Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Flora × Jim EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Flora × Jim EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Flora × Jim EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Flora × Jim EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Flora × Jim EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Flora × Jim EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Flora × Jim EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Flora × Jim EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Flora × Jim EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Csüt. 6 Dec. - 23:29
Fél tizenkettő. Vagy esetleg későbbre jár? Nem tudom. Ahogy végeztem az óráimmal, az üvegek egyre csak gyűltek körülöttem, és én pedig azt hiszem, hogy berúgtam a prefektusi fürdő mellett közvetlen. Vagy kezdek kijózanodni. Vagy fogalmam sincs, hogy igazából mi történik, mert éppen a pálcámmal szórakozok. Földhöz csapkodni igazából nagyon jó móka, és nézni, ahogyan szikrákat vet. Vagy néha magából ki egy-egy csirkét, patkányt. Lehetséges, hogy a pálca megérzi azt, ahogy a gazdája bánik vele? Valamilyen szinten egészen biztos, hiszen ahogy az öreg Ollivander mondja: „Mr. Gallagher, soha nem a varázsló választja a pálcát, blablabla.”
- Persze, a pálca bök rá arra, hogy te leszel az a szerencsétlen, aki majd jól megvarázsol téged. – vakarom meg a fejem. Remélem, hogy egészen halkan motyogtam ezt, és nem éppen üvöltöztem, mert eléggé nagy szarban leszek akkor. Hogy magyarázom ki a tanárnak, aki éppen erre jár, hogy „bocsánat professzor, berúgtam, de annyira, hogy lábra sem bírok állni. Persze, hát segíthet nyugodtan. Sőt, mosolyogva megyek a büntetőmunkára is.” Ja, mert én pont ilyen vagyok. Igazából igen, és igen, tuti ez lenne. De akkor meg miért sírok itt, képletesen? Eh, Jim. Szerencsétlen vagy.
Ahogy megpróbálok feltápászkodni, csak egy béna mozdulatsorra futja, aminek a vége az, hogy beborulok a mellettem lévő üvegkupac közé, és hangosan-csörömpölve-káromkodva fetrengek ott, amíg nem látom, hogy valaki éppen jön felém. Ráadásul, ha minden igaz, abba az irányba, amerre a Griffendél klubhelyisége van. Mekkora paraszt lennék, ha előadnám, hogy prefektus vagyok. Mondjuk ki a fene hinné el, hogy egy prefektus éppen tökrészeg, és fetreng a piás üvegek között. Hát én tutira képen röhögném, és még rá is lépnék a nyakára, hogy érezze a törődést. Persze csak akkor, ha éppen az egy Mardekáros kiskirály, a saját házammal nem tennék ilyet.
- Öööö, ne haragudj. – próbálok feltápászkodni, ahogy közelebb ér, de ezzel csak azt érem el, hogy legalább már nem a hasamon, hanem a hátamon fekszem, így talán meg is hallja a lány, hogy beszélek hozzá. Próbálok összeszedetten kommunikálni, de a hangomon eléggé hallatszik, hogy nem csak két mézsört, vagy mézbort ittam meg. – Tudom, nem vagyok éppen valami bizalomgerjesztő látvány, de. Ugye arra van a Griffendél klubhelyisége, amerre éppen mész? Mert nagyon jól esne valami útbaigazítás afelé, hogy legalább visszataláljak odáig. Vagy valami izé, nem tudom, nagyon részeg vagyok. – biggyesztem le ajkaimat, hogy szavaimnak bizonyítási alapot adjak. Nem festhetek valami jól, ráadásul eléggé szarul is érzem magam. Amíg várok a válaszra, a mellettem lévő ép sörösüvegben lötykölöm a sört körbe párszor, mielőtt innék egy kortyot. Ez pech.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Pént. 7 Dec. - 0:08

