Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Mert sosem történik semmi EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Mert sosem történik semmi EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Mert sosem történik semmi EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Mert sosem történik semmi EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Mert sosem történik semmi EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Mert sosem történik semmi EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Mert sosem történik semmi EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Mert sosem történik semmi EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Mert sosem történik semmi EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Mert sosem történik semmi



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szer. 6 Feb. - 21:40
Drága Archer!

Tudom, már egy ideje várod ezt a levelet, hiszen megígértem, hogy nem számolok be arról, ami meg sem történt. Szóval a pixiket természetesen nem a fürdőben engedtem el. A srác pedig nem rohant ki egy szál törölközőben, visítva, mint egy kislány. És állítólag nem hagyta el a képcsőn a törölközőjét. Szóval kicsit sem volt vicces az egész és nem zeng ettől az iskola.
Egyébként nemrégiben voltam egy igazán érdekfeszítő könyvtári felolvasóesten, ahol nem találkoztam senkivel, akinek tök jó a sérója és nagyon királyul énekel. Kicsit sem vicces srác. És nem ordította le a fejemet, hogy szereti, ahogy táncolok.
Mint láthatod, az életem eszméletlenül unalmas és nem történik velem semmi. Remélem, te is ilyen jót unatkozol odahaza.

Destiny

Ps.: Nyáron biztos, hogy nem látogatlak meg!
Ps 2.: a legjobb barátom egyébként nem robbantotta magára az üstöt Bájitaltanon.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Csüt. 7 Feb. - 15:57
Drága Destiny Kisasszony!

Megelégedettséggel olvastam soraid, miszerint unalmas és semmitmondó napjaid tengeted!
Igazán mély sajnálattal olvastam, miszerint semmi vicces nem történt a prefektus barátoddal, pedig gondolom örömödre lett volna ha mindenki róla beszél és különleges avagy átlagos testalkatáról. Talán majd legközelebb!
Nagyon remélem a felolvasóesten és annak szavalóján semmi ördögtől való rocker dolog nem volt, végtére is a fekete olyan gyászos szín, nem hiába hordom, elvégre gyászolni kényszerülök mérhetetlen nyugodt és csendes mindennapjaim a fiatalság oltárán! Véletlenül sem gondolnám jó ötletnek, ha küldenél magatokról egy közös mókás fotót, annyira idétlen és maradi elgondolás lenne! Ne, kérlek semmiképpen se folyamodj ilyen tetthez!

Véletlenül sem ölel barátod,
Archer

Ps.: Nyáron biztos nem, mert még tavasszal tuti nem oldom meg hogy betoppanjak a sulidba! Tudod nagyon szerencsétlen és teszetosza srác vagyok.
Ps2.: Nem tudom emiatt sajnálni a barátod, hiszen nem történt meg, amúgy bizonyosan ajánlanám Neki az aloe verat, a körömvirágot vagy épp a sárkánypikkely gyökerét pakolásnak. És ezt biztos nem tapasztalatból tudom, végtére is nem vagyok kutató szellemű valaki.
Ps3.: Kicsit sem agyaltam rajta sokat, hogy vajon miért ne ordítaná valaki a másik képébe hogy élvezi ahogy táncol. Kicsit sem kerekedett ki a szemem mikor olvastam. Jah és Kaloyan barátom biztos nem olvasta a levelem mert azt hitte verset írok. Amúgy természetesen szoktam, hiszen tehetséges vagyok, mint azt tudod, minden macska nyávog mikor felolvasom őket!
Ps4.: Ha már felolvasó est véletlen se menj el Sir Jacob McHill felolvasó estére mikor Amerikában lesz. Borzasztó unalmas és sablonos költeményei vannak, nem meglepő ha nem tudok ébren maradni míg hallgatom. Ha nem akarsz egy dög unalmas estét véletlen se menj el rá a nem létező pasiddal.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Csüt. 7 Feb. - 20:39
Legdrágább, teszetosza Archer!

Természetesen semmiféle rockzenéről, alkoholról vagy eloszlatott buliról nem volt ott szó. Nem próbáltak meg minket elzavarni a tanárok, akik elől, nyilvánvalóan, nem bújtunk el. Sosem tennék ilyet! Mint tudod, minden időmet a könyvtárban töltöm! Ahol nyilván nem lehet üvölteni egy rettentően ronda lánnyal, aki kicsit sem tetszik neked, amikor véletlenül rajtad marad egy Sonorus.
Természetesen semmi esetre sem küldök képet. Amennyiben találsz egyet mellékelve, az pusztán a véletlen műve és biztos, hogy a bagoly tehet róla. Talán szeret fotózkodni. Mármint a bagoly. Én ugye nyilvánvalóan utálok, ahogy mosolyogni is.
Egyébként mire ne számítsunk a felolvasóesten, amire nem megyünk el? Meséld el, hogy hogyan fogunk unatkozni az iskolában, ahelyett, hogy szórakoznánk! Kicsit sem öl meg a kíváncsiság, hogy mi nem történhet velem.
A javaslatodat nem továbbítottam Seth barátomnak, mert nem történt vele semmi. A legjobb barátom élete pontosan ugyanolyan kalandoktól és izgalmaktól mentes, mint az enyém. Elvégre véletlenül sem vagyunk összenőve. Egyébként nincs jobban. Egyenesen borzasztóan van, talán sosem jön többé vissza a körletbe, nemhogy néhány napon belül!

