Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 8 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 8 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaloyan Krum

Kaloyan Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Evan Peters

»
» Szomb. 5 Jan. - 20:48






Morgana




Kalo


Hajastul





éneklő macska, ki kéreget,


"egy dal, mi röptében szétesett "



Leütöttem, elvettem és megnéztem. Térképillata volt és azon ösvényei, dimbes-dombjai az útnak, jó hosszú szökés lesz ez Dumbledore szoknyája alól.
Ágyam kitömtem minden létező szennyes talárommal, nehogy elfelejtsék a szagom addigis, amíg én felfedezek még egy mágusiskolát!
Milyen bolondok, a legtöbb varázsló azt hiszi, elég előkapnia a pálcát, mert az majd mindentől megvéd, de ki számítana egy öblös orrba vágásra, bumm az arcba, fejjel előre?
Na ugye? Enyém a térkép, minden ösvény és dimbes-domb, Sweetswods és Grindewald, vagy legalábbis egyetlen haja szála.
Ki gondolta volna mégis, hogy ilyen rosszul tájékozódom, mire megtalálom ezt az iskolának hívott valamit, éppen fáradtan, valami bokorba dőlök, szusszanni, csak egy kicsit, ilyenkor a holdat hajlamos az ember elfelejteni.
Naptárat kellene vezetnem, észben tartani a havi bajt, szőrösen és állatan elbujdokolni, de hát ha Grindewald szőrére pályázik az emberből üvöltő farkas és még a gyógyszerét is otthon felejti, idegen területen győz le a baj.
Nem emlékszem semmire az éjjelből, haraptam, csak vonyítottam, lapítottam, mindent bejártam, karmoltam is, vagy csak elájultam a fáradt-farkasságtól és elkaptam röptében egy nyulat, sólymot hámoztam le az égről, valaki macskáját farkastul, lovát farostul? Bekebeleztem valamit, hiszen éhes nem vagyok (…annyira, csak mint általában)
Bokorból szimatolok elő, de ember orral már, levelekkel, faágakkal szénahajamban, kosz az ragadt rám, bal karom viszket, jobb lábra sántítok egy kicsit.
Ruháim elhagytam, ez csak annyiban feszélyez, fázom így kicsit. Ki kalkulált bele egy átváltozást? Valahol hagytam egy hátizsákot, hacsak nem élesítettem karmokat rajta, váltásruhát abban, de hol van már a valahol, álmosan pislogva, meztelen, karmoltan kecmergek elő, mint az első ember a holdon.






Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Pént. 11 Jan. - 4:24
Felteszem a lábam az asztalra. Aztán mellé a másikat. A másik másik marad ahol van. Elkezdem bokából mozgatni a lábfejem, és diadalmasan nézem, ahogy a másik lábfejem követi a mozdulatokat. Na ide kellett volna eljutni órákkal ezelőtt már, amikor még tegnap volt.
Talán említésre méltó lenne, hogy a két emlegetett jobblábból az egyik csak a hús-vér sajátom, a másik főleg fából van, meg guberált vasból, amit geci gyötrelmes átváltoztatásmunkával sikerült használható alakokba formázni, és egy kibebaszott zseni lehetek, hogy az egész működik, mert erősen kétlem, hogy ennek a rozsdásan talált hulladék szarnak az összetétele beszélőviszonyban lenne a hidegvaséval, másképp valószínűleg cseszhetném annak a bármilyen bűvölhetőségét vagy inherens varázspotenciálját. De a jelek szerint működik, és még ki is néz valahogy.
Gyönyörűen természetesen, mert a saját lábamról másoltam, ennél tökéletesebb már csak akkor lehetne, ha nem pergamenből lenne ennyire láthatóan a bőre, annak még ezután fogok nekiesni valószínűleg próbára téve minden sminkes és megjelenésmágiás tudásomat, meg talán még megpróbálkozok egy Chant pakolással is. Kurvadrága mulatság lesz, de a tökéletességnek ára van, ezt a lábat meg holnap kell prezentálnom vizsgaműként.
De egyelőre szükségem van pár tüdőnyi friss levegőre, meg felébredni, úgyhogy kimegyek sétálni egyet. Igazából... vihetem a lábam is, legalább rendesen letesztelem a finommozgását is.
Mindhárom lábamra tornázok egy-egy cipőt - mert nehogymár addig mozogjon csak tökéletesen a műtag, ameddig nem kell valamit meg is mozgatnia, ennek elvileg tökéletes pótlábként kéne funkcionálni, leszopnám a nyelvem, ha holnap, élesben derül ki, hogy fasse ér - kabátot veszek, megigazítom a nyakamban a kapocsmedált, ami az irányítást adja a harmadik lábnak, az szerint mozog, akinek a nyakában van, és ezalatt tapasztalva, hogy milyen idétlenül ficánkol a lábfeje, ahogy császkálok, visszamegyek előkotorni a pálcám a szabásminták alól. Még csak nem is a Grindi bá divatórásak pláne, hanem a lábam pergamenbőréhez valók, na ezeket se hasznosítom újra valószínűleg sokszor.
Tessék, tíz percet készülődök ahhoz is, hogy csak kimenjek sétálni egy kört az éjszaka közepén, mielőtt úgy elalszok, hogy egy facsülök a párnám.
De a holdfényben legalább nagyon jól, és örömmel látom, hogy a magam előtt lebegtetett lábam a lépésmozgást is tükrözi, nem csak bokából rángat, bár így lebegve a tömegközéppontja körül forog, nem a térdízület képzelt helyéhez viszonyulva. Mondjuk jobb is, hogy nem rúgom magam pofán lépésenként.
Kifogástalanul lehet látni kérem ebben a holdfényben, műlábat, a campus épületeit, az erdőt, amiben faszomtudja, mi az édes, bokorból kigúvadó alulöltözött krapekot,..
Látni ebben a holdfényben...
Alulöltözött krapekot...
Az erdő bokraiból kigúvadva...
Hogy a kurva életbe a proverbiális faszomat, hogy ugye nem ma van telihold! Ugye? Kurvára légszi. Felpillantok az égre azért ellenőrízni.
-Na rohadtul ottmaradsz, meg még vissza is takarodsz az erdőbe, mert egy faláb fog megerőszakolni!- fenyegetőzök üresen, csak látszólag nem gecire fosva, a magam elől leemelt lábam bokáját is inkább pánikból szorongatom, ugyse fogom én ezt sikeresen fegyvernek használni, hogy tök ugyanez a jelnet kapott el az erdő szélén hatodikban is, csak akkor egy félóriással meg néhány nem kentaurral, de nem, a gyanús, hogy vérfarkas se jobb verzió.
Mondd, hogy csak valami fergeteges buliból szabadulsz, és tévedek.
-Levicorpus!- Ha már úgyis a kezemben van a pálcám, legalább értelme legyen, a semmibe lógatva legalább átváltozva se tud közelebb jönni. Azért hátrálok pár lépést is. Legalább lehet valami haszna a lábamnak is, kitakarni még én is tudok vele dolgokat.
-Na kurvagyorsan elkezdhetsz magyarázkodni, angyalbögyörő.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaloyan Krum

Kaloyan Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Evan Peters

»
» Vas. 3 Feb. - 1:06






Morgana




Kalo


Hajastul





éneklő macska, ki kéreget,


"egy dal, mi röptében szétesett "



