Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Just an another me EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Just an another me EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Just an another me EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Just an another me EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Just an another me EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Just an another me EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Just an another me EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Just an another me EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Just an another me EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 22 Aug. - 20:35
Szinte úgy változik az életem, ahogy a föld forog saját tengelye körül.
Egyik nap meg akarok halni, megpróbálom, a másikon értelmet nyerek bosszú által – mire nem jó a harag
Egy harmadikon mecénásokra lelek az oly elszántan megvetett tanári kar soraiban és a következőben arra ébredek, Dumbledore eljátssza a jószándékú megmentőt, hogy aggódó felnőtt tekintetek győzködnek, kezdjem újra, esküsznek a felejtésre és én kacérkodom saját bájitalaim borzasztó ötletével, első helyen éppen a felejtés áll.
Ahogy mérlegre teszem a dolgokat és sok tiltott kotyvalékot iszok, egyikről sem beszélek senkinek és mindent módosítom bizonyos szempontok alapján. Individualizálom, ha úgy tetszik.
Tesztalanyom már nincs, noha jól sejtem Dorcas talán csak a gyengélkedőig jutott.
Már nem fűt gonosz vágy, ha lehetett valaha romlottnak nevezni a kísérletező kedvet és szemérmetlenül öntöm magamba agyi vegyületeim.
Az eredmény egy tartással újjászületett Syli, valami olyasmi, ami a „baleset” előtt voltam, az a dackreálmány, aki folyton ellentmondott Brysennek.
A gond most éppen abban rejlik, nincs effektív gonosz, aki ellen lázadhatnék, hacsak nem tekintem annak Voldemortot.
Bár, nem bírok szabadulni a gondolattól – mérhetetlenül ostobának tartom és ösztönösen valami lenéző távolságtartással kezelem.
Szóval nem tudok a megvetésére egy egész személyiséget építeni. Vagyis még mindig szét vagyok törve, de most úgy, hogy kívülről megragasztottam magam.
Visszarövidült a hajam középhosszúra, az ilyen-olyan alkalmatlan szőrpamacsok tovatűntek képemről, alszom, vagyis volt nincs karikám, sápadt és vékonyabb lettem, de jól áll.
Élek. Valahogy. Elfogadtam sokféle ajánlatot és kötöttem sok nehéz kompromisszumot elsősorban magammal. Belebolondultam. Nyilván. Nem látszik rajtam.
Most pedig nem azért jöttem, hogy meglátogassam George Shackeboltot, bár miközben ünnepélyesen felvettek a gyógyítók medipszichiátriai képzésére, miután prezentáltam néhány bemutató anyagom, valamiért pont a szobája előtt állok. Mert azt intéztem, az volt a célom.
Valamiért pont bekopogok hozzá. Vétlenül megkérdeztem melyik szoba.
Valamiért szörnyen kívánom, ne emlékezzen a legutóbbi jelentre, felejtse el az összes vallomást, de mégis sokkal erősebb az emberi érzésnek nevezhető, a be kell vallanom, aggodalom. Csak az lehet. Ha felteszem a logikus kérdést, miért, ez az egyetlen válasz, mégis bekopogom, tudni akarom miért van itt és…csak…
Ő az egyetlen normális ember, akit ismerek.
Ha valaki odabentről azt mondja szabad, belépek és „azt sem tudom mit keresek itt” arccal nyomok mindenféle kilincset.
Közben nagyon akarom, hogy ne George legyen bent. Több szempontból is fontos lenne.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

