Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 23 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 23 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 7 Nov. - 21:21

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



Siettem. Későre is járt és ami azt illeti most nem szándékosan de szabályt szegek. Ha előre meg lett volna tervezve, akkor megérteném, most mégsem így történt. Lekéstem a vacsorát is, mondanom sem kell, hogy ez mennyire csodálatos. De legalább a házi dolgozat jóslástanból kész. Megszenvedtem vele. Bevállalok bármit most már ezek után. Megrázogattam a jobb kezem, abban reménykedve, hogy visszanyeri az 'életét' mert még magamhoz képest is sokat írtam. Nem vagyok Hollóhátas, sosem fogok olyan tartalmasan és túlontúl kiemelkedően fecsegni egy témáról, ahogy ők teszik. Csak egyszer az életben megpróbálok valami olyat, aminek semmi köze sincs a sporthoz. Bár szó mi szó, ezt a tantárgyat sem vallanám a kedvencemnek, mégis próbáljuk ki címszó alatt megtartottam ezt is. Tudom, hogy olyasvalamit kellett volna választanom, ami még érdekel is. De egyszerűen nem tudom eldönteni mi lehetnék. Mindenki aurorra vagy kviddicsezőre gondolna az én helyemben, kezét-lábát tördelné, ha a kettő közül az egyik álma valóra válna. Bezzeg én! Csak egy résznyit hasonlítok az apámra, mindketten a Hugrabugba kerültünk, ő sokkal többet konyít a varázslények felé, mint én, a hatásának köszönhetően azonban akarva akaratlanul felszedtem egy-egy információt tőle. Gyakran megesett, hogy haza is hozott egy-egy furcsa szerzetet, mert ilyen-olyan sérülése volt és ő a fejébe vette márpedig gondozni fogja, amíg fel nem épül. Ilyen téren inkább csak a kisebb fajta lényekre gondolok, mert anya biztosan nem engedett volna a ház közelébe egy sárkányt mondjuk. Jó, annyira okos én is vagyok, hogy soha az életbe ne menjek túlontúl közel egy sárkányhoz. Őket amúgy sem csípem, bár szépnek szépek de csakis a távolból. Hogy most közben mennyi lehetett az idő? Fogalmam sincs! Mindenesetre késő, mert véletlenül egy kicsit elszunyókáltam a könyvek mögött. Eszméletlen milyen könnyen elfárad a varázsló fia a könyvek között írás közben és milyen meghitt álmai lesznek közben. Kár, hogy felébredtem. Persze a könyvtárban sem szerettem volna tölteni az egész estét, mert ha reggel ott ébredek fel, ami hála Merlinnek és a könyvtárosnak nem történt meg, akkor elkésem az első óráról s, ennek tetejébe még zsémbes is leszek. Ha meg zsémbes vagyok, akkor általában a professzorok nagy örömére hallgatok, nem tartok diskurzust arról ami éppen az eszembe jut és úgy érzem okvetlen meg kell osztanom a mellettem ülővel, akárki legyen az. Szóval tényleg örülhetek, hogy nem ragadtam a könyvtárban! Semmit sem hagytam ott, minden a táskámban volt, csak én nem a klubhelyiségben. Tényleg mindent megtettem azért, hogy elérjek oda. Mégis zavaró mód léptek nyomai visszhangoztak a folyóson. Csodás! Ilyenkor jól jönne egy prefektusi cím, de a magatartásom nem elég meggyőző erre a posztra. Hát nem kiábrándító? Mindegy. Kerül amibe kerül, én nem fogom hagyni magam és nem fogok elbujdosni. Úgysem a Tiltott Rengetegből jövök, szóval...De így is késő van.


♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Vas. 8 Nov. - 8:36
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Az egész napos tanulás és kutatás után, éppen itt az ideje, hogy egy kis nyugalmam legyen. Ezért szeretek prefektus lenni. Mert járhatok a folyosókon éjszaka, úgy hogy nem kapok érte büntetést. Persze azért nekem sem szabad mindenhová mennem. Nem is vagyok az a nagy szabályszegős ember, szóval általában betartom a prefektusi előírásokat és folyosóról folyosóra járok, diákok után kutatva, akik esetleg még ilyenkor a folyosón bóklásznak, akár véletlenül, akár akarattal. A hollóhát klubhelyiségből kilépve, óvatos léptekkel indulok el a folyosón. Közben elmormolok egy lumost, hogy valami fény csak legyen előttem, nehogy felbotoljak valamibe, ami nem túl valószinű igazából, hiszen a hat év alatt már annyira kiismertem az iskolát, hogy szerintem majdnem hogy nincs olyan dolog, amit ne tudnék, hogy hol van. Lefelé tartom a pálcám hegyét, hogy a festményeket ne zavarjam fel. Amikor először jöttem, úgy morogtak rám, mintha azon nyomban ki akarnának ugorni a festményből és megfojtani amiért a szemükbe világítottam. Vagy csak megátkozni...
Gondolataimba merülve sétálok, de léptek zaja vonja el a figyelmem. Talán egy másik prefektus? Nem sokszor szoktak útjaink találkozni, esetleg ha a fordulópontba nem egyszerre érünk be. Nem veszem sietősebbre a lépteim, mondjuk ha diák az, akkor előlem úgysem tud elrejtőzni és egyébként is, nem szoktam túlságosan kemény lenni, általában elengedem őket egy figyelmeztetéssel. Mondjuk volt már olyan, amikor egy diákot a harmadik figyelmeztetésnél tényleg nyakon csíptem, és vittem fel a házvezetőhöz. Én megmondtam...
Ahogy a fordulóponthoz érek, megállok, pálcám fénye egy cipőt világit meg, majd egy picit feljebb viszem. Felvont szemöldökkel nézek a fiúra.
-Lachie! Hát te meg mit keresel itt? - Suttogtam, miközben pálcám fényét ismét a földre irányítottam, hogy ne égesse ki egyikünk szemét sem. Nem tudom, mit keres itt ilyenkor, de remélem, megkapom a választ, hiszen egyébként is mindig érdekel, mi van a testvéremmel. - Hol voltál ilyen későig? - Nem mondanám, hogy dühös vagyok, csak kicsit nyugtalan. Azt hiszem, ez lesz a megfelelő szó rá.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 11 Nov. - 12:06

