Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Sapphire & Regulus EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Sapphire & Regulus EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Sapphire & Regulus EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Sapphire & Regulus EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Sapphire & Regulus EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Sapphire & Regulus EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Sapphire & Regulus EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Sapphire & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Sapphire & Regulus EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Hétf. 2 Május - 21:01

Sapphire & Black


Valami új kezdete?


Telihold éjszakája. Eddig még soha nem jutottam ki ezen az estén, valaki mindig visszahőkölt vagy direkt elköpte valamelyik tanárnak, hogy ki szeretnénk osonni. Még soha nem láttam vérfarkast. Mármint vérfarkas alakban, emberként talán már igen, de nem vagyok benne így sem biztos. Most sem történt másképp a helyzet mint szokott, az udvar végébe érve hallottuk meg az első vonyítást, ami igazából lehet, hogy nem is farkastól jött, és a többiek rögtön visszaindultak az iskolába.
- Beszari banda. - Vigyorodtam el, teljesen félvállról veszem ezeket a helyzeteket. Úgy vagyok vele, hogy minden lehetőséget meg kell ragadnom, ameddig ide járok, hogy meglássam az itt élő lényeket. Elvégre mindent teliholdkor szigorítják a védelmeket és a kijárási tilalmat, tuti hogy van vérfarkas az iskolában. Nem tudtam pontosan merre induljak, úgyhogy már ösztönösen is a Rengeteg felé vettem az irányt. Úgy tűnik ez az egyetlen olyan este, amikor egyetlen emberrel sem találkozom útközben. Nem félek. Pálcám van, szerintem meg tudom magamat védeni ha kell. Egészen közel érek már a Rengeteg széléhez, amikor morgást vélek felfedezni a hátam mögül. Addig teljesen nyugodt szívverésem most felerősödik miközben megfordulok. Egy óriási vérfarkas áll nem messze tőlem, és engem néz. Igazából odafigyeltem órán, tudom, hogy ilyenkor elvesztik az emberi tudatukat, előkaptam pálcámat és hátrálni kezdtem. Pár másodperc múlva egy kábító átokkal próbálkoztam meg, de mivel nem sikerült, jobbnak láttam elfutni, be az erdőbe. Csak futottam és hallottam, hogy ő fut utánam. Egészen a mélybe siettem, de már nem bírtam tovább, kénytelen voltam kicsit megállni és elbújni egy fa mögött. Kifújtam maga, próbáltam a lehető leghalkabban, remélve, hogy nem talál majd meg. De ekkor ismét hangokat véltem felfedezni a háttérből, még vártam, még nem mentem tovább.
-A francba. - Morogtam magam elé, miközben pálcámat szorongattam annak reményében, hogy eszembe jut valami hasznos. Bár ne a vérfarkas lenne az! Még nincs erőm tovább futni.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 2 Május - 22:57

Sapphire & Black
They're puppets. I pull their strings, and then they dance.
Magasan ül egy kopasz fa tetején, s onnan kémleli az Éjszakai Égboltot, mélybe lógatva átfagyott lábait. Egyre nagyobb a nyüzsgés a Halálfalók közt, itt legalább csend van. A Hívek gyűlnek, csak gyűlnek a Nagyúr körül, ő pedig egyre inkább azon elmélkedik, vajon hogy tudna még fontosabbá válni szemében, főleg így, hogy minden újonnan közéjük cseppent Halálfalóra, elsősorban vetélytársként tekint. Még sose volt olyan fontos neki ember, mint most Ő. Még sose igyekezett annyira Önmaga fejlesztésén, mint most. Bár fiatalabb korában is kimagaslóan nagy tekintélye volt, s rettegés övezte, ez nem lehet elég.

