Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

mert a tüske böködi a kezemet EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

mert a tüske böködi a kezemet EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

mert a tüske böködi a kezemet EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

mert a tüske böködi a kezemet EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

mert a tüske böködi a kezemet EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

mert a tüske böködi a kezemet EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

mert a tüske böködi a kezemet EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

mert a tüske böködi a kezemet EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

mert a tüske böködi a kezemet EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

mert a tüske böködi a kezemet



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Pént. 21 Dec. - 7:27
tudom, hogy meg kell most ijednem - úgy tudom, mintha az órámra tekintenék, leolvasnám az időt, vagy emlékeznék egy vers részleteire, a hangsúlyra, ahogy illik szavalni, és nem felejteném el, mikor vegyek levegőt - úgy tudom, hogy félnem kell, minthogy éjszaka után hajnal köszönt be, majd nappal jön a helyére, de érezni nem érzem, a nyirkos, meghatározhatatlan sötét sem tölt el semmivel: nincs, amit megtöltsön a mindenkori bármi.
hallom a lélegzeteit, az arca titokban marad, mintha játszanánk - végül is, lehet az is, hogy így tapintom a valóságot ettől kezdve, hátam mögött legalább csend van, fal, újszülöttek és apjuk itt nem realitás, ketten vagyunk csak, ez most a világ, a pulzusa, a könyöke, a térde, ami az enyémet közé ékelődik, helyet adok neki, udvariasan összeakaszkodunk, és arra gondolok, milyen könnyű volna az ajkammal is megérinteni, ez nem tűnik komolynak, súlyra is semmi, szégyellni sem kell, arcok, nevek nélkül.. de az emberi élet nem e törvények mentén működik, nem lehet csak úgy kinyúlni a másikért, nem lehet csak úgy elfelejteni, mennyire félünk valójában magunktól is, hát még más ízétől, illatától, tapintásától.
milyen különös ez, méregetni távolból a biológiai képleteket, most egészen meg tudom érteni Aristides istenhitét, amiről remélem - tudom, hogy remélem - hogy megvédi majd, most, hogy én nem vagyok, nem fenyegetheti az üdvözülést a bűntudat, helyünkön vagyunk, és hogy mi lehet az atyával.. úgy tetszik, őt említeni csak ilyen gyertyaláng-képpen is szövetkezés ellene, mintha bánthatnám úgy, hogy nem is akarom, pedig persze most látom, jobban, mint a másik jelenlétét, vagy magamat, hogy mindennek ártottam, amihez ragaszkodtam, legnagyobb biztonságban az a két újszülött van tőlem, és a most már érző apjuk a lelkemmel a lelkében, olyan természetes ez a bűn-bűnhődés, mintha az Isten ezúttal igazságosan ítélkezett volna, és úgy megvert, hogy azzal másoknak juttat kegyelmet, felfogom most, mikor olyan lettem, mint ő.
- ...van jól, sérült meg? - kérdezem a mellkasától, szívverésétől, a nagy közös börtönben nem is üldögélve, arra nem jutna hely, de akár lehetnék vidám, segítőkész is, annyira nincs jelentősége, megnyugtatni úgysem lehet azt, akinek ez halált ígér, én meg ugyan mit bánnám azt akár, legfeljebb később kapja a Koldovstoretz azt a támogatást, amit véletlenül épp most nyert el, minden mindegy, ha úgy nézzük - ...tudja, történt micsoda?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Vas. 23 Dec. - 4:15
Mert a tüske böködi a tenyerem
Korán reggel energetikusan pattanok fel az ágyból, halkan elosonva lakótársam mellet, hogy ne ébresszem fel. Ne keljen korán kelnie, ha csak délután kell bemennie a Minisztériumba. Miután szemem kinyílt, elkezdődött a készülődés hosszas folyamata, beöltöztem az elvárt „maskarába”. Nem mintha nem lenne kedvemre a kiöltözés. Sőt, boldog vagyok, hogy minden nap megmutathatom az embereknek, hogy mennyire elegáns is vagyok. Csodás napnak indult, hiszen csak két óra, és mehetek haza, ráadásul azt tanulhatom, amit szeretek. Minden a legnagyobb rendben lesz, nemde? Hát nem!
Kiválasztottam a kandallót, mivel eljutok a központba, mindennek a közepébe, ahol a csoda történik. Kimondom a szavakat és a zöld lángokkal el is tűnök. Nagyon rákészülök, hogy csak ki kell lépnek a tűzhelyből, és már ott sem vagyok. Pár lépés, és oktatóm már vár. Milyen jól indult a napom, nem ronthatja el semmi, vagyis azt hittem. Valami furcsa dolog történt, amilyet nem tapasztaltam még. Egyik pillanatról a másikra feltűnt, hogy nem a szokásos kis kandallóban vagyok, hanem… valahol egészen máshol egy másik egyénhez simulva. A fejemet piszkosul beütöttem, de azért nem fogok elájulni, csak kisebb kellemetlenség ez. Az, hogy egy ismeretlen szűk helyen vagyunk összezárva a hölggyel, aki csoda, hogy nem harap beszéd közben az ajkaimra. Az ismeretlen hamarabb szóhoz jut, mint én. Rájöttem, hogy nem beszéli túl jól a nyelvet, tehát őt felesleges szóvirágokkal fárasztanom.
- Semmi bajom nincs, ne aggódjon – igyekszem megnyugtatni. A helyzetet figyelembe véve, a helyzet nem rózsás. Be vagyunk szorulva, és a levegő vészesen fogy. Olyan gyorsan kell kiutat találni, amilyen gyorsan csak lehetséges. Mi lehet a legészszerűbb kijutás? Talán a hoppanálás, de működhet? Egy biztos, nyugodtnak kell maradnunk, reméljük a külvilágnak is feltűnt, hogy valami nincs rendben. Illetve, a professzorom tudja, hogy pontos vagyok, sose kések előre bejelentés nélkül, talán még keresni is fognak. Igen, minden bizonnyal, de… megéri várnunk a szabadítókra? Nem hinném, addig megfulladunk.
- Biztosan valamilyen közlekedési anomália, nem tudom pontosan – mondom, és a kezemmel a pálcám után tapogatok, nem nagyon érem el, de sehogy se sikerül, tehát feladom, én nem tudom elérni, pedig a saját övemen van.  Egyszerűen nincs annyi szabad tér se a jobb kezemnek. Ezt fel is adom egyhamar és a nőre nézek.
- Lenne szíves a bal oldalamról a pálcámat ideadni? – Kérdezem, hisz ha már összevagyunk simulva, akkor talán tud segíteni. Ha picit odakap a bal oldalon az övemhez, akkor megtalálja a bőrből készült tartót, és nekem tudja nyújtani.
Apolinariya Koldovstoretz



