Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Dorcas & James EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Dorcas & James EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Dorcas & James EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Dorcas & James EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Dorcas & James EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Dorcas & James EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Dorcas & James EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Dorcas & James EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Dorcas & James EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 41 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Csüt. 17 Nov. - 20:27


Lassan már sötétedett, de még mindig volt egy kis idő, mielőtt lejárt volna a Roxmorts-i kimenő. Egy kicsit reménykedtem benne, hogy legalább erre a megmaradt egy órára le tudom valahogy rázni magamról, de nem úgy tűnt, hogy Dorcas szándékozná magára venni az apró, és kevésbé apró, sőt, már-már tolakodó megjegyzéseimet, hogy vééégre – végre-végre-végre-végre szűnjön már meg.
Úgy cuppant rá a kezemre, mint valami kis polip az áldozatára a tapadókorongjaival. Nyáron irtózatos mennyiségű mugli dokumentumfilmet néztünk meg együtt, volt egy, ahol egész zavarba ejtő részletességgel mutatták be, hogyan szoktak végezni a polipok a zsákmányukkal – rácsavarodnak a halakra, szorongatják őket, meg minden. Na, most, nem azt akarom mondani, hogy Dorcas olyan sok mindenben hasonlítana egy polipra, de azért azokat a részeket, amik csak úgy ordítanak magukért, fölösleges lenne letagadni, nem? Kiszipolyoz, összeroppant, sunyin várja, hogy egyszer csak fogd magad és megdögölj. Sőt, mint a legtöbb polipnak, neki is nagyobb a feje, mint amire számítanál a testéhez viszonyítva. Ráadásul - ennek ugyan semmi köze a polipos hasonlatomhoz – kicsit olyan az arca, mintha gyerekkorában rávertek volna egy serpenyővel. Erre valamikor reggeli közben jöttem rá, ahogy beszélt hozzám a… hát, a franc se tudja már, hogy miről.
Egyébként izzadt a tenyere. Gondolom, nem vette észre, mert az enyém is izzadt, meg ezt azért már nem mertem szóvá tenni, hogy mennyire zavar, inkább valami undorítóan mesterkélt mozdulattal úgy irányítottam az egészet, hogy séta közben a keze helyett a feneként kelljen fognom. Mintha kissé meghízott volna.
Beszélt, beszélt, beszélt, vagy már rég elhallgatott, nem tudom, egyáltalán nem figyeltem rá. Túlságosan igyekeztem túlságosan lekötni magam azzal, hogy a talárom zsebéből előhalásszak egy doboz cigarettát. Csak úgy félkézzel, a ballal, ami a seggétől szabadon maradt. Ha azt vesszük, hogy sikerült a szájamba pöccintenem egy szálat és egyetlen szót sem felfogni abból, amit az elmúlt tíz percben nekem mondott, akkor mondhatjuk, hogy határozottan sikerrel jártam.
Felé nyújtottam a dobozt, de nem túl sokáig. Esélyt sem adtam, hogy alaposabban megfontolhassa a dolgot, úgy egy másodperc után visszacsúsztattam a zsebembe a cigarettát, aztán meggyújtottam azt, amit az ajkaim közt szorongattam. Slukkoltam, elemeltem a számtól, kifújtam a füstöt, aztán ránéztem, és feltettem azt a kérdést, amit aznap már legalább hetedszerre kérdeztem meg tőle.
- De komolyan nem akarsz szakítani?
 
nyesze zene <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Kedd 6 Dec. - 21:01

wasted all my time

   