Hosszú, éles körmeit a fa kemény, száraz törzsébe mélyeszti a Benne gyülemlő érzések hatására, majd egyszer csak meghall valamit. Halk suttogás kúszik a lágy szélben felé. Lentről jön, hát a hangforrás irányába pillant. Már igen jól ismert "arc", egy óriáskígyó kúszik felfelé a fán, s előrenyújtott karjára tekeredik, teste másik felével pedig a fa törzsét öleli körül.
- Oh, Dragar. Milyen rég láttalak. Nem csoda - vonja meg vállát mosolyogva - hisz te csak akkor tűnsz fel, ha valami történik.
A kígyó helyeslően dönti lentebb fejét.
- Egy fiú kószál az erdőben. Üldözőbe vette egy vérfarkas.
Sapphire érdektelenül húzza fel szemöldökét, mintha csak azt mondaná: "És?".
- Mi több, úgy tűnik, hogy Mardekáros, a családja pedig a Nagyúr szolgálatában áll. - fordítja fejét a bajba került irányába, s jól hallható a Vérfarkas vonyítása a távolban.
A Nő szemeire egy pillanatra a már amúgy is benne kavargó düh és féltékenység ül ki, majd ajka lassacskán mosolyra görbül.
- Akkor hát mentsük meg azt a fiút. - feleli, látszólag ellentmondva érzéseivel - Hű követőkre mindig szükség van.
Könnyed szökkenésekkel táncol végig a lefelé vezető útjába álló ágakon, nyomában a kígyóval, majd ismét egy vonyítás töri meg a csendet.

Végül megpillantja a Vérfarkast, amely megbolydultan rohangál a fák körül, keresvén az elrejtőzött vacsoráját. A fiú szagát egyre inkább magába szippantó lény ama törzshöz közelít loholva, amely mögé Black elbújt. Talán már ő is hallhatja, hogy a távolabbról hallható hangok ismét erősödnek. Egy váratlan pillanatban azonban, valaki kiáltása bontja meg az amúgy is drámai eseményt, ami talán csak pillanatok elteltével már véres lakomával végződhetne.
- Crucio! - sújt le az átokkal a Vérfarkasra Sapphire.
A lény hangos nyüszítéssel a földre zuhan, ide-oda rángatózva próbál szabadulni a gyötrő kínból, majd amikor azok megszűnnek, nagy nehezen talpra áll, és dühösen a játékba csöppenő új szereplőre ordít. Pár lépést tesz felé, s támadásra készül, de a fájdalom okozója aligha ijed meg. Maga is agresszívan, magabiztosan közelít, kimért léptekkel, újabb csapásra emeli pálcáját. Akárhogy is, ezt az átkot nem szívesen szenvedi el senki, legyen szó emberről, vagy állatról, nem csoda hát, hogy ezt a Vérfarkas már nem várja meg és elveszítve harci kedvét gyorsan odébb áll, eltűnik a leszálló ködben.

Újra csönd tölti ki a fagyos levegőt. Sapphire maga mellé ereszti "fegyverét", s körülnéz, kisvártatva szólal meg csak.
- Bújj elő - feleli - a veszély elmúlt, biztonságban vagy.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Kedd 3 Május - 8:48

Sapphire & Black


Valami új kezdete?


Csak egy préda lettem. Futok, ahogy a lábam bírja, nincs rossz kondim, de ha egy seprűt adnának nekem, akkor már rég itt sem lennék. Sajnos az erdő közepén nem tudok magamnak ilyesmit szerezni. A lábaimra számíthatok egyedül, és az akaratra, hogy ne adjam fel. Soha nem adnám fel, mivel nem olyan vérből vagyok. Mindig fenn hordom a fejem, mindig csak az erős oldalamat mutatom másoknak. Ha menekülnöm kell, hát menekülök az életemért, de megpróbáltam, nem hatott rá a varázslatom. Amikor a lábaim már nem bírják, akkor állok csak meg. Próbálom visszafojtani zihálásom, lassan veszem a levegőt és óvatosan, hátha nem hall meg, de viszont tudom, a szagomat úgyis érzi. A zaj a hátam mögött erősödik, valami tapossa a korhadt, száraz ágakat a földön, de egyszer csak egy női hang üti meg a fülemet. A számomra már jól ismert varázslat zeneként hat rám, a kínok között fetrengő 'állat' szenvedése pedig megmosolyogtat. Csak pár másodperc az egész, akkor belegondolok, hogy azt sem tudom, ki ez aki megment. Pálcámmal a kezemben fordulok ki a fa mögül amikor megszólít. Lassan közelebb lépek, hogy lássam, ki ő. A veszély már elmúlt, a vérfarkast sehol nem látom.
- Köszönöm. - Bököm ki lassan, elvégre jóval idősebb tőlem és tapasztaltabb is biztosan.  Szinte csodálattal pillantok rá, annyira szépnek tartom őt. Egy pillanat alatt annyi gondolat megfordul a fejemben, hogy azt sem tudom mit kérdezzek. Aztán végül kibökök valamit. - Ki vagy te? - Valamiért úgy érzem, nem kell félnem tőle. Le sem veszem róla szemem, pálcám fényét is most már inkább a föld felé eresztem. Lehet, hogy butaság volt ma este kimerészkedni. Ha ő nem lett volna itt, biztosan nem menekülök meg, hacsak nem az iskola felé futottam volna.
- Hogyan találtál rám? - Kérdezem még utoljára, nem szeretném zargatni, ki tudja, milyen reakciót váltana ki belőle a helyzet. Nem ismerem, én őt biztosan nem. Azt nem feltételezem, hogy ő sem engem, mert volt már eset, amikor meglepődtem. Mostanság túl sok minden történt velem.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 3 Május - 14:45

