Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

we have pretended enough EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

we have pretended enough EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

we have pretended enough EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

we have pretended enough EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

we have pretended enough EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

we have pretended enough EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

we have pretended enough EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

we have pretended enough EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

we have pretended enough EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

we have pretended enough



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Issachar Alflatt

Issachar Alflatt

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Hétf. 19 Aug. - 3:11
My Captain
Most mondjam, hogy hosszú volt az út idáig, vagy azt, hogy büszke vagyok magamra és arra, amit elértem? Vagy dicsekedjek másoknak arról, hogy kinek is vagyok a fia, és hogy ez igazán várható volt. De én csak annyit kérdezek ehelyett, hogy mi értelme ennek az egésznek? Az ember él egy életet, ami boldogsággal tölti el, majd az élet gondol egyet, és azt mondja: ebből elég. Talán ezért mondják azt, hogy az élet egy háború. De az ellenfél mindig rejtve marad. Elvégre, kivel küzdenék? A nálunk hatalmasabb erők ellen felesleges, mások ugyanúgy nem érnek semmit sem, ahogy mi, minden más pedig hiábavalóság. A háborút magad ellen vívod, de aki sosem kerülhet ki győztesen, az is te leszel, nem csak a két fél.
Biztosan sokan meginterjúvolnának engem, ha megtudnák, hogy ilyen gondolkodásmóddal akarok színész lenni, de ők azok, akik ezt csak egy szórakozásnak veszik és olyan kitűzött célnak, amit ugyan el fognak érni, de nem ez életük legfőbb vágya, és nem is tudják, hogy a pénz vagy a hírnév vezette őket a világot jelentő deszkákra.
Azt mondják, ilyen idősen csak kevesek tudják, hogy mit akarnak az élettől. Szerintem én ide tartozom, és nem nagyképűségből, hanem szerénységből inkább. Meg szeretném mutatni apának, hogy érdemes volt élnie, és meg akarok köszönni neki mindent, amit értem tett tizenhét év alatt, és én addig soha nem köszöntem meg tiszta szívből. Túl sok ilyen van, de talán a receptek és az életmód elég egy kezdőlépésnek, első lépcsőfoknak na hosszú, magasodó fokok előtti tudatlanságban. De egy ideig még ennek elégnek kell lennie, mert nem most leszek színész. Nem most fogom megkapni azokat a szerepeket, amiket Ő, és nem most írok róla színdarabot valaki segítségével. Még tanulnom kell ahhoz, és ezt minél hamarabb el is szeretném kezdeni. Nem véletlenül vagyok Londonban. Sokak ezért New Yorkba mennek, a lehetőségek elhanyagolhatatlan városába. Elvégre, ott minden van, és még azon túl is számtalan csoda és pénz. Kár, hogy engem nem a pénz vezényelt Angliába, hanem a tényleges tudás, és úgy gondolom, a legjobb helyre kerültem, ahová csak lehetett.
Egy kis kutatás eredményeként még azt is megtudhattam idővel, hogy ki lesz az évek során a mentorom. Ennek az információnak sokkal jobban örülök szinte, mint annak, hogy felvettek, mert a személyes kapcsolatokat mindig is értékesebbnek tartottam, mint pusztán a tényeket - amik persze szintén fontosak, ám érzelemmentesek, és annak is kell maradniuk. Ez így a normális.
A célpontomként tetszelgő színházat hamar megtalálom, és a művészbejáró felé veszem az irányt, hogy az ajtó mellett állva minden egyes embert megkérdezhessek arról, hogy:
- Elnézést, Ön lenne Yeva McGonagall?
Vissza az elejére Go down

we have pretended enough

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-