Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Silje & Cveta ᛰ is your shadow EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 21 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 21 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Silje & Cveta ᛰ is your shadow



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 31 Aug. - 8:01



Silje && Cveta
In your whole life the only thing that will stick by you is your shadow.
Nyelek két nagyot, majd még egyet és felveszem a megszokott mosolyt az arcomra. Veszett ügy, tudom, mégis így érzem helyesnek. Azt kell mutatnom a világ felé, hogy minden rendben, hogy jól vagyok és ahova éppen tartok nem is engedhetem meg magamnak, hogy hisztériázzak. Az én problémám ugyanis aprócska porszem az ő homokviharában. Megtapogatom, még utoljára a szemem alatti sötét karikákat mintha egy érintéssel el tudnám tüntetni az alváshiány nyomait. Azok azonban azután is ott maradnak, hogy puhán végighúzom ujjbegyemet rajtuk. Hajamat lezserül fülem mögé tűröm, és bágyadt pillantás vetek még utoljára tükörképemre. Kifejezetten szarul nézek ki és akármennyire is szeretném a legjobb énemet mutatni a világ felé már az sem érdekelne, ha mócsingos hajjal lépnék ki az utcára, legalább a lelkemet tükrözné a küllemem is.
Az idő igaz, hogy még nyárias, odakint de az esték már hűvösek így egy vékony kabátba bújtatom felsőtestemet és már nyúlok is a kilincsért. Az ajtó halk recsegéssel enged utat számomra, de valami mégis megállít abban, hogy tovább induljak, mégpedig anyám varjúszerű krákogása. Hatalmasat sóhajtok és szembe fordulok szurokfekete hajú anyámmal.
- Hova mész?- vakkantja karba font kézzel, miközben tetőtől talpig végig mér és minden kiül az arcára, hogy mennyire is undorodik a jelenlegi kinézetemtől. Már megérte nem aludni két napig.
- Regulushoz. – válaszolom olyan higgadtsággal, hogy még magam is meglepődök azon, hogy mennyire egyszerűen hazudok az anyám szemébe. Regulus jó alibi volt mindenre. Tőle ha akarnának se tudnának eltiltani és nem akarhatják, hogy ne találkozhassak a vőlegényemmel mielőtt összeházasodunk. Ha már a nyakamba varrták ezt az egészet viseljék a következményét annak, hogy éjjelente kijárok. Persze azt neki nem kell tudnia, hogy szó sincs arról, hogy Regulust meglátogassam, annál inkább egy olyan személlyel, akitől csípőből tiltana el most rögtön.
- Mehetek? – vonom fel szemöldökömet hasonlóképp karba font kézzel, mint ő, és mondanám, hogy hasonmása vagyok így anyámnak, de ez nem igaz. Ő sokkal magasabb, fekete hajú, éles arcú gyönyörű nő… én pedig a rozsdás hajammal, alacsony termetemmel anyám kicsúfolása vagyok. Orra ráncba szalad és aprót biccent fejével, mire én rögtön hátat fordítok neki és nekiindulok London sötét utcának.

-Silje! – suttogom a sötétségbe lélegzet visszafojtva. Ő imádta az ilyen eldugott sötét helyeket az én hátamon azonban felállt a szőr is. Persze pontosan tudom, hogy nem ülhetünk be a város közepére meginni egy kávét a muglik közé mégis találhatott volna valami kevésbé barátságtalanabb helyet is a találkozónkhoz. Én erőltettem ennyire ezt a dolgot, mert borzalmas volt nézni a bátyám fancsali képét amiatt, hogy Silje és közte nem minden alakul a legfényesebben. Nem minden részletbe avattak be, és persze nem is az én dolgom volt ítélkezni fölöttük, én mégis az ő oldalukon álltam. Romantikus lélek voltam a lelkem legmélyén és ez amolyan szerelem egyesítő hadjárat volt a részemről.
Szemem végül megakadt a fekete hajkoronán és sovány testalkaton, amit már olyan jól ismertem. Bírtam Siljét és én bőszen kampányoltam mellettük, már csak azért is mert én is megtudhattam milyen az amikor kényszerből kell valakihez hozzá menned. Persze nekik rosszabb volt, mert Antoninnak mást kell elvennie, mint akit szeret.