A hozzászólást Aiden Wright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Jan. - 17:56-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Vas. 30 Dec. - 12:09

mulattat - jut eszembe, ez írja legjobban körbe, amit kivált belőlem, pedig a szájából is vehetnék épp levegőt, és akkor ő mulatságos igyekezetében még felsorakoztatja a jelenet legsikamlósabb kellékét is, én meg mosolygok, de azt úgysem látja. valóban megpróbálom megérinteni a pálcáját, a falak összenyomnak bennünket - mikor megtalálnak, a kezem lábjegyzetté válik, vajon mire is készültem, nem lehet történetünknek más vége, mint hétköznapi, és mennyivel jobb az, mint általános kedélyem sápadtsága: ennyi kell csak neki, fulladt helyzetek férfiakkal, bármi, csak embernek tettessem magam rövid időre, igaz? Vladimir édességei, a mozdulat, amivel mintha jelezi akarta volna, hogy idegesítjük, mind engedmények voltak, ami az öröm illúzióját teremtik, most úgy érzem én is, ez a legközelebb, amivel hazudhatom magamat ahhoz, hogy van lelkem.
- ..mi a neve? féljen ne, éljük túl, ha érem nem is el pálcáját. - habár nem érdekel különösebben a magam túlélése - megnyugtatóan otthonos ez, és én még mindig ezeket a hangulatról, érzésekről áradozó kifejezéseket használom, holott - az övét nem akarom kockáztatni. ha nem is férek hozzá, még mindig vezet ki innen egy út, kevésbé legális ebben a nagyszerű országban, de nem tartozna legnagyobb bűneim közé.. ennek fogalma maga a infláció, elaljasodni sem lehet, ha nem fáj, csak másnak. - szólítson.. Polinának, kérem. kell név annak, ami érint illetlenül meg.
a könyököm a keretnek ütközik, elérem azt a pontot, amelynél nem húzhatom feljebb, tapogatózni kezdek, mintha ez lenne következő csínytevésünk, mintha egymás szájára tapasztott tenyérrel kuksolnánk egy szekrényben elrejtőzve, csak a levegő lesz kevesebb.. de időnk, mint tenger, a megfulladáshoz idő kell.
vajon undorodik tőlem? - jut eszembe ez is amellé, hogy ő maga milyen szórakoztató alakzat, vajon az emberek kiszagolhatják, ha olyannal találkoznak, ami csak annak látszik, de nem az? a szemem nem láthatja, épp csak érezheti, ahogy én az egész testét: szívét, hangját, a langymeleg sötétben úgy ismerjük meg egymást, mint mások egész életükben tanulják csak, míg én a derekát simogatom lényegében, akaratlan az övét bontogatom, ha megfordulnék, magamba is fogadhatnám, olyan intim ez, belsőséges, és két idegen vajon hol találkozhatna az eggyéválás ezen mezsgyéjén? soha máskor, soha máshogy és soha máshol.
- ...ha tudom is nem megoldani magunk, időt nyerhetek. akarom megijeszteni nem, hallom, dobog szíve ijedten, de ígérem, teszek mindet, hogy élje túl.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Csüt. 3 Jan. - 23:50
Mert a tüske böködi a tenyerem