George Shacklebolt

George Shacklebolt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Zendaya

»
» Csüt. 23 Aug. - 18:12

Elég rémes itt lenni. Betegre unom magam - mintha amúgy nem lenne épp elég bajom. Persze apa ötlete volt, hogy tartsanak benn, amíg el nem jön az a bizonyos első... pedig az orvosok azt mondják, nem túl valószínű, hogy fertőzött lettem, de még nem értik igazán, hogyan terjed pontosan a kór, mert néha egészen váratlan eseteknél is felüti a fejét. Pont erre vágyik mindenki, nem? Szóval csak betegre unom magam, a nővérek és medimágusok idegeire megyek, halovány kísértetként cikázok a folyosókon, és egyébként jól vagyok. Mármint... nem, dehogy vagyok jól. De fizikailag jól vagyok. Vagy legalábbis elég jól.
Napokig pólyázták a sebet a nyakamon, bal oldalt, a fülcimpám alól majdnem a kulcscsontomig, olyan volt, mintha meg akarnának fojtani, beletekerni a saját hibáimba és egyre szorosobbra és szorosabbra húznák a csomót. Már nem engedem nekik. Állítólag javarészt meg fog gyógyulni. Vagy magától, vagy bűbájjal, nem tudom, hogy önsanyargatásból nem hagyom-e nekik, hogy teljesen felgyorsítsák a folyamatot, de ha nyoma sem lenne rajtam a támadásnak, akkor mintha súlyát veszítené az egész, akkor mintha meg sem történt volna.
De megtörtént. És hiába mondom, hogy jól vagyok, azért annyira nem vagyok jól, ha nem figyelek oda, még ébren is folyton eszembe jut, megint ott vagyok, a szagokkal, a sötéttel, a fájdalommal, az ideges, majd pánikoló görccsel a gyomromban, és olyankor igazán elviselhetetlen minden, legalább annyira, mint amennyire elviselhetetlen dolog éjszaka rémálmok között ébredni, még akkor is, amikor pontosan tudod, hogy biztonságban vagy.
Próbálom hát hosszúra nyújtani a nappalokat, bolondozni, és legalább úgy csinálni, mintha jól lennék, hátha ettől hamarabb jól leszek tényleg, de a telihold éjszakája egyre csak közeledik, és míg eddig igyekeztem félvállról venni a kérdést, minden egyes múló nappal egyre idegesebb vagyok, egyre jobban félek, egyre kevésbé tudom eldönteni, mennyire lenne rossz, ha én esetleg mégis... de sehogysem tudok jól kijönni ezekből a gondolatokból.
Elkapok egy szökni készülő csokibékát, amikor kopognak az ajtón - ez mondjuk elég fura, mert itt nagyon ritkán kopog bárki, a Mungó személyzete úgy jön-megy, mintha egy csukott ajtó semmit sem jelentene, és többnyire a szüleim sem tisztelnek meg azzal, hogy legalább egy fél perc erejéig felkészülhessek az érkezésürkre. A mutató és hüvelyk ujjam közé csippentett izgága csokoládéval kiabálok végül ki, némi meglepett éllel a napi tompaságomból - Igeeen?
És aztán, amikor az ajtó kinyílik, akkor egy kicsit azt kívánom, bárcsak mégis hagytam volna vagy beköttetni a sebem, vagy hagytam volna nekik, hogy próbálják meg eltüntetni, vagy hát legalábbis az nem lett volna rossz, ha megkísérlek megfésülködni ma reggel, de amúgy kit érdekel ez itt benn igazából...? Felbámulok Brysenre az ágy szélén ülve, a csokibéka lába szét fog olvadni az ujjbegyeimen, ha sokáig így tartom, de a meglepetés ereje élesen, figyelmeztetően süvít át rajtam. Idén hamar jött a tanév vége, valami furcsa befejezetlenség érzésével engedett útjára, és hazudnék, ha azt mondanám, hogy Sylvester Brysen nem okozott nekem azokban a napokban pár álmatlan éjszakát - Ööö... szia?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Vas. 9 Szept. - 20:09
Persze nem George miatt van és dehogy jut eszembe túl gyakran. Bátran felírom a „ha már erre jártam” számlájára és majd ügyes leszek, becsúsztatom a küszöbrésen, igazán felesleges arra vágynom az után az éjszaka után még egyszer a szemébe nézzek.
Pedig ha nem most, valamelyik folyosón biztosan, ha igazán kínos helyzetet akarok, fokozom mertmiértne, tanórán, ahol majd átkokat nem szégyellve fegyelmezem a velem egykorúakat és tőlem idősebbeket – kibaszottul várom.
Ennek most mégis mintha elébe vágnék, talán hogy megvillogtassam elégedett, gonoszkás félvigyorom, a régi lepra személyiségemét „nem is vagyok olyan rosszul” és olyan tompa minden emlékem aznapról, mennyit mondtam el neki, mire emlékszik mit tud és még mit nem.
Hát vagyok akkora orbitális idióta, hogy átlépjem a küszöböt, nemes egyszerűséggel rányissak George Shackeboltra csokibékásan, vagy ami először mégis feltűnik, sebzetten.
Persze, mint medimágus hallgató ez nem megijeszt csak a lány kontextusában, azért mégis úgy maradok a küszöbön, mint aki lenyelt egy igazi varangyot. Kicsit tágra nyílt szemmel, valamelyest sóhajtó ajkakkal megfeledkezve olyan magától értetődő dolgokról, mint pislogás.
- Szia
Eddig jó és normális, legalábbis miután kinyögöm ezt az egyszerű köszöntést és becsukom a szám, teszek egy merész tánclépést előre, szokásosan sima, fürge mozgással, amiből valahogy mégis palástolt hétköznapiság árad. Legalábbis én mindig nagyon próbáltam elrejteni a másságot.
A Sziát már mondtam és rohadtul aggódom, úgyhogy be is fejezhetem a sziázást.
- Szóval...pont erre jártam és…hallottam itt vagy
A falnak beszélek, legalábbis azt nézem George helyett, pedig idegesítő kényszerem van rárontani „mi történt?” Csak az információ fele van meg, az világos, hogy itt van, láthatólag nem jókedvéből, de nem kaptam választ a legfontosabb kérdésre, miért.
- Mi történt?
Bukik ki, ahogy rá kell döbbennem a szívem gonoszul döngeti mellkasom, vagy zsibbad minden végtagom és lélegezni sem tudok, csak gyorsan. Olyan emberi reakció, amit ironikus módon, éppen én, aggódásnak neveznék. Félelmet már éreztem, persze, de ez merőben új fogalom és társul egyfajta szorongó szorítással mellkastájt.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