- Az fenébe is, a frászt hozza rám ez a hely. – fanyarul elfintorodom, miközben a komor falakat kezdem kémelni. Egy sikátorban beszélgetni az élet nagy dolgairól minden csak nem felemelő.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 21 Szept. - 19:17
Elhagyom az országot, igazából el kell hagynom, a kényszer nagy úr, és fogalmam sincs, hogy visszatérek-e valaha, illetve, hogyha mégis, valójában mikor. Hazudnék, ha azt állítanám, hogy csak a nagyanyám meggyilkolása ad rá okot, és az apámmal sem szívesen megyek haza a családunk tagjaihoz, de az, hogy már Antoninnal is kétessé vált a kapcsolatunk, csak még egy lökést ad nekem, hogy magam mögött hagyjam az átkozott világ eddig szeretett pontját.
Mindenesetre szó nélkül szándékomban nem áll elmenni, egyáltalán nem rám vallana, de alig van pár ember Angliában, akivel közeli viszonyba kerültem, és, ha arra az egyetlen egy személyre gondolok, akiének már magamat tekintem, csak a húga merülhet fel, mint megoldás, mint, akire ténylegesen számíthatok, és, akiben őszintén meg is bízhatok. És bár Igoron kívül Finnick is beavatásra került, csak is ő lehet, akire rábízhatom a feladatot, hogy szemtől-szemben beszéljen a bátyjával, miután én elmentem.
- Cveta. - lépek ki elé a homályból, és mosolyodok el kedvesen, mikor meglátom kecses sziluettjét az éjszaka sötétjében. - Ne haragudj, hogy egy ilyen helyen kell találkoznunk, de semmiféleképpen sem akartam ismerős, és közkedvelt helyszínre menni, jelen esetben jobb, ha egymagunk vagyunk, és nem hátráltatják felesleges tényezők a társalgásunkat. - vonom meg a vállaimat, ahogy körbenézek a kietlen, és csendes sikátor mélyén, a végén belátva az utca egyik pontját, ahol egyébként alig pár kétes kinézetű férfi lézeng, de cseppet sem érdekelnek, az előttem megjelenő lány már annál inkább. - Érdekelne, hogy hogy van mostanság a bátyád. Mint tudod, gondolom, nem éppen életünk legszebb pillanatát éljük, de tudnom kell, hogy minden rendben van azért vele. Csak, ha megbizonyosodtam felőle, akkor tehetem meg azt, amit kénytelen leszek megtenni. - mosolyomba észrevehetően keserédes él vegyül, szívembe pedig kegyetlen érzés mar, mintha bármelyik percben menthetetlen darabokra akarna törni, ha belegondolok, hogy napokon belül talán örökre elveszíthetem a másik felemet, akit mindenkinél, és mindennél jobban szeretek. Azért igyekszem az érzéseimnek csak apró töredékét mutatni a húga felé, minél kevesebbet, annál jobb, annál kevésbé lesz fájdalmas, ami ezután következik.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szer. 28 Szept. - 20:46



Silje && Cveta
In your whole life the only thing that will stick by you is your shadow.
A hely maga napsütésben sem lehet túl kecsetető látvány, főleg nem két lánynak. London utcái amúgy csodálatosak voltak, de mint minden városnak, ennek is megvolt a maga sötét helye, amiről szerettek volna az emberek nem tudomást venni, de nagyon is valóságosak voltak, és ha én is eddig csak a szép részét láttam volna, most biztos megnyílik előttem a világ.
- Mindegy, a lényeg, hogy látlak. – mosolyodom el bátorítóan a kezéért nyúlva, hogy megszorítsam azt egy kicsit. Siettem, hogy tisztán láthassak, hogy egy kis lelket önthessek belé is és utána a bátyámba, legalább akkorra már remélhetőleg többet fogok tudni a helyzetükről.
-A bátyám? – kérdezek vissza mintha nem hallottam volna tökéletesen a mondatát. A fülemmel azonban semmi baj, mégis el kell gondolkodnom rajta egy pillanatig. Ebben különböztünk, nagyon erősen. Míg engem az érzelmeim irányítottak és könnyedén hagytam is magam befolyásolni nekik addig Ő inkább magában dühöngött, még ha meg is emésztette belülről a gondja.