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



Szembe kellett néznem a bajjal, még ha sokkal jobban szeretem elkerülni azt, most mégsem volt rá lehetőségem, hiszen szembe jött velem. Kikerülni meg teljesen esélytelen volt, mert akárhogy is nézem nem vagyok láthatatlan. Még akkor sem, ha vagyok annyira okos és nem fénylik a pálcám egyfajta jelzőlámpaként a prefektusoknak, hogy itt vagyok, kapjatok csak el ha tudtok. Nem. Amíg neki nem megyek egy falnak biztosan tudom, hogy úgy ahogy, de látok. Most már kár sietni. Tényleg. Inkább csak kihúzom magam és bármi történjék nem fogok meghátrálni és másik utat keresni. Mi van ha egy jó futó prefektussal van dolgom, aki még nálam is gyorsabban szalad? Na akkor talán még el is fáradok és mindennek a tetejébe, még el leszek kapva. Szóval inkább lebukom, mintsem azon fáradozzak, hogy ez ne történjen meg. Aztán mondhatni a semmiből, amikor éppen befordulnék egy pálca fénye világítja meg a cipőmet. Csodás! Gondolom nem kell megjegyeznem, hogy mennyire nem szeretem, ha úgymond megvilágítanak, mint egy bűnözőt a vallatáskor. Megnyugodtam. Miért? Mert lényegében abba az illetőbe szaladtam bele, akibe jobb esetben csak nappal találkoznék. De most nem. Hiszen itt volt teljes őnagyságában. Cathy. Az én Catherine-m. A másik felem, egy darab abból a világból ami én lehettem volna ha nem fiúnak születek.
– Cat! Uh de jó, hogy te vagy az. Én éppen a klubhelyiségbe tartok. Talán baj? – próbáltam ugyanolyan halk lenni, mint ő. Különben sem szerettem volna azt, ha bárki meghallana, legalábbis engem. Őt nyugodtan, hiszen prefektus, nem nagy kunszt ha valaki a hangját hallja, hiszen olyan sok baja nem lehet belőle.
– A könyvtárban, jóslástan házi. Ugye rémlik? – szerintem ő már el is felejtett minden egyes házi dolgozatot, amit a professzoroktól kaptunk és már aznap meg írja míg én várok egy napot vele vagy többet. A határidőtől függ. Nyugodt és ráérős típus vagyok, ez a baj.
– Elaludtam írás közben. – vallom be végül az igazat, mert szerintem őt ez érdekli, nem pedig a kis elterelő akcióm a visszakérdezéssel. Amúgy meg nagyon jól tudja mikor hazudok és mikor nem. Túl jól ismer ahhoz, hogy füllentésbe adjam a derekam, ha róla van szó. Bárki mással szemben könnyebben menne, de nem tudok az ő szemébe nézni ha el akarnám titkolni előle az igazat.
– Ha nincs a könyvtáros, én lehet ott is maradok a könyvek között. Látod? Az arcomon még mindig látszik az alvás helye, kipirult. Itt! – az arcom jobb oldalára mutatok a mutatóujjammal. Kétlem, hogy neki bizonyítékokra is szüksége volna, de azért minden érvet fel kell hoznom azzal szemben én tényleg elbóbiskoltam, még akkor is ha esedékes egy nevetés a részéről. Akkor sem számít igazából, mert neki elnézem, ha rajtam vagy velem együtt nevet.


♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Csüt. 12 Nov. - 14:51
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Legnagyobb boldogság volt számomra, amikor tavaly kitüntettek prefektusnak. Hiszen nem sokaknak adatik meg ez a cím, és én már egy ideje úgy érzem, teljesen rászolgáltam. A sok törekvés, a munkák, a plusz feladatok, mindet ezért csináltam. Szeretem ezt az iskolát, mert teljesen korrektek a tanárok és a házvezetők. Díjazzák, ha egy diák rendesen odateszi magát és persze a büntetésektől sem kímélik őket. Nem vagyok én sem tökéletes, hiszen volt már rá példa, hogy büntetést kellett ledolgoznom, de igyekszem mindent megtenni azért, hogy erre a 'megszégyenitésre' ne kerüljön minden nap sor. Mert a hírnevemnek nem szabad elveszni. Tudom, sokan nem szeretnek azért, mert okoskodó vagyok, és szinte mindig mindent tudok, de én igazából büszke vagyok rá, hogy kijutott nekem ebből.
Pálcám fényével megvilágítom az előttem álló fiút. Az ikertestvéremmel egyébként is vajszívű szoktam lenni, nem igazán tudok neki nemet mondani. Meg tetszik az, ha együtt tudunk tölteni időt... persze rossz volt, elsőben mikor külön házba osztott bennünket a süveg, de úgy gondolom, hogy itt mindketten meg tudjuk találni önmagunkat. Ott, ahol a helyünk van.
- Még jó, mástól büntetést kaptál volna. - Mosolyodom el halványan, és kicsit pimaszul. Persze mindenkinek megvan az ismeretsége, és a baráti köre, aki ha prefektus akkor biztosan elengedi, mást nem egy figyelmeztetéssel vagy valami. Csak megszívjuk, ha összefutnak egy tanárral utána. - Nem baj, csak késő van már ehhez egy kicsit, nem? - Igyekszem nem felelősségre vonni. Csak féltem. Mert volt már rá eset, hogy történt ez-az éjszaka az iskolában. Mondjuk pont itt, az én részemen soha semmi. Szerencsére. Hogy lekopogjam. De nem járőröznék szívesen a mardekárnál. Közben a magyarázatot is megkapom a válaszomra. Persze én mindent időbe szoktam elvégezni, megírni. Utálok utolsó pillanatban cselekedni, csak általában ha valami eszembe jut még, akkor azt akkor szoktam hozzáilleszteni. És nagyon is jól ismerem a testvérem, ő pedig pont az ellentétem. - Jaj, tényleg! Azt holnap kell átadni. Még mindig mindent az utolsó pillanat, legutolsó pillanatára hagysz? Azt hittem, idén másként lesz majd. - Persze az utolsó szavaimat nem gondoltam teljesen komolyan. Azért örülök neki, hogy megosztja velem ezeket az információkat. Nem is tudom, hogy volt e már rá példa, hogy valamit elhallgatott előlem. Szerintem nem igazán... Kicsit elmosolyodom azon, hogy elaludt a könyvtárban, néha olyan kis tehetetlennek tűnik. De hát akkor is a testvérem. Mikor mutatja, hogy hol a nyoma az alvásának, pálcámat kicsit feljebb emelem, hogy biztosra menjek vele, hogy a szemébe fog majd világítani a fény. Elkuncogom magam. Nem tehetek róla, hiszen mikor vele vagyok, szinte mindig jó kedvre derülök. És egyébként is, ma jó a kedvem.
-Jólvan! Jólvan! Akkor gondolom kipihented magad a könyvek között, szóval van egy kis időd velem lófrálni itt. - Pillantok rá felvont szemöldökkel. Az iskolaidő alatt sok időm elmegy a tanulásra, plusz órákra és házikra, ezért nem tudunk sokat beszélgetni, főként nem ebben az évben, hiszen nagyon rá vagyok készülve arra, hogy teljesítsem a normát, vagy többet a céljaim elérése miatt. Jól esne egy kis lazítás.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 19 Ápr. - 16:43

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



Igaza van, végtére is jobb ha ő az akivel szembe találom magam, mint egy olyan személy akivel kevésbé vagyok ennyire jóban. Nem arról van szó, hogy szeretek a prefektusokkal barátkozni vagy hasonlók, csak nem jó ha sok közünk van egymáshoz. Mert megeshet például, hogy piszkáltam szegényt amíg nem volt prefektus és ha most kapna el tuti visszaadná azt a sok csínyt amit elkövettem ellene úgy, ahogy az meg van írva. Biztosan mérgelődnék, a professzort is felhergelném akivel a büntetőmunkát le kell bonyolítanom, akármi is legyen éppen az. Tehát akárhogy nézzük, mindig jobban járok az ikertestvéremmel, mint egy olyan személlyel akihez nem köt semmilyen rokoni szál.
- Ahhoz semmi kétség sem fér. Tiszta jó, hogy van egy prefektus a családban! – vagy nem, attól függ kinek az oldalát nézzük. Bár számomra inkább pozitív, mert ahogy az iménti példa is mutatja elég vicces lenne ha pont ő árulna be, engem. Értitek? ENGEM! Aki igazából most egyenesen a klubhelyisége felé menne, ha tudna, de mégse megy. Minek? Az nem nagy baj ha egy prefektussal vagyok, vagy igen? Úgyis tudják, hogy a testvérem és le se tudnám tagadni, meg igazából nem is akarom. Miért? Mi hasznom volna belőle? Talán csak annyi, hogy ki tudnám deríteni a srácok mit gondolnak róla. De így eléggé nehézkes. Van olyan személy aki nem elég bátor tőlem tanácsot kérni és inkább leégeti magát a testvérem előtt. Mintha nem ábrándulna mondjuk ki belőlük egy időre... bizonyára örökre. Vagy legalábbis az ő helyében én így tennék ha lány lennék. Azonban nem vagyok lány és nem teszek így. Szóval addig jó másnak...
- Késő? Nekem mondod? Olyan éhes vagyok, mint egy sárkány! Most mégis be kell tartanom a csodálatos szabályokat és éhesen kell lepihennem. – csak ironizálok, van olyan szabály amit megszegek ez tény és való. Ki nem? Biztos mindenkivel megesett már és nem hiszek az olyan személynek aki azt mondja, hogy nem.
- Mindig mindent a legutolsó pillanatra. Több információt gyűjtők és jobban rögzül, plusz kevés vész el addig amíg kell. Bár még mindig égnek áll a hajam ha magolni kell és nem tudom értelmezni a szöveget másodjára sem. Idén másvalami lesz másként. Arra azonban még nem jöttem rá, hogy mi szóval ne kérdezd. – tényleg nem tudtam, csak sejtettem és ezt ő is tudja nagyon jól csak akkor mondok el valamit ha nagyon de nagyon biztos vagyok a dolgomban. Különben nem. Ha téves az ügy, akkor nem traktálom őt vagy bárki mást feleslegesen. Minek? Hogy izguljon ő is és egyúttal engem is zavarjon a dolog? Köszönöm, inkább nem!
- Itt? – kérdeztem vissza röviden, remélve, hogy eltekint a burkolt igen válaszolásától és egyből rátértem a lényegre, mert tételezzük fel tudni akarom melyik itt-re gondolt.


♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Szer. 20 Ápr. - 21:15
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Felvont szemöldökkel pillantok a testvéremre. Szeretem, csak néha túl komolytalannak gondolom őt. Ami igazából egyáltalán nem meglepő, hiszen ennyi idősen a fiúk még nem érnek meg. Azért próbálom őt a jó irányba terelgetni ha lehetséges. Azt hiszem ehhez meg van a tehetségem, de igyekszem csak ilyenkor kimutatni amikor anyáékkal nem találkozunk. Otthon mindig nyaggatnak a magizoológus kitanulással, és mi egyéb, csak nem tudom nekik elmondani, hogy ez engem mennyire nem érdekel. Mindent muszáj meghallgatnom, de nem is tudom miért vették a fejükbe a szüleim hogy majd viszem tovább ezt a 'hagyományt'.
-De ugye nem csak ezért vagyok jó? - Nézek rá cica szemekkel, először lebiggyesztett ajakkal, majd elmosolyodom. Természetesen soha nem fordulna meg a fejemben, hogy megbüntessem a saját testvérem, de szerintem ez mindenkivel így van. Másokkal nem vagyok ennyire lágyszívű, egyszerűen csak végzem a dolgomat, az úgynevezett munkámat, amit rám bíztak és ha már valamit rám bíznak akkor biztosan tökélyre törekszem. Ez egész életemben így volt, legalábbis amióta az eszemet tudom. Elveszem az arcától a pálcám és a föld felé irányítom a fényét, hogy azért egy kicsit megvilágítson minket, de mégse szúrja ki a szemünk. Megrázom a fejemet, amikor mondja, hogy éhes. Hát igen, ezzel jár az, ha valaki nem tanul időbe és elalszik a könyvtárban kaja nélkül.
- Okééé, értem, ez szuper. Lehet, hogy nekem is ezt a taktikát kellene folytatnom... - Közlöm kicsit elmélkedő arccal és ironikus hangnemben. Egyszerűen csak nem tudom elképzelni, hogy az utolsó pillanatra hagyjak bármit is. Soha nem tettem még ilyet és nem is szeretnék. Utálok kapkodni egyébként is. Kérdésén kicsit meglepődöm, de elgondolkodom és kicsit megrázom a fejem. - Nem, nem itt. Gondoltam, ha már éhes vagy, elmehetnénk a konyhára. Ott ilyenkor általában nyugi van. - Kérdő tekintettel pillantok felé és az igazság az, hogy lassan meg is kellene indulnunk mert mindjárt műszakváltás lesz és olyankor egy kisebb szabadidő van bejutni az ilyen helyekre. Na meg természetesen nem bírom ki, hogy ne gondoskodjak róla. Ugyan már! Nem hagyhatom, hogy a drága ikerbátyám üres gyomorral feküdjön le aludni. - Ja és ha jól tudom a te klubhelyiséged az alagsorban is van. Szóóval... - Két legyet egy csapásra. Mindkettő ott van lent. Egy lépést már teszek a lépcső felé, ha belemegy akkor mehetünk is.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 22 Ápr. - 18:07