Mostanság éreztem úgy, mintha be lennék zárva egy burokba, amiből nincs menekvés. Egy búra, amiben benne tartanak, míg csak bele nem fulladok a sok őrültségbe. A sok bajba, gyászba. Pontosan olyan volt a hasonlatom, mint a hely, ahová -talán éppen a sors fintora - kerültem. A szűkös hely, a nekem simuló nő… az utóbbival még annyira nem is lenne gond, sőt. Amennyire a sötétben látom, és érzem őt, bizony ezzel egyáltalán nem lenne problémám. Nem akadékoskodnék. Mi tagadás, kicsit megilletődik a baleset hatására, pár pillanat múlva érzem csak, hogy a fejem fáj. Bevertem, talán vérzik is, de nem jelentős a sérülés minden esetre. Szédülök egy cseppet, de annál jobban meg vagyok telve adrenalinnal, hogy kifeküdjek.
Hamis kis mosollyal nézem a lányt, és válaszolok neki készségesen.
- Aiden Wright, szólítson csak Aidennek. – mondom bele szinte a szájába, hiszen ajkaink nincsnek távol egymástól. Az első találkozón még kevés emberhez kerültem ilyen közel. Erre lenne pár beteg poénom, ami elsütésre vár, de inkább kihagyom, tekintve, hogy fáj a fejem, ráadásul egyéb kellemetlen tényezők is kezdenek kibontakozni, ahogyan Polina- mint megtudtam a nevét- a pálcám után tapogatózik. Hol az övemet tépázza, hol csak simogat. Aminek egyáltalán nem örülök.
Hiába, a simogatás, cirógatás jó dolog, nem elvetendő ötlet a jövőre nézve, de tekintve, hogy szűk helyen vagyunk, nem biztos, hogy jó sül ki belőle. Aki nem tudná, azzal közlöm, hogy egy nemsoká 19. életévét betöltő fiatal fiú vagyok, ereje teljében. A velem szembe levő nő, meg rendkívül csinos, ráadásul a domborulatait a mellkasomon érzem, miközben cirógat. Természetesen, egy adott kényelmetlen jelenség fog bekövetkezni. Hiába mantrázok magamban mindenféle: „Nagymama” vagy esetleg „lakáshitel” nem igazán sikerül. Lehet, hogy a hely és az alkalom nem illő, da hát mit tehetek? Erőszen zavarban vagyok, az arcom enyhén vörösre vált, nem mintha szégyellős lennék, de akkor is, ilyen helyzetben nem voltam. Mikor a szívem szapora veréséről tájékoztat, csak odavetem halkan. – Igyekszem megnyugodni. – közben azon imádkozok, hogy ne vegye észre, de ez olyan, mintha a jégsarkon számítanék a jég spontán öngyulladására. Úgyis észreveszi vagy észre fogja venni.
- A pálcám, picit még balra, próbálja meg, kérem. Szinte már el is érte.  Sokat segítene, ha a kezemben lenne. – közlöm vele meg-meg bicsakló hangon. Egek ura, csak ezt éljem túl. Soha többé nem élek olyan mugli dolgokkal, mint mentolos rágógumi. Leszokok róla, hiszen szabályosan függője lettem, és amióta rágom kevesebbet gyújtok rá. Hetente csak egyszer-kétszer…
- Polina, önnél nincs pálca véletlen? Talán az önét én könnyebben elérem. – mondom neki, hogyha sokáig szenved még vele. Annyira remélem, hogy a testem heves reakciójáért nem fejel orrba egyből. Hiszen, ha picit is nyitott felfogású, tudhatja, mi történik és megértheti.
Apolinariya Koldovstoretz