Sapphire & Black
They're puppets. I pull their strings, and then they dance.

Végigméri a fiút, s egy pillanatra ugyan lenéző üresség tölti ki tekintetét, ám alig látható mosollyal könnyedén megbontja a feszültnek tűnő hangulatot, megjelenése összképén is szépítve ezzel. Hosszú évekkel ezelőtt, azon a sorsdöntő és híres napon, ama pillanatban, mikor meggyilkolta azt a számára akkor még teljesen idegen "Tanárt", valami ismeretlen, valami leírhatatlan költözött Lelkébe (vagy épp szakadt ki abból), ami első ránézésre zavarba ejtően ijesztővé varázsolhatja Őt, ha csak egy kósza gondolat erejéig is. Éppen ezért fektetett annyi időt azon titkos fegyverének fejlesztésére, amelyet ha szájat húzva is, de a Legnagyobb Mágusok is elismertek, Egyesek pedig megkísérelték Maguk mellé csábítani - sikeresen.

Regulus kérdései mintha sorra suhannának el füle mellett, ám egy lágy pillantással jelzi "visszatértét" kesze-kusza, romlott Gondolatvilágából. Végül szóra nyitja száját.
- Bemutatkozhatnék egy névvel, de mit sem ér az, ha nem tudod, mi fűződik hozzá - rövid szünetet tart - s mi tapad Viselője Kezéhez.
Közelebb lép hozzá, s lassú köröket ír le a fiú körül, úgy veszi szemügyre, akárcsak egy vadászó Farkas, aki a gyenge pontot keresi a dermedten álló prédán.
- Azt kérdezted, hogyan találtam rád, igaz?
Lesüti szemeit, tekintete a talajra, szorosan maga mellé szegeződik. Hosszú, vérvörös s fekete színben örvénylő szoknyája alól pedig egy hatalmas Óriáskígyó kúszik elő, nyelvet öltvén újra s újra Blackre.
- Ő árulta el, hogy bajba kerültél.
Feleli halkan, mintha csak akadna kint, a hidegben egy harmadik ember is, aki előtt titkolóznia kellene. Vagy csak, a már-már büntetendő nyugodtsága váltja ki ezt a suttogásszerű beszédet, ami egyébként igencsak jellemző rá. Könnyedén leereszkedik a felemelkedő kígyó mellé, s selymes ujjaival végigsimít az állat fején dicséretképp s szeretetét kimutatva iránta.
-De, ha nem lennél az, aki vagy, biztos lehetsz benne, hogy én magam végeztem volna veled. Nem hagytam volna, hogy ez a fogatlan kutya faljon fel - feleli mosolyra görbült ajkakkal, a fenevadon gúnyolódva.
Egy biztos, hogy Voldemort bizonyára tud a fiúról, hisz mégis csak sokat segített a Családja már Neki, ha pedig híre megy annak, hogy sikerült megmentenie a Regulust, akiből egy napon szintén Halálfaló lesz, talán még értékesebbé válik a Nagyúr szemében s igencsak ritka tulajdonsága még nagyobb sikert enged elkönyvelni javára - hisz ha nem lenne párszaszájú, talán már végzett volna vele anélkül, hogy tudta volna, fontos lehet még, az pedig talán súlyos baklövésként égett volna bele titkon Szerelme Róla szóló emlékeiben.
Ámde nem tud szabadulni a gondolattól, ami gyötri - minél több Halálfaló áll a sorba, annál nagyobb esély van rá hogy Ő háttérbe szorul majd miattuk, ezért hát még inkább résen kell lennie, s nem mellesleg ezzel tisztában lévén most pont megment egyet. A józan ész és az érzések közt vívott küzdelem számára fájdalmasabb a legkínzóbb átoknál is. De, mindez aligha látszik rajta. Kívülről ugyanaz a nyugodt, rejtélyes Hölgy, akinek mindenki ismeri. Ezt a szerepet követve hát, folytatja a társalgást.
- Van elképzelésed mindezek fényében arról, mégis Ki lehetek én, Kihez tartozom?
Érinti meg a fiú két vállát, majdhogynem fülébe súgva eme kérdését.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Pént. 6 Május - 13:36