Jim & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Borzasztó késő van, annyira belemerültem a könyvtárban az olvasásba, a legelrejtettebb kis zugomban, hogy senkinek sem tűnt fel, hogy ott ragadtam. Piciny tenyeremen hordozott lángocskám, amit a sorokon vezettem annyira kevés fényt adott, hogy mintha ott sem lettem volna. Apa ki fog nyírni! Úgy lopakodom a folyosón mint egy kisegér, meg sem nyikkanok, ha valami prefektus vagy te jó ég, a gondnok rám találna, abba a szégyenbe bele is halnék! Mert mit mondok, mit csinálok itt kinn ilyen későn? Senki sem hinné el hogy a könyvtárban ragadtam észrevétlen. Pedig tényleg nem nehéz, ha az ember senkinek sem hiányzik és senki sem keresi... Ah. Lélegzetvisszafojtva rakom egyik lábam a másik után, mintha puha, ruganyos szőnyegen járnék nem a csupasz márványpadlón, szigorúan a fal mellett, kerülve az erős fény használatát, hogy a tenyerembe záron és onnan éppenhogy kiengedem az apró láng picike fényét, mert a végén megint beárul valami galád festmény Apunak. Még csak az kéne! Már közel a cél, már nincs sok, mikor felsikkantok a hirtelen csörömpölésre, szabad kezem a számra tapasztva és teljesen falfehérré válva, amit a kedves Mr. Blynberch is megirigyelhetne. Hirtelen a nevem is elfelejtem és mit akartam, annyira ijesztő a földről felszűrődő tétova hang, griffendéleseket megszégyenítve lépek óvatoskodva közelebb, hogy megszólít az a rejtélyes idegen.
-I..Igen? - Félek egy szellem pécézett ki hogy gúnyolódjon rajtam, de ahogy végre meglátom a piciny homályban a fiút ismerőssé válik az arca. Általában szitkok vagy épp dicshimnuszok közepette kapom el mindig a Gallagher nevet. Úristen, mi is a keresztneve? Mindegy-mindegy, koncentrálnom kell arra amit mond, mert a hangsúlya kacskaringós, a tekintete dekoncentrált és... részeg? Itt? Pont itt? Pont most? Ez komoly? Jesszus anyám, sosem mentem részegek közelébe, mert ijesztőek, Ő is kicsit, de annyira elveszett, nem tehetek róla megsajnálom.
-Tudod... nem kellene ennyit innod, árt az egészségednek. Meg az egyensúlyérzékednek is. Igen arra van a... - Reked bennem a szó, mert azt hiszem a csörömpölés és a sikkantásom idevonzott valakit, úristen! Apa nem tudhatja meg! Ráadásul egy részeg fiúval vagyok, még a végén félreértenék! Öööö.... öööö... Flora az istenit gondolkodj! Nem hagyhatom itt, csúnya dolog lenne, Ő csak vissza akar jutni, jaj! A fenébe is, be kell másszak mellé a falhoz, ügyelve ne csináljak zajt az üvegekkel.
-Szörnyű alak vagy! Quietus! Avis! - Halkítok le előbb magunk körül mindent és idézek meg egy kis madarat amit elreptetek a másik irányba hogy neszezést csináljon míg elhalad. Ezzel nyerünk egy kis időt, talán, de kezem a srác szájára tapad míg reszketve kivárom legyen megint mély csönd, remélem csak képzelődtem és valami festmény csapott zajt. Persze mikor észreveszem hogy mi nyúlkálok tulajdonképpen a másik magánszférájában teljesen elvörösödöm és még jobban lapítok, úgy súgom oda arcommal is felöltve a hajam színét.
-Bocsi, bocsi... - Remélem nem utál meg. Vagy kezd el kiabálni, akkor végünk! Nekem legalább is, de szerintem Ő sem örülne valami büntetőmunkának így az éjszaka közepén! Ó, még csak az hiányozna... Hány üveg lehet előttünk... tulajdonképpen? Ennyit meg lehet inni fizikailag? Hova fér el benne?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jim L. Gallagher

Jim L. Gallagher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
samuel larsen

»
» Vas. 16 Dec. - 23:41
Azt hiszem, hogy nem ez lesz a kedvenc éjszakám. Nem csak azért, mert megállás nélkül forog a föld velem, hanem azért, mert sikerült csinálnom magamnak, és ennek a szerencsétlen lánynak egy olyan szituációt, amiből elég nehéz lesz kikeverednie, de ez még csak a legkisebb. A nagyobb az, hogy ha lebukunk, annak elég nagy büntetés lenne a vége, ami nekem biztos kevesebbet ártana, mint neki. Nem azért, mert én magasról szarnék a büntetésre, hanem én már kaptam pont eleget ahhoz, hogy a hozzáállásom a büntetések feldolgozásához jelentősen megváltozzon.
- Ugyan, nem kell annyira mellre szívni. – legyintek, és halkan kuncogok mellé. – Mármint, na, érted. Szóval a te egészségednek nem árt, az enyémnek meg használ, tökre szórakoztató ember vagyok én így, csak nem ismersz. – meredek magam elé, és próbálok koncentrálni, hogy a hangom ne üsse meg sem a bunkó, sem a részeg szintet. Az előbbi talán megy, az utóbbiban még én sem vagyok biztos, mert a körülöttem heverő piás üvegek nem arról árulkodnak, hogy kettő mézbort ittam volna.
Persze hogy felborultam. James Gallagher egy idióta, részeges, bukott diák, aki nem igazán törődik azzal, hogy mások mit gondolnak róla. Nem érdekli, hogy a tetteinek milyen következményei vannak, de a másik fele pedig az a történetnek, hogy a családom nyomása, a sikertelenség, és az emiatt kialakuló depresszióm miatt vagyok ilyen. Persze egyik követi a másikat, és mondhatni, hogy a körből nem tudok kikerülni. Mondjuk lehet, hogy nem is akarok.
- Hé, ugyan annyira nem. Meg most mpppffffff…. – mondanám, de éppen befogja a számat. Kár, hogy csak a kezével, de ezzel kell megelégedni. Lesz ez még így sem. Beszélni úgy sem tudok, így csak egy szemforgatással tudom meghálálni azt, hogy befogja a számat. Kezeimet összefűzöm a mellkasomon, és dühösen forgatom a szemeimet, miközben ügyelek arra, hogy azért még egy üveget ne lökjek fel, mert akkor lehet még nagyobb szarban leszek. Vagyis leszünk. Mert már ketten kerültünk ebbe, és ketten kellene kimásznunk ebből. Valahogyan.
- Mmmpppfff… mmmppffff… - tisztán látszik, hogy valamit mondani akarok, és inkább a vállát kocogtatom, és a távoli, viszont egészen közeledő macska felé mutatok. Ha Mrs. Norris az, akkor az a vén bolond hamarosan itt lesz, abban pedig nem lesz köszönetünk. – Hé, ott a macska, ott a macska! – mutogatok, miközben hevesebben magyarázok suttogva, ami azt jelenti, hogy még több üveget verek fel, és még hangosabb csörömpölésbe kezdenek a körülöttem heverő dolgok. – Azonnal el kell tűnnünk! – kikászálódom a lány alól, és valahogy felküzdöm magam álló helyzetbe. Ennek a következménye az, hogy megszédülök, így a fejemhez kapok, de a kezemet nyújtom felé, hogy el tudjunk indulni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Flora C. McGonagall