George Shacklebolt

George Shacklebolt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Zendaya

»
» Kedd 11 Szept. - 22:58

Talán inkább nem is az álmatlan éjszakák a legfontosabbak. Inkább az a terror-szerű valami a fontos, ami szögesdrótként tekeredett a nyakamra, egyik végét bűntudatból, a másikat tehetetlenségből sodorták, a szegeket meg furcsa-fájdalomból és szánakozásból erősítették rá, afféle fájdalomból, ami tudom, hogy valamiféle szeretetből fakad, legalábbis pont így éreztem, amikor elindultam aznap éjjel anya miatt, mert anyát féltettem, épp csak azzal a különbséggel, hogy nem hiszem, hogy Sylvestert szeretném. Vagy csak még nem jöttem rá, milyen-féle szeretet lehet ez, vagy valami más, ami hasonlíthat a szeretetre.
Eddig egyszer sem gondoltam arra, hogy a két esetnek köze lehetne egymáshoz - anyáénak, meg Brysenének, de most, hogy itt áll előttem, átcikázik rajtam valami morbid felismerés, hogy talán mégis benne volt a pakliban ez is. Slyvesternek nem tudtam segíteni, legalábbis, nem hiszem, hogy meghallgatni őt elég lett volna, ami pedig anyát illeti... hülyeség, irtózatos nagy hülyeség volt azt hinni, hogy segíthetek neki, pont neki, amikor ő annyival több nálam, és hát mondjuk ki, felnőtt, és a felnőttek állítólag tudnak vigyázni magukra, de én ebben már nem hiszek. Senki sem tud vigyázni magára. És talán senki sem tud segíteni senkinek...
- Erre jártál - ismétlem utána valami idegenül tárgyilagos, valahogy mégis gyanakvóra sikerülő éllel, pedig hát pont nem hiszem, hogy hazudna, ahogy azt sem, hogy szándékosan jött hozzám. Nem mondtam senkinek, hogy itt vagyok, miért reklámoznék ilyesmit, miért tenném ki magam a kérdéseknek? Nem tudja senki a családomon kívül, de persze, ez naiv gondolat, a falnak is füle van itt és biztos vagyok benne, hogy pletykák már szöktek szárba, hát Sylvesternek is vajon úgy mégis ki mondta? De persze, ez nem fontos. A családomnak mindig szembe kellett néznie a hírével, és csak azért, mert mindig én voltam a "legkisebb", nem maradtam teljesen tiszta soha én sem. Visszaejtem a csokibékát a papírjára. Zsebkendőt húzok ki a zsebemből, és beletörlöm az ujjaim, mert valahogy furán érezném magam, ha inkább lenyalnám az ujjbegyeimre olvadt csokoládét.
Tudom, csak azért tudok ránézni, mert ő nem néz rám, így hitetlenül figyelhetem, hogy milyen könnyen sasszézik be, milyen látszólagos gondtalansággal - de engem nem versz át...! -, bámulhatok, hogy biztos átveri az egész világot, de én tudom, hogy nem lehet ilyen jól lenni, nem lehet ilyen átlagosan "sasszézgatni", egyszerűen csak nem, mert sem a világ, sem az ember nem így működik.
- Áh, nem olyan érdekes az egész. Csak félresikerült a randim egy vérfarkassal - én sem tudok úgy tenni, mintha igazán semmiség lenne, hogy itt vagyok. Azért persze én is inkább megpróbálom elviccelni a dolgot, ha anyám most itt lenne, lehet pofán is vágna, hogy mi bajom van, de azért egyáltalán nem találom viccesnek az egészet, azért viccelek, mert képtelen vagyok szembenézni azzal, mit tettem, azzal, hogy lehettem ilyen felelőtlen, ilyen eszetlen, mégis mit gondoltam, és nem tudok szembenézni azza sem, ami történt, mert félek, még mindig félek, egyszerűen csak belém költözött ez a reszketés, valahányszor eszembe jut, be kell csuknom a szemem, mélyeket kell lélegeznem, és azt mondogatnom, hogy biztonságban vagyok.
Be kell kicsit hunynom a szemem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Pént. 14 Szept. - 10:53