Sapphire & Black


Valami új kezdete?


Zavarodottan és kérdésekkel teli állok a nő előtt és csak nézem. Egy cseppet sincs kedvem mosolyogni, nem tudom, hogy ő hogyan képes rá. Az erdő valahogy egyébként is a sötétséget növeli bennem, nem a jó kedvemet, ami egyébként sem igazán létezik. Kevés alkalom van amikor nevetek vagy amikor mosolygok. A koromhoz képest túl komoly vagyok, de sokan pont ezért tisztelnek és ezért nem néznek át rajtam. Van persze olyan ember is, aki ezt furcsállja és rossz szemmel nézi, de nem érdekel, nekem jó így, nem akarok változni. A nő furcsa szavai és viselkedése viszont egy kicsit aggaszt. Nem tudom, miért volt jó neki, hogy megmentse az életemet, nem értek még semmit sem. Egy csöppet kételkedem abban is, hogy ez jó szándékkal történt-e. Nem mozdulok, miközben körbejár, csak amikor a kígyót látom meg kibújni alóla. Elkerekednek szemeim, egy lépést hátrébb lépek ugyan, hiszen ki ne ijedne meg egy ekkora állattól? Végigszemlélem, majd tekintetem visszafordul a nőre.
- Párszaszájú vagy. - Kis meglepetéssel tölt el a helyzet, hiszen nem találkoztam még egy párszaszájú emberrel sem. Mindig is utáltam, hogy ilyen egyszerű vagyok, semmi különlegességgel nem áldott meg az élet, csak az esetleges nyugalmammal, tűrőképességemmel és azzal, hogy képes vagyok elfojtani magamba a félelmet. Már beletörődtem, hogy csak ezek jutottak nekem.
- Szóval, te tudod én ki vagyok. - Mégis csak elmosolyodom halványan, és megrázom fejem. A hírem, a hírünk sokakhoz elért már, elég egy ismert család vagyunk és persze én miért is maradnék kivétel? Szemeimmel a kígyót figyelem, azért nem bízom teljesen meg benne, soha nem voltam még ilyen közelségben egy ekkora állathoz, ami nem mellesleg a címerem is. A lábam mintha legyökerezett volna, de nincs is kedvem megmozdítani őket, hiszen tudom, ha így teszek akkor elkezdenek fájni a rengeteg futástól. Kezeit vállaimon érzem, szinte a fülembe suttogja a kérdést. Nem kell gondolkodom, hiszen tudom már, honnan ismerhet. Szavai elég egyértelműek számomra.
- Az Ő szolgálatában állsz, de hogy ki vagy, nem tudom. - Pillantok vállam felett rá, hogy még jobban megnézhessem. Nem sok halálfalóval találkoztam még, keveset ismerek közülük, anyámékkal pedig soha nem beszélünk róluk.


Remélem okés • • Ruha • • Zene • • ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 9 Május - 17:52

Sapphire & Black
They're puppets. I pull their strings, and then they dance.