Tényleg rohandtul próbálkoztam. Majd bele döglöttem, hogy ellenálljak annak, hogy mi is valami sablonos, unalmas pár legyünk a sok közül.  Egészen belefeszültem, hogy ne adjak neki idétlen beceneveket, és hogy ne fogjam meg a kezét az utcán, nyilvánosan, mindenki előtt, hogy ne kódorogjak egész délutánokat a lemezboltokban és válogassam neki a bakeliteket, hogy ne karcoljam a padba a nevét, hogy ne kényszerítsem, hogy mugli természetfilmeket nézzen velem, hogy ne mutassam be a szüleimnek, amikor az apám egy este annyira be volt rúgva, hogy életében először elkezdte érdekelni a varázsvilág, és hajnalig faggatta, és mind ültünk a nappaliban, és nem éreztem kínosnak egy percig sem. És életükben először ők sem éreztek kínosnak engem. Persze másnap elfelejtették az egészet, de mégis kit érdekel?
Próbáltam ellenállni annak is, hogy ne fecsegjek órákon keresztül mindenről, ami aznap történt velem, mert egyébént mégis ki a franc lenne hajalandó végihallgatni? Dexter? Ugyanmár.
Voltak idők, amikor azt hittem, hogy James Potter és Dorcas Meadowes sohasem lesznek tipikus, unalmas pár. Igaz, akkor még csak tizenhárom éves voltam, szart se tudtam ezekről a dolgokról, és azt hittem, hogy ha lefekszünk párszor egymással, az majd titokban marad. Azt nem kell majd mindenkinek az orra alá dörgölni.
Akkor még elképzelni sem tudtam, hogy van azzal valami baj, ha néha beledöglesz az unalomba a másik mellett, akkor még nem zavart, hogy nem tudok aludni éjszakánként, és másnap nem voltam egy hárpia. Akkor még azt hittem, hogy elég, ha kibaszotul szerelmes vagy valakibe. Az felülír mindent, az kifogás mindenre.  És tulajdonképpen most is ezt hiszem.
Miközben ujjaim görcsösen kapszkodnak az övébe, majd belefehérednek. És ahogy a tavaszi szél teljesen összebassza a hajamat, megtelik vele a szám, és most először elakad a szavam, és máris kétségbeesek. Mert ha elakad a szavam, a csend kínos lesz, és még a végén James szólal meg helyettem, annak meg néha vannak végzetes következményei. És miközben fél kézzel a hajamat próbálom kiszedni a számból, hogy tovább folytassak valami rémizgalmas részletezést arról, hogy Philip mekkora egy barom, ő már közbe is ékeli azt az egyetlen alattomos kis mondatot, amitől megtorpanok, és az arcom egy pillanatra megfeszül, a szivem is kihagy egy rohadt ütemet.
Mégis mit mondhatnék ezután? Mit tehetnék? Nézzek rá bociszemekkel? Bőgjek, vágjam magam földhöz? Igen, ezek mindig segítenek, és mégis, most hiába vág a szél szembe, és hiába sérti a védtelen szivárványhártyámat, a könnyek nem akarnak jönni, anélkül meg nem tudok elég meggyőző lenni.
Végül is rá is hagyhatnám.  Hiszen nem ez az első, egy hét múlva úgyis megint “összejövünk”. És akkor legalább nem én lennék a manipulatív picsa megint.
Éppen csak egy pillanatig tart az egész, hajamat hátrafogom és ránevetek, szárazon, erőltetetten, rekedten. Mintha meg sem hallottam volna, amit mond, mert hát amilyen hangosan hallgatom mindig a zenét, nincs kizárva, hogy maradandó halláskárosdást szenvedtem.
- Ó, nézd, még nyitva van Zonkó. Nem azért nyavalyogtál már reggel óta, hogy ide még el akarsz jutni? - szólalok meg mímelt izgalomml. Szorításom erősödik, és már rángatom ismagammal az említett bolt irányába, amit személy szerint már rémesen unok, de hátha elterelem a figyelmét. Kívülről nézve is túlságosan zsúfoltnak tűnik az én ízlésemhez, de még ezen is haljandó vagyok túltenni magam, és a következő pillanatban már bent is vagyunk a túlságosan meleg, levegőtlen helyiségben.
   
Trying bad to make you mine
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Kedd 13 Dec. - 1:09