Véletlenül elkotyogott félszó volt, elég arra, hogy személyes érdekeltségem összekössem egy majd nagyon kellemetlen látogatással.
Mert bár szerettem volna, ha George Shacklebolt szobáját üresen találom, mondjuk beazonosíthatatlan csokibékás papírral, amit elhagyhatott volna bárki más, ő sajnos benne van.
Szembe kell néznem a ténnyel, baj érte, ami nem olyan különös, sorjában ér csapás minden ellenállót, gondolkodót, jellemet.
Szembe kell néznem továbbá azzal is, azok után teszem be hozzá a lábam, hogy illetlenül őszintén feltártam előtte múltam bizonyos tagadott szegmenseit és bár olyan állapotban voltam, hogy a jelen jelenben homályos mennyit, úgy sejtem túl sokat.
Igazából rettegek. Rettegek, mert megsérült és mert majd biztosan felfedezem tekintetében a szánalmat, talán nem is érti pontosan miért, de a szadista nevelő hosszas kínzása biztosan megvan még neki, talán a viszolygást, hogy nem bír berakni skatulyákba. Mert lezuhanok a népszerűek polcáról, nincs helyem a kviddicsjátékos, bátor rendtagok mellett, több és más vagyok random, okos Hollóhátas fiúnál, akinek nézett előtte megfűszerezve a kicsit titokzatossal, egyszerűen nem maradhatok meg a skatulyák polcán, mintha önálló életre kelve kényszerem lenne lezuhanni és még a Mardekárosoknak tartogatott helyről is pottyanok, mint ahogy bizonyos nézőpontokból gonoszabb, több vagyok náluk is, jövendő halálfalók mellől, a már halált falók soraiból – és ha szempontokat nézünk száműzötten inkább elhelyezhető maga Voldemort mellett. Bármennyire is fájdalmas, vagy undorító belátni ezt.
Mint egy olcsó trükköt, úgy kapom elő láthatatlan kalapomból az ésszerű magyarázatot. Semmi közöm ahhoz, hogy most itt vagyok, ide sodort a véletlen.
- Végeztem és másodrészben az elmeosztályon fogok tevékenykedni.
Talán azt sem tudja, hogy ugrottam már évfolyamot, mivel senkinek sem számoltam be semmiről, soha, akár ha ez a hármas S szabály tett volna Szuperfickóvá. Másodrészben, akarnak, mert jobb vagyok bárkinél, aki pszichiátriai képzésen megfordult itt valaha, elsődlegesen mégis Dumbledore félholdalakú szemüvege előtt bukdácsolva, az Averyk-Lestrangek pálcafényében lettem beszervezve tanársegédnek anyám nagyérdemű közbenjárásával.
Ha úgy vesszük az egész tanári kar szinte beszippantott ebbe az egészbe, mint kötelező elemet egy kirakósba.
Úgyhogy erre kellett járnom, mint ahogy kénytelen leszek majd kiokítani néhány szűklátókörű idiótát, igenis mekkora hangsúlyt kell fordítanunk kísérletezgetésekre.
Sokkal érdekesebb viszont ez a mellékes ok, George és az ő rejtélyes ittléte.
Először a randi szó csap pofán és én éppen olyan arcot vágok, megfeledkezve tanult méltóságomról, mint akit pofán csaptak, utána maga a lényeg, hogy vérfarkas.
- Nem tudtad, hogy a fickó vérfarkas?
Miért ne venném szó szerint? Ez pont nem az a helyzet, hogy képes lennék értelmezni az iróniát, sokkal inkább agyamnak fagyhalál, egyrészt, mert a randi szó egyazon kontextusban szerepel George fogalmával, másrészt mert egy vérfarkassal való randizás, összetűzés mély nyomokat hagy az emberben, nem csak sérülések, vagy lelkiek terén, túl mély nyomokat, túl sokat nyelek, túl sápadt vagyok, pedig nagyon keresem azt a tanult méltóságot, amire bátran számíthatok, ha látszólag összeszedtem magam.
- És? Kivizsgáltak? Elkaptad?
Hallom szavaim tompán, valahonnan mélyről, ott, ahol a gonosz, vakító fénypamacsok rátelepszenek és csak alulról, gyengén hallatszik, mint tompa visszfény.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