A hozzászólást Aiden Wright összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 28 Jan. - 17:58-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Pént. 11 Jan. - 22:56
épp annyi hiányzik pálcájához, amennyit már nem tudok kipréselni magamból, pont az a pár tapintásnyi.. annyi, amennyivel ő közelebb mászik akaratlanul is, és annyi, amennyi hiányában épp megfulladunk a sötétben.
- vagyok alacsonyabb, érné el onnan nem. Aiden, kell ígérje meg, ha mondom, ijed meg nem, bízik benne, hogy mentem meg, jó? - mióta készülök már erre.. ott, abban a rosszul megvilágított, hideg teremben először, Konstya riadt tekintete előtt összeérintve a két kezem, vérfoltos ujjal már tudom, hogy sikerülni fog, erre készültem, azaz így: kell legyen kiskapu a poklon is, ha kívülről nézem. a vér eszköz a régiek szerint, önként adva köröket rajzol azon a felületen, amelyen valaki megtervezett bennünket: a szarvasisten, hosszú köpenyében letekint mindazokra, akik fegyveréhez nyúlnak, de vak tekintete nem haraggal telt, mint hiszik ma sokan. rányomom tenyerem Aiden csípőjére, teszek egy utolsó, erőlködő kísérletet a pálcája felé, mielőtt megadom magam a késztetésnek, annak a hangnak, ami mindig csábított a lehetőségek felé.. és aminek nemet mondani kötelesség aggódó családtagok körében, nem illik igent mondani a szerető mellett fekve sem, hiába tudom, életben tart, ha elmérem magam.
- ha halunk meg, akarom, tudja: én nem féltem eközben. - elhúzom a kezem a falon, amely magában tart bennünket, és minden hidegnek tetszik: ritkán tettem önként, inkább volt baleset, de mindig rettegtem, nem következményeitől, de mások gyászától, az úgy üldözött végig az életemen, mint meggyónható teher, és nélküle, az érzések nélkül szabad vagyok. hidegnek tetszik, de nem az: nem szorongat pánik, mikor az ujjaim között vér csordul, ismerős, otthonos mozdulattal dajkálom, míg lecsöppen a képzelt földre. mondják, mikor tanítják, vérmágia az, végigsétálni a holtak ösvényén, átlépni árnyékokon, azon, mi elválaszt az élettől, és bezárom a szemem, mielőtt megtenném végre béklyók nélkül. bűntudat, aggodalom, mind távol, itt csak a férfi szívverése, meg a vágy, hogy levegőt adjak a szájába. minden lehetséges módon.
- når eg på Helvegen går/og dei spora eg trår er kalde, så kalde - emlékszem még, ahogy tanítottak, emlékszem minden kiejtett sorukra, mert tudtam, erre készült ez az átok, és hogy majd egyszer fel is emészti a tokját, a természet rendje. véres tenyerem az oldalához nyomom újra, a szám a száján nyugtatom: most már levegőhöz jut, megfulladni biztosan nem fog, amíg a többit is felidézem. könnyű volt fejet hajtani, mindent elengedni, őket is távol sodródva búcsúztatni, a vonatra felhelyeztetni, semmivel igazán nem gondolni, csak néha lopva sírni, könnyű, ha a mágia nem kapja meg a maga parázsát, ha mindig mások markába zárják, és azok a kezek engem akarnak megvédeni, mielőtt elvéreznék. de most előbb újra teremteni akarok. - mikor jutunk ki, tudom nem.. nem, hogy tudom-e forrasztani sebet. kell tegye, jó? fog alvadni nem. tudom, itt tanítják nem ezt.. de mágia működik úgy, mentem meg, és menthet meg utána. áll készen?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Hétf. 28 Jan. - 20:24