Millió puszi, amit nem küldök,
Destiny

Ps.: Természetesen tudom, hogy mennyire nem vagy életrevaló. Ezért is talállak olyan unalmasnak.
Ps2.: Nyilván tudom, ki az a Kaloyan. Ne meséld el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ps3.: Hát ide ne is gyere! Nem örülnék! Egyenesen sírnék!
Ps4.: És most Will sem nézett hülyének, miközben ezt a levelet írtam. Merthogy nem csak téged nem kukkolnak, amikor levelet írsz. Nyilván senkit nem érdekel, hogy kivel levelezek, annyira unalmas vagyok.
Ps5.: Ha jössz, biztos nem viszlek el felolvasóestre!
Ps6.: Nem. Nem néznek rám egyre furcsábban.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Csüt. 7 Feb. - 23:31
Drága Destiny Kisasszonyom!

Biztos vagyok benne, ha ilyen illegális és csapongó életről tudomásod lenne, első adandó alkalommal magad rohannál egy prefektushoz, hogy még időben megakadályozhasd a fiatalság romlás virágának bimbózását is, nem hogy kinyílását! Büszke vagyok Rád és szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen barátném van! Pont emiatt teljesen felesleges és értelmetlen javasolnom, hogy olvasd el az iskola építéséről és törtelméről szóló könyveket, mert azokban sosincs semmi említésre méltó, mondjuk alagutakról, azóta átépítésre került termekről, végtére is semmi szükséged valami titkos eldugott zugra. Különösen azért, mert tudom rettegsz a mindenféle repülő és csíntalan bestiáktól. Sőt, lehet pókok is vannak arra, fúj.

Hmm, hát tudod ezeket a bonyolult megfogalmazásokat és varázslatokat nem értem, végtére is hollóhátas vagyok, sosem fog össze állni a kép, hogy mit eszel a csávón. Akarom írni tiszteletteljes és úriember nem fiúdon.
Az említett baleset, miszerint a bagoly csőrébe csippentett kelletlen egy fényképet Rólad szerencsésen elmaradt. Egész biztos lehetsz benne, hogy nem tettem ki a nem elküldött fotód és véletlen sem kérdezték meg a rokonom vagy-e. (Elég sokan gondolják csajozós vagyok és véletlen sem érdekelnek a férfiak. Ha engem kérdezel biztos nem azt felelném, hogy szerintem ez értelmetlen találgatás és célozgatás.)

Kaloyan barátom említésre sem méltó, végtére is nem hogy fél szavakból, de egészekből sem értjük egymást, hiszen borzalmasan reál lélek, nyilván nem tud fantasztikus verseket írni kapásból és méltó szellemi partnerem lenni. Ja és nem hollóhátas Ő sem, ahogy én sem és nem feküdtem be mellé az ágyba egyik reggel beszélgetni. Nem volt okom rá, és biztos nem fogok róla mesélni ha találkázunk, végtére is tudom nem érdekel Téged. Elvégre ez a barátság ami köztünk alakul is nehézkes és azt se tudjuk miről ne írjunk. Remélem rémesen unod és szürkíti hétköznapjaid macskakaparásom!

A felolvasóestről ne is beszéljünk, véletlenül se menjetek el a nem fiúddal! Biztosan nem fogtok absztrakt, velős szóvirágokat, allegóriákat és elgondolkodtató témákat hallani. A legjobban utált költő számomra a férfi, biztos lehetsz benne hogy egy kötetét sem vettem meg!
Az iskola, szörnyűséges hely. Erősen gondolkodom hogy véletlenül se szervezzem hamarabbra a találkánk, végtére is minek. Nyilvánvaló, hogy nem heccelnénk meg a prefektus kollégám odaát és nyilván nem használnánk ki, hogy fogalma sincs nem cserediák vagyok hanem a Te cinkostársad. Olyannyira átlátszó csel lenne, hogy kár is beszélni róla. Meg szerintem Te is egyetértesz abban, hogy ennek az ötletnek semmi hozanatja nem lesz, nem hogy lehetőségeket kínáljon valami izgalmas átverésre! Hovatovább utálok várost nézni, ismerkedni, egyáltalán nem nekem való ez a látogatósdi. Remélem elnézed nekem, amiért ennyire introvertált vagyok, végtére is Te is visszahúzódó lány vagy, nem szívesen hagynád el nem hogy az iskolát, de a klubbhelyiséget sem. Teljesen megértem, szükségtelen körbevezetned alaposan úgy, hogy végre ne legyen a nyakamon a rokonaim hada. És természetesen szólni is fogok itthon Veled leszek, mert ez így helyes és én mindig is mintagyerek voltam itthon.
Örülök hogy Seth barátod élete is legalább annyira semmitmondó, mint a mienk, a rokonlelkeket felesleges is kedvelni vagy olyan buta gondolatokat leírni megismernénk az illetőt. Nem is teszem, nem fárasztalak felesleges hülyeségekkel.