George Shacklebolt

George Shacklebolt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Zendaya

»
» Vas. 23 Szept. - 12:05

- Hm - mondom valami féloldalas biccentéssel, nem nagyon rágódok azon, mégis hogyan, vagy miképp, sosem tudtam, mi a helyzet pontosan Brysennel, nem is kérdeztem, ő feltételezem sosem mondta senkinek (igazán nem az a fajta), de azt azért észreveszi az ember, ha valakivel már nem jár közös órákra, úgyhogy a gondolatfoszlányt csak hagyom kisiklani az ujjaim közül. Tulajdonképpen rá kell jönnöm, hogy igazán nem olyan érdekes, miért van itt, az érdekesebb, hogy itt van, de még nem sikerült eldöntenem, hogy ez jó, vagy rossz dolog-e, ahogy azt sem, hogy magam sem tudom eldönteni, vágyok-e most bárki társaságára, vagy inkább nem - Értem - szólalok meg újra csak azért, hogy egy "hm"-nél többel nyugtázzam a válaszát, de nem fűzök hozzá kérdéseket, csak elfogadom az információt, ezúttal úgy, ahogy ő adni akarja, nem pedig úgy, mintha én hallanék ebbe bármi mást is.
Aztán Sylvester úgy néz rám, mintha valami rémesen bántót mondtam volna, én meg úgy nézek rá, mint aki csak nem érti - mármint, úgy kérdez vissza, mintha konkrétan elhinné, amit mondtam, mintha szó szerint vette volna ezt a hülye viccet, egy pillanatra eszembe jut, hogy nagyon szánalmasnak kellene lennem ahhoz, hogy valaki elhiggye rólam, hogy egy félresikerült randi miatt vagyok itt, összeráncolom a homlokomat, kis fintorral rázom meg a fejem, de nem feleletként, inkább csak afféle "mi van?" módon - De tudtam, de nem... - nem is tudom, hogyan fejezzem be, most már egészen nonszensznek, sőt, egyenesen morbidnak tűnik a korábbi viccem, ha eszembe jut az aznap este, és azt összehasonlítom még egy igazán, nagyon rosszul sikerült randival is, még akkor sem hasonlítható össze a kettő igazán.
- ... de nem randiztam egy vérfarkassal. Csak vicceltem - fejezem aztán be valami elviselhetetlen szégyenérzettel, csak a mihez tartás végett, én nem leszek olyan lány, akinek mérhetetlenül szar az emberismerete, és fogalma sincs, mikor akarja bántani egy férfi, rólam aztán ne higgye azt senki, hogy ártatlanul és bután kicsíptem magam egy szép nyári este csak azért, hogy aztán tálcán kínáljam fel magam valami szocipatának.
Persze azzal kapcsolatban nem lehet azt mondani, "csak vicceltem", hogy tényleg megharapott egy vérfarkas. A bizonyíték ott feszül a bőrömbe marva, és csak utálom, utálom, utálom, hogy bár lehet, hogy nem vagyok egy idióta randi áldozata, de azért a saját hülyeségemé mégis csak. Ez az egész... ez az egész igenis az én hibám, a következő kérdés pedig belém vág, tisztán, egyenesen, kiszámíthatóan és tiszteletre méltó őszinteséggel, de azért túlságosan is mélyen ahhoz, hogy fájjon. A tekintetemet a saját térdemre szegezem. Mert majd pont most fogom elsírni magam. Csak azért sem - Nem tudom. Nem tudják. Majd kiderül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Csüt. 4 Okt. - 19:07
Egész életemben projekció nélküli árny lehettem, valaki, akiről tudsz, létezik, de aztán elveszted a nyomát.
