Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Evans & Skeeter EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Evans & Skeeter EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Evans & Skeeter EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Evans & Skeeter EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Evans & Skeeter EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Evans & Skeeter EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Evans & Skeeter EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Evans & Skeeter EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Evans & Skeeter EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 8 Jún. - 17:58
But burned into my brain these stolen images.
Miután utolsó óráról is kicsöngettek elhatároztam, hogy megírok egy cikket. Tanulótársaim ordibálásától ez nem nagyon fog menni, valami nyugodtabb helyet kéne választanom. Ekkor eszembe jutott a Csillagvizsgáló. Depressziósabb napjaimon mindig odamegyek nézni az eget. Ez számomra megnyugtató hatást biztosít. Miután sikerült néhány síkbolondot kikerülnöm utam a Csillagvizsgáló lett. Mindenki az ellenkező irányba haladt, hogy megpihenjenek a sok óra után. De én nem akartam megpihenni. Mint egy faltörőkos úgy törtem utat magam előtt. Mikor elértem az ismerős folyosót levettem hátizsákom. Leraktam a földre és leguggoltam. Kivettem a varázspennám és a hozzá mellékelt pergament.
-Setch!-parancsoltam neki és készen állt az írásra. A tegnapi nap Severus Snape levelét én kaptam meg. Megdöbbentem mikor elolvastam
Az apja bántalmazza az asszonyt és a fiút is. Érdekes nemde? Bolond lennék ha nem leplezném le. Meg is van a cím: "A tékozló fiú". A toronyhoz felvezető hosszú lépcső igen csak fárasztó és sok időt igénylő. Az odafele úton hadartam a pennának. Az író eszköz amiket mondtam azokat papírra vetette. Hangom az egész tornyot bevisszhangozta. Nem foglalkoztam vele, hisz ki lenne itt? Jó néhány perc alatt sikerült feljutnom a helyiségbe. Kihalt volt, hisz ide minden tanulónak tilos a belépés. Kivéve Rita Skeeternek. Úgy hát áldásomat adtam a napra. Mikor kiejtettem a "Severeus Snape" nevet amolyan dühös morgást véltem hallani az egyik fal mögül. Felettébb érdekes. Akkor valaki mégis itt rejtőzködik.
-Gyere elő, tudom, hogy itt vagy!-parancsoltam és lassú léptekkel haladtam a falhoz. Ekkor megláttam egy vörös hajtincset. Rögvest felismertem, ezer közül is tudnám tulajdonosát.. Lily Evans.
-Oh, csak nem Evans?
TO: EVANS | - SZAVACSKA | ZENE | MEGJEGYZÉS


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 14:26-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Csüt. 9 Jún. - 12:11

you make me sick


Ezért szeretem a jóslástant annyira, főleg most, amikor már nem kell bejárnom! A többiek a mai órán ott ücsörögnek D'elphoyjal a tornyában, mint a verebek a dróton, én pedig csak egy kicsit bánom, hogy nem lehetek velük. Leadtam ezt a tárgyat az RBF évben, nem D'elphoy miatt, vele nincs bajom, sokkal inkább azért, mert úgy szólván nem vagyok megajándékozva a látás adományával. Csak testi szemem van, meg ilyenek. Azért igyekszem túlélni valahogy.

A csillagvizsgálóban ülök, de nem mondhatnám, hogy jókedvemben. Próbálok listát készíteni azokról a tárgyakról, amelyek szóba jöhetnek megbűvölés céljából. Még mindig nem tudom pontosan, hányan leszünk mi, a közelgő sötétség ellen lázadó diákok, de a puszta gondolat is jó időre leköt. Már felvéstem a vajsörös dugót, a hibás pénzérméket, hiszen ilyen biztosan mindenkinek van, legalább egy. Alaster szerint jó ötlet lenne havonta váltogatni őket, nekem pedig nem okozna túl nagy gondot a megbűvölésük. Slughorn dagályos elismerései mellett talán még Flitwick az, akinek az óráján úgy érzem: belejöttem a dolgokba, jobban teljesítek, mint eddig. És nem akarok azon aggódni, alkalmas vagyok-e a feladatra. Meg kell csinálni, ennyi.

Épp a kalamárisok hasznosítási lehetőségein tépelődöm, mikor lépteket hallok. A listát gyorsan a táskám egyik oldalsó zsebébe gyűröm, felpattanok, készen arra, hogy elhagyjam a tornyot, szabadkozva Awkward professzornak. "Elnézést, csak itt felejtettem a tankönyvemet!" Ám ehelyett az egyik tartópillér árnyékából Skeeterre esik a pillantásom. Mellette ott korcsolyázik jól ismert, zöld pennája, mely jót még soha nem írt senkiről. Ki akarnék osonni, de a tagjaim szoborrá merevednek, mikor meghallom Snape nevét. Azt hiszem, a megdöbbenésem morranás formájában ki is szakad belőlem, mert Rita ekkor egyértelműen a rejtekhelyem felé fordul.