Szoros ölelést mellőzve,
Archer

Ps.: Gondoltam, hiszen teaszakkörön ismertük meg egymást eltartott kisujjal szürcsögve a nemes nedűket.
Ps2.: Imádom a síró lányokat, így biztos lehetsz benne hogy eszemben sincs odatolni a képem valami random napon.
Ps3.: Igen, annyira felkapott dolog manapság hogy a másik kontinensre írok mindenféle csajoknak, hogy itt sincs semmi visszhangja. Semmi szórakoztató nincs számomra abban, hogy találgatják vajon ki vagy, hány éves és vajon honnan ismerlek. Egyáltalán nem mosolyogtat meg mennyire túlbuzgók az emberek.
Ps4.: Ne is vigyél felolvasó estre, vallásos ember lévén hordom a keresztet a fülemben és imákat varrattam a testemre, hogy megüdvözüljek mugli módra. Tehát biztos katasztrófába torkollna a dolog és sosem illeszkednék be az amerikaiak közé, akik köztudottan sosem szórakoznak jól az akcentusomon. Kérlek ne tégy ki ekkora atrocitásnak, soha nem bírnám feldolgozni. Főleg ha ott van Seth és Will... elveszteném az emberségem!
Ps5.: Nem tudom miről beszélsz, tuti nem kell rejtegetnem a leveleim és védőbűbájokkal ellátni, vicces átkokkal megspékelve hogy lássam ki túl kíváncsi. Abszolút elkönyvelheted, hogy semmi mulatságos nincs abban hogy kiveri őket a ragya a semmiért! Milyen ember lennék, komolyan.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Pént. 8 Feb. - 7:30
Tiszteletreméltó Archer!

Egyértelmű, hiszen tudod, hogy a prefektusok a legjobb barátaim. Minden időmet velük töltöm a könyvtárban, sosem járok sehová. És egészen biztos, hogy nem azért megyek oda, hogy az iskola történetét olvassam ilyen titkos helyek után kutatva. Elvégre mi szükségem lenne rá? Mindig is unalmas és eseménytelen életem volt, semmi titkolnivaló nincs benne.
Igen, hát ezt remekül látod. Igazán félénk lány vagyok. Bizonyára pixikkel öregednék meg, ha nem rettegnék tőlük. Pixik híján majd egyedül fogok és véletlenül sem fogok járókeretes házibulit csapni a nyugdíjas klubban a többi unalmas barátommal.
Hát természetesen semmit nem eszem a srácon, mivel nem létezik. És egyébként is ebben a nemlétben rettentően ronda, pocsék a humora és egyáltalán nem kedvelem őt. Egy borzasztó ember! Még szerencse, hogy nem létezik.
Örülök, hogy nem teszed ki a képemet. Elvégre iszonyú csúnya lány vagyok és biztos mindenki megijedne. Hovatovább, nem is tudom, hogy miért jutna bárkinek eszébe, hogy mi közös lehet neked hozzám. Mindenki tudja, hogy sosem kezdenék ki senkivel. Ezért is vagyok szingli.
Örülök, hogy a barátod is ilyen unalmas, mint mi. Egyáltalán nem vagyok rá kíváncsi! Biztosan szörnyű alak ő is, mint az én képzeletbeli pasim és a legjobb barátom. Mondd csak, ugye véletlenül sem tetszik neked ez a Kaloyan? Rettenetesen szomorú lennék, ha boldog lennél. Mint tudod, arra vágyom, hogy szenvedj!
Biztos lehetsz benne, hogy nem megyünk sehova. Már csak azért sem, mert ő nem létezik, én meg nem járok sehová. Különösen ilyen szörnyen pocsék helyekre, ahol nem történik semmi. Remekül érzem én magam az etikett órámon!
Nem, ne gyere ide! Ez egy rémes ötlet! Gyűlölném, ha látnálak! Soha nem vinnélek sehova, hiszen valóban igazán visszahúzódó vagyok. Nem fogom megmutatni neked, hogy mire bukkantam a könyvtárban. És természetesen nem fogok veled kiosonni az iskolából, elvégre szociális és agorafóbiám is van. Prefektusokkal pedig sosem viccelődnék, hiszen ők annyira fantasztikusak! Sosem jutna eszembe, hogy megvicceljem őket valamivel. És egyébként is, borzasztó ötleteid vannak ilyen téren.
Seth sem kíváncsi rád, ez a nagy szerencsém. Így nem kell bemutatnom titeket egymásnak, hiszen utálnám veletek tölteni az időmet. Seth és én természetesen nem vagyunk benne a szurkolói csapatban. Ilyen borzasztó és erkölcstelen dolgokat mi nem tennénk. Még hogy szurkolni a kviddicsezőinknek! Hova gondolsz? Egyébként is rémesen táncolunk. Ráadásul Seth rettentően gyenge fiú, biztosan nem bírna el, ahogy elkapni sem tudna. Véletlenül sem a támaszom a pályán, vagy azon kívül.

Hátat fordítva és sértődötten,
Destiny

Ps.: Nem gondolnám, hogy bárkit is érdekelne, hogy kinek írsz és hová. Sőt, azt sem tudom elképzelni, hogy írnál bárkinek, nemhogy nekem!
Ps2.: Megnyugodtam, hogy nem akarsz eljönni velem a felolvasó estre. Eszemben sincs bemutatni téged a barátaimnak, hiszen nincsenek. Mindenki utál.
Ps3.: Egyébként is hittan órára akarok veled menni. Szeretném, ha megosztanád velem ezt a mély vallásosságot, mert szeretnék megvilágosodni. Az is lehet, hogy kolostorba vonulok, mert teljesen kikészülök ettől a gátlástalan és teljességgel izgalmaktól mentes világtól.
Ps4.: Igen, hát én sem szoktam kinevetni az ilyen ártatlan áldozatokat, akiken kitörnek a betegségek minden ok nélkül.
Ps5.: Nem kukkol a vállam felett Seth és Will a reggeliző asztalnál, hogy miket írogatok összevissza. Egyikük sem lepődött meg ezen a levélen és nem találgatják, hogy vajon elment-e az eszem. Én pedig nem nevetek rajtuk, hiszen ilyet sose tennék.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Pént. 8 Feb. - 9:59
Egyetlen Destiny Kisasszonyom!