Visszavedlésekkor az általános fáradtság olyan, mintha egy hétig hegyitúráztam volna, agyam lassabban perdül és még csak nem is rímekben gondolkodom, az általános érzésből próbál emberivé vedleni vissza így, hogy: gondolatok, gondolatok, gondolatok.
Mit is én itt? Hogy is én ide? Grindewaldot akartam megkopasztani, vagy legalább teázni vele hogy is volt ez a nagyapám meggyilkolásával, például ő volt-e tényleg és egyáltalán, vagy csak azért vagyok itt, hogy kiátkozottságomért jogosan sírjak valakinek?
Előkóválygom egyre több embergondolattal, hogy ez itt akkor Egyetemnek számít, vagy olyan menedék, hogyha egyszer kirúgnak a Roxfortból is, mint alternatíva?
Néhány részeges lépés előre, pislogás, még homályos van, leselkedek elcsigázottan, olyan ez, mint náthásnak lenni, vagy fosós, hányós ártás után nokedlit szaggatni.
Esetleg háromlábú nőket látni. Megállnék magamtól is eltátani a szám és kiáltozva mutogatni, mielőtt akár eszembe jutna, hogy neki van több oka félni, néha én is elfelejtem, mennyire szőrös tudok lenni.
Ez a pillanat most mégis az agyhalálé, számolom hangosan is.
- Egykettőhárom
Akárhogy is mutogatok, az ott egy háromlábú asszony. Elhiszem neki, hogy egy faláb magától megerőszakolna és pont nem így szerettem volna egyesülni szexuálisan egyetlen falábbal sem.
- Lecsatolható?
Azértcsak tovább csodálkozom szájtátva, valahogy talán jelezni kellene, nem szeretném, ha megerőszakolna egy faláb, de máris a levegőben találom magam igazából, kalimpál mindenem, de még a lábat nézem és szeretek lógni, mint egy denevér csak most épp nem a legjobb fizikai kedvem szottyan erre.
- Tudod nehéz lesz, ha kiszáll minden vér az agyamból, így fejjel lefelé. Valahol vannak ruháim, hátrébb szerintem, ha nem szaggattam őket szét és csak átutazóban erre, körbenézni a jövendőbeli Egyetememen, ahol háromlábú nők akarnak megerőszakolni, szóval eddig nagyon tetszik.
Elvigyorodom, mert az abszurd eme tökélye egészen más perspektívába helyezi a világot, integetek, egyre gondolatgazdagabb vagyok, talán a lábát is elnevezem, ha leenged, vagy rituálét csinálok neki, imádkozással, esetleg szavalok, az ilyesmi sokszor meghatja a kétlábúakat.






Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

»
» Kedd 12 Feb. - 21:21
Mit számol ez?
Hallod, nem attól fogom elhinni, hogy beszámítható vagy, hogy háromig el tudsz számolni, háromig a legkisebb porbafingó, aki felfog már annyit a világból, hogy van ujja, és mozgatni is lehet, el tud számolni. És azok még olyan segghülyék, hogy akkor is megkóstolnák a megvecsapdát, ha megérteted velük, hogy ne. És azokkal még megértetni se lehet nagyon fasse.
-Meg felcsatolható, ja, értem, hogy beteg áálat vagy és ilyenekre gerjedsz, de mielőtt még megörülnél, nem fogok hirtelen nemzetközi nőnapot tartani.
Na pont ezért vagy fellógatva, aranypöcsű komám. De tényleg mifaszt kezdjek egy meztelen erdei találtgyerekkel, aki még itt bármikor átavanzsálhat kutyába is, adjam le a portán? Zárjam be a szekrénybe? Pakisztránéba, nem a sajátomba, a három pár férfitangányi poggyásza mellé inkább befér, mint az én így is teli ruhatáramhoz, meg ugyan már ne énrám szabaduljon véletlenül.
Oké, azért a többi pupákokra se, értelemszerűen, de szóval tényleg, mi a koboldkirályok körbegörbülő kétkarátos faszát kezdjek vele? Szívesen visszaröpíteném az erdőbe, inkább a fák gyökerén élje ki a beteg falábfétisét, azokat nyalogassa, ameddig rájön helyettem is, mifrász oknál fogva ez a hely neve. Nem kell visszajönnie elmondani, annyira azért nem érdekel.
-Aszt ezzel mit kezdjek, hordozzalak körbe, hogy megnézz mindent? Elengedlek, vagy megeszel vagy a fétiseiddel környékezel meg valakit még, szóval gyorsan mondj valami elég meggyőzőt, hogy mit akarsz itt, aminek értelme is van, különben kurvára kikötlek egy fához elővigyázatosságból.
És most épp elég gyakorlatban vagyok a kötelet is sodronnyá változtatni, hogy még el se rághasd, mire hívok valaki illetékest hozzád.
Elhátrálok néhány kurvanagy lépést, egyelőre leteszem, de a pálcát nem emelem le róla. Hiába változik minden Cthuluvá is, ha a tér közepében lebegve nem ér el semmit.
-Kisfaszom... liberacorpus. De ha bármi trükkös ötleted lenne, kedvedre helikopterezhetsz a faszoddal, mert repülsz megint. Es "öltözz" fel valamit, ez azért így Nilcsitől is kezdene szemérmetlen lenni.
Odabökök neki a lábammal a bokorra, amiből kimászott, hogy ha már így Ádám-cosplay, ott van, abból fejezze be, mert én ugyan rá nem áldozom semmimet. A Nilcsit meg kétlem, hogy értené egyáltalán, de úgyis pont szarok rá.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Kaloyan Krum

