Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

______ Mulciber EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

______ Mulciber EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

______ Mulciber EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

______ Mulciber EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

______ Mulciber EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

______ Mulciber EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

______ Mulciber EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

______ Mulciber EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

______ Mulciber EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 12 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 12 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Kedd 2 Aug. - 14:48


------ Mulciber





Mardekár || 17 || Evan Peters || Voldemort-párti


 

Valamikor barátok voltunk. Olyan közel álltunk egymáshoz, amennyire közel két hozzánk hasonló csak állhat. Egy szobába kerültünk az első évben, megtanultunk együtt hallgatni, folyton kijártunk a Tiltott Rengeteg szélére, ott ütöttük el az időnket. Már kölyökként is örömödet lelted másik kínzásában, szadista éned hamar megvillant, és szinte zavart, hogy én hozzád képes szelídnek számítottam. Inkább csendesnek. Amint megismertük a sötét átkokat, rontásokat, kicsit kibontakoztam, irányító kezeid alatt elkezdtem formálódni. Lehetett volna belőlem bármi. Aztán az apám szó szerint kölcsönadott az apádnak, mint egy játékbabát. Tudtál róla. Tudom, hogy tudtad, láttál engem, időnként összefutottunk a házatokban, vagy csak kilestél, éreztem magamon a tekinteted. És tetszett neked, hogy a megkínzott alany én voltam. Hirtelen az a szelídség, könnyen formálhatóság és befolyásolhatóság izgatni kezdett. Azóta úgy érzem, csak a megfelelő pillanatra vársz, hogy megkaparinthass, hogy felfalhass az apádhoz hasonlóan.

Én meg sunnyogok, igyekszem nem feltűnő távolságot tartani. Az apádat néhány hete vérfarkasok tépték szét. Vérfarkas vagyok azóta, de ezt te nem tudod, és rettegek, mi lesz, ha rájössz. Félreértenéd. Azt hinnéd, közöm volt hozzá. Gondoltam rá, hogy megölöm, időnként elkapott a hév, viszont ismerve téged, nem érnéd be azzal, hogy bosszúból megölj. Nem. Az kevés fizetség lenne.  

//A szexuális vágyait rád bízom, kedves leendő Mulciber, lehet valódi, lehet szerelem, vagy akár az is, hogy vonzódik mindenhez, ami képes a szenvedésre. Nincsenek megkötéseim. Csak érkezz meg, akár más arccal is, és találjunk ki valami izgalmas, lélekszaggató plotot.//
 

Vissza az elejére Go down

______ Mulciber

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Crouch & Mulciber
» Balthazar Mulciber
» Cassandra Mulciber
» Proinsias Mulciber
» Mulciber & Panda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Elkelt keresettek-