- Nincs túl jól, de erre magadtól is rájöhettél. – semmi bántó nincs a hangomban, és nem is úgy szántam mégis magára veheti. Karba fonom a kezemet és egyik lábamról a másikra billentem a testsúlyomat, hogy a velem szemben álló lány arcát jobban láthassam a lámpa fényének köszönhetően.
- Ideges, folyton. Próbálja tartani magát előttem, mert tudod ő a nagy és erős testvér, mégis én tudom, hogy nincs rendben, mégse tudok neki segíteni, mert nem akarja. Elzárkózik még tőlem is. Próbál engem nyugtatni a közelgő házasság miatt, de látszik rajta, hogy nem ez a legfőbb gondja. – elfordítom a fejemet egy pillanatra a sikátor végén tántorgó férfiak felé, mégsem érdekel már a jelenlétük sokkal inkább a zavarodottságom. Szeretnék tisztán látni. Igaz az én életemben nem sokat számít az, hogy én mit szeretnék. A dolgok csak úgy folytak körülöttem, és én néha csak azt vettem észre, hogy a medréből kifolyó patak magával sodor engem is. Épp ez volt az eljegyzéssel is és most a bátyámék tökéletesnek tűnő kapcsolatát is homály fedte. Nem szerettem tétlenkedni, és tudatlanul állni a helyzetek előtt.  
- Mondd, mi ez az egész? Mit kell megtenned? – összevonom szemöldökömet és rosszallóan meredek Siljére. Nem tetszik nekem az egész helyzet, egy kicsit úgy is éreztem mintha elárulnám a bátyámat pont, azért mert a szerelmével találkozom. Persze egy cseppnyi támadás se volt bennem, épp ellenkezőleg. Szerettem volna, ha minden rendben van közöttük, annak ellenére is, hogy erre szinte fikarcnyi esély sem volt. Lehetnek ők valaha boldogok úgy, hogy Antoninnak kötelessége elvenni egy nőt, akihez semmiféle érzelmek nem kötik? És noss itt van Silje, aki annyira tökéletesen passzol a bátyámhoz minta csak neki teremtették volna. A gyomrom felfordult ettől, hogy még mindig ilyen világban kell élnünk ahol nem, lehetnek egymásé azok akik szerelmesek. Én erről mit sem tudhattam, a sors fura fintora volt,hogy anyámék pont Regulust jelölték ki nekem, de bele tudtam magam élni ebbe a csalódásba.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 26 Okt. - 17:02
Kellemes érzéssel tölt el, ahogy meglátom magam előtt Cveta ismerős sziluettjét. Mintha már évek óta nem láttam volna, pedig csak pár nap, esetleg hét telt el, mióta Antoninnal összevesztünk, és azóta sem vele, sem pedig a húgával nem beszéltem. Hittem, hogy a hallgatás a legjobb, amit tehetek, elszakadni tőle, mindenkitől és mindentől, aki és ami hozzáköt, de nem lett jobb. Szenvedtem, belül és kívül egyaránt, csak árnyéka voltam önmagamnak, és vagyok most is, amint a húgával nézek farkasszemet.
- Nem is tudod mennyire örülök neked. - őszintén cseng a hangom, és az íriszeim tükrében is csak az igazat láthatja, semmi mást. Szeretettel simítom meg a kézfejét.
Hallgatom, és kissé lehajtom a fejem. Fáj, szinte mar minden egyes szava, amit kiejt az ajkain. Soha sem szerettem Antonint kétségbeesve látni, mégis mellette voltam minden egyes elszomorító pillanatában, nem hagytam magára. Most mégis én váltam a gondjai forrásává, akaratlanul is. - Nagyon sajnálom, nem akartam bántani. - suttogom alig hallhatóan. - Azt sem szerettem volna, hogy ilyen véget érjen a kapcsolatunk. - megbicsaklik a hangom. Mintha már véget is ért volna, beszélek a kettőnk viszonyáról, pedig a legszívesebben hoppanálnék hozzá, majd a karjaiba vetném magam. De nem tehetem. Tudom, hogy haragszik rám, fogalmam sincs megbocsájt-e valaha is, és ezáltal máris eggyel több okom van arra, hogy megtegyem, amire az apám utasított. Még akkor is, ha valójában nem is akarom.
