Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cass ×× Em EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cass ×× Em EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cass ×× Em EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cass ×× Em EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cass ×× Em EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cass ×× Em EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cass ×× Em EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cass ×× Em EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cass ×× Em EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 19 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 19 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Hétf. 16 Május - 20:00
Cass & Em


Milyen az amikor az embernek két élete van, két személyiséggel éli a mindennapjait? Nem olyan jó, mint amilyennek első hallásra látszik, sőt! Mindenkinek, a külvilág felé egy rideg, számító és néhány ember szerint egy ribanc csajt mutatok aki mindent bevállal, nem ismer lehetetlent, és imádja az őrültebbnél őrültebb dolgokat. Pedig a valóságba nem ilyen vagyok, a lelkem legmélyén legalábbis szöges ellentéte vagyok eme önmagamnak. Mióta a szüleim meghalt talán azóta váltam ilyen... Önzővé? Rideggé? Bunkóvá? Megannyi jelző jut eszembe jelen pillanatban, de az a helyzet, hogy még én magam sem tudom a magam huszonévével, hogy milyen is vagyok valójában. Mára már annyira az életem részévé vált az az álca amit halálfalóként magamra erőltettem, hogy már csak árnyéka vagyok régi önmagamnak.
Van egy férfi akit túlságosan is közel engedtem magamhoz, ő az egyedüli akinek sikerült túljutnia a szívem köré felhúzott falakon keresztül. Pontosan még nem tudom, hogy mit érzek iránta, mert még nem kötődöm hozzá olyan szorosan, mint például a szerelmes párok, viszont többet jelent számomra, mint szimpla barát. Félek attól, hogy a közelemben baja fog esni és bármennyire is próbálok távol lenni tőle, bármennyire is próbálom néha ellökni magamtól, de nem vagyok képes rá, nem tudom elengedni magam mellől, mert túlságosan is elkezdtem kötődni hozzá.
Épp a Roxmortsban mászkálok mikor megpillantok a tömegben egy nagyon ismerős arcot. Cass az, régen együtt jártunk a Roxfortba, csak mivel én jó pár évvel idősebb vagyok nála ezért hamarabb végeztem, mint ő. Viszont mikor oda jártam akkor nagyon sok időt töltöttünk együtt, mondhatni a suliból ő volt Hayley után a második személy akiben megbíztam.
- Szia, Cass. Jó rég láttuk egymást. - mondom mikor oda sétálok hozzá és egy halvány mosoly terül szét az arcomon. Mióta nem láttuk egymást rengeteg mindenben változtam meg. A legnagyobb változás az, hogy beálltam Voldemort csatlósai közé.  

✖ kövi jobb lesz ✖ music ✖ words

✖ K.P ✖
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 5 Jún. - 17:07









Em &

Cassie

darling i'm a nightmare dressed like a daydream




Újabb hét, amikor kicsit elszabadulhatunk az ódon falak közül már vártam, hogy végre egy kicsit szabadon sétálgathassak Roxmortsban. Habár nem túl gyakran fordul elő, hogy kijöhetünk a kisvárosba, mindig jó érzés legalább ennyi szabad teret szerezni. Az agyam mostanában úgy is az egész Voldemort-Halálfalók témán kattog, kell neki is a kikapcsolódás. Ismételtem diákok serege lepte el a kisvárost, ami persze teljesen normális ilyen időben, ettől függetlenül nem szerettem a tömeget, elvész egy ekkora kavalkádban a két ember közötti intimitás lehetősége is. Bár aki ide jön randizni úgy is a romantikus nyálgépek szülőföldjén köt ki. Hezitáltam, vajon mit is kezdjek magammal úgy igazán. Sok lehetőségem nem volt ugyan, vagy megyek és magamba tömök egy kisebb adag édességet, vagy vajsörözéssel ütöm el az időmet valamelyik kocsmában. Végül inkább a vajsör csábítása mellett tettem le a voksom, és ennek kapcsán indultam meg a Három Seprű irányába. Lehet, még társaságom is akad, gondolkodtam el, mire egy régi ismerős hang szakította meg gondolataim. Szemöldök ráncolva fordultam meg, majd zavartan néztem a velem szemben álló nő arcára, majd pillanatok múlva széles mosoly terült szét az arcomon.
- Em te rossz r!banc – fakadtam ki. – Már baglyot sem kap az ember, ha erre jársz? – mondtam morcosan végül elnevettem magam és megölegetem.
Amióta Em végzett a Roxforban, nem is láttam érdekes, mert egy darabig gyakran váltottunk levelet, de valahogy egy idő után úgy elmaradtak az üzenetek. Meg is lepett igazából, hogy itt láttam, hiszen azért tartottam magunkat annyira jó barátnőknek, hogy írjon, ha legalább erre jár. Tekintetem a területet pásztázta, majd visszatért a lány kissé meggyötört vonásaira.
- Fáradtnak tűnsz – mondom kedvesen – nincs kedved beülni a Három Seprűbe, iszunk egy vajsört vagy kettőt és mesélsz mi történt veled mostanság merre jártál és egyebek – mondom, közben hangomban kíváncsiság lelhető fel.
Végül lassú léptekkel indulunk meg mindketten a kocsma irányába. Kíváncsi vagyok mi történhetett vele az elmúlt években, és jó volt végre újra látni egy régi ismerőst…



• Outfit • Girls Like • notes: bocsi elég karcsú lett :c








Vissza az elejére Go down

Cass ×× Em

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-