Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Family, duty, honor EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Family, duty, honor EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Family, duty, honor EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Family, duty, honor EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Family, duty, honor EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Family, duty, honor EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Family, duty, honor EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Family, duty, honor EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Family, duty, honor EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Viviana Rayne

Viviana Rayne

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
halálfalóhaverok
▽ Avatar :
billie eilish

»
» Szer. 23 Jan. - 22:17

Mr. Életem megkeserítője


Csoport:

Varázshasználók/Halálfalók/ felnőtt mindenképp

Kor:

18+ (de ne is 50)

Származás:

Aranyvér only

Lojalitás:

Nos, alapvetően bármi, akár bújtatott jó a rosszak között, vagy fordítva, ami épp esik.

Play by:

Szabad döntés, lepj meg, lehetsz szőke herceg fehér lovon, sötét lovag. Valami jóvágású
(a képen Dacre Montgomery van példának)

Ők várják:

Én! a családom és a haverom, hogy szivathasson vele





kötelesség
Akarva, akaratlanul vannak. Neked is, nekem is. Nagynak mutatod magad, elsőszülöttként jogod van rá, bárhonnan is jöttél. (hisz akár külhoni is lehetsz, amely kényelmesebb) Tovább kell vinned a nevet, a hírt, a hagyományt vagy épp csak saját álmaidat, akaratodat. Vagy azt sem. Fogalmam nincs rólad sok, csak a neved, a származásod, és hogy ezzel megnyered anyámékat. Mert ezt ők szervezték, igaz, még nincs meg semmi, de ők már eldöntötték. Én nem akarom, de te? Vagy csak megjátszod a bólogató alakot, vagy belül ugyanúgy tüntetsz ellene? Vagyis, én hangosan is... Számomra nincs kötelesség, ilyen nincs. Azonban, te mintha nem tennél le róla. Élvezed, vagy félsz? Tényleg muszáj...?
Egyelőre, úgy tűnik, kitartó vagy, erélyes vagy épp szókimondó. Mintha mindig más arcod lenne.

család
Mindenképp az aranyvér. És ennek kőkeményen meg kell felelni, a családom haklis. No de nálatok is ugyanez a helyzet, ha rám esett a választás, tudod miről beszélek. Miről beszélnék, ha szóba állnék veled egyszer normálisan. Nem akarok semmit sem tudni, még ha te kérdezel is. Családnak akarnak minket, csak hát... Hogy mi lesz ennek a vége, nem tudni. Egyelőre megvolt az első találkozás, a második is, majd a szembesítés. Te itt én ott, még az iskolában, messze tőled. Vagy tán ide is eljössz, megnézni, mi vár rád?

becsület
Mi mozgat, mi érdekel, mi untat. Van-e becsület abban, ahogy érdekből egymás mellett állunk és várjuk az ítéletet. Van. A tisztaság, de ezen kívül? Semmi. Ha nem lennél odarendelve, arra a feladatra, kíváncsi lennék rád, talán érdekelne, milyen is vagy. Ki is vagy. Mennyire vagy ravasz, cselszövő harcos. Vagy épp az elme mestere. Talán érdekelni is fog egyszer, de sosem hangoztatom. Annyit látok, hogy tudatosan épitkezel, nem vagy bolond, értesz az élethez, megtanultad, megtanították. És itt vagyok én, a liba, aki a nagyokkal akar táncolni, aki fel akarja forgatni a világot. Visszafogsz, nem engedsz, le akarsz beszélni? Vagy talán, csatlakozol hozzám, velem együtt a sötét oldalhoz?

K I  V A G Y  T E?

(A lényeg, hogy legyen türelmed, kitartásod, és persze ami csak belefér. Alapvetően nem egy gyenge ember jellemét képzeltem el, de ettől még lehetnek gyenge pillanatok. Lehet jó vagy rossz, beképzelt vagy épp olyan, aki mindenével tisztában van. Ez inkább szerepkör, mint egy kész karakter felvonása, alapokat adok, építkezni lehet rá. Én szeretném, szeretnék sok játékot, feszültséget vagy épp mókát, ami csak belefér. Az eljegyzés pontosan még nem történt meg, azt úgy tolnám, ahogy érkezel, nagykorúsága előtt úgysem esküszik, vagyis ha mégis, akkor se jókedvéből. Kezdésnek mindenképp az ismerkedés és az állapot tudatának szakaszában járunk, te kezelheted a két család közötti egyezséget kész tényként akár. Nagyon várom, mi a véleményed, nagyon várlak téged is, még ha nem is úgy tűnik nevetés Egy picit rosszfiúsra húzva pedig a dolgot, szerintem tökéletesen megleszünk. )





Vissza az elejére Go down

Family, duty, honor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Edwards family
» Belby family
» Vance family
» family business
» family business

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-