Nagy levegőt véve sóhajtok egyet, majd bizalmasan fordulva hozzá, felé. - Elmegyek, el a városból. - préselem ki magamból a levegőt, a fájdalmas szavakkal együtt. - És ne is kérdezd, nem fogom elmondani, hogy hova, sem pedig azt, hogy miért. Csak szerettem volna tudni, hogy Antoninnal minden rendben, legalábbis abban a tekintetben, hogy nem csinált eddig semmi hülyeséget sem. - akaratlanul is keserédes mosolyra húzódnak az ajkaim, ha belegondolok, hányszor, és miket követtünk el mi ketten. Felejthetetlen élmények, mint ahogy Antonin is az, valószínűleg soha sem fogom elfelejteni, mindig emlékezni fogok rá. Hogy is felejthetne el az ember lánya valakit, akit még magánál is jobban szeret?
- Viszont szeretnélek megkérni valamire. Miután elmentem, tudni fogsz róla, ígérem, csak utána szólj a bátyádnak a találkozásunkról, és arról, hogy elmentem. Semmi mást nem kell tudnia. - rázom meg a fejem keservesen. - Egy idő után úgyis elfelejt majd, és megint ugyanaz az Antonin lesz, aki egykor. Én csak.. azt szeretném, ha boldog lenne, nélkülem. - a szívem szakad meg, ahogy kiejtem az utolsó szótagot, de nem hagyom, hogy a szívem befolyásoljon, az eszemre kell hallgatnom, és arra is fogok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Szomb. 26 Nov. - 11:36



Silje && Cveta
In your whole life the only thing that will stick by you is your shadow.
Nem reagálok rá, hogy mennyire örül nekem, hisz ő is tudja, hogy viszonzott ez az érzés, de mégsem nyálat csöpögtetni jöttünk ide. Nyilván volt oka annak, hogy ide hívott és nem csak a szokásos barátnőd pletykálásra kellett neki valaki, főleg, hogy ő pont nem az az ember. Nézem az arcát, a szemeit és látom, hogy szenved. Ugyanezt a tekintetet már láttam, a bátyám szemében. És ez megrémiszt. Ha két fél ennyire szenved a másik hiányától akkor miért nincsenek együtt?
- Milyen véget? – teszem fel a legkézenfekvőbb kérdést ami szavai hallatán eszembe jut.
Néha annyira gyerekesnek éreztem még magamat, a felfogásomat de az ilyen helyzetekben próbáltam összeszedni minden józan gondolatomat, mégsem voltam most képes összerakni magamban a képet, és Silje sem könnyíti meg a helyzetemet azzal, hogy össze vissza beszél, bár a lényeg egyértelmű volt. El akar menni.
- A francba is Silje, nekem ne beszél itt rébuszokban. Mi van köztetek? Miért kell elmenned? Mi történt amit nem tudtok megoldani? Látom, hogy szenved a bátyám miattad és még az okát se tudom, te se vagy a toppon én meg itt vagyok két tűz között, és még az okát se tudom, hogy mi miatt tartotok itt. –  Igazán nehéz úgy segíteni két szerelmes szívnek, hogy semmit nem tudsz a történtekről. Antonin nem volt ezzel kapcsolatban túl beszédes. Annyit mondott, hogy összevesztek, de, hogy min vagy miért azt már az Istennek se bírtam kiszedni belőle. És most itt van Silje is aki elmondja ugyanazt, de a miértekről egy szót sem. És akkor ne legyek ideges? Meg van nekem a saját bajom is mégis az övéikkel is foglalkozom, hisz fontosak nekem és pontosan tudom mi folyt le közöttük, hisz ott voltam, páholyból nézhettem végig minden egyes pillanatát.
A szemeim kikerekednek és rosszallóan kezdem méregetni Silje vonásait, kezd az egész helyzet teljesen nonszenszé válni.
- Áh, tehát Antonin nem tud róla, hogy elmész? Így is maga alatt van teljesen és még azt se tudja, hogy elhagyod a várost? – Keresem a pillantását szeretnék kiolvasni belőle valamit, de az ő zavarodottsága rám is átragad, és ugyanolyan semmitmondóan nézünk egymásra.
- Tudod, hogy mennyire szeretlek Silje, de mondd el, hogy mi folyik itt vagy Merlinre esküszöm, hogy itt hagylak! – valójában nem mérlegelem a mondatom súlyosságát, jobban mondva azt, hogy ez Siljét egy cseppet sem fogja érdekelni. Én azonban tudni akarom, hogy mi folyik, itt nyilván könnyebb lenne segítenem nekik ha, tudnám, hogy mi okozta ezt a mosolyszünetet az életükben.