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



- Persze, hogy nem csak azért vagy jó. – ennél a pontnál úgy éreztem muszáj átlépnem a magán szféráját és legalább egy öleléssel bebizonyítani, hogy... Igazából nem is tudom, hogy minek öleltem meg. Ha valakit megölelek igazából sosem keresek okokat, egyszerűen megteszem és kész. Ez ilyen egyszerű, a lényem része. Biztos ezért zavarok össze mindenkit. Ami nem volna nagy baj ha nem magyaráznának furcsaságokat az egészbe. Tehát vettem a bátorságot, az erőt és megöleltem Cath-et. Ennyi. Nem kell semmit se belemagyarázni, szoktam én hirtelen csak úgy így tenni, most éppen azért teszem ezt, mert meg kell nyomatékosítanom a szavaimat valamivel. Különben hiányzik, ha nincs mellettem. De ha látom mindig elgondolkodom. Mi lett volna ha máshogyan alakulnak a dolgok? Biztos semmi. Csak még szorosabb lenne a kapcsolatunk és még inkább azt gondolnák rólam, hogy magamnak való sznob kis aranyvérű vagyok. Ami hadd jegyezzem meg, azért annyira nem is igaz! Mindenkit úgy fogadok el ahogy van, kivéve a hisztis személyeket. Mert őket csak nagyon ritkán tudom eltűrni a közelemben.
- Ne, inkább ne. Téged nem tudnálak elképzelni, hogy az utolsó pillanatra hagyd az ilyesmit. Én hozzászoktam, te nem. Kétségbe esnél, mert úgy éreznéd, hogy nem készülsz el időben. Azt meg ugye te sem akarhatod? – meg gondolom azt se, hogy kiszorítsam belőle az utolsó csepp leheletét, ezért inkább elengedtem és nem szorongattam szegényt tovább. Mi értelme lett volna? Ha akar úgyis visszaölel és kész. Ennyi. Ez már csak így megy.
- Jó, az jó lesz. Legalább nem üres hassal alszom el, mert reggel biztos morcosan kelnék fel, ha így tennék. De igazából az sem érdekelne ha morcos lennék, mert legalább visszaszólhatok annak a... – nem mintha nem szoktam volna visszaszólni, ha jó a kedvem és valaki próbálja elrontani azt. Azonban ha morcos vagyok akkor azt sokkal cifrábban teszem és jaj annak a tanárnak meg nekem jobban ha a közelben van s, mindezt hallja. Bár azért maradjunk annyiban, hogy nem annyira piszkos a szám, hogy ki kelljen mosni.
- Két legyet egy csapásra, tuuudom. Csak menjünk már, mert éhen veszek! – jó, persze, hogy csak dramatizáltam és túloztam, egy jó kicsit. Meg ugye nem vártam semmiféle reakciót tőle, hanem egyből megragadtam a kezét és húztam magam után. Hogy jött önszántából vagy kikérte magának ez a sietség teljesen felesleges, mert úgyis leérünk... Nos nem ezzel volt a baj, hanem azzal, hogy mikor végzek az evéssel és fekszem le, véglegesen, amiből nem ébreszthet fel senki mert rossz helyen vagyok rosszkor. Szóval ki akartam pihenni magam, hogy reggel nyugodtan vagy kevésbé nyugodtan kelhessek fel az ágyamból.

♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Vas. 24 Ápr. - 13:19
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Kicsit meglepett az öleléssel. Hiszen biztos vagyok benne, hogy kihallotta a hangomból az iróniát és nem vette komolyan amit mondtam. De igazából ha jobban belegondolok nem is zavar. Mármint az, hogy átölelt. Azt hiszem elég rég nem voltunk ennyire közel egymáshoz, és hiányzott ez az érzés. Vissza is ölelem, és szélesen el is mosolyodom, amit természetesen nem lát, de nem baj. Aztán sem hiszem hogy le lehet majd vakarni rólam a mosolyt.
-Természetesen nem akarom. Ami azt illeti szerintem soha nem is tudnék ilyesmit csinálni, ha akarnék akkor sem. - Vontam fel a szemöldököm, majd bontakoztam ki az öleléséből. Mintha feltöltődtem volna energiával ettől az öleléstől. Sokkal élénkebbnek érzem most magam, és ilyenkor kicsit mindig elgondolkodom rajta, hogy vajon mi van azzal az ikrek közötti kapcsolattal. Vajon tényleg igaz lehet? Sokszor volt már ilyen érzésem fiatalabb korunkban is. Lehet, hogy utána kellene néznem jobban. Végül is hozok egy egészen jó döntést, még mielőtt tovább jártatná a száját arról, hogy éhes. Engem pedig nem zavar a helyzet, úgyis vége a járőrözésemnek, nemsokára jön a váltás, aztán pedig úgyis mire feljutok vissza a toronyba, már rég mindenki ágyban lesz. - Kinek akarsz visszaszólni? - Hirtelen fordulok a fiú felé, nem olyannak ismerem aki ilyesmit tenne, de mondjuk ki tudja, igazából nem vagyunk egyformák. Valószínűleg ugye ezért kerültünk más házba is, ami akkoriban nagyon fájó pontom volt, de mára már megszoktam, mert tudom, hogy ennek ellenére, ugyan olyan maradt a kapcsolatunk. Elnevetem magam a kisgyerekes reakcióján és engedem, hogy elkezdjen húzni lefelé. Jobb is ha sietünk kicsit még mielőtt valaki meg nem lát minket. Szerencsére gyorsan vesszük az akadályokat és hamar le is érünk az alagsorba.
-Mesélj már, mi van veled? - Lépek be az ajtón, az egyik asztalhoz lépek és leülök. Szeretek kaja közben vele beszélgetni, olyan otthonias érzés. Még gondolkodom azon, hogy én mit egyek, úgyhogy egyelőre csak az asztalon lévő kis pogácsákból lopok el párat. Ilyenkor az a jó, hogy mindig van valami csemege 'kikészítve'. Igaz, szegény manók nem mindig díjazzák.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 24 Ápr. - 22:43

