Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Vadóc mágiák EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Vadóc mágiák EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Vadóc mágiák EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Vadóc mágiák EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Vadóc mágiák EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Vadóc mágiák EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Vadóc mágiák EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Vadóc mágiák EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Vadóc mágiák EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Pént. 21 Jún. - 16:47
Sylvester && Angus

Ha belegondolok mennyire semmi kedvem nem volt jönni és pesztrálni a sok idióta fékevesztett diákot, erre mikor megérkeztünk és megcsapott a levegő kellemesen párás, sós illata egészen felélénkültem. Már azon észrevehettem volna, hogy nem bírom hogy a Roxforton kívül nincs hova mennem, mióta folyton én akarok elmenni Minerva tanárnőnek mindent megvenni az Abszol útra... intő jel. Minden esetre ha már így alakult épp csak vállon löktem Sylvestert, hogy nézzen már szét mennyire király itt, majd intettem a fejemmel jöjjön segíteni. Mindegy merre megyünk, melyik részt akarjuk megnézni a csoporttal, nekem kimondottan jót tesz ez a dolog, így ennek fényében Rookwoodra hagyom a döntést merre. Igazából nincs is nagy baj egészen addig, míg valami hülyeségen össze nem veszik két csaj (azaz nem hülyeségen, konkrétan azon ki menjen oda az Ilvermonys egyik sráchoz? A srác talán nem hülye, bár maga az indok a veszekedésre szerintem az). Na szóval még ez sem lenne katasztrófa, de az egyikük, a barna az ahogy előkapja a pálcáját olyan lángcsóva csap ki, hogy még én is megirigyelném tüzes pillanataimban. Hogy ne gyulladjon ki minden gyorsan eloltom egy halom vizzel, de komolyan, mi ez már?!
-Megvesztél Longford?! Pirítóst akarsz belőle csinálni?! - Förmedek rá, remélem Sylvester sem jár messze.
-Hagyjál Belby, nem én voltam! Nézd meg! - Közli oda és tipikus griffendél, csak nyomatja és nem gondolkodik, úgy hárítom el egy pajzzsal a forró lávát amit rám küld, milyen bájos!
-Látom, nagyon is Te vagy! Rookwood, ne a hajad igazítsd a szélben, hanem segíts már! - Főleg mert a másik lány, aki a tüzet kapta volna olyan remekmű capitulatust produkál, hogyha Sylvester nem tesz valamit pár métert repülni fog a kedves tüzes Longfordunk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Kedd 25 Jún. - 7:01

Angus & Sili



Angus Belby nagyon jól tudja hogyhogy, miért vagyok itt és vágok ennyire savanyú ábrázatot és hogy felőlem nyugodtan seggbe átkozhatják magukat a kis szarosok.
Totálisan hidegen hagy ez a párás fos, amit az ittenieknek van pofájuk levegőnek csúfolni. Ha nem alkalmaznék magamon hűsítőbűbájt (és basznám hozzá Belbyhez is) egy másodpercen belül leizzadnék. Márpedig büdösen sokkal mogorvább vagyok.
Méghogy kötelező tanári gyakorlat, amikor segédből egyenesen joggal elismert zsenivé lépek majd elő, örömére annak, elkerültem az Azkabani csókokat, végre hivatalosan is hátat fordíthatok a pallérozatlan elmék beteg rugdosásának, amit egyesek tanításnak én értelmetlen szélmalomharcnak hívok. Ez a tanárság csupán kifogás lett miért nem lakhatok év közben apámékkal a táboroztatás indok miért képtelenség ez nyáron is.
- Mi bajod van?
Pillantok hirtelen dühösen Belbyre, lökdösse az anyját. Ugye nem képzeli, hogy én a hűsölős, vízben ázó, strandoló fajta vagyok… El tud engem képzelni félmeztelenül? Idegesít a tömeg, hogy mindenki úgy csinál, mintha beszopta volna a világ legnagyobb jégrémét.
Fintorogva vizslatom az egyik brosúrát, ami lehetőségeket sorol, annak lehangoló rendje és módja szerint elsősorban az Elmegyógyintézetbe mennék, de nevezzük szakmai ártalomnak.
- Szeretném felsorolni hová NEM fogunk menni Belby.
Kezdenék bele, amikoris ő nem szarja le az idióta csitrik tyúkszerű veszekedését, hanem kedvesen belefolyik, pedig igazán remek grillcsirke vált volna belőlük.
Belbyre ingerülten rámorranok, aláássa a tekintélyem bazdmeg és csak dühösebb vagyok emiatt a lányokra.
A Capitulatust könnyen hárítom, rájuk viszont a csalánártás egy hatékony fegyelmezési módszerével reagálok. Kicsit erősebb az átlagnál, hagyom, hogy alaposan megcsipkedje őket.
- Világos, hogy kijöttetek a napra és máris tüzeltek, de ha nem akartok azonnali ivartalanítást, abbahagyjátok!
Hangom sosem emelem fel, mégis mindenki egyetlen másodperc alatt leizzad a hatázott fellépéstől és maró gúnytól, amit az arcukba vágok. Mivel rossz hírem is csak egyre feketébb, nem félek attól, hogy ezek tovább folytatják az akármit, sokkal jobban aggódom viszont én hogyan fogom kibírni.
Éppen levegőt veszek folytatni, amikor hatalmas, rózsaszín buborékok törnek elő valahonnan, a döbbenettől nem veszem észre, pálcám volt az, hirtelen annyira elkap az émelygés és a lányokat az éktelen kacagás, hogy megpördülök a tengelyem körül.
Szörnyű gyanú ébred bennem, ha még tudnak nevetni talán nem sikerült a csalánártás? Ez a hely korlátozza a mágiát? S mi vagyok én mágia nélkül? Csupán balsejtelem a rámtörő, klausztrofóbikus szédülés azonban valóságos.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Kedd 25 Jún. - 10:25
Sylvester && Angus

