyeneket simán mutathatod.
Nem akarok rámenősnek tűnik, próbálok a tőlem telhető legtöbb lazaságot csempészni hangomba.
Nocsak, a kviddics ilyen sunalocsogtató sport?
- Akkor nekem való!
Persze teljesen kínos, amit szinte, avagy félig viccből mondok, kérek, hogy ha kidobnának a nemesek közül, de mégsem szeretnék következő generációs gáz nevelőkhöz kerülni a maradék egynéhány évemre, távol innen, esetleg lehetne szó…
Csak fikció és biztosíték nekem, ne zuhanjak akkorát, megnyugodjak, képes legyek végigaludni az éjszakákat.
- Nem érdekelne a családod, amúgy miért? Te nem vagy sárvérű… Nem kell a pénzed, a mostaniaké se és a nőket sármmal szerzem, a fűt eddig üzlettel sikerült, itt nem tudom…
Kicsit feszélyez a tudat, hogy egy tanárnak beszélek erről.
- Kéne. Mármint tök stresszes vagyok
Aha, ez meg az, amiről nem kéne beszélni. Követem a szertárba tojásokat rakodni le, de a seprűs kérdésnél csak a fejem rázom fintorogva.
- Ez elég bizarr dolog nem? Seprűn repülni, mint az öregasszonyok. Kurva kattant dolog. Ráadásul nem vág be alul? De komolyan, hogy lehet kibírni fabottal a lábad között?
Hihetetlenkedek, a továbbiakat majd ő mondja, úgy állok az egész előtt, mint a szüzek kotton nélkül. Szertárba fogunk menni, erősen gyanítom.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Csüt. 4 Okt. - 14:55
Dixon & Alec

Jót röhögök, hogy a melegséget a sötét oldallal párosítja, de nem zavar.
-Több férfi marad nekem... - Vigyorgok, csak pozitívan! Ahogy afelé is terelem egy kis álca nem árt, főleg ha a mardekárról van szó egy sárvérű számára.
-Ne is adj okot rá kiderítsék. Hm, a mardekár tényleg nem rossz. - Mosolygok, mert én azért ellettem volna egy hugrabugban vagy griffendélben is talán. Bár ki tudja, lehet unalmas lett volna!
-Jól van, kiegyeztünk, segítek Neked. - Mi akik furcsa mód kerültünk ebbe a házba tartsunk össze, nem de?
-Ez az egyik kedvencem, könnyű kizökkenteni vele másokat: Levicorpus! - Mutatok rá, majd már emelkedik is a lábánál a magasba, hogy fejjel lefelé legyen, fejünk egy magasságba, meg is paskolgatom az arcát. - Vagy ez! Incarcerous! - Törnek elő kötelek a pálcám végéből és megkötözik szerencsétlen Dixont. - Nos? Hogy tetszik? Bár a lányok ellen a Tentatio volatilis a legjobb, megtanítom majd azt is! - Nincs is jobb mint fikával kergetni őket, igen hatásos. Aztán csak leszedem Őt a levegőből ellenvarázslatokkal és elmagyarázom őket ha akarja, aztán már csak ki kell gyakorolnia őket magányos óráiban. Aztán már a kvidiccs a téma, főleg hogy lassan le is pakolok a tanteremben. Persze az hogy örökbefogadjam....
-Nem vagyok, félvér vagyok. De ez nem mentség arra hogy apám kitagadjon, mert nem vagyok elég jó neki. - Húzom el a szám, a fűre megértően, sőt, némi hiányérzettel bólintok.
-Mugli dolog, de pont ezért jó. Ide kell... majd hozok Neked, csak ne adj senkinek és lehetőleg ne bukj le vele. - Én is ittam és füveztem anno, mikor már teljesen kivoltam idegileg az öcsémtől. Inkább ez minthogy másokon vezesse le, esetleg valami sokkal rosszabbra vetemedjen, én mondom. Aztán már a szertár felé megyünk.
-Öregasszonyok? Mi köze ehhez az öregasszonyokhoz? Hah könnyen, majd meglásd. Bár közel sem olyan kényelmes mint egy thesztrál vagy egy hippogriff vagy akár egy pegazus! - Ezt elismerem, de azért hamar odaérünk a seprűkhöz, kiválasztok neki és magamnak is egy kevésbé kopottat és az egyiket a kezébe nyomom miután a szabad területre értünk.
-Na, nagyon egyszerű. Te vagy a főnök, parancsolj a seprűnek. Ellentmondást nem tűrsz, az van amit te akarsz. - Dobom le a fadarabot, majd kitartom fölé a kezem feszesen.-Fel! - Parancsolom, azzal azonnal a kezembe kerül, lában közé is veszem. - Aztán egyszerűen csak akard hogy felszálljon, megtartson, menjen arra amerre Te akarod! Ne feledd! Hezitálás nincs, csak a tiszta akarat! - Sokan ezt felejtik el, félnek repülni, de okuk nincs rá, ha a seprű bizonytalanságot érez nem lesz egyértelmű a parancs és rosszul fog működni. El is rugaszkodom a talajtól, hogy fentről nézzek le alá, figyelve mit alkot. De ahogy elnéztem eddig, a parancsolgatással és határozottsággal nem lesz gondja.
-Invito kvaff! - Vonzom magamhoz a ládából pálcámmal a kvaffot, ha már kviddics, ugye.