Tudom, természetesen ezen poszt miatt álltál velem is szóba, véletlen sem bármi más ok miatt. Elég sértődékeny természet lévén még mindig nem hevertem ki ezt. Helyes, hagyd a poros könyveket, inkább nézd ahogy mások olvasnak, garantáltan lélekemelő látvány!
Remélem véletlen sem kívánsz öregen, nem bulit csapva oda is elhívni. Nem tudom elképzelni hogy öregen is látni akarnálak! Elvégre én külső alapján barátkozom és a ráncok... le sem írom.
Ne is kedvelj egy ilyen alakot, akkor se ha létezik! Ha hajlasz semmitmondó, szerény véleményemre amit oly' ritkán osztok meg, egyáltalán nem passzolna hozzád egy ilyen férfi. Kietlen kapcsolatlan lenne a Tiétek és még csak élvezni sem tudnátok az életet. Igaz, hozzá kell tenni, számomra jól esne végre valami olyat olvasni Tőled, hogy mennyire rosszul megy sorod és mennyire reménytelen az egész létezésed, sírsz és végre egyedül vagy. Remélem ha már olvasni nem olvasok ilyen fantasztikus dolgokat, majd személyes találkozónkon véletlen sem tapasztalok hasonlókat! Ami persze sosem fog megtörténni, nem hogy hamarosan...
Hm, no igen, bár rólam mindenki tudja csak a szelet tudom csapni a lányoknak-fiúknak és mindig észreveszem ha tetszem bárkinek is. Elvégre teljesen átlagos vagyok és a szüleim se nyaggatnak hasonló dolgokkal - lévén mi sem természetesebb mindig van valakim. Persze ettől rémesen depressziós szoktam lenni és mérhetetlenül aggódom. Bár nem tudhatod hiszen csak álmodtam találkoztunk, a rémálmaim már csak ilyenek.

Ez egy olyan könnyen megválaszolható kérdés volt számomra mindig is - ki tetszik és ki nem - hogy túl gyorsan papírra vetném erről azt a pár sort amit gondolok. Annyit bizonyosan állíthatok, hogy rá sem lehet nézni szegény párára, tuti nem bolgár, hogy bármi bájos legyen benne és nem is egy közvetlen alak. Jah és nem kedvelem a beszédstílusát sem, hiszen borzalmasan egysíkú és nincs is aranyos mosolya. De pont ilyen okokból nem barátkozom a mardekáros Vivianaval.
Tudom elhinnéd, hogyha azt mondanám egy heccelésem áldozata lett és úgy gabalyodtunk - szó szerint - egymásba, ezért le sem írom. Mivel megkért mindenről részletesen számoljak be ami köztünk esett és elhangzott, így természetesen megteszem majd ha látlak. Emiatt előre sem kérek bocsánatot, de kárpótlás híján megírom Viviana is nagyon-nagyon-nagyon csúnya lány hozzád hasonlóan, bár Nálad sokkal kedvesebb és jóindulatúbb. Talán ezért a furcsa tulajdonságáért és mert bújós kismacska utálom annyira és kerülöm, ha tehetem. Megígérem, hogy ha jössz nem fogom sutyiban megmutatni melyik lány is Ő, ahogy az is biztos Kaloyant elküldöm jó messzire tőlünk véletlen se und halálra magad mellette.
Megnyugtatlak: nem kell szomorúnak lenned, csöppet sem érzem jól magam és biztos nem barátkozós korszakom élem.

Hát ha ennyire ágálsz nem is megyek! Soha! Hova tovább jobb is, a prefektusok mind, egytől egyig komoly és humort nem ismerő emberek, hiszen ismersz. Tudom, tudom, én is a pocsék ötleteim. Lesújtó hírként álljon előtted a kinyilatkozás én folyamatosan változom, tehát biztos nem maradok ilyen örökre! Ne is számíts rám! Biztosan nem fogok segíteni, elvégre amúgy is annyira rászorulsz!
Megnyugtatónak találtam a szavaid, hogy nem űztök olyan idióta hobbit mint a szurkolás, elvégre ki akarna hajrázni és biztatni másokat? Teljesen emberidegen tevékenység. Igaz Seth miatt cseppet sem lepődtem meg, teljesen átlagos hogy egy fiú erre vetemedjen, remélem ezer nap tüzével gyűlöli a dolgot és amikor teheti elejt Téged, hogy szenvedj. Akkor lehet kedvelném is, nagyon.
A Roxfortsban is mindennapos az ilyen, megbizonyosodhatsz majd róla hogy nem csak sálakat és pici zászlókat lóbálnak a diákok. Minden meccsen kinn vagyok, én már csak tudom! Repülés bajnok is vagyok, a cikesz sosem bújna el előlem, hát nem is tudna! Tehát ha erről fogunk beszélgetni belédfojtom a szót majd és nagyon okosan fogok nézni, ezernyi kérdésem lesz és hasonlók. Alig várom mint közös témát!
A tánctudásom hasonlóan jó, biztos nem fogom nézni Seth hogy csinálja, nem szorulok rá. Szóval ne hívd meg, tök felesleges, csak bosszantana hogy nem hagy érvényesülni!