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



- Neked jobb is ez így ahogy van. Semmi jó nem születne abból ha kapkodni kezdenél. Azt meg nem akarom látni vagy hallani, hogy esetleg mennyire béna vagy amikor tudom egyáltalán nem vagy az! – esetleg én magam látnám, de teljesen mindegy. Mindenképpen zavarna ha leszólnák őt, mondjuk akár olyanok is akik egyáltalán nem ismerik, csak ítélkezni tudnak. Az ilyesmit meg nem díjazom, meg úgy alapjáraton egyáltalán nem szeretem ha valakiről pletykálni kezdenek, alaptalanul. Pláne olyan személyről akit szeretek is! Mellette lenni teljesen más, mint a barátaim közelében. Ő a támaszom, egy biztos talaj az éltemben, amire ha rálépek nem fogok elsüllyedni, mert a kapcsolatunk elég erős. Erősebb, mint azt mi magunk gondolnánk. De azért kellenek a titkok. Van amit még vele sem beszélek meg, sőt igazából senkivel, mert nem tudom, hogyan tegyem. Miként kezdjek neki és hasonlók. Ezért nem tud a problémámról sem, hogy mennyire vagy mennyire nem tud zavarni egy bizonyos Mardekáros puszta létezése.
- Egy reteknek a Mardekárból. Azt hiszi kikezdtem a barátnőjével, holott csak nekimentem a folyóson és felvettem a jegyzeteit. Ennyi történt, mondjuk legközelebb talán nem kéne rohannom a lépcsőkön, de ki gondolta volna, hogy egyesek az utamba állnak és elütőm őket majdnem a barátjuk szeme előtt. Kész katasztrófa! Amúgy nem csúnya a lány, szép meg minden, de azért vannak nála sokkal szebbek is. – mert vannak, csak éppen vagy foglaltak, esetleg inkább a tanulmányaik rabja. Tehát nekem sem mostanában lesz barátnőm az tuti. Ha volna nem tudom mennyi időt tudnék tölteni a barátaimmal és őket meg nem akarom elveszíteni egy közveszélyes kapcsolat miatt, amiben talán jól érzem magam, de mégsem eléggé jól nélkülük. Mert megfigyeltem, hogy minden kapcsolatban legalább három órás közös kettesben eltöltött idő kell. Senki sem gondol arra, esetleg pont annyi szabadideje van mindkét félnek és a barátok jó magasról le vannak hederítve. Siettünk. Nem volt ezzel semmi gond, legalább sokkal hamarabb leértünk, gond mentesen és végre letudhattam az evést is. Vigyorogtam. Nem azért mert ezen is áteshettem, hanem, mert úgy fekszem le a húgom az utolsó remélhetőleg akivel beszélek ma. Semmi kedvem sincs összefutni valakivel, hogy aztán magyarázkodnom kelljen hol voltam eddig és kivel. Mert biztos nem gondolnák, hogy esetleg elaludtam a könyvtárban és Cathy-val találkozva úgy döntöttünk itt kötünk ki. Itt... Összeszedtem néhány hozzávalót a tökéletes szendvicshez, mert most nem föllőtt a fogam a vacsoráról megmaradt ételekhez. Még ha nagyon, de nagyon csábítóak voltak, akkor sem. Leültem közvetlen Catherine mellé és azon voltam, minél jobban és gyorsabban összeszedjem neki a gondolataim s, meséljek.
- Hosszú történet. Egy szép nap elfogok pusztulni ha nem tarthatom meg az örök nyugalmam valakik miatt. Igazából baj van... Csak nem tudom... Tudod a minap az egyik barátom azzal állított be, hogy segítsek neki megoldani egy olyan problémát amit nem tud kezelni. Azt hittem képes vagyok mindig mellette lenni és megnyugtatni, hogy lesz jobb is. De kiderült, hogy a barátom barátja aki szintén fiú... hát az szerelmes belé. A barátomnak meg el is mondta és még mai napig nem tudjuk mit kellene tennie vagy kezdenie a helyzettel. Te lány vagy, biztos nagyon sok lány barátnőd van... Hogy kezelnéd ha az egyik akit nagyon régóta ismersz csak úgy spontán kibökné neked, szerelmes beléd? Egyáltalán tennie kéne ennek a barátomnak valamit vagy inkább nem? – nem volt szívem felvázolni, hogy perpillanat rólam van szó, nem pedig másról. Mégis próbáltam elrejteni előle a nyilvánvalót és úgy tenni, mintha ez nem az én problémám volna, hanem valaki másé.

♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Csüt. 28 Ápr. - 12:07
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Csak mosolygok. Ismer, mint a rosszpénzt. Tudja nagyon jól, hogy milyen vagyok a tanulás terén és hogy mik a céljaim. Igaz, azt hogy mi akarok lenni, még neki sem mondtam el, mert nem tudom, a családunk mentalitása valahogy ezt nem engedi meg. Pedig én ki fogok törni ebből a burokból.
- Örülök, hogy így ismersz. Ez olyan jó! - Végül is miért ne ismerne, hiszen kiskorunk óta össze vagyok nőve. Csak az a furcsa, hogy immár hatodik éve nem egy házban vagyunk. Itt mindketten megváltoztunk és nem teljesen tudom eldönteni, hogy valójában miben. A kapcsolatunk még mindig jó és bizalmas, de már nem annyira, nem tudok róla mindent. Mint például ezt a helyzetet sem, ami után kérdeztem. Annak idején nem úgy ismertem, mint aki ennyire harcias lett volna, vagy egyszerűen csak nem volt miért... nem is tudom. Most meglepődötten nézek rá, és közben hallgatom kimerítő válaszát. Mardekár. Hát persze, kinek ne lenne vagy nem volt még problémája egy Mardekárossal? Kicsit el is vigyorodom a végére, de ez ilyen... néha annyira gyerekesnek tűnik nekem, mégis így ahogy van szeretem.
- Ó, értem! Amúgy igen, lehet, hogy az orrod elé kellene nézned néha, de a csajnak tuti szerencséje volt hogy te ütötted el. - Gyorsan indulunk is a konyha felé, de út közben még azért kérdeztem tőle egyet ezzel a helyzettel kapcsolatban. - De azért nem lett belőle nagy gond ugye? Mármint a srác... rád szállt? - Egyetlen lánytesóként azt hiszem megérthető, hogy ilyen anyamedveként védelmezném a fiúkat, amikor természetesen a szüleink nincsenek itt. Ilyen gyorsan azt hiszem még soha nem érem le a konyhába, mint most, de megértem, Lachlan már nagyon éhes volt, ez látszott is rajta. Amikor a hozzávalókat kezdi gyűjteni, én leülök az asztalhoz. - Csinálsz nekem iiis? Kérleek! - Nyújtottam el a szavaimat, mint ahogyan ő is az előtt, mikor indultunk. Figyelem, hogy mit ügyködik, kicsit olyan ez tényleg mint otthon, jó érzéssel is tölt el. Nem bánom hogy összefutottunk végül is, az elején akármennyire zsémbes is voltam. Elkezd mesélni, én próbálom követni, az elején még bólogatok is, de a végére azt hiszem kicsit belezavarodom. Vagy nem is tudom..
- Hűűűűha! - Nyeltem egyet, miközben a manó hozott nekünk töklevet és poharat, öntöttem is magamnak. Kortyoltam. Össze kellett szednem kicsit a gondolataim, hogy mit is válaszoljak erre. Hogy mit tennék. - Hát nem tudom, Lachlan, szerintem rosszul érezném magam az elejében biztos. Aztán meg megpróbálnám megbeszélni a helyzetet. De mivel ezt neki kell eldöntenie, mert ha nem vonzódik hozzá... akkor igazából értelme nincs a dolognak csak az sem lenne gondolom jó ha elromlana a kapcsolat. - Szerelmes sem voltam még, sőt, pasim sem volt, nem hogy még ilyen dolgokban adjak tanácsot! Cathy, gondolkodj, mi lenne a reális válasz erre! De határozottan ugyan ez jut csak eszembe mint az előtt amit elmondtam.
- Szerintem gondolkodjon el rajta, hogy mit akar ő. És ha az megvan, utána már meg lehet simán beszélni. Mert ha fontos az egyik a másiknak akkor tuti nem romlana el a kapcsolat, szerintem.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Csüt. 12 Május - 22:03

Lachlan
Catherine


A vér cinkossága ősi, bizalmas kötelék. A Nagyok ismertetőjele.



Tiszta szégyen. Tiszta szégyen, hogy nem tudok megnyílni. Előtte. Pont előtte, akivel aztán alig van amit mondhatni elrejtünk a másik elől. Őt ismerem, mint a tenyerem. A barátaimat úgy hiszem nem, mert megleptek. Nap mint nap meglepnek, de a testvérem nem. Vele nőttem fel, egymás kezét fogva, csak ismerem annyira, hogy tudjam mi teszi őt boldoggá vagy mi lohasztja le a kedvét egyik percről a másikra. Mégsem tudtam az orrára kötni a problémámat, mert ez az egész csak egy vicc, legalábbis olyan hihetetlen. Hogy pont velem van kedve piszkálódni az egyik Mardekárosnak. A légynek se ártanék, kivéve ha az a légy az utamba áll kviddicsezés közben, mert olyankor mérges tudok ám lenni. Főleg ha valami nem úgy sül el ahogy kellene. Talán ezért is szúrhatom a szemét, mert nem tag viszont szeretne az lenni a Mardekárnál, csak nincs szabad hely még és irigyli, hogy a barátnője, meg az ő barátnői inkább engem meg a többi férfi kviddicsezőt bámulják, nem pedig őt. Vagy eleve bukásra van ítélve a kapcsolatuk és ezt nehezen veszik észre. Mert nem csúf a lány, tényleg, de egyszerűen nem tudom elképzelni őket együtt. Értitek? Úgy összességében rossz az összkompozíció, főleg ha arról van szó, hogy a figuráimon, amit lerajzolok azért látszik, hogy összeillenek és nem lógnak nagyon ki a sorból, mint az a kettő a valóságban. De hát Merlinre! Biztos rossz munkát végzett Cupido vagy mit tudom én! Nem rám tartozik, nekem csak addig jó amíg féltékenykedik és... Nem, igazából eddig semmi sem jó. Lassabb kellett volna lennem, mint egy csiga, mert akkor biztos nem ütközöm össze senkivel sem.
- Ja biztos, a többiek úgy ott hagyták volna a papírjai között, mint a macskát. – vagy legalábbis reméltem, hogy kevesünkben van meg a jó modor, de ez van ha többnyire az anyámat látom és nem az apámat. Anya aztán igazán belém nevelte a női nem tiszteletét. Szóval örülök, hogy nem azt hallom milyen szemét vagyok, hogy nem segítek egy bajba jutottan.
- Legközelebb elintézem. A srácot, meg a csajt is. De lehetőleg akkor amikor mindketten egy helyen vannak. Bár lehet nem kellene semmit sem tennem. Hátha megoldják egymás között és nekem nem kell beleavatkoznom a srác ostobaságaiba. – magyarázok kissé gesztikulálva vagyis akarom mondani eléggé durván hadonászva a kezemmel. Mert amit leművelek, az már túlhalad mindent. Jó, hogy nem csapom bele valami keménybe a kezem! Azonban abba hagytam, muszáj ennem valamit. Ezért összeszedtem egy szendvicsre valót. Sonka szelet, sajt, vaj, paradicsom és saláta meg persze a kimaradhatatlan kenyér. Szépen el is kezdem kenegetni a kenyeret amikor Cathy is megszólal.
- Cserébe jössz nekem egy... nem csokis sütivel, csak puszival. – elvigyorodok úgy, hogy lehetőleg a fogaim is megvillanjanak, ez az a tipikus százwattos vigyor, ami akkor jelenik meg ha valamit egyszerre gondolok komolyan és viccesen. Szóval ő dönti el, hogy minek veszi. Gyorsan összeállítottam az egyiket, aztán a másik szendvicset is. Amint készen voltam tányérra tettem a szendvicseket – szinte már megszokásból, nem akartam csak úgy puszta kézzel a kezébe nyomni – és leültem mellé. Figyeltem. Pontosabban hallgattam mit mond.
- Szerinted kiborító volna ha nem tenne semmit? Ha csak hagyná az egészet úgy ahogy van? Talán abban reménykedve, hogy a helyzeten nem lehet mit rontani tovább mondjuk? Mondhatnám azt is neki, hogy hagyja az egészet figyelmen kívül? Mintha meg sem történt volna? De ha a barátom barátja ismét valami sületlenséget mondana neki? Akkor is tanácsoljam ezt? Vagy akkor már mondjam azt neki, hogy hallgasson az szívére és beszéljék meg mi az amit ő érez? – tengernyi kérdés, tuuuudom milyen idegesítő ha be nem áll a szám, de ha neki nem akkor senkinek sem beszélek erről ilyen mondhatni hű de nyíltan mégis beburkolva valami egyéb alá a dolgot, mintha nem is velem történt volna meg. Mintha nem is az én problémám volna – már ha lehet annak nevezni – hanem valaki másé.

