Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Yaxley & Weinberg EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Yaxley & Weinberg EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Yaxley & Weinberg EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Yaxley & Weinberg EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Yaxley & Weinberg EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Yaxley & Weinberg EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Yaxley & Weinberg EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Yaxley & Weinberg EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Yaxley & Weinberg EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcell Weinberg

Marcell Weinberg

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jack Falahee

»
» Vas. 16 Okt. - 0:06
Dakota & Marcell

Tik-tak. Az óra ketyeg, én pedig fejemet leszegve álldogálok a szoba közepén. Nem beszélek már vagy tíz perce, de ha megszólalok, baj lesz. Vagy csak kedves leszek. Vagy tombolok. Körülnézek a szobában, és az összetört ingóságaimra gondolok. Arra, hogy Dakota jó irányba halad. Én pedig nem vagyok hajlandó ezt elismerni. Nem magam miatt. Maga miatt. Az miatt, hogy ennyire hatással van rám, és én ezt nem bírom elviselni. És emellett még élvezem is. Minden egyes percét.
- Yaxley. - szavam halkan szeli át a szoba csendjét. Odalépek hozzá, a falnak nyomom, egyik kezemmel ráfogok a torkára. A vezetéknevén szólítottam. Ha nagyon mérges vagyok, akkor hívom csak így, és ennek soha nem szokott jó vége lenni. Most sem lesz, már érzem. Érzem minden egyes porcikámban, érzem az ereimben. Minden sejtemben, amik azt sugallják, hogy az ajkaimat tapasszam az övére, és tépjem le róla a lenge textilt. De még nem teszem meg, még. - Mit csináljak veled végre Dakota, hogy megértsd, amit magyarázok? - susogom a fülébe a szavakat. Kezem lassan indul el a nyakáról a testén le, míg ellököm magamat tőle, és szembe helyezkedek vele.
- Kínozz meg. - jelentem ki nemes egyszerűséggel, mintha arról beszélgetnénk, hogy most ki fog kivel összeházasodni. - Kínozz meg, de figyelmeztetlek. Ha nem sikerül, én foglak megkínozni téged. - mondandóm végére elmosolyodok, de ahogy ez megtörtént, már el is illant. Komolyan beszélek. Aki az én tanítványom akar lenni, kínozzon meg. Úgy, hogy könyörögjek a halálért. Aztán kímélje meg az életem. Csak akkor fogom elfogadni, és egyenrangúként kezelni. Egészen addig nem történik semmi ilyen.
- Félsz, Yaxley? - teszem fel a kérdést neki. Szemöldököm az égbe szalad, ahogy közelebb lépek hozzá, és magamhoz vonom. Kezeim erős béklyóban tartják, így szabadulásra esélyem sincs, de valahogy nem is érdekel. Lepillantok rá, ajkaim ismét gonosz mosolyra húzódnak. - Vagy csak nem mered megtenni azt, amire kérlek?! Szar tanítvány vagy, nem ismered az ellenfeleid gyenge pontját. Nem tudod mit jelent a kínzás igazi művészete. - búgom halkan, szinte kéjesen. Nem érződik a szavaimból egyelőre, hogy mennyire megdugnám a saját tanítványomat, de egyelőre azt neki nem is kell tudnia. Elég, ha mindezt én tudom.
- Szóval, szeretnéd, ha megmutatnám... - nyelek egy nagyot, és elég hallhatót. Tudom, hogy mire készülök, tudom, hogy Victoria otthon vár, és tudom, hogy ezt nem szabadna. Mégis megteszem, mert meg akarom tenni. Ha ő nem lesz a tanítványom, majd lesz más. Lett, és fogalmam sincs, hogy mi a fasz történik ilyenkor. - Hogy néz ki az, ha valakit rendesen megkínoznak? - végigsimítok az állán, ahogy ismét közelebb lépek hozzá. Testünk egymásnak simul, a közöttünk lévő levegő megszűnik létezni, és egyből az ajkaiba suttogok. Nem lopok csókot tőle. Nem teszem meg. Megvárom, amíg ő teszi ezt meg. Soha nem kerültem hozzá még ennyire közel. Ekkora hatással lenne rám?! Vágyom rá, és mégsem. Ki tudja ezt megmagyarázni?


is this the end I feel? ♦ outfit
♦ by the blood ♦ ©

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Pént. 18 Nov. - 23:54

I'm messing with your head.