Mosolytalan Rád nem gondolva,
Archer

Ps: Mint említtettem rengeteg levelező partnerem volt mindig is, a bagoly sosem csak az újságokat hozta nekem eddig, semmi új nincs a Nap alatt.
Ps2: Végre egy kielégítő hír hogy közutálat gyötör! Ezért sem megyek, még a végén alátámasztanám a tényt, Rád csak fintorogni lehet!
Ps3: Imádkozom érted és a szent céljaidért!
Ps4: Persze hogy nem, milyen illetlen dolog lenne kikacagnod Őket, rettenetesen csalódnék benned ha ilyenre adnád a fejed. Soha nem nevetnék veled közösködve, undorító lenne. Pfúj.
Ps5: Mindenki tudja hogy normálisak vagyunk, így mi sem természetesebb hogy barátaid nem teszik. Mivel sosem ismernek meg engem, jól is van ez így.
Ps6: Semmi esetre sem rajzoltam a menő professzor rokonomról karikatúrát a füzetembe, amiért nem küldött büntetőmunkára és így ezalatt nem is jöttem rá mennyire király új festékeket tudok előállítani. Abban is teljesen biztos vagyok, hogy Clive S. McGonanagall bá neve ismeretlen az indiánok földjén is, tehát nyugodtan hagyd olvasatlanul a sorokat. Amúgy sem jössz nekem egy tájképpel és biztos nem vágok gonoszan számító mosolygós fejet jelenleg.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Pént. 8 Feb. - 11:29
Szörnyű barátom, Archer!

Természetesen az a második kedvenc hobbim, hogy másokat nézek olvasás közben. Arra is gondoltam, hogy beszerzek egy vastag keretes szemüveget, hogy jobban lássam ezt a nemes tevékenységet. Akkor nem kéne többé felkelnem a fotelből. Elvégre tudod, hogy mennyire nem vagyok sportos, utálok mozogni, ezért is vagyok ilyen rettentően kövér.
Téged természetesen soha, sehova nem hívnálak, annyira szörnyű alak vagy és annyira rühellem a képedet. Még csak az kéne, hogy az istentelen fekete ruháiddal ott megjelenj és igazi nagy bulit csapjunk! Jól nevelt lányként én ilyet soha nem tennék.
Természetesen Willt, aki nem létezik kicsit sem kedvelem. Elvégre szörnyen néz ki és borzasztóak a viccei. Nem súroltunk még együtt a Trófeateremben soha, mivel nem szoktunk büntetőmunkára járni. Mint tudod, egyenesen imádnak engem a prefektusok. Még szerencse, hogy nem létező lévén nem tud velem ilyen dolgokat művelni. Rettentően boldogtalan lennék, hogyha nem lennék egyedül.
Remélem, hogy véletlenül sem jössz el soha. Mert egyértelműen soha többé nem akarlak látni, nemhogy nemsokára. Ha idetolod a képed, akkor még el is fogok szaladni ijedtemben, pedig nagyon utálok futni és mint tudod, rettentően lassú vagyok.
Tudom, hogy mekkora szoknyapecér vagy, ezért is nem állok veled szóba. Én ilyen erkölcstelen emberekkel véletlenül sem barátkozom.
Abban is biztos vagyok, hogy Kaloyan véletlenül sem tetszik neked. Bizonyára azért írsz róla ennyit, mert egy cseppet sem ragadta meg a figyelmedet. Én is gyakran írok hosszasan olyan emberekről, akiket egyenesen utálok. Mint tudod, ebből sok van, ezért már egész regényeket írtam tele.
Kifejezetten szeretném, ha elárulnád mások titkait. Mint tudod, rettentően pletykás vagyok és kicsit sem diszkrét. Ez az egyik oka annak, hogy mindenki olyan nagyon utál engem. Ennek természetesen nagyon örülök, hiszen így sosem kell kimozdulnom, mert sosem hívnak sehová.
Szomorúan olvasom, hogy ilyen ronda lányokkal veszed magad körbe, mint én és Viviana. Borzasztó, hogy mennyire romlott ember vagy. Elvégre ki akarna barátkozni és ismerkedni szép lányokkal, az olyan ósdi és unalmas. Helyette lehetne kötni egy szép sálat!

Véletlenül se találkozzunk! Kifejezetten taszítanak az ilyen változékony és komor emberek, mint amilyen te is vagy. Ezért is nem barátkozom Seth-el sem. Elvégre ő is nagyon unalmas és szabálykövető, ráadásul ő is borzasztó alak. Ahogy annak lennie kell, folyton elejt és nekem már minden csontom eltört legalább egyszer. Ő pedig természetesen minden alkalommal kinevet, amíg én sírok és az ereimet vagdosom.
Igen, ismeretes számomra, hogy hatalmas rajongója vagy a sportnak. Természetesen ezt a véleményedet nem osztom. Minden alkalommal, amikor az apám és a kutyám kviddicsezni akar, elbújok egy sarokba. Sosem győzök! Elvégre rettentően tehetségtelen vagyok az ilyesmiben.
Ne is nézd Seth-et, mert borzasztó táncos. Véletlenül sem én tanítottam meg rá, elvégre én sosem táncolok, mivel bot lábaim vannak. Ő pedig biztosan nem fog zavarba jönni, hogy nézed – elvégre nem fogod nézni, szerencsére.

Remélem, az életed kilátástalan,
Destiny

Ps.:Természetes, hogy senki sem szeret. Még anti-Destiny klub is van a suliban, csak hogy együtt utálhassanak.
Ps2.: Azt hiszem, bejöttek az imáid. Apácának állok!
Ps3.: Sosem mutatnálak be a barátaimnak, mert természetesen ők sem léteznek. Csak kitaláltam az egészet.
Ps4.: Egyértelmű, hogy fogsz tőlem kapni egy tájképet. Tudod, milyen tehetséges festő vagyok. Egy Van Gogh veszett el bennem!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Kedd 12 Feb. - 13:48
Egyetlen Destiny Kisasszonyom!