...
Játéköteletek:
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Csüt. 8 Nov. - 19:40
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Megadóan emelek kezet előtte, ennek a tanárnak is egészségére,
micsoda egy homi suli ez bazdmeg, azon se csodálkoznék, ha a Mikulásról derülne ki, a húsvéti nyúl seggét szereti.
-  Legjobb, totál egyértelmű, hogy a többibe mind lúzerek járnak
Mit köntörfalazunk?
Abból, hogy oké, talán mutat egy-két trükköt még nem feltétlen következtetnék arra, most rögtön bemutatót tart rajtam. Egy cseppet sem férfiasnak ható, meglepett, bepánikolt kiáltás, ez leszek hirtelen, ahogy lábaim engedély nélkül hagyják el a talajt.
Összeszűkül gyomrom a kiszámíthatatlanságtól, mert nem tudom mi következik, ismeretlen, idegen terep, megrémülök, rettenetesen, hadonászom, dühösen fújtatva rá, hogy a pofám paskolgatja, alig kapok…levegőt.
-  Engedj le, nem vagy vicces. Nem erre gondoltam! Hé!
Nem, ez nem tetszik, egyre rosszabb lesz, összekötöz. Kezdek pánikba esni…
Lerak a földre, jó oké, kényszeresen láthatatlan port törölgetek taláromról, ahogy próbálok levegőt kapni.
- Nem rosszak…de senki sem mondta, hogy rajtam próbáld ki!
Legalábbis előzetes figyelmeztetés nélkül. Ráadásul szorosak voltak azok a kötelek! Nagyon bizarr, hogy egyszer csak előkerültek a semmiből. Nyeldekelek, meg tudnám-e csinálni. Nem tudom, magyaráz-e //ejnye, ügyesen átugrottad a gyakorlás részt, Dixon nem ilyen egyszerű eset, ezt vagy kifejted, vagy úgy veszem, nem mutatsz semmit Razz//
-  Ezért kitagadott? Mármint ez nem is indok… Azt hittem csak a nevelőapák lehetnek seggfejek.
Egy édestől nem ezt várná az ember furán nézek, kételkedve.
- Elvileg becsülitek a vért, ez nem nagyon áll össze.
Lehet csak vetít?
- Ja, persze. Kösz. Akkor még a hirtelen fejjel lefelé faszkodást is megbocsátom.
Legyintek, elég könnyelmű, de annyiszor „nem buktam” már le fűvel, hogy félvállról veszem a témát, velem született képesség a lazulás.
- Mindegyik baromi szarul hangzik. Pegazus nem csak a mesékben van? Kajak létezik ló szárnyakkal?
A többiről azt setom mi, de a hipógriff például elég rosszul hangzik.
- Aha… vagyis egy élettelen köteg tőzegnek lökjem a frankót?
Megböködöm a cipőm orrával, mozogjon, de nem történik semmi.
Ja, így? Kinyújtom én is, felharsogom, először semmi, aztán mintha mozogna.
- Nagyon fel!
Működik, felpattanó, zsírkirály.
-  Mármint megérzi, amit akarok? Komolyan? Mint egy ló mondjuk? Mert a ló szerintem nem mindig érzi meg
Nézem őt, baszki, akkor most nekem is? Olyan könnyűnek tűnik, mégis…
Najó, nagy levegő, lábam közé kapom, kijelentem, hogy fel és látom talpam alatt a talajt, kicsit megemelkedem, egyre feljebb, basszus-basszus, egy méter
-  Állj!
Megállok. Jó, ez jó, nem értem miért de hallgat rám.
Valami repül a tanár felé, megsarkantyúzom a botot, mintha ló lenne.
- Kicsit fel
Szóval megpróbálok nagyjából egy vonalba kerülni vele.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alec Silverlake