Kaloyan Krum

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Evan Peters

»
» Kedd 26 Feb. - 18:29






Morgana




Kalo


Hajastul





éneklő macska, ki kéreget,


"egy dal, mi röptében szétesett "



Beteg állat vagyok és a felcsatolható falábra gerjedek? Álljunk meg, mert igénylem, egy szóra, muttatóujjam felteszem, nonverbális jelzés irányába, a pillanat tökélyét éppen megragadom, hiszen sosem képzeltem magam olyantén perverznek (sokmindentén ujjongással jelenteném az igent) aki falábakra gerjed.
Mivel azonban abszurd, tetszetősen szürreális, boldog leszek a lehetőségétől, hogy megadatik ilyen vád, mosolygom, megköszönöm még a végén pironkodva, pedig igazán nem kellene bókolnia.
- Nagyon érdekelne hogyan lehet egy falábbal nemzetközi nőnapozni, miattam ne zavartasd magad, ha esetleg mégis rávinne a gusztus.
Agyvérzés előtt mégis jó volna, ha leszedne, az a bűvös kommunikáció lenne megoldás, amit magukat normálisnak tartók rendszerint művelnek, vagy valami különlegessel kell előrukkolnom?
Vajh mi megoldás lehet itt, elvégre ez egy szokatlan, nem mindennapi szituáció valakivel, aki felcsatolható harmadik lábat hord.
- Hagy tegyem fel az ezer galleonos kérdést! Miért?
Ezt még tudnom kell mielőtt bármit művel velem.
- Semmit sem kell kezdeni vele, csak magyarázatot kértél, adtam. De hát nincs már telihold és nappal ha akarnék se tudnék átváltozni. Azért itt lógva mégsem vagyok esztétikus látvány, habár a te ízlésednek megfelelek, ha lógni hagynál, vagy kikötnél. A bácsikám itt dolgozik, hozzá jöttem, külföldről, de ha csak alkalmat szeretnél eme apropó okán a Nemzetközi nőnaphoz, bátran.
Kacsintok a háromlábú bábára Jancsiként, lassan tényleg elkezdek helikopterezni, fejjel lefelé látványosabb lehet, mint sima unalmas, függőlegesbe, de megkímél vagy magát, s én nyújtózva érek pázsitot.
- Várunk a csendes félhomályban
Valami csodás balzsamot,
Mely elfeledtet mindent, mindent
S meggyógyít minden bánatot...
Leolvasom sápadt arcodról
A rád erőszakolt hitet
És megdöbbenve sejtem, látom,
Hogy nem hiszel már senkinek!...

Vigyorgom rá vádjaim csipkebokrából kacsintva Pinokkióra, de ha akarnám se jutna eszembe istenes puccs, fázom, talán, kicsikét, hiányoznak szétszabdalt rongyaim, bokorba bújok hát.
A szétszabdalt felső gyomortájékon lyukas, farmergatyám egyik szárát letéptem, szakadt hippiként dugom elő fejem újra egy nagyon fontos kérdéssel:
- Ki az a Nilcsi?







Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A sár szitáján próbáltam hát áttörni a sugaras gyümölcsöt,

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-