Pálcámat rá szegezve lépek ki a fényre, táskámat a vállamra vetve.
- Én a helyedben eltenném azt a vacakot, Skeeter - a hangom utasító, fél szemem a pennára villan, amely most megdermed a levegőben, de néhány pillanat múlva újra korcsolyázni kezd. - Ha besározod Severust, azt nagyon meg fogod bánni! Még az unokáid is büntetőmunkán fognak ülni. Nem viccelek. A srác Slughorn kedvence. Ha meglátja a cikkedet, üstöket fog sikáltatni veled, amíg ki nem lyukad az aljuk! Szóval, tedd le a pennát és menj szépen, játssz máshol!


Ritának szeretettel. (:öltözékzajszennyezés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 10 Jún. - 21:58
BUT BURNED INTO MY BRAIN ARE THESE STOLEN IMAGES
Jogosan kérdezheted hogy minek is rivalizálok ezzel a lánnyal. Nos, miért is.. hát mert egy álszent liba. Hiába mutatja azt hogy ő a kezes bárány, alatta ő maga az ördög. Próbálja tagadni, de mintha csak a levegőbe beszélne, senki sem figyel rá, mindenki tudja ki is ő.
Pálcát emel rám -mondtam neked hogy ő a sátán, én megmondtam- majd burkoltan azzal fenyeget hogy ha nem törlöm ki a cikket, akkor szépen elbánik velem. Ha-ha Evans, ennyi telik csak tőled. Maximum azt mondod csak hogy hókuszpókusz vagy csiribú-csiribá. Meg alapból is mi köze van hozzá mit írok Snaperől?
- Ohh, mi ez a rosszmodor Evans? - lépek oda elé, a pálcáját lejjebb tolom és kissé sértődötten nézek rá, persze a kiváló színészi tehetségemmel.
- Miért vagy ilyen morci. Csak nem éppen Potter csajt talált magának? Vagy éppen McKinnon nem elérhető? Szegény, szegény Evans... mindig egyedül marad. De úgy látszik ellenfélre találtál.. mi van Evans, csak nem harcolni akarsz? Ha akarod a jegyzettömböt azt el kell venned ribanc! - mondom harciasan.
Nagyon régen párbajoztam, de nagyon is jó vagyok benne, ha nem vagy benne biztos, akkor gyere csak, próbáljuk ki, bár lehet hogy törött kézzel fogsz haza menni. Visszatérve a jelenre éppen harc helyzetben állok és várom Evans reakcióját.
TO: EVANS | - SZÓBAN | BLACK MAGIC | BOCCS A VÁRAKOZTATÁSÉRT. Smile


A hozzászólást Rita Skeeter összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. 6 Aug. - 14:28-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Szomb. 11 Jún. - 10:19

you make me sick


Más esetben valószínűleg elintézném Skeetert egy dühös ciccegéssel vagy egy kelletlen szemforgatással, de ha Severus is belekeveredett, onnantól a helyzet egészen más. Van néhány tippem, ami a gusztustalan leleplezőcikk tartalmát illeti, elég Mr Snape erőszakos hajlamaira gondolnom, amivel anyát és fiát rendszeresen megkínálja. Vagy a tényre, miszerint ki sem állhatja a varázslatot; retteg tőle, mint a tűztől. Ez aligha kerülhet nyilvánosságra! Sev már így is annyit szívott az itt eltöltött hat évünk alatt, annyian rúgtak bele, ez a cikk betenné neki a kaput, talán végleg a halálfalók karjaiba űzné!

Düh színezi vörösre az arcom, miközben Skeeter nyakára szegezem a pálcám. A szavai csak undort váltanak ki belőlem. Hát nincs benne semmi emberség?! Nem érdekli, hány életet tesz tönkre ezzel a cikkel? Nem érdekli, hány sorsot pecsételhet meg?!
A jegyzettömbre villan a pillantásom. El kell vennem, hát persze, mégsem mozdulok egyelőre. Nem tudom, mit tervezhet, de a legegyszerűbb módszer mellett döntök. Invito! A nonverbális varázs visszhangzik a fejemben, és ha Skeeter figyelme csupán egy pillanatra is elfordul a jegyzettömbről, az könnyű szerrel kinyújtott balomban landolhat.


Ritának szeretettel. (:öltözékzajszennyezés©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 19 Jún. - 14:40
BUT BURNED INTO MY BRAIN ARE THESE STOLEN IMAGES
Nem értem miért kapja fel ennyire a vizet. Csak nem több van közte és Snape között, mint barátság? Ki tudja, erről is lehet majd írok. Amúgy meg alapból semmi köze sincsen ahhoz mit írok én a barátjáról, mert nekem van ehhez engedélyem. Szóval ha nem megye l, akkor meg fogja bánni.
Bár ahogy látom nem hajlandó távozni. Pálcáját a nyakamra szegezi, de tudom hogy nem mer támadni. Túl gyáva ahhoz. A jegyzetet erősen fogom, de hirtelen kirepül a kezemből és markában landol.
- Te akartad Evans.. - mondom és becsukom az ajtót és az ablakokat egy varázsigével. Nincs menekvés, ribanc.
Egy átokkal neki csapom törékeny testét az ajtónak és oda láncolom mindkét kezét. Nevetséges.
- Most szépen ide adod a jegyzetet, vagy nem állok jót magamért!
TO: EVANS | - SZÓBAN | BLACK MAGIC | BOCCS A VÁRAKOZTATÁSÉRT. Smile
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Evans & Skeeter

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-