Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Brontes Areia EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Brontes Areia EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Brontes Areia EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Brontes Areia EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Brontes Areia EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Brontes Areia EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Brontes Areia EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Brontes Areia EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Brontes Areia EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 37 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 37 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Apolinariya Koldovstoretz

Apolinariya Koldovstoretz

C’est la vie
Törvényen kívüli
Megyünk illegalitásba
▽ Reagok :
12

»
» Szomb. 10 Aug. - 18:54
nem először térek vissza oda, ahonnan érkeztem - egész korábbi életem tenyérhordozásnyinak tűnik csupán itt, aprónak és jelentéktelennek, egy névnek és egy színnek, szöges mássalhangzók és a vörös, lépcsősorok, emlékezés lélegzetvétel nélkül, aztán annak hiányában. a korlát kád-hideg, amikor ráfektetem a tenyerem, meg sem fordulok, úgy szólítom a ritka vendéget, aki annak látja ezt, ami valójában rólam szűrődik csak: monumentális itt minden, ami korábban természetes volt.

- kezdődött itt, atyám. látja milyennek? - már nem fázunk, már nincs igazán sötét: a kandallók tüze ide is elér, mióta hűséges a fej, nem kékül az ajak, imát sem mond. itt nem lakik a férfi istene, sosem mondták ki a nevét, és éteri csak az, amivé képzelet teszi ember emelte épületeket: mennybéli a díszlet, hófehérré nemesült csend, míg megvárom, hogy beérjen, hangomba nosztalgia költözik, hogy eltakarja annak, és minden másnak hiányát bennem - vannak otthon, szüneten most.. érkeznek vissza holnap. de itt van csönd máskor is, lakik itt a csend.
míg eltűzöm a hajam, elfelejtem, már láthatja a nyakamon, fülem mögött is a vérmágia ágait a bőrben hajladozni - néha megmozdulnak, mintha szél kérné őket rá, olykor már érzem a jelenlétüket. nincs okom kételkedni abban, hogy minden, bennem kitöltetlen helyre befészkelik majd magukat, egyet kivéve: azt más szívja majd ki.
aki először látja a lépcsőket, őseim portréinak helyeit, a vörös csillagot, valóban úgy tűnik számára, mintha nem is holtak volnánk, sosem éltünk volna? míg fellépek a fokokon, és letekintek az átriumra, tudni vélem, járt itt valaki, aki őszintén undorodna most, egész lénye háborogna, és talán régi legendák nyomán járva meggyulladna, elporladna csak tudatunkra: de aludt ágyunkban, ismerte az álmainkat, osztozott benne, része lettünk. része, ahogy enyémek a tágas korridorok, a tetőbe rejtett függőhidak felettünk - nem éreztem szükségét, mégis elfoglaltam azt, ami csak a nevemet viselte, de nem volt az enyém. így teszek mindennel és mindenkivel: ez a föld az enyém, mert én teremtettem, és az én vérem táplálja, míg létezik.

- mutatok valamit, amit önök tiltanak meg. - a belső kert nedves, földes illata inda, ami bekúszik a lényünkbe, a magas, csupasz fák hajladoznak a feltámadó szélben. itt minden alszik, a tél birodalma, amelyet most elrabolunk: a férfira tekintek, amikor ábrákat rajzolok a kemény rögök közé, a csipkebokrok közé, ahol egykor tehetetlenül ültem, elfogadva, vannak megmásíthatatlan igazságok. belevágom a tenyerembe, és ráhintem a vonalakra: pillanatok múlva a belőlem származó, égig kúszó vérfák hajladoznak a hópelyhek között, egyre több és több, belakja az egész teret. vérből vitorlát húzok, alakokat rajzolok közéjük, megtelik élettel az arcom, míg tenyeremen tartom az apró mindenséget.
- itt nem látt az istened, atyám. most én vagyok a halál, világok pusztítója. - de mert mellette mindig féllábon állok majd, angolul, tördelve a kifejezéseket, meg kell ismételnem magam, míg fejünk felett koronát von a karmazsin az égboltra - itt látja nem istene, atyám. itt mondja meg nem, vagyok én az alma, és aki az almát adta.
Vissza az elejére Go down

Brontes Areia

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Salvete Brontes
» Brontes, a győzedelmes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-