Mert a tüske böködi a tenyerem
A szívem szaporán ver, több ok miatt is. A fejem vérvörös. Nehéz helyzet, ideges vagyok. Persze, vannak ennél kilátástalanabb helyzetek is, de azokban nem én vagyok. Valóban félek egy kicsit, de elég gyakran történnek ilyen balesetek, birtos van valami jelzés, már biztosan keresnek. Az lehetetlen, hogy ne tennék. Elveszek a nő illatában. Érdekes a parfümje, de mégis olyan kellemes. Egyszer nekem is volt egy olyan jó illatú, de azóta se találtam meg melyik volt az. Vagyis megtaláltam, de már nem olyan volt. A cég, ami gyártotta vezetőséget váltott és ez bizony a minőség rovására ment. Na, össze kell szednem a gondolataimat, elterelődött a figyelmem. Mindig marhaságokon agyalok, amikor ilyen van, de legalább nyugtat valamennyire.
Nagyra értékelem, hogy a nő nyugtat, jó az, ha egyikőnk tudja a másikat, bár ő tényleg nem tűnik idegesnek, ami ijesztőbb, mint maga a falban ragadás ténye. Milyen pszichopatával kerültem én ide, aki nem féli a halált? Alapjáraton mindenki ragaszkodik az utolsó pillanatig az életéhez, de őt szavai alapján csak az mozgatja, hogy engem kimenekítsen. Vagy talán biztos benne, hogy megment? Nem is tudom.
- Bízom…benned. – szólok az arcába suttogva. Milyen furcsa helyzet. Furcsa és rémisztő, de mégis tudok ilyet mondani. bízom benne. Azonban nem telik el pár másodperc és amolyan páli fordulat. Egyik szemem sirt a másik nevetett. Mostmár az akarja, hogyha itt fogunk megrohadni, hogy legalább azt tudjam, hogy nem fél? Fantasztikus, máris könnyebb. Ingerült vagyok, a kezem ökölbe szorul, az ujjaimból kiszalad a vér. Fantasztikus tudni, hogy ő nem ideges, de tényleg, azonban ez engem hogy a zivatarba kéne hogy érdekeljen?! Ugyan, azért legyünk már normálisak. Talán valami furcsa ruszki perverzitás lehet a halál nyugodt felfogása. Lehet, hogy ő úgy érzi nincs miért élnie, de nekem annyi minden van még. Eljutni egy Rolling Stones koncertre és együtt mozdulni a tömeggel a zenéjükre, érezni a mellkasomban a hangszórók basszusát. Ezen túl ott van egy új sport, amit pár Oxfordi egyetemista csinált. Egy hídrol ugrottak le elvileg és kötelet erősítettek magukhoz, persze úgy, hogy hevederben voltak. Valami bandzsa jumping vagy minek hívták. Ezen túl ott az öcsém. Még a végén apám bekebelezi és ő is a halálfaló söpredék közé fog tartozni. Ráadásul még meg kell írnom a beadandómat is. Illetve, a lakbért hogyan fogja Max egyedül fizetni? És ráadásul Max… Őt nagyon sajnálnám itthagyni. Nehéz értelmeznem miért esne oly’ nehezen, de talán miatta kelnék át nehezen a túloldalra.   Nem, nem halhatok meg, bár szerencsére a nő is csinál valamit.
A kezével tapicskolja a falat, de ötletem sincs mi történik, amíg meg nem szólal. Addig is csak sejtésem, hogy valami ősi cucc. Merlinre, ezek a vodkavedelők furcsák, de maguk módján csábosak.