Továbbra sem terveztem válaszolni Neked, szerencsésen közbeszólt pár vizsga, de immár ha szenvedve is, de neki ültem a körmölésnek, számodra.
Elhiheted, hogy nekem nincs ilyen vastag, fekete keretes okulárém és semmi esetre sem hordom ha olyanom van. Természetesen tisztában vagyok tohonya alkatoddal és habitusoddal, emiatt terveztem egy nagyon vaskos könyvet ajándékozni Neked születésnapodra. Ha mást nem, súlyemelésre bármikor használhatod!
Szemet gyönyörködtető változatos rágalmaid bizsergették lelkem, ahogy az is ha felétek tévednék mérget vehetnék rá átnézel rajtam és lefitymáló sóhajjal vonulsz el az egyik sarokba olvasni - hiszen nálam a számmisztika egyenletei is izgalmasabbak.
Elgondolkoztató volt olvasni takarítómániád, melyet a nem létező fiúddal közösen éltél ki, azt kell mondanom bizonyára álmodtad ha mégis ilyen megesett, hiszen sosem kapnál példamutató magatartásodért büntetőmunkát. Ha lenne fiúd Ő sem vetemedne hasonlóra, ebben teljesen biztos vagyok így bizonyosan nem randinak fognád fel amúgy sem az esetet, amit egy prefektusnak köszönhetsz. Szerintem véletlen se írj számára egy köszönőlevelet, hogy így ellehetetleníti a kapcsolatotok és elintézi véletlen se találkozzatok - ahogy mi sem fogunk pár hét múlva.

Gondolod ennyire passzív lennék Kaloyan irányába? Hm, nem gondolnám hogy elmélkedésre méltó dolgokat vetettél volna papírra, így azt hiszem maradok a kakaómnál, amit véletlen sem akarok Kaloyannal megosztani, mert teljesen tisztában vagyok a bolgár szokásokkal. (Csak idő kérdése hogy teljes homályt varázsoljak a témában elmémre)
Vivianáról emiatt bátran nem mesélek semmit, főleg nem mikor találkozunk. Mert hát unod is, meg nem lesz ott William, meg amúgy is. Ja és Viviana nem akar megmérgezni, hiszen nem tudja hogy minden esélye megvan rá, végtére is nem számítok rá és amúgy is analfabéta vagyok a gyógyításhoz. Nem medimágus az apám és még véletlenül sem gondolkodom a nyomába lépni.
Jut eszembe, nem akarsz valóban sálat kötni? Említetted, de hát gondolom amiatt hogy eltakard rusnya arcod és véletlen sem nyakad, annak már mindegy alapon. Nem igazán tudnék mit kezdeni egy sállal, csak úgy mondom és véletlen sem fogadnám el Seth barátod tanácsait sem, noha róla is rengeteg képet küldtél így tele vagyok benyomásokkal ahogy a fiúdról is. Ha netalántán találsz pár többletlapot az az én gondatlanságom, nem óhajtottam skicceket küldeni Kaloyanról és Vivianáról, mert nem tudok rajzolni és nem értékelnéd, erre a fejemet tenném.

Örömmel olvastam mennyire ügyetlen gyerek ez a Seth, biztatom is majd hogy folyton ejtsen el, a helyében én sem érnék hozzád még kötelességből sem. De üzenem ha egyszer is el talál kapni tőlem is bezsebel egy nagyon szép, angyali nézést.
Nehéz lehet minduntalan csatát veszteni, de hát amúgy is egy lúzer vagy kinézetre is, így nem lepődtem meg nagyon. Úgy sejtem ebben bizonyosan jobb vagyok nálad, a rád való tekintettel nem foglak kihívni játszani amikor nem találkozunk.
Miért ne jönne zavarba ha nézem? Természetellenes dolognak véli Ő is nem? Akkor semmiképpen se kérjem fel igaz? Téged amúgy se akartalak, ne reménykedj.

Maradok tisztelet nélkül,
Archer

Ps.: Hm, azt hiszem csatlakozom ehhez a klubhoz, de csak mert olyan taszító a gondolat, hogy erőt akarok venni magamon végre - sosem szoktam ugyanis.
Ps2.: Nekem mindig bejönnek az imáim. Még nem vagy az? Hiszen fiúd sincs csak a fohászok, hm, átvertél? Holmi pór tisztátalanokkal én ugyan nem levelezek tovább!!
Ps3.: Elég szegényes a fantáziád, ezt tudtam eddig is, de hát sajnálatból megengedem forrócsokizzunk egyet ketten és a nem létező embereid. Mindig is akartam egy felmosóronggyal táncolni és egy plüss medve favicceit hallgatni. Mert hát valamit ki kellene rakni a poharak mellé jelképesen ha már nem léteznek...
Ps4.: Igen, tudom, klasszikus az ecsetvezetésed. Ha elveszett megkeressük, én benne vagyok, amúgy is utálom a Csillagos éjt, ki nézegeti azt órákig?!
Ps5.: Ha borítékban van egy toll nem azért van, mert emléknek küldöm vagy mert az animágiát gyakorlom és tépkedem magam mikor nem sikerül...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szer. 13 Feb. - 20:31
Tehetségtelen barátom, Archer!

