Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Govorit Moskva EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Govorit Moskva EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Govorit Moskva EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Govorit Moskva EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Govorit Moskva EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Govorit Moskva EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Govorit Moskva EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Govorit Moskva EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Govorit Moskva EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szer. 19 Dec. - 23:20

Zinaida Koldovstoretz


Csoport:

mágiahasználók?

Kor:

huszonegy

Származás:

orosz aranyvérű

Lojalitás:

semleges?

Play by:

magdalena zalejska?

Ők várják:

én nagyon?





Ha az emberek tudomására jut, van még egy testvérem a nagy jövő előtt álló öcsémen túl, meglepődnek: mi ketten nem vagyunk egymás családtagjai, rokonai is halványan, hogy egymás mellett nőttünk fel, véletlen is lehetne, egymásra néztünk a mindig üres cukortartó felett, mindketten éreztük az olcsó kávé szagát, álltunk sorba télvíz idején toporogva - de ez nem tett minket testvérekké, ha adatok, nevek és tények mégis.
Konstya meg én összetartoztunk, közösségünkbe nem fért bele a még egy, hogy példa legyünk, pajtás, idegen és távoli gondolat, aki ismert, te persze önkényesen mondod ma is, ismertél igazán, pedig tudnád akkor, nem téged, az embert nem vállaltunk magunk mellé, nekünk senki nem kellett soha, aki ajánlkozott, aki önként akart társunk lenni, azt mindig elidegenítettük, ki-ki maga vérmérséklete szerint. Konstya csak nem figyelt rád, mikor könyvekről kérdezted, hoztad a játék medimágusi-készleted, latin kifejezésekkel szólongattad, ő pedig nem értette, ki vagy, mi vagy, mit kezdhetne veled, hát elmaradtál, mint megemlékezéseken az óráink vagy emberségünk.
Velem, velünk szöktél otthonról, elengedtek velünk mintegy csomagként, feltettek a vonatra, és megtörtént, amiről egyikünk sem hitte, lehetséges: íme a kapitalizmus szépsége, én férjnél, Konstya fehér talárban, és te. Te, aki még nem is hasonlítasz ránk, apánk közönyös arca vagy, se vörös, se szeplős, se átlagos magasságú, az én keménységemhez szerető, Konstyáéhoz hajlíthatatlan, te sem tudod, mit mondj, ültünk a vonaton London felé, kezedet az öledbe vetted - még balettra is jártál miattam két évig, aztán otthagytad, mihez kezdtél helyette, nem tudom - és összefoglaltad egész létezésed: hogy nem érted, miért vagy itt, hogy sodort épp ide az élet, de megfogod valaki más bögréjét, és megiszod belőle, ami maradt, aztán valami majd történik.
Ajánlott olvasmányok: Koldovstoretz, Koldovstoretz, Koldovstoretz.






Vissza az elejére Go down

Govorit Moskva

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-