Alec Silverlake

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miles McMillan

»
» Hétf. 12 Nov. - 11:53
Dixon & Alec

Csak nevetek, én nem vallom a mardekár a top elvet. Talán mert Clive griffendéles volt, nem tudom.
-A hollóhátasok nagyon okosak, logikusak, a hugrabugban megértőek és kedvesek, talán a legösszetartóbbak, a griffendélbe meg csupa merész és kalandos alak jár. Nem gondolnám lúzereknek őket, csak mások. De neked a legjobb ha maradsz a mardekárnál. - Attól hogy valamit gondol és valamit cselekszik nem kell összhangnak lennie. Bár én a végén már mindenkivel kikezdtem, mindegy volt melyik házból volt.
Ahogy meg bemutatom a varázslatokat, hogy tudja milyen érzés - ez alap, tudja csak mit fog csinálni mással - nevetek a halk visításán, nem szép dolog, de hát mardekáros voltam én is... van ami nem változik. A kötelek aztán végképp kicsinálják, csak vigyorgok és kap egy tockost a fejére.
-Nem árt ha tudod milyen érzés. Meg így hamarabb menni fog a varázslat is, könnyebben elképzeled, memorizálod a mozdulatokat, a szavakat. - //Írtam elmagyarázza, csak ezt nem akartam leírni mert nagyon hosszú lett volna a hsz xD De ok// A levicorpus-szal kezdem, mutatom a pálcasuhintást lassan, magyarázom ezt gyakorolja be először. Ez vezényszó nélkül is fog működni, de csak ha tökéletes a csuklómozdulat és a gondolatai egyértelműek. Javaslom aztán hogy mindig kösse össze a szót és a mozdulatot egy emlékképpel, hogy könnyebben felidézze. Emlékezzen arra hogy a levegőbe emelkedett, innen nem lesz nehéz. Ha kell akkor megfogom a kezét és együtt is mozdítom a kezünk, érezze hogy kell. Persze nem nyúlkálok, még a végén kiszalad a világból. Aztán a másikat is hasonlóan elmagyarázom, de két varázslatnál többet nem mutatok neki egyszerre, mert sok lesz. Elég lesz ezeket is begyakorolnia. Mondom is neki, hogy elsőre nem fog menni, vagy alig, ezt minden nap próbálgassa, de másokon csak akkor ha már fixnek érzi a mozdulatot, előtte állatokon gyakoroljon inkább, amikor más nem látja, mert ha elcseszi az nem menő, csak kiröhögik, ugye.
Később aztán visszatérünk a család témára, de vállat vonok.
-Nem csak ezért. Basztam azt csinálni amit elvártak, helyette csináltam amit akartam. Nem volt jó hírem... - Mosolyodom el, most sincs, tegyük hozzá, de nem érdekel különösebben. Arra ügyelek Clive ne igya meg a levét és ennyi.
-Becsülik, de ha nem a norma szerint cselekedsz és követed vakon amit mondanak vannak olyan sznob családok, akik emiatt semmibe veszik a sarjaik. McGonagall proféknál például nincs ilyen, Ők normálisak. Belbyék is amúgy, tudtommal, meg vannak még jó páran, szóval nem ez az általános, ami nálam van. Mondjuk... mindegy. - Akartam mondani Averyék olyanok mint mi, de inkább visszanyelem. Nem tudom jó ötlet-e ijesztegetni feleslegesen.
-Hah, a tanulás alapja a tapasztalás! De rendben. Pár nap és meglesz. - Nem kell több, igazából... tudom hova menjek Londonban.
-Ahaha, igen, létezik, de erre nem honos. És nem hangzik szarul, rémesen jó! Thesztrálok húzzák a kocsikat mikor érkeznek évnyitóra a diákok. Őket csak azok látják, akik látták már a halált. A hiedelemmel ellentétben nagyon békés állatok, szelídebbek mint a lovak. - Magyarázom lelkesen és kedvesen, érezhető nagyobb élvezettel fecserészek az állatokról mint az emberekről.. De a repüléshez persze elég egy bájolt seprű is.
-Mágikus, gondolj rá így. A seprű egy eszköz. Mint egy... hm, autó! - Jut eszembe a mugli szó. A "Nagyon fel"-en jót nevetek, de ahogy sikerül megveregetem a vállát.
-Elég a fel, a nagyont meg elég csak gondolnod! - Vigyorgok, majd bólintok.
-Igen, olyasmi. De a lovaknak van önálló akaratuk, a seprű, mivel csak elbájolt nincs. Neked kell akarattal feltöltened. Emiatt ha nem vagy elég határozott, a seprű magától nem fog cselekedni, megáll. - Ami kellemetlen tud lenni, ugye. Jól boldogul, ennek igazán örülök.
-Nah, megy ez! Annyi hogy elég gondolnod ezeket, hangosan nem kell kimondani, próbáld ki! - Megvárom míg kipróbálgatja, mondom hogy hova menjen, kicsit jobbra, nagyon fel, majd le, gyakoroltatom vele, hogy megszokja. Persze a kezem ügyében a pálcám, ha gond lenne közbelépjek.
-Na most ez itt a kvaff. Ez a labda nincs elbűvölve, egy sima labda. Ezzel lehet pontot szerezni, ha átdobják a három karika egyikén. Eddig világos? - Nem tudom mennyire ismeri a játékszabályokat, ha nem, elmagyarázom neki hasonlóan a gurkókat és a cikeszt is. Nem tudom jó fogó lenne-e, de a fogóság alapja a jó seprűkezelés, így az ráér.
-Jól célzol? Mert akkor terelő is lehetsz. Jó fogó akkor lesz valaki, ha nagyon jók az érzékei és hamar észreveszi a gyors mozgást is. - Magyarázom, érdekel melyik pozíció érdekelné. Persze lehet egyik sem, akkor csak repülünk és ennyi, nekem az sem gond, én is megvoltam kvidiccs nélkül a végén, bár szerettem terelő lenni.

