Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A nyár szépe EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A nyár szépe EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A nyár szépe EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A nyár szépe EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A nyár szépe EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A nyár szépe EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A nyár szépe EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A nyár szépe EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A nyár szépe EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Csüt. 1 Szept. - 11:49


A nyár szépe
 

                               

Itt tudod jelölni azokat a karaktereket, akik véleményed szerint a legszebbek. Fontos, hogy maximum 3 jelölted lehet és indoklást is kell hozzá írni, más különben a jelölést nem tudjuk elfogadni. Pár szóban is elég. Smile Azon karakterek is jelölésre kerülhetnek, akik az előző szavazáson nyertek. Kérjük, figyeljetek az aktivitásra, inaktív és olyan karaktereket akik nem játszottak, nem tudunk elfogadni! Illetve aki nem szeretne nyíltan jelölni az nyugodtan küldje el a jelöltjeit nekem privát üzenetben.
Jelölni szeptember 16.-ig lehet!
                                                     
                               
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Antonin Prior Dolohov

Antonin Prior Dolohov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
10
▽ Avatar :
Ash Stymest

»
» Csüt. 1 Szept. - 15:03
Cveta és most nem azért mert a húgom, hanem mert Frida az avi alany, aki amúgy annyira szép és elvarázsoló, hogy lehetetlen nem Őt jelölni a nyár szépének. Nem mellesleg illik hozzá a karakter amit az user kidolgozott.
Silje most megkövezhettek, meg mutogathattok ujjal, hogy persze gondoltátok, de szerintem az a Nő akit az user karaktere arcának választott egyszerűen tökéletes. Megragadó, és van benne valami különlegesen szép. Na nem mintha nem tenne hozzá nagyon sokat, Silje, mint karakter. Imádom.
James Ő meg a másik fele. Az user annyi különleges arcot ismer, hogy megint percekig vacilláltam, hogy melyik karakterére essen a választásom, aztán arra jutottam, hogy talán ez a karaktere közismertebb, és úgy is szavazhatok majd ősszel, szóval.. Potter. Lenyűgöző képeket vágott magának és tökéletesen átadja a karakterét. nevetés
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 2 Szept. - 11:57
Elég sokáig vacilláltam azon, hogy kit is jelöljek, végül a választásom Siljére esett.  <3 Nem csak azért, mert a júzer rengeteg különleges arcot ismer, hanem elsősorban azért, mert a karakter jelleme és személyisége hihetetlenül illik ahhoz a pofihoz, akit ő választott magának.

Második jelöltem pedig Daisy, a gyönyörű Ashley Benson arccal.  <3 Eleinte érdekes volt összeegyeztetni a jellemmel, de szerintem pont ez az, ami különlegesre formálja. Hogy Ashley arcát nem egy divatőrült, megalomániás, buta szőkeségként alkotják meg. Kell a változatosság, ez pedig tökéletes úgy, ahogy van.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Barty Crouch Jr.

Barty Crouch Jr.

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
2
▽ Avatar :
Dominic Sherwood

»
» Pént. 2 Szept. - 17:13
James Potter. Mint már korábban is írták, a Potter-slepp összes tagjának rendkívül figyelemreméltó az arca, úgyhogy nehéz volt választani, de az érvelésem nagyjából ugyanaz, mint eggyel lejjebb. Gosse elég karizmatikus és gátlástalanul pofavágós alkat egy Potterhez, plusz megvan benne a bajkeverő gén is, csak rá kell nézni. Amit meg a user művel a képanyaggal, az félig alkímia.

Remus Lupin. Ide is áll, amit Pottyékról írtam, nehéz volt választani a sok remek karakter sok remek arca közül, de végül ismét arra juttottam, hogy sokat koptatott canonoknak mégiscsak nehezebb arcot választani. Hitt pedig a tökéletes választás volt, benne van ebben az arcban minden, ami Remus: gyengédség, szelíd erő, humor és vékony rétegben felkent tragikum, ami nem válik csöpögőssé.

Cyprian Flint. És még egy élvonalbeli castingművész alkotása, bár ezúttal egyértelmű volt, hogy őt akarom jelölni. Talán még a kedvenc Flint családból is Cyprian a legkedvencebb kedvenc. Néha csak úgy random járok gyönyörködni a lapjára, mert ahogy ez a karakter össze van rakva kívül-belül, az valami eszméletlen bjutiful. Tartalmas arc, tartalmas életút, és a play-by karakterhez illesztése ki is használja Cassel minden szürkeárnyalatát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archibald Yaxley

Archibald Yaxley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
harvey newton haydon

»
» Pént. 2 Szept. - 18:06
James Potter. Nem csak azért, mert alapjáraton elfogult vagyok mind a pb-vel, a karakterrel és magával a userrel is. Jó, de igazából nagyrészt ezért. Meg mert akárhányszor is gondolom végig, jobb Potter pb-t még nem láttam meg Arthur alapjáraton mocskosul dögös.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Szomb. 3 Szept. - 9:28
Cveta Dolohov. Imádom! Egyszer azelőtt már találkoztam a hölgyeménnyel, de most, hogy újra megláttam ilyen csodás karakterrel összepárosítva! Uff. Smile

Artemis. Tudom, a user mindig különleges pb-ket választ, és nagyon irigylem is érte, hogy ennyi csodát ismer. Közülük nekem ő nagyon kifejező és és imádom. *-*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Carolynne H. Travers

