Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Halhatatlanság EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Halhatatlanság EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Halhatatlanság EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Halhatatlanság EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Halhatatlanság EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Halhatatlanság EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Halhatatlanság EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Halhatatlanság EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Halhatatlanság EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 17:15

"Ómega"


Csoport:

  Választassz

Kor:

   33-40

Származás:

   Mindegy

Lojalitás:

   Mindegy, de Voldival csak óvatosan!

Play by:

 Benedict Cumberbatch

Ők várják:

Szerénységem

   




 

Legjobb barát (vagy több?)
A Rejély-és Misztériumügyi Főosztály nagyágyúja, az éles eszű Ómega, rendes nevét rábízom a tisztelt megalkotóra.
"Hallhatatlanként" emlegetnek minket, mi dolgozunk a Halál termében, a lefüggönyözött boltív mögött, kutatva a szellemeket és ama másik világot.
Amikor először megláttál, valószínűleg csak egy ostoba bájgúnárnak gondoltál, de idővel Te is bedőltél nekem. Mára már kedvelsz, ha nem rajongsz, akkor is tudom ezt, ha szégyelled kimutatni. Nem ismerek nálad okosabb embert, vettem hozzád már szótárat is. Te vagy a mesterem, mégis partnerként kezelsz, hisz te is tudod, már rég kinőttem a tanítvány szerepből. Rám bízhatsz bármit, fel is kérsz a legtöbb küldetésre és még a magánéletben is kikéred a véleményem. Sokat jelentünk egymásnak, de örökös szurkálódással, szakmai harccal színesítjük hétköznapjainkat.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Annyit kérek, hogy eszes, bölcs karakterben gondolkozz. Elöljáróban annyit kérek, olvasd el az előtörténetem, mert a levelem éppen neked íródott. Smile Te vagy a halál termének ügyeletes főnöke, tulajdonképpen az én főnököm. Csipkelődős, mégis mély kapcsolatra gondoltam, egy jóban-rosszban igazi férfibarátságra. Ha tovább gondolnád és extrákat szőnél bele tudd, én mindenre nyitott vagyok  Wink

Várlak, gyere, siess, szaladj!

   


   


A hozzászólást Rigel S. Avery összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 9 Feb. - 22:39-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 17:29

"Béta"


Csoport:

  Mágiahasználó

Kor:

   25-33

Származás:

  Te tudod

Lojalitás:

   Dumbledore/semleges/Rigel hívő

Play by:

  Chris Pratt

Ők várják:

    Egy egész Minisztérium

   




   
A Rejély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója, mégpedig  A szeretet/szerelem Termében kutakodó "Hallhatatlan". Ezt nem biztos, hogy gyakran reklámozod, elvégre ha már ilyen menő munkahelyed van, lehetnél nagyágyú nekro-kutató is, mint szerénységem. Persze te pontosan tudod, hogy a szeretet erejét nem szabad aláecsülni. Jó humorú, kicsit talán béna és kikupálni való férfinak tartalak, de van benned valami, különben nem mutatkoznék a társaságodban. Együtt járunk bulizni, verseny inni, csajozni, pasizni, amire épp van ingerenciád. Sok tippet is adok és tulajdonképpen felnézel rám. Egyszer-egyszer be-benézek hogy haladtok a szeretettel, aminek te nem örülsz, ugyanis a termetek ajtajának mindig zárva kell lennie! Gyakran elő is vesznek miattam.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Alapvetően laza, vicces, helyzetkomikumos plotokra gondoltam ezzel a dolgozóval.
Ha érdekel a lehetőség, kérlek üzenetben jelezd Smile


   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 17:42

  "Szigma"


Csoport:

  Mágiahasználó

   
Kor:

   34-40

Származás:

  Mindegy

Lojalitás:

   Dumbledore/semleges/Rigel hívő


Play by:

   Chris Evans

Ők várják:

    Egy egész Minisztérium

 




   
A Rejély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója, az Agyak termében tevékenykedik. Mindig bizarrnak tartottam a tartályt tele agyakkal és hogy elvileg az emberi elme működését kutatjátok. Elég provokatív jellem vagy, kötekedő, túlságosan okos és mintha az agyak mellett az emberi psziché is érdekelne. Riválisok vagyunk, szeretünk vad szócsatákat vívni, kötekedni, néha csak azért mondok neked ellent, hogy cukkoljalak. Viszont igazán bánt, hogy rád nem hat a bűbájom. Mi lehet a titkod?