Nem értem miért nem tud soha semminek örülni ez a depis méregzsák. Magamból kiindulva megérthetném, de pont emitt nem megy mégsem, olyan jó kiszabadulni az ódon falak közül! A hűsítő bűbájára kap egy vigyorgó szemforgatást és egy "felvágós" nézést, ami betudható köszönetnek is, nálam legalább is.
-Neked mi bajod van? Nem hogy örülnél kimozdulunk valamerre! - Igazság szerint már nem vagyunk összenőve, hagyok neki teret, ez csak az én kifogásom arra, miért nem megyek haza. Ahogy az övé is sok minden miért nem megy haza, jelentsen az nála bármit is. Valahogy amúgy is mintha idegesebb lenne, pedig nincs oka, zárt terep ez, nem kell halál komolyan venni ezt a pesztrálást. Jó, oda fogok figyelni helyette is, de mindenki érti mire gondolok, ez nyaralás!
-Azaz Te hová nem fogsz MOST menni, meg mi sem, de hát nem este indulunk vissza, hallgatunk Ó Rookwood. - Röhögök, de tényleg hallgatom, túl jó kedvem van veszekedni. Vagy valami olyasmit csinálni. Ez természetesen csak addig tart, mígnem a két csaj gyújtogatósdit nem kezd játszani körülöttem. Erre Sylvester még csak oda sem bagózna pedig elég csúfos vég lenne, ha megérkezésünk első fél órájában kicsapnának minket nem?!
-Na végre... - Mormogom, majd vágok egy fintort a csalánártásra amit hallok, mondjuk legalább reumásak nem lesznek a csajok. Ám nem a várt reakció következik a kis átokra, hanem nevetés, ami miatt értetlen fordulok hátra Sylvester felé és számhoz kell kapnom, hogy elrejtsem nevetésem, milyen kis csudás buborékesésben tetszeleg a nagy és rémisztő segédtársam.
-Úgy fest Rookwood a szeretet és kedvesség erejével támad ma emberek! Na de tényleg, ha nem Ti mentek oda a csávóhoz akkor én, de abban nem lesz köszönet mit fogok neki mondani rólatok. - Negédes mosoly, összenézés és hát ismernek annyira ilyenekkel nem blöffölök így megiramodnak. A többi diák a döbbenet és a nevetés határán imbolyog, hogy nézik Sylvestert, odamegyek mellé.
-Héj, mi bajod ember, mégis kihat rád a nyaralás és átmész jó fej Rookwoodba? - Hajolok közelebb, bele az arcába, hogy nézzen rám, mi lelte? Kezeim csípőre teszem, pálcám még nem tettem el, de csak nem bírják ki mögöttem, most az egyik másodikos srác gondol egyet és próbálkozik varázsolni, ami rengeteg indát növeszt a földből és tekeregnek össze-vissza, fel egyikünk-másikunk lábán, de csak sóhajtok.
-Leszeded vagy én csináljam? - Még a végén én is kedvet kapok ahhoz a csalánártáshoz. Arra mondjuk még nem gondolok véletlen csinált valamit Sylvester, elvégre nem az a véletlen varázsolós fajta.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 17 Júl. - 18:49