Szeretném tudatni veled, véletlenül sem szereztem ilyen szemüveget. És nem vettem fel, amikor Seth-tel meglógtunk a suliból, hogy a városba menjünk. És nem csináltunk erről közös képet, amit eszembe sem jutott mellékelni ehhez a levélhez. Elvégre képeket küldeni bárkinek olyan pórias dolog. Sose tennék ilyen méltatlant.

Örülök, hogy veszel nekem könyvet. Ugyan súlyzózni nem fogok vele, mert nagyon lusta vagyok, de majd kitámasztom vele az asztalt, mert nagyon billeg. Végre megoldódik majd a problémám. Így például elkészíthetek neked egy újabb csodálatos rajzot. Ugyanis véletlenül sem rajzoltam le neked Willt, amit szintén nem küldök el ezzel a levéllel, mert nem akarom, hogy lásd.
Amikor ideérsz, biztos lehetsz benne, hogy egy percig sem fogok törődni veled, nemhogy a nyakadba ugrani. Letagadom azt is, hogy ismerjük egymást, nehogy éppen egy ilyen alakkal hozzanak engem szóba. Sosem viselném el ezt a szégyent!
Hát ne is elmélkedj azon, amit nem írtam! Ha azt akarnám, hogy gondolkodj, biztosan leírnám, de mivel ilyet nem tettem, ezért jobb, ha egyszerűen kupán vágod magad egy fazékkal. Kaloyannal pedig eszedbe ne jusson osztozkodni, elvégre a közös kakaózás igen erkölcstelen dolog. Még a végén azt hinné, akarsz tőle valamit.
Örülök, hogy Vivianának minden esélye megvan arra, hogy megmérgezzen. Kifejezetten szeretném, ha mérgezést kapnál és egyáltalán nem haragudnék rá érte. Mert hát kicsit sem hiányoznál nekem, ha nem volnál.

Seth azóta sem lett izmosabb, így azóta is folyton elejt. Ezért is utálom annyira, mert sosem számíthatok rá. Természetesen nem fog zavarba jönni, elvégre nem vonzódik a férfiakhoz és nem vettem neki karácsonyra csipkekesztyűt. Én pedig még annyira sem szeretnék veled táncolni, mert cseppet sem volna jó móka.
Nemrégiben nem voltunk egy közös iszogatáson a birtokon, mivel nincsenek barátaim. Will nem próbálta meg rávenni a barátját, hogy felszedjen egy lányt, nekem pedig eszembe sem jutott hegedűszóra táncolni. Utálom a zenét, és két bal lábam van, tehát biztosan nem tennék ilyet sohasem.

Sosem gondolok rád,
Destiny

Ui.: Azért nem csatlakoztam még, mert olyan nehéz választani közülük. Szívem szerint minden kolostorhoz csatlakoznék!
Ui2.: Nem mellékelem a levélhez egy szép tájképet sem, amivel tartozom neked. Hisz tudod, milyen kiválóan rajzolok.
Ui3.: Egyáltalán nem tetszett a tollad.
Ui4.: Az egyik rajz véletlenül sem téged ábrázol, mert eszembe sem jutna ilyen rusnya embereket lerajzolni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Szomb. 16 Márc. - 20:01
Egyetlen Destiny Kisasszonyom!

Közlöm, nem találtam semmilyen képet, ekképpen nem is mosolyogtam meg a dolgot amit láttatni szeretett volna. Közöld kérlek Seth barátoddal, hogy legalább annyira ocsmány mosolya van, mint Neked. Kérlek, amikor csak tudtok sírjatok, a világra és a benne élőkre való tekintettel!

Már csak emiatt is megveszem akkor, ki vagyok én hogy elodázzam egy súlyos problémád megoldását?! A Willes rajzot sem kaptam meg, így nem tudtam ugyebár kitenni a háló falára. Kaloyan véletlen sem kérdezte meg, hány éves gyerek rajzolta, szóval kérlek ne vedd magadra a dolgot, én utálom azt a rajzot, ezért van kinn ugye, szeretek szenvedni. Meg persze semmi esetre sem tetszett ahogy a sárga színt használod! Ki rajzol sárgával manapság?
Kaloyant ahogy tanácsoltad nem vittem el az Abszol útra és nem hívtam el kakaózni. Mélységesen igazad van, nagyon erkölcstelen dolog lett volna, bár nem tudom Kaloyan hogyan is értékelte a dolgot, ami nem is valósult meg. Minden esetre biztos nem küldöm el ezt a sorát, mert tehetségtelen és csak kinevetnéd, végtére is gonosz boszorka vagy.
"Nappal hold kél bennem s ha kinn van
az éj - egy nap süt idebent."
Mivel verselemzésből doktoráltam egyértelmű hogy tudom pontosan mit akart írni, Te pedig egy szakon voltál velem, így Te is tudod, nem is kell hozzáfűznöm semmit, hiszen amúgy is egyértelmű lenne mennyire pocsék ez a firkálmány! Biztos vagyok benne egyetértesz!
Viviana még nem akart megmérgezni vagy csak sikerült valami lassút kotyvasztania. Ámbátor úgy hiszem utál már annyira, hogy inkább mégis életben hagyjon, elvégre az élet csupa szenvedés és a lány maga is egy rosszindulat. A következő soraid el sem olvastam, nehogy Rád szakadjon a plafon. És mivel nem hiányoznék nem is készítettem zsupszkulcsot, hogy átsétáljak hozzátok! nem pazarolnám a drága időm a biztonságosabb utazásra, hogy emiatt se kelljen aggódnod!