Carolynne H. Travers

C’est la vie
Elhalálozott
Elhagytam e világot
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 3 Szept. - 9:51
tudom, hogy már fentebb jelöltem, de na. egy kimaradt és lusta vagyok visszajelentkezni.

szóval... Alecto Carrow. Nem győzöm elégszer mondogatni, hogy milyen csodálatos az a pb bár ugye ez Micike érdeme is, hogy ilyen szépséges nővérkét választott. Jelölném, na.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lily Evans

Lily Evans

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
luca hollestelle

»
» Hétf. 5 Szept. - 11:32
Barty Crouch Jr., mert nem csupán tökéletes az összhang a karakter jelleme, életútja és a választott pb között, de kihasználja a mélységeket és magasságokat egyaránt, úgy hogy ezzel egy időben önazonos marad. Az arc magáért beszél.

James Potter, mert nem Aaron, hanem valami sokkal több! Benne van a fenegyerek, a legendabeli Nárcisszusz, és benne van a lehetőség! Szeretem, hogy a user mindig különleges arcokban gondolkodik, ez sem kivétel a szabály alól!

Leandra Flint, Marion Cotillard. Kell ezen magyaráznom bármit is? Az a nő minden évvel egyre szebb, egyre patinásabb, és Leandra megírta hozzá a karaktert, akitől minden arcvonás megmozdul a fejemben.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

»
» Hétf. 12 Szept. - 17:26
Azért akartam ezzel kezdeni, mert azt hittem, ez a legkönnyebb. Tévedtem. Annyi csini pofi van, hogy igazából ide most bárkit be lehetne pakolni. Jó pár év tapasztalat után azonban egyre fontosabb kezdett nálam lenni, hogy minél kevesebbet használt legyen egy arc, annál különlegesebb. Meg aztán oda jön az is, hogy mennyire telitalálat a jelleméhez a karakternek meg ilyenek. Így azért szerencsére már szűkült a kör.

Alecto Carrow - nem akartam egyből magamat fényezni, de hát hölgyeknek az elsőbbség. Már az is nagy szó, hogy valaki elfogadja a pb javaslatomat, aztán meg kanyarít hozzá egy ilyen előtörténetet, és nálam már rég eladta magát. Kate az Alecto, nincs mese. Erről a csajról simán elhiszed, hogy valahol az őrület és a normalitás között lebeg félúton, és ez azért nagyon ritka.
Cyprian Flint - usernek már nyáladztam egy sort a minap a pb választásai miatt. Azért szúrtak folyton szemet, mert olyan pb-ket villantott mostanság, akikkel már ezer éve karit akarok. És úgy örülök, hogy Ciprivel beelőzött, mert higgyétek el, mind sokkal jobban jártunk. <3
Finnick Daugherty - a harmadik favoritom most ebben a körben, de mondom, tényleg reggelig tudnám egyébként sorolni őket. Szintén egy olyan pb, akit mostanra már összemostam a karakterrel, és ez valami nagyon jót jelent nálam. Szerintem nem kell sokat taglalnom. Ott van a csávó arcán minden, ami egyszer egy hozzá hasonló fickóval megtörténhet. Számomra mindig olyan volt, mint valami inverz Dorian Gray. És mielőtt még belekötne valaki, igenis szép :O
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Hétf. 12 Szept. - 19:36
ALECTO CARROW - ha végignézek szánalmas kis életemen itt, a fórumon, azért elmondhatom, hogy elég sok mindenkinek vágtam valamilyen oknál fogva képet, és be kell vallanom, hogy Kate volt az egyik abszolút kedvencem. Olyan kibaszott gyönyörű az a nő, hogy szinte fáj ránézni, és hát nem tudom, hogy ezen kívül még mi a fenét kell mondani, hogy legit legyen a jelölésem.

CYPRIAN FLINT - mert Lily-t úgyis cink lenne jelölnöm, mert tök elfogultnak tűnnék, pedig amúgy csak gyengém a vörös haj és sok szeplő kombó. Na most, ezek után, ha ránézel Ciripre, az első dolog, amit láthatsz, hogy se nem vörös, se nem szeplős, igazából a szép sem az a jelző, amit használnék rá, mert Vincent sem az a klasszikus szépfiú alkat, de talán pont ez teszi ezt az arcot különlegessé. Ránézel, és nem bírod levenni róla a szemed. Ránézed, és az az arc tényleg egy történetet mesél el. Ránézel, és az az arc tényleg azt a történetet meséli el, amit el kell mesélnie. Cassel for love. Cassel for life.

HAZEL FROBISHER - egyébként tudtátok, hogy Sophie Turner csak festett vörös? De az a kevés kis halvány szeplője igazinak tűnik, meg izé... tudod... gáz, ha itt az indoklásom kifullad annyiban, hogy Sophie Turner? Mert ha nem, akkor Sophie Turner.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Silje Bronshtein

Silje Bronshtein

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Chanelle Elise

»
» Szer. 14 Szept. - 16:55
és megint csak az elfogultság, ha azt nézzük, hogy anno volt már karakterem az ő arcával, de ez mellékes..
Cveta arca gyönyörű szép, és hihetetlenül illik a karakteréhez is, megérdemli, hogy elismerjék : )
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A nyár szépe

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: 2016 díjai :: A nyár díjai :: Első forduló-