Miközben a fiú beszél, selymes ujjai tovább kényeztetik a mellette tekergőző Óriáskígyót, aki hiába viselkedik Sapphire közelében kezesbárányként, kisugárzása sikoltja, hogy senki mást nem tűrne meg maga mellett. Még a leghatalmasabb Mágusokat sem, tekintete pedig elárulja, bármely pillanatban kész lenne a gyilkolásra. A gyilkolásra, amelyet nem a csillapíthatatlan éhség, vagy holmi parancs motivál, hanem egy egyszerű ok csábítása kínál fel: "Csak". Akár a gazdája. Összeillenek, s mégsem illenek össze. Az az elegancia mindkettejükben úgy pezseg fel, akár a groteszk valóság, a visszataszító romlottság.  Mégis sikerült megtörhetetlen barátságot kialakítaniuk.
- Okos fiú... Valóban Párszaszájú vagyok. - pillant fel rá - Sőt, megsúgom, még az sem valószerűtlen, hogy több időt töltöttem el Kígyókkal való beszélgetéssel, mint emberekkel folytatott kommunikációval.
Halk kuncogás kíséretében a lány teste fekete füstté robban a levegőben, s pillanatok alatt közelebb kúszik Regulushoz, újra testet öltve. Túl sokat sétált, s ma már semmiképp nem akart az alváson kívül mást csinálni. Sehol nincs nyugta.
- Minden bizonnyal büszke vagy a származásodra, a családodra -fenyegető tekintettel közelebb hajol hozzá, alsó hajkára csúsztatva szemfogát - és magadra. - jegyzi meg összehúzva szemöldökét.
Ha a feszültség nem lenne elég elviselhetetlen, Dragar határozottan indul meg a fiú felé, s könnyedén szemmagasságba emelkedve, gúnyosan nyelvét öltögetve vizsgálja Blacket. Egy ujjnyi távolság van köztük, a Kígyó feje és a fiatal arca között, s még egy eset sem tanúskodott arról, hogy ez a fajta távolság ne a vég előtti biztos utolsó pillanat lenne. Nincs borzasztóbb annál, amikor érzed, hogy egy apróbb megrezzenés elég lehet ahhoz elpattintsd a húrt, s elnyerd magadnak a megboldogulást. Épp ez az, amiért még inkább remegni kezdhet tested, kontrollálhatatlanul - hacsak nem örökölted a hidegvért s a véghetetlen nyugalmat. Sapphire Dragarra tekint, ő pedig vonakodva visszaereszkedik a talajra, a nő felé kúszik, hogy megmaradjon az Elszakíthatatlan páros, már jól megszokott összképe. Ez ám a kompozíció. De, micsoda őrült és hátborzongatóan gonosz kompozíció.
- Nézd el neki, Regulus - igen, a nevét is tudja - nem szereti az idegeneket. Ez biztosan közös vonásotok, bár a kettőnk esetében - lepillant Társára - az idegenek nem valami, hosszú életűek.
Jegyzi meg halk kuncogást követve, majd a távolba néz, pár lépéssel eltávolodik tőle, a Kígyó követi a nőt, az pedig visszanéz rá. Fáradt és ideges a fiú, mindketten érzik. Sokat futott és elég adrenalin dús lehetett ez a kis kaland számára. Nem lenne ésszerű hagyni, hogy egyedül vágjon át a Rengetegen.
- Sokat futottál, rád fér egy kis... séta - neveti - Valamikor végül is, vissza kell jutnod az iskolába a büntetésedért.
Megfordul, s elindul előre, kíváncsian várva, követi-e a megmentett, akinek így is iszonyú görcs állhat már a lábában. Megtehetné, hogy egy pillanat alatt a Roxforthoz repíti, de az túl kegyes lenne.
- Hazakísérünk, nehogy vacsoraként végezd. Minden bizonnyal sok kérdés felmerült benned, s az egyiket már megválaszoltad magadnak, legalábbis a lényeget: hogy Kinek dolgozom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Szomb. 14 Május - 14:33

Sapphire & Black


Valami új kezdete?