...
Játéköteletek:
*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dixon Avery-Lestrange

Dixon Avery-Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Robert Sheehan

»
» Szer. 6 Feb. - 19:19
Alec tanbá


Üldöz a tudás,
de én gyorsabb vagyok.

Egészen addig ágálnék a többi ház valamilyenség ellen, amíg el nem varázsol, onnantól kezdve bedöglök, mint egy ósdi motorkerékpár.
Igyekszem megtanulni, amit mutat, mintha nem lennék totál gyökér hozzá és feldúlt arckifejezésem, vállvonogatásom lassan cselekvésbe vált.
Magyaráz, eszembe sem jut félreérteni – de persze röhej, hogy ebben a világban, minden második tag buzi, főleg a tanárok és megjegyzem ez azért kurva gyanús is, még a végén okot adnak hinni a pedofíliában.
De mielőtt ilyennel vádolnék akárkit Alec lefoglal, mondhatni jócsomó olyan órára, amíg bénázok az oldalán elsajátítani legalább valamit és azt ő is biztos érzi, mennyire lassan működöm.
- Azért azt el kell mondanom, hogy a varázslók baromira zakkantak. Eddig Te vagy az egyetlen jó arc.
Súgom meg neki, így is van, Aleckon kívül mindenki bolond. Még azt is megbocsátom neki, hogy kicsit buzi, dögfte ez már lányba is.
Ez a repülés dolog csak simán félelmetes, de valahogy arra terelem Alecot, szálljunk le, hogy a repülést magát hagyjuk legközelebbre és inkább magyarázzon a játékról.
Elég jól bele is merülünk, szóval találgatok melyik a legjobb poszt és összerakom fejben hogy is van ez.
Végül talán több a duma a cselekvésnél, de üsse kavics, legközelebb kvaffozok, ennyi izgalom elég volt nekem előszörre, bevallom ki is fáradok.
Elköszönés közben próbálom vele éreztetni mekkora arc, meg hogy még ütközünk, szóval kvázi jó érzéseim vannak.
Annak ellenére, hogy félbuzi, hogy tanár. Az élet mindig meg tud lepni, igazán.

// köszi a játékot. //



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Fákjú tanár úr!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Tanár úr, kérem!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-