Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

CHEMICALS EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

CHEMICALS EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

CHEMICALS EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

CHEMICALS EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

CHEMICALS EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

CHEMICALS EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

CHEMICALS EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

CHEMICALS EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

CHEMICALS EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Riesling Piva

Riesling Piva

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lakeith Stanfield

»
» Vas. 30 Jún. - 13:28
WHAT'D YOU TAKE TO FEEL ON FIRE?

Casimir túlságosan is bizonygatni akarta, hogy nem neki kell, hanem valami megrendelőnek. Ezzel egészen biztossá vált számomra, hogy valójában ő akarja azt az átkozott könyvet és fogalmam sincs, hogy az örök élet elixírje kellett-e neki vagy a bölcsek köve, és az sem érdekelt, hogy el sem tudtam képzelni, mi a fenének kell az neki, csak hajtott a vágy, hogy valamiért jót tegyek ezúttal. Tudniillik mindjárt itt volt Casimir születésnapja, mármint nem az, ami a brit mágiaügyi minisztérium által kiadott hamisított okiraton szerepelt, hanem a valódi születésnapja, amire azt hiszem rajtam és az anyján kívül senki sem emlékezett.
A lényeg, hogy elég motivált voltam ahhoz, hogy prémium árut személyesen szállítsak le a junkie félszerzetnek, aki a többi félig ló- félig embertől eltérően sohasem próbálta bizonygatni, hogy értelmes lény volna, aki egyenjogúságot érdemelne a varázslókkal.
Felszívok vele egy csíkot, de sokkal vékonyabbat, mint az övé, állítása szerint tripla adagra van szüksége, mert hát ott az a bazi nagy lótest, annak nem árt az olajozás, aztán az asztal fölé hajolva, egészen közelről figyelem a reakcióját.
Az idő kezdetben vánszorgott, aztán hirtelen indultak be az események. Gyorsan váltakozó érzelmi hullámok törnek rám, adrenalin fut át a testemen, és csak iszom a poharamba bűvölt vizet, és közben elé tolom a whiskyt tisztán, és valami idült vigyorral a képemen, mint valami szerelmes kamasz, nézem, hogy milyen pusztítást visz végbe a testével, vedel és kapkodja a levegőt, rángatózik a szeme és a farka ventilátorként pörög szédítő sebességgel.  
És ahogy ő egyre inkább leépül, én egyre inkább fickósabbnak érzem magam, és öregem, mindre is képes volnék, hogy Casimirt a világ legboldogabb emberét, még boldogabbá tegyem, mert beállva a szuperlatívuszok értelmüket vesztik. És szavakban már képtelenség leírni az érzelmeket, létállapotokat. Csak érzem, hogy nem sokáig tudok ülve maradni, tennem kell valamit, szóval, amikor a Kentaur elmegy hugyozni, követem a romos templom mögötti kis sírkertbe, és mikor éppen jön visszafele, mindenféle figyelmeztetés nélkül kilövök felé egy taroló átkot, amitől feltehetően hátrabukik de legalább hátratántorodik és kurvára meglepődik, én meg ott is termek mellette, hogy ne tudjon talpra állni. A lábammal a mellkasára lépek. Amúgy gyűlölöm az erőszakot. Még a félszerzetekkel szemben is. Szóval nagyon-nagyon hamar a végére akarok jutni.
- És akkor most elő azzal a könyvvel, és már itt sem vagyok, oké?  

Vissza az elejére Go down

CHEMICALS

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-