Mikor a mormogást abbahagyta a tenyere a derekamra került és nedveset éreztem… Biztosra vettem, hogy vér. Jóságos csokibéka, vérmágiát használ. Hallottam, hogy valahol nem annyira elveszett ez az ősi tudomány, de hatalmas ára van és gonosz tudomány, azonban most megmenthet minket. Ezt követő századmásodpercben még furcsább, megcsókolt. Kicsit fennakadok, de hát oda se neki. Hagytam, de nem viszonoztam, bár rájöttem: levegőt adott. Nem is használtam el, csak a következő kérdésére egy halk és rövid „Ok” hagyta el ajkaimat, és gazdálkodtam a tüdőmben lévő levegővel, és ha kellett aprót kortyoltam a légből. A vérzést el tudom majd állítani, van nálam véralvasztó szuper folyadék, ami a sebre löttyintve egy másodpercen belül elállítja a vérzést, cserébe csíp, mint a sárkány tüze.  Sárkány… veszélyes helyzetben Max jutott az eszemben. Ugyan, ki más?! Kezdem magam egyáltalán nem érteni.
Apolinariya Koldovstoretz
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Kedd 12 Feb. - 2:53
kísértett oly soká, hogy már nem ijeszt meg - irónián felül sem, nem érinti lelkem a távozás lehetősége, de ezt számtalanszor megvitattuk már, épp csak a fiú lett szemtanúja, épp ő, akinek szíve egy macska, amely bent rekedt valahol, nagy gombszemeivel vizslatja helyzetét, keresi a kiutat, és nem érti, nyilván nem érti, én, aki kinyitom az ajtót előtte, leszek az ajtó is.
- köszönöm. - ismerem fel, hogy hangos szóval is, lényegtelen, megköszönöm, hogy megbízik bennem, pedig azt hittem, ennek nincs tapintása, ezt nem tudom már befogadni úgy, mint az egyszerű dolgokat, de apró kielégülés ez is, de mert nem érzem, nem felhőzi a szavakat szentimentalitás, annál igazabb, hogy megköszönöm az emberi reakciót.
- Alt veit eg, Odin/kvar du auge løynde - felfelé fordítom a tenyerem, amennyire helyünk engedi, kizáróm rettegését, kizárom illatát, közelségét, hogy olyan ösvényre lépek, melyen nem követhet, talán el sem kaphat, ha végén zuhannék..
sötétben megvillan a vörös, majd a kék, forró lesz minden, önként adtam érte véremet, meg nem sérülünk - a téglák, amelyek fogva tartanak, most felizzanak mind, mielőtt a vér repedéseikbe folyna, kitöltené minden nyílásukat, és durván beléjük hatolna: Aiden arcára a Minisztérium meleg fénye vet csóvát, emberek pillantanak ránk értetlenül, hogy nyílik rés a falban ott, ahol korábban nemtelenségét őrizte az idő? a vérveszteség beszélhet a fejemben, de ennyi erotikus felhang után lehetetlen volna, hogy ne a biológia útjáról figyeljük magunk, hiszen emberek vagyunk, megbocsájtható hát bármi, mit nem a tudatunk, csak vágyaink vetnek elénk - bízom benne, mintha buta volnék, hogy valóban nem esik baja a fiúnak, aki akkor is udvarias volt, mikor lehetősége lett volna a pánik hangján szólni.
- ...mindjárt, mindjárt szabadulunk. köszönöm, volt velem úriember, ha mondom utoljára, legyen boldog is. - meglököm a tenyeremmel a hasadékot még átszövő hártyát, mielőtt kizuhannánk a kövezetre, az elromlott kandalló előtt álló varázslók gyűrűjébe. kezem a szoknyámba szorítom, keresem a fiú tekintetét, hátunk mögött beomlik a járat, állhattunk volna még mindig ott, lassan légszomjan halva, most térdelünk-ülünk a bő vértócsában, kérdések alatt leginkább, de míg végére ér megválaszolásuknak, bízom benne, nem vérzem el: máris elpazaroltam szinte mindent, amit rám bíztak.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Hétf. 4 Márc. - 15:56
Mert a tüske böködi a tenyerem
(16+, káromkodás)