Georgenek fel sem tűnt, hogy valamikor lemaradtam mögötte egy folyosón, egészen más évfolyamon kötöttem ki "zseni" címén, ha ő jobbra ment, balra fordultam. Tulajdonképpen el sem ismert senki, ahogy lófasz sem tudta mire vagyok, mire lehetnék képes. Ez számomra is elég jó kérdés.
Listát vezethetnék devianciáimról és vajon hányadik sorban szerepelne a mazochizmus? Itt állni a kórtermében, George Shackebolt gondosan elkerültnek tervezett helyiségében, szembemenve azzal, akit önmagamnak hittem. Annyit mindenesetre tisztáztam, fogalmam sincs mi határoz meg, vagy jelen esetben késztet itt állni, aggódni, fiújának hinni támadóját. Elvégre semmi közöm hozzá, trollokkal is smárolhatna a szabadidejében.
- Baszki, bocs
Csúszik ki kendőzetlen őszinteséggel, elkerekedő szemmel kapom be ajkam és egyúttal átkozom a kurva nagy pofám és mert erre gondoltam először. Hogy randizik, amit alapvetően biztosan csinál. Egyúttal gratulálok kínos helyzetbe hozni magam és őt egyszerre, mint valami különleges képesség, amit egyre tovább fejlesztek.
Megbámulom lábam, tökéletlennek érzem magam minden emberi interakcióhoz és bénán lógó kezeimmel sem tudok mit kezdeni. Az irónia egy olyan művészet volt, amit ismertem, hát most mégsem fogtam fel egy vicc lényegét. Talán mert róla van szó és hozzá egy kicsit másképp viszonyulok, de lehet valami abban is, szerencsétlenebb lettem, miután rájöttem, szerencsétlen vagyok.
Levegőt veszek, feleslegesen, megszámlálhatatlan alkalommal is érdemtelenül. A lehet még magad hülyébben érezni skála alját karcolom.
Talánok, gyógyítói hozzáértetlenségek, meg az én tehetetlen dühöm. Ki van fizetve. Kinyírtam volna, késztetést érzek ocsmány mód kibelezni az állatot, pocsolyává átkozni részenként, ez a saját, büdös és egyszerű megoldásom. Ahogy képzeletben belekre, bosszúkra gondolok, mint első reakció, megelőzi az ijedtséget, sajnálatot. Amikor még ütésre emeled karod, mielőtt csalódottan leengednéd egy a vereség előtti másodpercben. Miért érzem a saját bukásomnak? George Shackeboltnak is lehet listája és biztos nem szívesen látott személyként szerepelek rajta, miből gondolom egyáltalán, hogy most nem küldene el  a kurva anyámba?
Milyen olcsó lenne biztatni, mert lehet együtt élni ezzel, vagy csalóka remények zászlaját lebegtetni a talánok azt jelentik, nem valószínű. Átkerültem a ló túlfelére, a hmm értemek földjén, amikor az ember képtelen jól reagálni mások traumájára. Én vagyok ő abban a pillanatban, amikor elkotyogtam a gyilkosságot. George nem akarja, hogy itt legyek, én vagyok a felesleg.
- Belby...tanítványa voltam.
Kis túlzással, éppcsak szerveződött, kis műsor után egy végtelenül nagyvonalú igennel erőszakoltam az akkori ambícióim rá, mégis...
- Nálam jobban senki készít  farkasölőfű főzetet, utána, másodikként
És majd kiegészítve, mert az ő főzetének jellemhibáit is javítanám, talán Georgeosítanám, vagyok ennyire arrogáns, variálni, kérkedni, tenni érte valamit, bolondot csinálni magamból
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