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Inkább rivalizálós kapcsolatra gondoltam, könnyed ellenségeskedés képében. Ha érdekel az agykutató hallhatatlan, kérlek üzenetben jelezd
   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 17:54

"Epszilon"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

   30-40

Származás:

   Amit akarsz

Lojalitás:

   Rád bízva

Play by:

 Chris-Hemsworth

Ők várják:

   Egy egész Minisztérium+Clive Staples McGonagall

   




   

A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója, a másik szépfiú. A Jóslatok termében dolgozol és kiküldetésekre is jársz, vagyis jóslatokat gyűjtesz. Ez nagyon izgalmas és ha jó "buliba" keveredsz engem is magaddal rángatsz. Merész és bátor fickó vagy, kicsit talán kemény, de én tudok beszélni veled, már amikor nem hergellek fel valami ostobasággal. Ha én veled tarthatok jóskirándulásaidra, neked is meg van engedve, hogy elkísérj bulizni, párszor már igen csúnyán végeztük a pult alatt. Látó vagy Te magad is és mindent tudsz erről a képességről, ezért téged keresnek fel azok, akiket hasonló "betegséggel" sújtottak, illetve kutatás céljából te is megkeresed azokat, akik jóslatokat termelhetnek. Szívügyed a politika, mostanában megszállottan kajtatsz a készülő háború jóslatai után, minden érdekel, amiben Voldemort nevét említik.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Kalandos, változatos, küldetéses plotokat tervezek veled, ráadásul ez egy elég menő munkakör nevetés
Ha érdekel a lehetőség, kérlek üzenetben jelezd

   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:09

"Kszí"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

   24-27

Származás:

   Mindegy

Lojalitás:

   Te tudod

Play by:

   Elisabeth Olsen

Ők várják:

  Egy egész Minisztérium
 




   
A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója, a Szeretet termében. Együtt dolgoztok Bétával, ő tanít be téged, bár gyakran gondolod, jobban is csinálhatná. Örök elégedetlen vagy, igazi maximalista és még az én csáberőmnek is ellen tudsz állni, legalábbis amíg nem iszol.
Csak egyetlen éjszaka volt, de még mindig felkavar, ha összetalálkozunk a Minisztériumban, mert folyton eszedbe jut, talán még kutatásaid közben is gondolsz rá milyen nagy hiba kihagyni a testesig erejét a vizsgálati anyagból. Azt hiszem gyűlölsz, mert örök romantikus vagy, de tudod jól, én nem hiszek a kutatásaitokban.  Sosem leszel több egyetlen éjszakánál. De vajon beletörődsz?

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Dámázósabb hangvételű plotokra gondoltam, akár lelki sérülést is okozhattam... Veszekedések, nézeteltérések, piszkálódások. Esetleg belemennél egy újabb kalandba? Ha érdekel a koncepció, ne habozz! Smile

   


   


A hozzászólást Rigel S. Avery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Május - 20:00-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:19

"Pszí"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

   25-30

Származás:

   Amit akarsz

Lojalitás:

   ?

Play by:

    Gal Gadot

Ők várják:

     Egy egész Minisztérium

   




   
A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója az Idő Termében. Időnyerők által végrehajtható változtatásokkal, manipulálásokkal foglalkozol, te rendszerezed és adod ki az Időnyerőket és lefogadom, hogy nem egyszer próbáltad már, mert munkamániás vagy és be kell osztanod minden perced. Ezért sem féltem kikezdeni veled, tudtam, hogy neked sem én leszek az első és néha te is kikapcsolódásra vágysz. Nem is sejted mennyire érzéki vagy, gyakran megfordul a fejemben mire használod azt a rengeteg lopott másodpercet?

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Bármilyen rejtélyt kitalálhatsz. Szeretők vagyunk, néha összejárunk, benned megbízok, hisz tudom, úgysem szeretsz belém, fontosabb a munkád.

Ennél a koncepciónál arra gondoltam a nő teherbe eshetne Rigeltől. Nem szeretném kikötni mit csinálna a babával, de Pszí nem szeretné lekötni Rigelt, tudja jól, hogy nem férj típus. Hétvégi apukának tökéletes lenne, ha megtartaná Smile Pszínek továbbá lehetnek titkai, miért nem akarja elhódítani.



Hamarosan
   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:28

"Gamma"


Csoport:

  Mágiahasználó

Kor:

   40-50

Származás:

   ?

Lojalitás:

   Dumbledore vagy semmi

Play by:

   Mark Ruffalo

Ők várják:

   Egy egész Minisztérium

   




   

A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója a Naprendszer modellje termében. Igazi zseni csillagász, bolygóállásokkal foglalkozó csillagkutató. Azóta ismerjük egymást, hogy gyakornokként ide kerültem. Az élet fintora, hogy apám is jól ismered és tudod mit okozott nekem Richard kitagadása, aztán hogyan fizettem vissza az öregemnek. Mindig vigasztalni próbálsz, mintha valami nyomi kölyök lennék, mintha az lenne a perverziód, sírjam ki magam a válladon. Próbálsz a lelkemre beszélni, keressem fel Richardot és Charlottet, próbáljam oldani a "családi karmát" Apám helyett pótapám voltál, egy normális fater, akinek van humorérzéke. Még ma is sok programra járunk együtt, hozzám hasonlóan te sem veted meg a mugli kikapcsolódásokat. Sokkal inkább tartalak apámnak téged.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Apa-fiú szerű játékokra gondoltam, akár majd Richarddal együtt is. Lazább, kedvesebb plotok, ez a karakter lenne a villámhárító, ha esetleg elkészülne az apánk is.

