Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

a véleményedre ne légy szerény! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

a véleményedre ne légy szerény! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

a véleményedre ne légy szerény! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

a véleményedre ne légy szerény! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

a véleményedre ne légy szerény! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

a véleményedre ne légy szerény! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

a véleményedre ne légy szerény! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

a véleményedre ne légy szerény! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

a véleményedre ne légy szerény! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

a véleményedre ne légy szerény!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Héloïse Volanges-Delacour

Héloïse Volanges-Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
meghan markke

»
» Hétf. 7 Május - 11:05

victoire volanges



Csoport:

mágiahasználó? főnix rendje? halálfaló?

Kor:

33+

Származás:

visszakapaszkodott aranyvérű (francia)

Lojalitás:

melyikünk sejti ezt?

Play by:

kate middleton

Ők várják:

jómagam, és a delacourok





Valódi győzelem vagy, négyünk közül a legidősebb, nem is kétséges, milyen büszkévé teszed a szüleinket. Mióta apa minden pénze elúszott a vég nélküli, de nem éppen sikeres vállalkozásban, tudtad, hogy nem választhatsz csak úgy, kedved szerint.

Persze, az út számodra sem volt éppenséggel egyenes. Tolmácsként kezdted a Nemzetközi Máguskapcsolatok Főosztályán, és széleskörű nyelvtudásoddal hamar felhívtad magadra a figyelmet, senki nem kérte volna tőled, hogy ülj kispadra - a férfit leszámítva, aki rövid időn belül egyszerű udvarlóból a férjeddé lépett elő, ma pedig már a gyermekeid apja. Egyedül neked, és az ő vagyonának köszönhetően sikerült apának megúsznia egy újabb nagy dobását, és hála nektek, amiért vissza tudta fizetni az adósságai nagy részét Jean-Claude Delacournak. Már csak az a kérdés, hogy te, aki mindig végtelenül öntudatos és büszke voltál, meddig fogod tűrni, hogy a házasságod erőegyensúlya ennyire a túlsó oldalra dől?


A hozzászólást Héloïse Volanges-Delacour összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. 24 Okt. - 22:12-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Héloïse Volanges-Delacour

Héloïse Volanges-Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
meghan markke

»
» Hétf. 7 Május - 13:54

emilie volanges



Csoport:

mágiahasználók / főnix rendje

Kor:

22-25

Származás:

lecsúszott aranyvérű (francia)

Lojalitás:

melyikünk sejti ezt?

Play by:

zoey deutch

Ők várják:

jómagam, és a delacourok





Már apai nagyapánk idejében elkezdett kicsúszni a pénz a nem elég feszesen szorító ujjak közül, de a számtalan meddő befektetést apa idejében is újabbak követték - ő sosem tudott a galleonjaival bánni, de velünk mindig végtelenül kedves volt, szeretetteljes. Mesét olvasott nekünk esténként, buborékot fújtunk a virágágyásban kergetőzve - képtelenség haragudni valakire, aki a tenyerén hordoz.
Csakhogy felnőttünk, te, drága húgom, talán még nálam is gyorsabban. Tudományos érdeklődésed az egekbe repíthetett volna, ha van elég pénzünk kifizetni a busás akadémiai tandíjat, ha nem vagy arra kényszerítve, hogy a nekem vásárolt, általam kinőtt talárokat viseld, ha nem érezted volna a torkodban szorító félelmet, valahányszor rádöbbentél, a jövőd egyedüli akadálya éppen apa végtelen vállalkozói kedve. Nem adod fel, ez kétségtelen, és herkulesi erővel igyekszel összekuporgatni annyit, hogy végre olyan képzésben részesülj, amennyit megérdemelsz - még ha ehhez olyasmit is kell tenned, amire más körülmények közt, sosem vetemednél. De vajon a cél valóban szentesíti az eszközt?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Héloïse Volanges-Delacour

Héloïse Volanges-Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
meghan markke

»
» Hétf. 7 Május - 14:13

julie volanges



Csoport:

diák

Kor:

14-17

Származás:

lecsúszott aranyvérű (francia)

Lojalitás:

melyikünk sejti ezt?

Play by:

mackenzie foy

Ők várják:

jómagam, és a delacourok





Mindenki azt hitte, hogy legkisebb Volanges-lányként szemellenzőt aggathatunk rád, mikor apa vállalkozásai sorra bedőlnek, mikor a csillogó látszat, és a nélkülözés kemény, hideg valósága egymásnak feszül. Mikor kisebb voltál, a tavasz átvonulását jelentetted számunkra, örökös jókedveddel, és a hihetetlen, drámai történetekkel, amiket hatásvadász sutyorgással adtál elő.
Én nem tudnám megmondani, mikor nőttél túl a meséken. Mikor François és én összeházasodtunk, lelkesen szórtad a virágszirmokat, viháncoltál, és hajnalra elaludtál anya ölébe hajtva a fejed. Azóta talán felnyílt a szemed, és elkerülhetetlenül csalódtál mindannyiunkban, a nővéreidben, a szüleidben, mert olyan világ ígéretével ringattuk el a kétségeidet, amilyen nem létezik. Otthon úgy tűnik, minden rendben. De min mész keresztül, amikor visszatérsz a Beauxbatons falai közé - ahol a látszat mindig olyan sokat jelentett?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Héloïse Volanges-Delacour

Héloïse Volanges-Delacour

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
meghan markke

»
» Szer. 24 Okt. - 22:13

lényegre nyughatatlan



Csoport:

mágiahasználók

Kor:

valami szép férfikorban

Származás:

ami kézenfekvő

Lojalitás:

talán csak önmagához?

Play by:

gerard butler

Ők várják:

a RP szerkesztősége, minden bizonnyal





Mikor François Delacour naponta a szerkesztőségbe küldte a meghódításomra szánt, roppant nagylelkű ajándékokat - büszkén felszegtem a fejem, de figyeltelek a szemem sarkából. Egyetlen cérnaszál, az függött a magasból, és vártam, vártam - hogy miattad, vagy érted, vagy veled, azt máig nehezen tudom eldönteni -, de vártam, hogy végre ne csupán rám nézz a papírhalom fölött, hanem megláss engem. Ha nem élnénk a szemünkre nőtt hályog következményeit, talán még mulattatna is a helyzet iróniája. Híres - vagy inkább hírhedt? - voltál arról mindig is, hogy nem csomagolod be a véleményedet mézesmázas selyempapírba, de az újságírónál nincs ellentmondásosabb figura - a szavak mesterei vagyunk, ügyes bűvészek, kegyetlen kivégzőosztag, minden vessző, minden kérdőjel maga a testi sértés, ha úgy akarjuk, és mégis, mégis a torkunkra forrnak olyan egyszerű szókapcsolatok, minthogy maradj itt, vagy bocsáss meg.

Ez a dacos sérthetetlenség úgy itta magát belém - talán beléd is? -, mintha a szobában hús rohadna, de csak a szagát éreznénk. Mindig itt van, megtölti az orromat, a számat. Mintha ugyan a fölényességed félre tudna állítani! És gyűlölöm, ahogy rám nézel, mióta visszakönyörögtem magam az újsághoz - gyűlölöm, hogy a rovatodnál hirtelen "nem volt üresedés", de korrektorra mindig szükség van. Kulimunkává fokoztad le mindazt, amiben régen reménykedtem. De vannak könyvek, amelyeknek a gerincét nem olyan egyszerű megtörni.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

a véleményedre ne légy szerény!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-