Akkor Seth girhesebb nálam, ez csodálatos, akkor biztos a baleseted. Mindig jó ehhez hasonló örömhíreket olvasni rólad!
Nem vonzódik a férfiakhoz? Kár hogy szóltál, hiszen sosem vagyok félreérthető és mindig kiszámítható vagyok. Az sem érdekel egy kicsit sem, ugyan mire kell neki a csipkekesztyű, hiszen minden fiúnak van, tök alap ruhadarab.
Nagyon helyes, ne is vegyél részt ilyen sátánista kultikus összejöveteleken! Az ördög is hegedül, így egyértelmű hogy jó döntés volt kihagynod a dolgot. Remélem az említett lány és fiú nem jöttek össze, nyálas és boldog lenne, a happy endek köztudottan unalmasak.

Próbállak elfelejteni minduntalan,
Archer

ps.: Des, komolyan, olyan adja magát a megoldás helyzet ez! Küldj minden kolostorba egy darabot magadból és kész. Nem, nincs morbid humorom, sem fekete, én egy baromi keresztény csávó vagyok.
ps2.: Ezt a tájképet sem tettem ki, nincs hely a falon meg amúgy is utálom mind, a fehérség a mindenem. Az önarcképem meg akkora botrány hogy pláne nem ékesíti a falam, remélem meg sem fordult ilyesmi a fejedben, kiteszem. Kaloyan el akarta kérni, de nem adtam, persze azt véletlen sem közöltem azért mert ajándék és mert akkor mindig ide kell jönnie ha meg akarja nézni... nem, szerintem nincs igazad Kal kapcsán, de tényleg.
ps3.: Biztos nem jövőhét pénteken érkezem, így nyugodt maradhatsz, nem kell látnod pár nap múlva!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Vas. 24 Márc. - 8:54
Kicsit sem kedves Archer!

Örülök, hogy nem kaptál semmit, mert sosem ajándékoználak meg. A förtelmes arcod és a szörnyű vicceid egyenesen kikergetnek a világból. Sosem barátkoznék egy olyan emberrel, mint te!
Annak különösen örülök, hogy nem őrzöd meg a képeket, amiket nem rajzoltam. Egy percig sem tartottam humorosnak, hogy ilyesmit küldjek neked. Elvégre azt szeretném, ha egész életedben boldogtalan és szomorú lennél, egyáltalán nem szeretnék mosolyt csalni az arcodra.

Nagyon örülök, hogy nem vitted el a Abszol útra. Véletlenül se számolj be róla részletesen, hogy mi történt a nem létező randitokon! Kicsit sem érdekel!
Természetesen mindent értek ebből a versből. Mint tudod, rettentően nagy rajongója vagyok a verseknek és mindent képes vagyok precízen kielemezni. Mindig ezt csinálom, amikor a többi diák idétlenül ugrabugrál és kviddicsezik, merthogy én, természetesen, utálok sportolni.
Viviana pedig kicsit sem furcsa lány, amiért ilyesmiket csinál. Én sem mérgeznélek meg soha, elvégre nagyon utállak. Inkább bezárnálak egy börtönbe, hogy jó messze legyél tőlem, nehogy véletlenül beszélgetnem kelljen veled. Hagynálak szenvedni inkább! Lehet, még néhány dementort is a cellád elé állítanék, hogy véletlenül se lehessen jó kedved.
Ez azért is jó lenne, mert akkor véletlenül sem tudnál idejönni. Mert természetesen nem foglak várni a kviddics pálya mellett, ahol manapság a legkevesebb időmet töltöm, mert nincsenek edzéseim. Elvégre ki akarna velem edzeni, amikor ilyen kövér és tohonya vagyok, ráadásul még a természetem is borzasztó!

Seth-nek pedig biztos vagyok benne, hogy véletlenül sem fogsz tetszeni. Főleg akkor nem, hogyha véletlenül sem leszel félreérthető, amivel még talán zavarba is hoznád. Sosem szokott olyat tenni.
Csipkekesztyűt pedig azért adtam neki – ezt csak azért mondom, mert tudom, nem érdekel és szeretném, ha unatkoznál –, mert egyáltalán nem szereti a női ruhákat. És még sosem fordult elő, hogy ellopta és kinyújtotta az enyémet. Elvégre én nagyon nagydarab vagyok, ő pedig akkora, mint egy borsó. Szóval ilyesmi sosem fordulhatott elő velünk, mivelhogy nem lakik egyébként nálunk. Hogy is lakhatna, amikor apám utálja! Rettentően kiborítja édesapámat a gondolat, hogy egy olyan sráccal töltöm az időmet, akit nem érdeklek, mint nő. Lehetőleg azt szeretné, ha férfiakból álló háremem lenne!

Minden nap eszembe jut, mennyire utállak,
Destiny

Ps.: megpróbáltam feldarabolni magam. De túl gyáva vagyok, félek, hogy fájni fog. Nem szolgálhatom megfelelően Istent. Ezért most lehet, felkötöm magam!
Ps2.: ne gyere el a temetésemre. Legalább holtomban hagyj nekem nyugtot!
Ps3.: és pénteken se gyere ide, mert nem leszek itt! És egyáltalán nem vagyok kíváncsi a további beszámolóidra Kaloyanról!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Mert sosem történik semmi

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» nincs ebben semmi természetes
» Mi történik a nagyvilágban?
» Hörk & Moira & bugyiland, mert ebben megyünk tönkre
» Mert véletlenek nincsenek
» akit semmi sem érdekel

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-