   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:36

"Delta"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

  32-40

Származás:

   Jó kérdés

Lojalitás:

   Kitalálod

Play by:

   Ryan Reynolds

Ők várják:

   
Egy egész Minisztérium
   

  
A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója az Idő termében. Az idő tulajdonságaival, anomáliáival, paradoxonokkal foglakozó filozófus kutató vagy, aki néha különös rébuszokban beszél. Engem kifejezetten rühellsz és nem tudom miért. Megfordult már a fejemben, hogy belém szerettél, vagy viszonyom volt valakivel, akire szemet vetettél, irigykedsz rám, a legjobb barátom akarsz lenni, de gyáva vagy megbeszélni, fogalmam sincs.


A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Kifejezetten gyűlölködős, párbajos plotokra gondoltam, verekedhetünk, átkozhatjuk egymást és az okokat ráadásul kitalálhatod
Elég nyitott vagyok, tégy próbára és írj Smile


   


   


A hozzászólást Rigel S. Avery összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. 13 Május - 18:57-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:44

"Lambda"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

   26-32

Származás:

   Amit szeretnél édes

Lojalitás:

   Mindent meg tudok bocsátani

Play by:

   Scarlet Johansson

Ők várják:

   Egy egész Minisztérium

   




   
A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója a Jóslatok termében. Te szoktad rendszerezni őket, figyelni a biztonságra, bár nem tudom rendelkezel-e látó képességekkel. Jó barátok vagyunk extrákkal és megbeszéltük, ha 40 éves korunkig nem köteleződünk el, összeházasodunk. Próbálod mindig rövidíteni a korhatárt mert gyereket akarsz tőlem. Tavaly még azt mondtad 35, de most a 33-ban próbálsz kiegyezni, ráadásul vannak zsarolási technikáid. Nem félek, nagyszerű nő vagy, sokkal elképesztőbb, mint gondolnád.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Vagány, kalandos, fülledt plotokra gondoltam. Belefér az élcelődés, féltékenykedős, ha lesz valamelyikünknek valakije
   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:50

"Omikron"


Csoport:

   Mágiahasználó

Kor:

18-21

Származás:

   Amit akarsz

Lojalitás:

Rád bízva

Play by:

Tom Holland

Ők várják:

      Egy egész Minisztérium

   




   
Még nem dolgozol a Rejtélyügyön, ugyanis tanuló vagy, mégpedig nem más, mint az én tanítványom. Nem állandóan tanítalak, mert felsőoktatási órákra kell járnod, de már beosztottak mellém, mint jövőbeli Rejtélyügyist a Halál termében. Élvezem, hogy valakit csicskáztathatok, te pedig odáig vagy értem, folyton a nyomomban loholsz "Mr Avery" csipogsz szüntelen és lelkes vagy, túl lelkes... Nem kötöm az orrodra, hogy kedvellek és olyan vagy nekem, mintha az öcsém lennél. Már elég sok mindenbe beavattalak, küldetésekre megyünk és úgy vigyázok rád, mint egy lüke kistesóra, merthogy elég szétszórt vagy.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Én kifejezetten aranyos plotokra gondoltam sok-sok kalanddal megfűszerezve Smile
   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rigel S. Avery

Rigel S. Avery

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ian Sommerhalder

»
» Vas. 13 Május - 18:57

"Tau"


Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

  28-35

Származás:

  Nekem mindegy

Lojalitás:

  Ez is mindegy

Play by:

  Zoë Saldana

Ők várják:

   Egy egész Minisztérium

   




   
A Rejtély-és Misztériumügyi Főosztály dolgozója az Agyak termében. Szerinted nekem nincs agyam és imádsz ezzel cukkolni, pedig  pontosan tudod milyen okos vagyok. Nem volt köztünk még semmi, mert dacosan ellenállsz nekem, mintha már hallottál volna a sorstársaidról, de az is lehet egyszerűen csak másba vagy szerelmes. Engedd meg, hogy elmagyarázzam, a hűség pusztán képmutatás. Lehet, hogy azért kelleted magad, hogy végül te legyél az, aki betöri a vad Alfát? Igazi rejtély vagy, ami nem csoda, hisz ezen az Ügyosztályon mindenkinek van takargatnivalója.

A jellem, az előtörténet lényegében a megalkotóra van bízva. Lehetnek ironikusabb, ellenségesebb plotok. Megbeszéljünk, amit megdobsz egy üzenettel Smile
   


   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Halhatatlanság

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-