Abban biztos vagyok, hogy csak azért élek még mert az vagyok aki, de ettől függetlenül még sas tekintettel figyelem az óriáskígyót, mert fenyegetőnek találom. Egyébként sem vagyok kibékülve ezekkel a lényekkel, tudom, hogy csak ki kellene neki nyitni a száját és már kígyókaja is lettem. Soha nem tudnám elképzelni hogy egy ilyen állat a segítségemre siessen, esetleg ha hasonlóan párszaszájú lennék mint a nő. Nekem nincs semmi különlegességem csak a legilimencia. Azt is magamtól tanultam meg. A nevem viszont sokat számít. Black család már amióta a világ a világ azóta neves. Sok pletyka is kering rólunk, de viszont a vérünk olyan tiszta, hogy tisztább család talán nem is létezik. Nagyra tartom a hagyományainkat és a szüleimet is, az ő akaratuk a legfontosabb. Persze azért kedvelem, amit kérnek tőlem. Mert én is azt szeretném csinálni amit ők, belém nevelték. Tekintetemmel a nőt követem. Meglep, amit mond, de viszont nem válaszolok egy hümmögésen kívül semmit rá. A fekete füstöt próbálom követni a szememmel, egyszer én is meg fogom ezt tanulni. Még közelebb ér hozzám, kicsit csodálom őt, de viszont kicsit a hideg is kiráz tőle.
- Igen, valóban az vagyok. -  Válaszolok röviden és tömören, majd egy óriásit nyelek amikor a kígyó egészen közel kúszik hozzám és szinte egy ujjnyi távolságnyira az arcomtól öltögeti rám a nyelvét. Egy picit mélyebb lélegzetet veszek, mintha nem lélegezhetnék most, ameddig itt van úgy érzem hirtelen. Nem tudom, mennyire beszámítható az állat, nem értem mit beszélnek egymással. Próbálok nyugodt maradni, a ledermedéssel igazából nincs gond, elvégre ki ne dermedne le ha ilyen közel érne hozzá egy kígyó. Végül visszakúszik a földre én pedig újra levegőt veszek. - Mindjárt gondoltam és megértem. Félelmetes egy teremtés. - Pillantok le a kígyóra, majd vissza a nőre. Azt, hogy tudja a nevem már meg sem lep, hogy őszinte legyek. Furcsa nekem, sőt talán még nem is találkoztam tőle furcsább halálfalóval. Megértem, hogy miért tartozik közéjük, félelmetes, de viszont szemrevaló. Még mindig egy helyben álldogálok, még akkor is amikor ő elindul. Nevetése libabőrt kelt kezeimen, halvány mosolyt próbálok erőltetni az arcomra egy bólintás kíséretében és követni kezdem őt. Lassan, de viszont egészen közel érek hozzá, nem szeretnék lemaradni és biztosan ő is jobban értékeli ha mellette sétálok. Nem is kell szinte befejeznie kijelentését, máris fűzök hozzá egy kérdést.
- Mit csináltál az erdőben? Elmondod, hogy ... pontosan mivel foglalkozol Nála? - Egészen csendes vagyok, szinte tőmondatokban beszélek általában de amikor kérdezni kell, akkor megered a szavam. Borzasztóan érdekel, hogy mit csinál pontosan a nő. Nekem is kellene valamire konkrétan fókuszálnom, de még nem tudom mire...


jöttem  örülőőő • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 17 Május - 0:17

Sapphire & Black
They're puppets. I pull their strings, and then they dance.