Angus & Sili



Hogy ő mire fel bámul rám felvágósan, rejtély, amikor én intézem saját lehűlésünk.
Tegyük fel, Angus normális ember és mint olyan örül a napfénynek, tengerpartnak, de tőlem ne várjuk el ugyanazt a lelkesedést ennyi homok látták…
- Szeretnéd, hogy tételes felsorolást nyújtsak, vagy el tudod olvasni a lebegő „különc” feliratot a fejem felett?
Komolyan megkérdezi? Sosem értettem hogyan lett Hollóhátas. Igen, a legjobb az lenne ha fogná magát, a kölyköket és élvezné ezt a nyaralásnak csúfolt gályarabságot, ha ehhez van ingerenciája és elhúzna a manóba én meg csendben vízbe fojthatnám magam. Bár nem teljesen értem, amit most mond.
-  Mármint? Neked menned kell, velük… De megyek én is, csak majd félrevonulok. Elég nagyok már… Aki vízbe fullad magára vessen, a következő életében majd tanul belőle.
Vonok vállat kiemelt fiatal pedagógusként. A terv kész, de a végrehajtás érdeklődés hiányában elmarad. Beragad a lemez, tágra nyílt szemmel lesem ezt a borzadályt, hogy gömbök, színesek. Torkomon akad a levegő és nyál, mintha néhány pillanatig bennrekedne minden és mi a farok, hogy ez, hogy ez hogy? Köhögni kezdek paprikavörösen és csak nehezen jutok el a nem azonnal fulladok meg és kapok sokkot állapotába, habár ez utóbbi kérdéses.
Nem tudom Belby mit marháskodik közben ezekkel a nyomorultakkal, de ez lehetetlen, ilyen egyszerűen nem létezik és az egy dolog, hogy kiröhögnek, de nem tudom szétátkozni őket a francba, mert megpróbálom és másodszor is megtörténik, csak több buborék jön és enyhe rózsaillatot érzek, mintha onnan terjenge. Merlin szent töke bazdmeg!
Oké, oké, pánikroham, kapkodom a levegőt és egészen kínlódó hangon válaszolok Belbynek, pedig a fejemben esküszöm marha férfiasnak hangzott.
- A pálcám…valami nem működik.
Pálca nélkül semmi vagyok, egy darab értéktelen fos, még a bájitalfőzés sem működik, hiszen számos részletet igével adok hozzá, szédülök, talán nem én vagyok, odamorgom Belbynek
- Csinálj valamit…
Mert varázsolnunk kell, vagy megbűvölték az egészet és csak cuki, ne ez a szó már most fáj, kedves, ez is szóval ilyen nyálas ocsmányságokat tudunk csinálni? De előbb azok a kis kurvák bántották egymást. Nagy levegő, csak bennem romlott el valami… de majd Belby megoldja.
- Segíts
Elfordulok, hogy ne a diákok előtt sápadjak és vegyek nagy, mély levegőket az ájulás küszöbén, mert olyan nem volt még, hogy ne tudtam volna használni a pálcám, vagyis legutoljára Brysennél és minden emléktől, ami odakötött csak torkom kapar, szédelgek és émelygem, nem vagyok jól, faszom nyaralás, haza akarok menni!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Angus Belby