Szabadulás, mely közelebb áll, mint hinném. Erős félelem uralkodik a szívemen, ahogyan érzem a levegő fogyását körülöttünk.  Egy apró könnycsepp jelenik meg a szemeimben. Még ragaszkodok az életemhez, ha egy mód van rá. Nem mintha olyan fontos ember lennék. Ugyan dehogy. Nem tartom közérdekűnek a létem. Vagyis világ szempontjából még nem sokat veszít, de azért jobb élni. Számomra és azok számára, akinek fontos vagyok.
Idegen szavak hagyják el a nő száját. A varázslat folytatódik. izmaim feszülnek, annál is jobban, mint eddig. Csoda, hogy szét nem pattannak. Mindig is zavaró, ha csapdában van az ember, de a varázslat, amit végrehajt is rátesz. Érzem a gonoszságát. A sötét erőt mögötte, a vérmágiát. Alapjáraton nem szokás ilyet használni már. Azt se tudtam, hogy tanítják még valahol. Elvileg azt hallottam, minden egyes rítusért megfizet a varázsló. Talán ez csak egy legenda, talán nem.
Látom, ő is izgul, én a jelen állapotánál sokkal jobban rettegnék, ha helyében lennék. Rajta múlik mind a kettőnk élete. Nagy felelősség. Az ősi szavak beégnek az agyamba, hallom őket a fülemben, érzem az erő sötétségét. Mindent megtesz a kijutásunkért, remélem nem fizet nagyobb árat, mint amennyit az én életem ér.
Mikor beszél próbálok mosolyogni, és egy puszit nyomok az arcára és megölelem gyorsan.
- Köszönöm Polina - És azzal kezével átjárót nyit. Kiesünk, a táskámat is kiveti az átjáró mellénk. És egyből a térdemre állok és a sarkaimra ülök, a nő az ölembe fekszik. A kezemmel Elszorítom a karjában a vért. Hogy lassítsam az elvérzésének folyamatát. Megmentett, nem eshet baja. A szabad kezemmel a pálcámért nyúlok és kinyitom a táskámat, ahonnan egy kis tégelyt reppentek a saját kezembe ledobva a pálcám magam mellé.
A mágusok, kik gyűrűjébe estünk csak ott állnak és néznek minket. Mint valami bazári majmokat, vagy esetleg egy cirkuszi hippogriffet. Igazán egyiknek se érzem magamat, talán jogosan gondolom így, de lehet, hogy valamelyikre mégiscsak hasonlít a fejem.
A tégely tetejét szinte leveszítem és a kezem megmerül a krémben.
- Polina, maradj velem. Figyeld a hangom. Ez fájni fog. Hé, be ne csukd a szemed!
Aggodalom lesz úrrá rajtam. A vére a bőrömig hatol, ahogy a tócsában - mely ereiből ömlött ki – térdelek és tartom őt. A krém a sebére is kerül, mely nyilván el is kezdi marni és a vérzést elállítja. Gyorsan dolgozik. Két másodperc talán.
 - Mit állnak ott? – Ordítok a körülöttünk állókra. – Hozzanak már egy orvost, de kibaszott gyorsan. Kurva életbe!
Apolinariya Koldovstoretz
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Kedd 19 Márc. - 2:43
téged miért ijeszt meg az, ami istenségek működésének sajátja: meghalni tényleg ember tud, nem múló rettegéssel, míg lehunyja a szemét, mert eloszlik a lélek, mielőtt újra kirakója lehetne ennek a mi világunknak, de istenek nem fosztódnak meg önmaguktól, mikor testük pusztul, holdudvaruk fényesen ragyog, az nem bomlik, ezért is olyan szomorú mindig állni, mindig látni és tudni, míg súlya igazán nincs az életnek. az emberének van - a tiédnek is volna, de te az enyémet félted, és felemelném a kezem, és megköszönjem, amiért így rettegsz értem, holott nem ismerjük egymást tulajdonképp, egy egészen kicsit sem.
- vagy miért ijedt? - kérdezem halkan, talán meg sem hallja, nem is figyel fel rá, tart az ölében, egészen apai nagysággá kinőve saját magát, a vérveszteség furcsa gondolatokra készteti az elmét. foglalkozása nem engedi, hogy veszni hagyjon, elemében már nem ragadja úgy magával a pánik, mint odabent: ha tudná, kinek vagyok kije, akkor is igyekezne megmenteni? mint valódi lovagok, melyekről akkor is, mikor olvastam róluk, azt hittem, levetik egymást az ember valódi természetével, úgy parancsol, úgy igyekszik, furcsa ez a történet, amiben hős menti meg a boszorkányt.
- használt tudom nem mit, de beszélünk.. van haszna. - kis sebből sok vér, ez talán a kelleténél jobban megijeszti, ezért beszél félre - ki vágyik orvosra, ki találna egyet éppen itt? - félne elvinni Mungóba, ugye? vagyok rajta listájukon, kell velem maradnia nem.. ha fél tőle. - Wright nem támogató, neve akár a látogatók listáján is gyanút keltene, többet, mint amit ilyen hősök elviselni tudnának. ha eszébe is jutott, hogy elvigyen, biztosan visszatartja az attól való félelem, hogy látóterükbe kerülvén nagyobb bajba kerülünk, mint így - nem tapintással, szavakkal fogom hát magam ellen fordítani, mikor elmondom, értem nem kár, én már lepaktáltam azzal, aki ellen harcolnia érdemes.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Aiden Wright