Flora C. McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Amybeth McNulty

»
» Hétf. 17 Dec. - 16:54

Jim & Flora

Nincs is annál jobb, mint egy nagyszerű baráti társasághoz tartozni. És nincs annál rosszabb, mint ha valaki kívülállónak érzi magát.

Elképedve hallgatom mit magyaráz nekem, azaz mit próbál mert annyira botladozik szegény nyelve, lehet azt sem tudja kivel és mit beszélget. Sosem voltam még részeg, nem tudom pontosan mit él át, csak arra tudok alapozni amennyit látok belőle. Egészen csendesen és visszafogottan fejtem ki a véleményen, remélve nem bántom  meg vele.
-Hát... szerintem nem az alkoholtól leszel szórakoztató, ha szórakoztató ember vagy... - Pillogok rá, mert hát az alkohol nem tesz mássá minket csak... nem tudom. De nem hiszem hogy amúgy ne lenne humora vagy ilyesmi, na. Szegény ráadásul annyira be van lassulva és el van tompulva hogy nem hallja amit én, kiélezett érzékeim a stressztől, nem is értem magam hogy itt befogom szegény száját és varázsolok elterelést, mintha bűnrészes volnék pedig nem is! Áh, reménytelen! Nagyon magyarázna elrántom a kezem, jaj remélem nem lesz túl mérges, az emberek nem szeretik ha csak úgy hozzájuk érnek, én is meg szoktam ijedni (kivéve otthon persze, mert Apa mint a párduc oson és lep meg valamivel, mégsem rezzenek össze). Erre aztán mondja a macskát látja, Merlin kenderes hosszú fehér szakállát, ha a macska itt van a gazdája is és Ő egy olyan undok alak! Pedig többször is próbáltam mosolyogni rá, de csak morgást kaptam hálából, ijesztő volt! De a tompa csilingelés ahogy dőlnek az üvegek olyan mintha ezer harang szólna, nekem olyan, hiába a halkító varázs a macskának jó füle van, nyávint egyet majd még egyet. Áruló cica!
-Jó...jó... izé... - Pattanok fel, nekem azzal nincs gond, de merre? El a klubhelyiség felé? És ha arra jön a gondnok? A pólójánál cibálom fel és tartom meg szegény fiút, ahogy megszédül látványosan, mert azt se tudom hogyan fogjam, nem szoktam én ilyet csinálni...
-Ehmm... erre... gyere! - Karolom át a derekát, a vállát amúgy sem érném fel, elindulok vele elfele a macskától, remélve nem jön utánunk a macska, bár kétlem.
-Immobilus! Bocsi cica... - Szegényke ledermed, de ez nem fáj neki, csak nem tud így követni. Bár a szagunk még érzi de nem egy kutya szóval... ha ezt a gondnok megtudja felköt engem! Elmegyünk a prefektusi fürdő előtt is, noha lassan haladunk, de ez nem jó, jelszavas. Mi van még itt? Nincs valami üres szoba vagy terem elbújni? Próbálom gyorsabb haladásra ösztönözni szegény Gallaghert, nem tudom mennyi sikerrel, bár azon kapom magam rémesen hevesen ver a szívem. A stressz hogy lebukunk, hogy a forró testét az enyém mellett érzem ilyen közel... szinte olyan mintha megölelném, jaj de buta gondolat! Össze kell szednem magam, gyorsan gyorsan, nem gondolhatok csupa hasztalan butaságra! Főleg hogy a belőle áradó sör szag korán sem olyan romantikus mint a helyzet láttatja, hah.
-Tudsz itt valami helyet? A fürdő jelszavas. - Tudom, hogy tudja, de szerintem most szellemileg nincs a helyzet magaslatán ennyi sörtől... vagy mit ivott.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Flora × Jim

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Flora, Rody & Richard
» Flora ____
» Flora és Lottee
» utazzunk - sorbet & flora
» Flora Augustine Darraugh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-