George Shacklebolt

George Shacklebolt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
13
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Zendaya

»
» Szomb. 6 Okt. - 15:33

Jaaa. A baszki tulajdonképpen elég jól leírja nem csak a jelenlegi helyzetet, nem csak azt, hogy Sylvester komolyan vette az én hülyeségemet, de úgy összességében azt is, hogy mit érzek. Egy kis részem szerintem még mindig nem fogta fel a történteket, a másik felem igen, de az meg még nem tudta megemészteni a történteket, és mindenféle orvosok egyébként is azzal riogatnak, hogy ez nem megy egyről a kettőre, az ilyesmi nem csak egy látható seb formájában hagy nyomot az emberen, hanem másképp, láthatatlanul is. Nem vagyok persze hülye, ezt én is pontosan tudom, tudnám anélkül is, hogy bárki bármilyen okból kifolyólag szavakba öntené, egyébként is, a szavaktól, a kimondott szavaktól mindig csak rosszabb lesz minden.
Talán azt kellene megtanulnom ebből, hogy néha tényleg csak be kellene fognom a számat és nem megpróbálni a legokosabbnak lenni mindig, mindenhol. Meg azt, hogy nem is nekem kell folyton megmentenem mindenkit, de főleg nem azokat, akik egyébként nincsenek is bajban. De nem tudom, hogy ezek nekem való leckék-e.
Belby neve valami unott visszhangot ver csak a fejemben - persze, nyilván tudom, ki az, azt is tudom, micsoda nagy változás ez a világunkban, tulajdonképpen egész korrektül felvilágosítottak a lehetőségeimről, de azért még így is, mégis ki vágyna erre az életre? Korábban mindig valamiféle tudatlan nagyképűséggel azt gondoltam, nem olyan nagy ügy ez, főleg manapság, lehet ezt kordában tartani, ki lehet bírni, de mióta láttam, mióta éreztem, elviselhetetlen annak gondolata, hogy lehetnék ilyen én is... nem akarom. Csak most már késő, most már nincs mit tenni, minden egy szerencsés véletlenen múlik, vagy talán ez a szerencsés véletlen már eldőlt a születésem pillanatában - olyan génekkel születtem, amilyenekkel. Ha jókkal, talán megúszom. Ha pedig nem...
- Aha. Izgi - mondom nem kimondottan érdeklődve, mármint nem tudom, ez biztos valami félszeg felajánlás akart lenni, de igazság szerint most (még) nem tudok mit kezdeni vele, mert nem akarok erre gondolni. Nem akarok felkészült lenni egy olyan eshetőségre, amit talán még elkerülhetek, nem akarok úgy gondolkodni, mintha ez az egész már eldöntetett tény lenne. Még nem az. Még van egy hetem. Rémes és vigasztaló is egyszerre.
- Merlinre, ha maradsz, kérlek ülj már le, rémes nézni, ahogy itt téblábolsz - mondom aztán egészen hirtelen váltással, de valahogy tényleg nem tudom elviselni, ahogy áll előttem, mint egy darab szerencsétlenség, lógó orral, a saját cipőjét bámulva, ettől nekem is a cipőjét kell bámulnom, pedig biztos mindketten rájöttünk már, hogy nincs ott semmi érdekes.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Vas. 7 Okt. - 11:20
Lehet, hogy azt hiszi megfejthetetlen vagyok, elvégre aznapról nekem is ködös sejtelmeim vannak.
Nem tudnám tételesen kijelenteni, pontokban, bekezdésekkel mi az, amit a szakadék szélén labilisan billegve kiböktem.
Néha még szédülök erre gondolni, mint a seprűről levetve magam, bele a jótékony Tartaroszba, amíg a Belbyk silányabbik fele vissza nem rángatott.
Éppolyan homályos, ahogy anno kevés kérdéséből én sem állhattam neki egészen össze, mint ahogy magamnak sem állok. De mindez azért fontos, mert jelenleg kicsit George Shackeboltnak érzem magam azon az estén – és ez kurva betegen hangzik.