Angus Belby

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Matthew Daddario

»
» Csüt. 18 Júl. - 10:16
Sylvester && Angus


//Úgy értettem Te vagy felvágós, de így viccesebb tény xD//
Próbálom lerázni magamról Sylvester örökös zsémbességét, mint kutya a vizet, egész jól sikerül, bár mondhatni száraz nem leszek. El is húzom a szám, hogy sóhajtsak.
-Mert itt a világ másik felében tudják is milyen idióta vagy mi? Itt kvára nem érdekel senkit az otthoni szutyok, élvezd! - Oké, lehetünk paranoiásak, hogy eljöttek beépített tetkós egyedek és külföldön kinyúvasztani Őt még áldásos is lenne az otthoni helyzet miatt, de erősen kétlem az ellen ilyen akciókat agyalt volna ki. Itt csak egy mufurc srác volt, törődjön bele.
-Ajánlom is hogy gyere, a többiek vére nem olyan finom mint a Tied, szóval szedd össze magad és próbáld meg az emberiség kedvéért félretenni a világ gondjait. Szép ez a hely, jó az idő is, relaxálj! - Vagy valami olyasmi, nem tudom nála pontosan mit is takar a teljes kikapcsolódás, lehet egy pincében akarna rohadni kémcsövek között, régi pergamenek poros szagát szimatolva...
Ellenben a következő műsora meglep, ó, buborékok? Hol marad a szivárvány és a póni? Sylvester olyan slampos, hogy fog így beleszeretni az összes elsős kiscsaj? Csak félig sikerül nem röhögni, de olyan abszurd a kép amit produkál! Persze azt gondolnám viccel, Ő sosem ront el semmit, lerendezem helyette a csajokat is, mert néha elég csak figyelni miről megy a téma, nem kell feltétlen utálatos szigorral élni. Persze utóbbi sokkal inkább testhezállóbb nekünk Rookwooddal. Azaz volt, Sylvester dizájnt váltott! Újra pálcát lendít - ezúttal az indákra - és megint csak buborékfújósat játszik. Jó oké, kezdem kapiskálni, hogy valami nem működik nála. Vagy a pálcájával. Ez rózsaillat? Összeszalad a szemöldököm és próbálok nem röhögni.
-Ha most lányosan elfingtad magad és annak van ilyen szaga magadra hagylak. Van egy határ barátocskám!
- Nézek rá félig komolyan-félig vigyorogva, furcsa groteszk átmenetben, mert basszus, nem tudok komoly maradni!
-Lehet így jelzi feléd kapcsolj ki kicsit, lazíts! - Intek a pálcámmal, az enyém működik, legalább is nem tapasztalok ellenállást és már csak poénból is buborékokká változtatom az indákat. A lányoknak eléggé bejön, szerintem a McGonagall professzorok büszkék lennének milyen kedves módon hirdetem az átváltoztatástan szépségeit. No meg hihetik Sylvester volt, nem én, max a szemfülesek tudják majd az igazat.
-Na nyomás lazsáló csürhe, itt napszúrást kapunk, haladjatok! Mi van, nem látod a célt? Lóduljatok! - Hajtom előre a csoportot, hogy hátul maradhassunk és intek a fejemmel neki jöjjön.
-Lélegezz Rookwood, no para. Varázsolok helyetted is. De talán jót is fog tenni, hogy ténylegesen mást csinálsz. Rászorulsz arra, hogy strandolj, nézelődj, kajákat kóstolj, hm? Le merném fogadni hogy a tapló nevelőd nem vitt vagy engedett el nyaralni soha! Majd én megtanítalak! Klassz lesz, felejtsd el a varázslást, anélkül is jól megleszel, nem egy nyarat töltöttél varázslás nélkül, dereng haver? Gondold azt még mindig 16 vagy. - Magyarázom nyugtató hangon, lazábban veszek most mindent, ez látszik, pedig kettőnk közül szerintem én vagyok a parásabb.
-Inkább azt mond a George csaj is eljött? Tökéletes alkalom felszedd végre! Csak erre kell koncentrálj nem másra, a kölykök ellesznek csak oda kell sandítani néha rájuk és kész. - Nyújtogatom a nyakm, hogy vajon látom-e az emlegetett csajt vagy sem.
-Próbálj már meg valami semleges bűbájt nyomatni, ne átkot, érdekelne mi sül ki abból! - Már csak kísérleti szinten is érdekel, jobb lesz ez a nyaralás mint gondoltam! Szétszívatom Rookwoodot a rózsaillatú buborékaival, hah! Bár kinyögte segítsek, a nagy és büszke Mr. S. szóval talán megkímélem.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Hétf. 12 Aug. - 6:52