♫ Music: Itt! » Note: Remélem  tetszeni fog. nevetés» Words: Ööö jó kérdés. » ©


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Vas. 29 Május - 15:26
Lachlan & Cathy
Testvér: aki mindent tud rólad, mégsem használja fel ellened.
Nem tudom elhinni, hogy problémája lenne valakivel. Nem olyan típus, egyszerűen ezt tudom. Vagy már nem? Ennyire szétmaradhattunk? Aggaszt a dolog őszintén, hiszen régen mindent megbeszéltünk, én is mindent elmondtam neki, de mára már annyira nem módi köztünk ez a helyzet. Kicsit félek is a jövőtől. Még ő sem tudja, mi lesz velem, hogy mit szeretnék és az aggaszt, hogy mi van ha nem támogat majd, és szétszakadunk? Nem tudnám elviselni, ő a másik felem, kiegészít. Aztán azt sem tudnám ha valami baja esne, ezért próbálom kibogozni a helyzetet.
- Szerintem ne tegyél semmit, csak sétálj el mellettünk és kész. Ugyan már, ne keveredj ilyen kis piti hülyeségek miatt bajba! - Ez persze csak az én véleményem, aztán még kétszer más lehet a testvéremé. Ki tudja, mit fog csinálni. Nem beszélhetem bele, megpróbálhatom, de ha nem hallgat rám akkor meg nem tök mindegy? Tudja ő is, hogy általában igazam van, a tanácsaim is beigazolódnak. Idő közben a konyhában sürög forog, szendvicset gyárt, nekem is. Felnevetek amikor ráadja a fejét és kijelenti, hogy mit kér érte. Amikor elém teszi a szendót, akkor kapom el és nyomok egy jó nagy cuppanóst az arcára. Pont úgy mint régen. Csak akkor sokszor ellenkezett miatta. - Köszi. - Aztán jött a probléma felvetés. Elmondtam az én véleményemet az egészről, miközben egy -két falatot megettem, majd ismét kérdésekkel borított el. Hirtelen azt sem tudtam melyikkel kezdjem, de végül a falatot lenyelve, egy korty töklével leöblítve kezdtem bele.
- Szerintem nem örülne, ha nem tenne semmit. Csak ülni és várni hogy a sült galamb a szájába essen az badarság. Még mindig azt mondom, hogy az a legtisztább ha rögtön elébe áll és megpróbálják megbeszélni. Mert ha nyitottak egymás felé, tényleg igazi barátok akkor nem lehet gond... Szerintem. - Legalább is velem és a legjobb fiú barátommal így van. Végül is mindenki másképp fogja fel a dolgokat. Nem mindenki mer a másik elé állni, én mondjuk elég nagyszájú vagyok. Pár falatot bekapok, aztán ismét a testvéremre vetem pillantásomat. - Szerinted mit fog tenni? Jól fog dönteni?


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

↳ Catherine & Lachlan ~ Folyosók

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-