Kérdőjelekkel nézek rá és az kényelmetlen bizsergés kavargat, mint egy tál pépet, ja, hát tulajdonképpen én sem ismerem. Ja, hát tulajdonképpen baromi nagy rejtély és egy kezemen össze tudnám számolni, következtetésekként semmint tényenként a  róla való „tudomást”
George Dorcas barátnője és néhányszor láttam őket idegesítően kuncorászni random folyosókon. Abszolút lojális Dumbledorehoz, amióta segédség berkeibe lopóztam, merem feltételezni, magához a Rendhez, illetve vallja annak eszméit. Valódi Griffendéles Hollóhátas létére, nem úgy, mint Abel a féltestvérem, akit a legártatlanabb nyúlharapástól is elsírná magát… és hát baromi okos, ami igaz Hollóhátassá avanzsálja, meg asszem empatikus, bár magának a fogalomnak megértése nekem mandarin. Ezen túl pedig felfedezésre váró kincses sziget, miközben valószínűleg lázadna egy esetleges behatolás ellen a felfedezetlenségébe, mint az őslakosok és a legkevésbé sem akar itt látni egy halálmadarat.
A tény, hogy George Shackeboltot megharapták, egészen felkavar, módjával persze, de mintha lennének érzéseim.
Előtérbe kerül a fitogtatás, hogy én vagyok olyan jó mint Belby és természetesen jobb is lehetnék, jobb is leszek, amint összeszedem magam annyira, hogy újra kísérletezzem.
De bármennyire is gyűlölöm, hogy megelőzött, hozzá fűződik ez a felfedezés és rögtön, mintegy első gondolat a bájital ugrik be.
Csak aztán jönnek, mint egy hadsereg, elmémben kavargó kompozíciók, szédülök egy kicsit – és vizsgálatok, tervek fogalmazódnak, genetikailag miből állapítható meg, hogyan lehetne visszafogni, akár kialakuló stádiumot, fertőzést hárítani el.
Engem páros lábbal hárítanának a vizsgálatok közeléből, hiába rontanék be melldöngetve, még éppencsak felvettek.
Vagy szar kedvében, esélyes, hogy egy vérfarkas támadás nem dobja fel az embert, engem is csak akkor, ha nem maradnék egyben. De ahhoz több kellene, egy baziliszkusz például, sav előttem, sav utánam.
Vagy kurvára nem érdeklem, elvégre gyilkos vagyok, maga a tett éppen olyanná tesz, mint bármelyik mezei halálfalót.
Valahol tudtam, hogy ha vallok Georgera semmilyen formában nem számíthatok, igen izgi lett volna. Az lett volna, ha nem jön közbe Coleman kéz a kézben Voldemorttal, folytatni tudom a Cataleya és sárkánykór kísérleteket és Belby mellé az én nevem is bekerül a lexikonba. (meg a kurva képem Slughorn polcára)
Nincs nevem. George még azt hiszi viselem azt a perverz szart, Brysen, de ha beosztanak a hetedévesekhez már Rookwoodként leszek bemutatva és bárki könnyen összekapcsolhat Erinnel.
Mindegy. Vállat is rántok, mint akinek nem fontos, ha izgalmas, ha szeretne izgalmas lenni.
Nem kéne maradni, nem akarja és minek?
- Megyek. Remélem minden rendben lesz, mivel gyakornok leszek talán ránézhetek a leleteidre.
Megint vállat vonok, eljátszva, hogy nekem nem fontos semmi és nem is kéne, hogy az legyen. Folyton elfelejtem mi nem vagyok és már késő normálisnak lenni.
- Majd találkozunk a suliban
Búcsúzok igazából, nehogymár még egy tébláboló percet adjak magamnak. Méginkább össze kell szednem magam, George most látta a gyengeséget, a régi Syli kell, aki még nem tudta. Nem vett róla tudomást. Vissza kell másznom az üvegfalam mögé, igazából újjáépíteni acélból.
Talán az ajtó is modorosabban csattan mögöttem. Elvégre nincs jogom élőként a nyavalygáshoz, meg volt az esélyem, hogy véget vessek a történetnek, elbasztam.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Just an another me

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-