Fekete s vörös színekben tündöklő selyemköpenye halkan susog az avaron, mozgása könnyed, légiessé teszi a Nő járását. Éppoly könnyeddé, akárcsak az őket követő Óriáskígyóét, ki hűen marad meg Sapphire lába mellett. Egy kicsit oldalra fordítja fejét, a kérdéseket hallván, épphogy csak egy aprócskát.
- Van, hogy nyomoznom kell bizonyos dolgokat illetően, amik a Roxforttal kapcsolatosak - rázza ezüstösen csillogó haját - van, hogy vadászni jövök, elkószált diákokat és más embereket, lényeket ragadok magammal ha alkalmam adódik rá - szökken át egy előttük fekvő fatörzsön, szavai közömbösek, mintha minden átkozott nap ezt csinálná - de most csak pihenni jöttem az erdőbe, itt biztonságos és nyugalmas minden. Majdhogynem álmomból keltett Dragar, amikor szólt, hogy ide tévedtél s bajban vagy.
Hátborzongató kijelentés ez, hisz egy olyan veszélyes helytől, mint a Tiltott Rengeteg, a roxforti diákok számára aligha akadna borzalmasabb. Mégis miféle erővel rendelkezhet hát az, ki megnyugodni tér e helyre? Ki béke reményében merészkedik e lombok gyilkos sötétjébe? S még egy különös bökkenő, mi elsőre szemet szúrhat: aki itt érzi biztonságban magát, mi elől rejtőzködhet? Különösen akkor, ha a Nagyúr szolgálatában áll. Valami nagyon nincs rendben az Idegen Nővel. Ám ez az érzés teljesen érthető, hisz Ő maga is tisztában van vele.
- Sok mindennel - jegyzi meg miközben váratlanul megáll s körül néz, mintha érezne valamit, nem csak Ő, hanem a kígyó is, fentebb emelte fejét, gúnyosan, mélyebben öltve nyelvét a levegőbe - mindent elvállalok, amivel a Tisztelt Nagyúr megbíz, nem válogatok - suttogja, miközben a fiú elé tartja kezét, jelezvén hogy jobb, ha megáll.
Pár lépést tesz előre, s leereszkedik a talajra, a távolba néz, miközben ujjait az avarban tartja, lehunyt szemekkel s koncentrál. A Kígyó csakhogy nem utánozza. Majd egymásra néznek, a Nő le, Társa felfelé tekint, s jól hallhatóan beszélni kezdenek. Mintha suttognának, no de ki előtt? Hiszen Regulus nem érti, mit mondanak egymásnak. Mindeközben jól kivehető apróbb megmozdulásaikból, hogy mennyire hasonlítanak Ők ketten. Az Óriáshüllő és Sapphire. Bár apró mozzanatok ezek, mégis hátborzongatóan Idegen, csaknem kígyószerű kisugárzást kölcsönöz a Nőnek, kinek talán legkülönösebb  tulajdonsága, hogy bizonyos időközönként végignyal száján vagy ajkain. Talán nem is lenne feltűnő, ha nem lenne ott mellette szemléltetésképp Dragar, Ki ugyanígy viselkedik.
Kisvártatva ugyan, de Sapphire felegyenesedik, s körbe-körbe járkál Barátja körül, néhol rá pillant, néhol a távolba, s itt-ott a mögöttük álló fiúra. Úgy tűnik, olyan dolgokról pletykálnak, amiben Black is érintett. Míg végül mindkettejük tekintete megáll Reguluson.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Regulus Black

Regulus Black

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
12
▽ Avatar :
Francisco Lachowski

»
» Pént. 3 Jún. - 12:55

Sapphire & Black


Valami új kezdete?


Mellette haladok, kicsit távolságtartóan a kígyóval szemben, de igyekszem ezt nem kimutatni. Kérdő tekintetem nem veszem már le a nőről, tényleg érdekel, mit csinál, hiszen nekem is tanulnom kell, tapasztalatot gyűjtenem, mert a legfőbb célom most az, hogy bekerüljek. Még az RBF vizsgáim is mellékessé kerültek, de tudom, hogy kisujjból leteszem őket.
- Értem. Szóval, sosem unalmas, amikor itt jársz. Azt hiszem meg kell köszönnöm Dragarnak is, hogy segített nekem. -  Elgondolkodom azon, hogy vajon ha egyedül tévedek be legközelebb és bajba kerülök, a kígyó segítene e újra? Valószínűleg nem, nem is tudom, miért cikáznak ilyen dolgokon a gondolataim. Szinte elbűvöl a varázsa a nőnek. Furcsa ugyan, de viszont van benne valami ami elbájol. Egyébként sem vagyok egy egyszerű ember, kedvelem a különlegeset és talán még Sapphire-val is ki tudok alakítani valami kapcsolatot. Ki tudja, mit hoz a sors. Aztán hirtelen megáll, ő is és a kígyó is. Természetesen ugyan így cselekszem, de csak bólintok a válaszára. Vajon mit fog majd nekem kitűzni a Nagyúr, ha oda kerülök? Kicsit elmerengek gondolataimban miközben a nő és a kígyó társalogni kezdenek. Semmit nem értek, egy mukkot sem és még csak azt is gondolom, hogy nem érint a dolog, nem is kellene odafigyelnem. De hirtelen mindketten megállapodnak rajtam. Először nem jön szó a számra, de végül csak kinyögök valamit.
- Mi... mi történt? Valami gond van? - Tekintetem a nőre, majd a kígyóra esik, felváltva figyelem őket és remélem, hogy elmondják, hirtelen mi is történt. Nem biztos, hogy el kellett volna bíznom magam ennyire?



jöttem  örülőőő • • Ruha • • Zene • • ©️

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Sapphire & Regulus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-