A káosz kellős közepén állva, akár annak királynője, úgy hordozom végig tekintetem az összetört ingóságokon; egy cseppnyi lelkiismeret-furdalás sem kínoz, sőt, arcom a közöny és unalom legfelsőbb fokaival vetekszik, talán még egy apró ásítást is sikerül elnyomnom magamban, nehogy Marcell ennél is jobban kiakadjon. De valljuk be, az felérne egy valóságos csodával, hiszen már most is olyan, akár egy kakukkos óra; nyakán és halántékán kidagadnak az erek, meg sem kell szólalnia ahhoz, hogy tudjam; hatalmas bajban vagyok. Ráérősen, mintha az enyém lenne a Világ összes ideje, úgy fújok egy nagyobb buborékot a rózsaszín rágógumiból; könnyedén lendülve át a kirívó tényeken és a férfi látszólagos idegességén; számomra ez puszta szórakozás, amibe némi keserűség is vegyül, mert bizony, sokkalta szívesebben látnám az átkozott göncei nélkül, mint így,  hogy talpig felöltözve simul hozzám. Elrévedő tekintettel pislogok rá párat szempilláim takarása alól; akár egy ártatlan kisleány, aki életében legelőször csent el egy nyalókát a sarki kisboltból, de valódi megbánást nem tanúsít, csupán színjáték az egész.
- Mitől kellene félnem? - vonom fel egyik szép ívű szemöldökömet; talán még a halál gondolata is kecsegtető opció olykor, ha az Élet túlságosan is keményen a padlóra küld, de a családom gyűrűjében nem maradhattam egy naiv lélek; a rám rótt feladatokat hibátlanul kellett véghezvinnem; az igazság gondolata pedig arculcsapásként ér; már kisgyerekként is tudtam, hogy az igazi szörnyek nem az ágy alatt lakoznak, hanem bennünk, emberekben. - Tőled?! Ne nevettess, kérlek.
Kihívóan viszonzom a férfi tekintetét; a szemem sem rebben meg, mikor kimondja azokat a bizonyos szavakat; nem, tisztában vagyok az adottságaimmal, azzal az erővel, ami láthatatlan módon a kezeim közt pihen, ahogyan azt is tudom, hogy Marcellt báb módjára rángathatom azon a vékony kis zsinóron; csupán tudni kell a trükköt és az összes férfi kezesbáránnyá változik, nekem pedig még csak be se kell piszkolnom a frissen lakkozott körmeimet. Egy aprót, alig láthatót biccentek, ahogyan arrébb lépek; az eddig gondosan és féltve őrzött varázspálca most az egyik használaton kívüli komód legfelső fiókjában találja meg méltó helyét; az előre megfontolt lépések kötelező betartásához nincsen szükségem erre a tárgyra, hiszen a kínzás művészetének elsajátítása az ellenfél gyengepontjában leledzik, nem holmi varázsigék kántálásában; én pedig tisztában vagyok a másik gyengeségeivel, amit nem vagyok rest előnyömre fordítani.
- Hadd tegyek egy próbát először, aztán… - kezdek bele halkan, úgy közelítve meg lassan a férfit, akár vadász a becserkészendő áldozatát; most már nagy valószínűség szerint sejtheti, hogy mire készülök, vagy mi is fog történni, mielőtt azonban kihátrálhatna a nem létező pozícióból, körmeimmel óvatosan szántok végig csupasz karján; elidőzve ott, ahol az a bizonyos jel is ékeskedik. - Ha nem tetszik, akkor a legrosszabb kínzási technikákat is bemutathatod rajtam, de ne merd még egyszer azt mondani, hogy nem ismerem az ellenfél gyengepontját. Ismerlek, Marcell, talán jobban ismerlek, mint te önmagad.
A szavak halkan vesznek bele az éjszaka sötétjébe; a falon lévő árnyalakokkal mosódnak össze, ahogyan még közelebb lépek hozzá, s óvatosan lábujjhegyre emelkedek, minek következtében az orrunk szinte egyvonalba kerül.
- Ismerlek már. Tudom, hogy mire gondolsz, hogy mit szeretnél tenni és milyen háború dúl a lelkedben; hogy nem mersz valójában önmagad lenni, mert félsz, hogy túlságosan is elragadna a hév. - mézes-mázos hangon duruzsolom mindezt a fülébe, ügyelve arra, hogy még véletlenül se csökkenjen, vagy nökevedjen a köztünk lévő távolság; csupán tenyeremet simítom mellkasára, pontosan oda, ahol eszeveszett módon lüktethet szíve. - Pedig előttem nem kell megjátszanod magad; legyél az, aki lenni akarsz, tedd meg azt, amit helyesnek vélsz. Vagy talán félsz? Attól, hogy mi lesz holnap? Hogy esetleg minden a megbánás homályába merül?
Leheletem lágyan cirógathatja nyakát ezen szavak kimondása közben, s csak utána lépek kissé hátrébb, hogy a szemkontaktust újra felvéve, egy apró, éppen csak érezhető csókot pecsételjek szája sarkába. Se többet, se kevesebbet… elvégre a királynők sem adták át magukat rögtön és a tökéletesen felépített kínzáshoz türelem kell. Rengeteg türelem és annál is több színjáték; még szerencse, hogy ez a véremben van.

Vissza az elejére Go down

Yaxley & Weinberg

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» carrow & carrow-yaxley & yaxley
» Karkarov & Weinberg Fun Co.
» Dakota Yaxley
» Sorcha Yaxley
» Archibald Yaxley

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-