Angus & Sili



Már most szívesen felkötném Belbyt, rendkívül ingerült és intellektuális állfelvonást produkálok.
- Az idiótától olyan messze állok, mint te az elmésségtől. Lehet, hogy ez most gáz lesz és oltári hülyén hangzik, de fogalmam sincs hogy kell élvezni. Ha jól emlékszem, éppen neked már alaposan kiveséztem ezt a témát. Ne kelljen megbánnom és felvágnom az ereim, mert te is elárultál.
Kicsit gonosz vagyok, hogy a felvágóssággal jövök, de hátha hülyét kap, megijed és falnak megy, akármi, leszáll rólam.
- Szóval szúnyognak képzeled magad?
Tökéletesen illik rá, azoknál nincs is idegesítőbb bogárfajta. Röhejes mennyire lelkes, csak mert Földrajzilag partközelben vagyunk és süt a nap, mintha a pesztonkaság nem pont azt jelentené, hogy a kis nyomorékokra kell vigyáznunk, vagyis ez nekünk Nem nyaralás. De hát a szúnyogok agya kicsi és én fáradt tételesen magyarázni miért Nem lesz ez jó nekünk.
Persze, sokkal hamarabb elromlik minden a tervezettnél, noha ez a típusú pálfordulás megingat, legalábbis minden magabiztosságomban, hogy zseniségemben annyira nem vagyok géniusz, pálca nélkül varázsolni tudjak. Vagyis, ha ez elromlik már most az Abszol úton kellene Olivandersnél mutogatni és kérni egy újat (mert a párbajfél megölése nem opció ugye) különben…
Aztán itt ez a megaláztatósdi is, hiszen a diákok szeretnek rettegni tőlem, csak mert buták és köztudottan vagyok jó varázsló, vagyis akármit csinálhatok velük, de buborékokkal és ocsmány bűzzel nehéz lesz.
Belbyt szívesen megfojtanám ebben a percben és olyan dühös vagyok, esélyes, hogy magamból kikelve üvöltöznék, vagy elsírnám magam magasfeszültségen, ha bármi megjegyzésem lenne. Hallgatok, ő meg dögljön meg, hogy van képe erre a kettőnk közötti hülyeségre ráhúzni a barátság vizes lepedőjét.
Megrázom a fejem, nem a lazítás, a pálcák másképp működnek, hiszen betéve tudok mindent róluk, sokkal lehetségesebb, hogy nagy baj van, vagy valami kisebb, amire egyszerűen nem gondoltam először, minthogy a helyen lévő vadmágia okozza.
De Belbyre bízom, hogy a juhot terelje.
- Merlin irgalmazzon, ha helyettem varázsolsz.
Forgatok szemet, noha a nagy levegő megvan. Most komolyan el tud engem képzelni strandolás közben? Félresóhajtok, kezemben a pálca remeg. Használhatatlan.
- 16 éves koromban még nem „önkénteskedtem” és vállaltam felelősséget egy rakás, féleszű kölyök biztonságáért. Itt nem csak olyan programok vannak, ahol elég lenne a láblógatás nemes tudománya, ez igenis baj.
Jól lesznek… Ajkamra harapok, kicsit hunyorgom, hogy elkergessem a szédülés zord fellegeit és valami szépet találjak a gondolatban: George.
- Nem tudok róla.
Meg hogy felszedni hogyan kellene, de továbbit hangosan már nem teszek hozzá, egyelőre én legyek használható, vagy legalább haladóképes állapotban.
Mi van, ha a betegséget kaptam el? Nem, nem, kizárva, tökéletesen értéktelen lennék mágia nélkül és hiába a tudás, nem tenne jó kviblivé, George ide-vagy oda nyilván nem is élnék értelem híján.
- Semmi jó, úgyhogy nem adom meg neked ezt az örömöt.
Kerülöm ki és elindulok valami kevésbé meghatározható irányba. Ha Belby ezt biztatásnak nevezte, vagy akárminek, amit egy rögtönzött sos-ra reagált, tényleg nem lesz hasznom belőle, vagyis egyetlen megoldás lesz lehiggadni annyira, hogy estére visszahoppanáljak, talán meg sem várom, sokkal hamarabb elmegyek, de előbb azt hiszem iszom valamit, a szédülés árt a térugrabugráláshoz szükséges koncentrációnak.




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Vadóc mágiák

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-