☽☾
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Csüt. 8 Dec. - 9:09
Magam sem tudom, mit beszélek, és valószínűleg Cveta sem, bizonytalan íriszeiből legalábbis csak is a zavarodottságot tudom egyelőre kiolvasni. Bizonyára egyszerűbb lenne mindent, az elejétől a végéig elmondani neki, de fogalmam sincs, hogy ez lenne-e a legmegfelelőbb megoldás. Sem ő, sem a bátyja nem tud még semmi konkrétumot a múltamról, Antonin is csak azt, amennyit elmondtam neki az évbúcsúztató partiján, pedig az a pár elejtett információ nem fedi le teljes egészében a történetemet, és mégis, neki még is elég volt ahhoz, hogy megsértődjön, amiért ezt eltitkoltam előle. Valahol mélyen meg is értem őt, de hiába, ha az a pár mondat elég volt számára, hogy talán soha se bocsásson meg nekem, a családom igazi, velős történetét már el sem merem árulni neki.
- Rossz. - vonom meg a vállaimat, mintha kevésbé fájna a szívem, ha csak ezzel az egyetlen szóval illetem a kapcsolatunk végét. Viszont kiejteni mégis sokkal nehezebb, mint csak gondolni rá, ezt is egyből megtapasztalom.
Felsóhajtok. Annyi minden van, amit el szeretnék neki, és a bátyjának árulni, de még több, amit még nem mondhatok el, és talán soha nem is fogok. - Nézd, Cveta. Nem arról van szó, hogy nem szeretném elmondani, de nem hiszem, hogy mindenről tudnotok kell, sem neked, sem a testvérednek. Annyi bőven elég, hogy hazudtam neki, lényegében a családomról, és a velük kapcsolatos múltamról, ő pedig ezt nehezen tudja megemészteni. És a baj, hogy a történetem még koránt sem ért véget, van, amiről még mindig nem tud, ami minden bizonnyal még jobban fájna neki, és, amit talán képtelen lenne megbocsájtani nekem. Én pedig egyáltalán nem akarok neki csalódást okozni, fájdalmat meg még inkább nem. Éppen ezért a lehető legjobb döntés mindkettőnk érdekében, ha én most elmegyek. - nyelek egyet, mintha ezzel eltüntethetném a torkomat nyomó csomót. Pedig nem, képtelenség lenyelni a keserűség piruláit.
A legszívesebben magamhoz ölelném a lányt, még utoljára, de jól tudja ő is, hogy soha sem tudtam normálisan kifejezni az érzéseimet, már csak azt nem érti, hogy miért. Inkább csak keserédesen mosolygok rá, és igyekszem figyelmen kívül hagyni a szívembe szúró fájdalmat, ami a bátyja említése miatt újra, és újra kialakul bennem. - Nem, valóban nem tud róla. Amióta megsértődött, nem is beszéltünk egymással. És is szeretném, ha tudna róla még azelőtt, mielőtt elindulnék. Nem szeretném, ha megpróbálna megállítani. - a szavak egyáltalán nem őszintén hangzanak az ajkaimból, ellenkezőleg. Minden vágyam az, hogy Antonin utánam jöjjön, és hazahozzon magával, magához. De fogalmam sincs, mennyi esélyem van erre, talán semmi, a reményben pedig nem szeretnék feleslegesen hinni, annak semmi értelme nincs.
- Nem tehetem. - rázom meg a fejemet tehetetlenül. - Csak annyit árulhatok el, hogy minden a családom miatt történt, és történik most is. Senki sem ismeri őket, és jobb is ez így, egyelőre. Azt sem szeretném, ha megismernétek egyiküket is, nincs rájuk szükségetek. Nekem viszont arra igen, hogy távol tartsam őket tőletek, azoktól, akiket tényleg tiszta szívemből szeretek. - simítok végig az arcán, szinte már nővériesen. - Szóval kérlek, hagyd, hogy elmenjek, és csak akkor szólj a bátyádnak, ha már nem tehet semmit. Amikor már mindannyian biztonságban lesztek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Silje & Cveta ᛰ is your shadow

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The shadow of death
» Cveta Dolohov
» Pandora & Cveta - Why me?
» Antonin & Cveta
» Cveta & Regulus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-