Aiden Wright

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Jeremy Irvine

»
» Hétf. 1 Ápr. - 22:38
Mert a tüske böködi a tenyerem

Kissé megkönnyebbülve néztem a sebet, amint a vérzés szinte rögtön eláll. Nincs veszélyben, de azét tartom. Jelentős a vérvesztesége, ami tudom mit jelent. Kába, és félrebeszél. Nem igazán értem mit kérdez, de hamar el is engedem a magamban megfogalmazódó kérdést.
Ki ez a tünemény és miként került ide? Sors, miért vele kevertél egy útba? Talán fontos személy lesz még életemben ez a Polina. A csacsogására csak megsimogatom az arcát, halk csittegéssel nyugtatom. Nem szabad, hogy valamin is felidegesítse magát. Próbálom értelmezni mondatát, de lehetetlen megfejtenem elméje üzenetét, melyet felém küldött annak reményében, hogy eljut hozzám. Az akcentusa, a hangerő és a mondat kuszasága nem segít megfejtenem, tehát fel is adom. Letudom annyival, hogy ezt nem értem. Nem úgy, mint a következő mondatot. A Mungóba. De oda csak halálfalók és az ő támogatóik tehetik be a lábukat… Na ne, az ölemben egy halálfaló lehet? Száját egy csittegéssel fékezem, mielőtt többet elárul. Itt neki nagyon rossz sorsa lenne, ha ez kiderülne. Közel hajolok hozzá és suttogok.
- Erről egy szót se többet. Most az itteni gyengélkedőre viszlek, ott pihenünk, majd onnan lesz elég erőd hoppanálásra, oké?
Persze a kérdés költői. Nem hagyom, hogy a kezükbe jusson. Hogy miért nem? Egyszerű, az életemet köszönhetem neki és a tudásának. Nem fogom hagyni elveszni. A körülöttem lévő egyik ismert csoporttársam segítségét kérem, és hozza az aktatáskám, míg én Polinát a gyengélkedőnkre viszem. Lehelyezem az ottani kopottas ágyra és ismét odasúgom neki nyugtatóan megsimítva a nem véres kezemmel haját.
- Pihenj egy kicsit, utána elviszlek a Mungóig. Most jobb, ha pihensz, biztonságban vagy.
Megóvom őt. Később tudom, hogy találkozni fogunk. A Mungóba be tudom vinni apám révén. Az ő nevével van bejárásom az ispotályba. Elutasítom a nővér tüsténkedését. Várok, hogy pihenjen, hisz most, hogy nem veszít több vért elmúlt a veszély. Szerencsére senki nem zavar minket egy fél óráig, majd onnan álmában hoppanálom őt és behelyezem a Mungóba. Ruhája zsebében hagyok egy cetlit csupán. Még találkozunk.

Apolinariya Koldovstoretz
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

mert a tüske böködi a kezemet

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Mert véletlenek nincsenek
» Mert sosem történik semmi
» Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-