Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

semel insanivimus omnes EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

semel insanivimus omnes EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

semel insanivimus omnes EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

semel insanivimus omnes EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

semel insanivimus omnes EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

semel insanivimus omnes EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

semel insanivimus omnes EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

semel insanivimus omnes EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

semel insanivimus omnes EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Robert Blynberch

Robert Blynberch

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Ben Whishaw ▪

»
» Szomb. 8 Jún. - 20:00
Nem érkeztem sok holmival a Sweetwoods campusára. Bizonyára ez senkit sem lepett meg. Bizonyára senki sem várta el azt, hogy szellemként hatalmas kofferekkel és három bagollyal érkezzek az iskola falai közé. Bizonyosan nem is örült volna ennek senki, legfőképpen a dékán, akivel korábbi levelezéseim alkalmával már megbeszéltük, hogy nem igénylek sem szobát, sem bárminemű tulajdont. Mindössze annyit kértem, hogy szabadon intézhessem azt, ami a feladatom. Mindez pedig a megfigyelés. Európában ugyanis nincs a Sweetwoods Akadémiánál színesebb hely. Értem ezt mind kulturális, mind pedig lélekbeli különbözőségekre az emberek között.
- Köszönöm a körbevezetést, mr. Drake. - bólintok a legifjabb fiúnak, aki az idevezető úton is navigált, segített mindenben, majd az épületet is ő mutatta meg igazán készségesen, némi emlékmorzsával megfűszerezve, amire igazán nem lettem volna kíváncsi, mégsem szóltam neki. Látszott rajta, hogy élvezettel beszél azokról a pillanatokról, és senki vagyok ahhoz, hogy mindettől megfosszam. Mindenesetre, az egyik történetével felkeltette az érdeklődésemet. Egy folyosószakaszhoz érve mondta el a történetet, és már akkor elhatároztam, hogy utánajárok a titokzatos hölgy uralmának azon az emeleten. Miután tehát mr. Drake elindult saját szobája felé, hogy kipakolja az iskolai eszközeit, év közben használt ruháit, én elindultam az emeletek felé, hogy megfejtsem a campus egyik rejtélyét. Így senki sem mondhatja, hogy nem azt csinálom, ami miatt jöttem.
Lassan, higgadtan próbálom megközelíteni a helyet, de halálomban először azt érzem, hogy valami igazán nagy volumenű esemény fog történni, ami talán rám is befolyással bír. Ez értelemszerűen felkorbácsolja a kíváncsiságomat, és úgy lépem át a szakaszt leválasztó falat, mint egy izzadós kezű fiatal, mielőtt még élete szerelme megérkezne a randevúra. A különbség csak annyi, hogy az én kezem nem izzad még a legkisebb mértékben sem.
- Jó napot! Robert Blynberch vagyok, remélem nem zavarom, ms...
Vissza az elejére Go down

semel insanivimus omnes

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-