Mikor azt mondtam, szakítás, akkor egy olyan igazi, örökre szólóra gondoltam. Tényleg beleuntam, hogy minden együtt töltött éjszakánk után másnaposan keljek (egy hozzám hasonló jó reményű tizenhatéves máját egyáltalán nem arra találták ki, hogy folyamatosan méregtelenítse ezt az esendő testet a horpadt mellkassal meg a szőrösödő hónaljjal), mert olyan kurvára elviselhetetlen minden szó, amit mond, hogy józanul tulajdonképpen több agysejtem károsodik, mintha egyszerűen leiszom magam mellette.
És lehet, hogy ez volt a baj.
Egész napos békés sétára kárhoztattuk magunkat, kimentünk a falu szélébe, bámultuk a végtelen mezőket, a sűrű erdőket, láttunk kettő mókust is (azok azért meg kell hagyni, elég aranyosak voltak), meg vittem a nyakamban (vagy öt méteren át), meg ő is megpróbált vinni az ő nyakában (vagy egy lépésen át, aztán összeesett én pedig felhorzsoltam a térdem), aztán meg hülye kis utcákban barangoltunk, és bármennyit is nevettünk vagy ilyesmi, volt az egészben valami piszkosul kényszeredett érzés. Hogy nem azért csinálom, mert akarom, hanem mert… hát, nem is tudom, miért csinálom tulajdonképpen. Bájmosoly. Elharapott félmondatok. Ha még egy történetet meghallok Lip-ről, esküszöm, hogy leszakad a gyomrom az idegességtől. És, ami a legfontosabb, ami az egész napot beárnyékolta: nem ittunk egyetlen korty italt sem. Dorcas ránevel az alkoholizmusra, ez az igazság, más lány társaságában egyáltalán nem igénylem, hogy a minimális komfort érzet érdekében fenn tartsak valami finom, kicsit sem tolakodó szalonspicces állapotot, de Dorcas…
Hol fordult rosszra kettőnk között?
Nem tudom. Múlt héten például épp kurvára szerelmes voltam, emlékszem, mert hát már Peter – igen, baszd meg, Peter – könyörgött, hogy állítsak magamon, mert elviselhetetlenül szentimentális barommá váltam, mikor fél napon át haldokoltam az ágyamban (pizsama helyett alsógatyában, a takarómba bugyolálva magam, révetegen bámulva a Tiffany üveg – vagy ólomüveg vagy nem tudom milyen üveg – ablakokat), mert Dorcas kábé úgy berágott rám, mint ahogy én szoktam rá és egyszerűen nem szólt hozzám. De estére megoldottuk. Másnap minden tökéletes volt. És most itt vagyunk öt nappal később és, komolyan mondom, egy perccel sem bírom tovább.
A kibaszott cigarettámat sem tudtam elszívni – sőt, valahol az első slukk közepén tartottam épp – mert szokása szerint leszarta, amit mondok (mindig csak ő, ő, ő és ő), megragadott és beráncigált valami boltba (Ez az, okos kislány! Örülök, hogy el tudtam dobni a hülye cigimet, mielőtt egy tanárokól és prefektusoktól hemzsegő helyre betettem volna a lábam, meg amúgy is tiltja a hely szabályzata a dohányzást, legalábbis a kiskorúaknak mindenképp!). A szenvedésemet még a tökéletes sorban sorakozó csokibékák látványa sem tudta csillapítani.
Oda akartam fordulni Dorcas-hoz és egyszerűen elbőgni magam. Oda akartam fordulni Dorcas-hoz, hogy könyörögjek, hogy hagyjon már békén. Oda akartam fordulni Dorcas-hoz, de az a helyzet hogy mindig egy ilyen odafordulással kezdődik, post-break up szexszel folytatódik, aztán meg az egész megy tovább úgy, ahogy az odafordulás előtt volt. Kibaszott kapcsolati mókuskerék. Óraműpontossággal köszön vissza minden esemény múlt hétről meg azelőttről meg azelőttről meg azelőttről. Mi a kurva életet csináljak? Effektíve még nem dobtam ki lányt, mármint nem véglegesen, ha beléjük unok, mindig csak addig kínzom őket (persze csak humánus módszerekkel), míg végül maguktól otthagynak. El kell érni, hogy azt higgyék, hogy a szakítás az ő ötletük volt eredendően. De Dorcas vajon ért az önálló gondolatokhoz?
- Figyelj, nekem abszolút kurvára nincs kedvem itt lenni. Kérsz valami csokit? Hm? – a zsebembe túrtam, előkaptam nem is tudom hány galleont, amit aztán a kezébe nyomtam. – Válasz magadnak valamit, én… kint megvárlak. Jó? – nos, az biztos, hogy ez például nem jó módszer a szakításra. De ha mondjuk megfordulnék és egyszerűen kisétálnék? Az elég egyértelmű célzás? Egy próbát megér, nem?
 
nyesze zene <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 26 Dec. - 10:51

boldogkarit, cica

   

Már régen rájöttem, hogy a  nekem a beszéd a piám. Nem zavar, ha őrületbe kergetek bárkit, csak a zavaromat leplezzem. Mások isznak, mint például James, sokat, és igen, ez megijeszt. Mert habár nem találom egy semmirekellő balfasznak, mint az apámat, azért igenis jó úton halad a funkcionális alkoholizmus irányából a totál funció nélküli alkoholizmuséba. Mert ennek már tényleg nincs értelme. Nincs értelme annak, hogy ha valakinek a jelenlétében képtelen vagy természetesen viselkedni. Akkor ott már baj van. Nem ez az első alkalom, hogy ez megfordul a fejembe. Túl sokszor is, de akkor mindig jöttek a közjátékok, amikor tényleg úgy passzoltunk egymáshoz, mint maci a málnáshoz, amikor a falat kaparod, úgy hiányzik a másik. És amikor tényleg elhiszed, hogy nincs számodra más, pedig lassan minden minden szétesik apró darabjaira. Lassan már bárkivel komfortosabban érzem magam, mint James Potterrel.
A boltba belépve a meleg, elhasznált levegő fogad, a puskaportól és izzadságtól súlyos levegő. Mindenhonna emberek surlódnak nekünk, és fájdalmasan felszisszenek, ahogy valaki elhaladtában végigdörzsöli a farmernadrágjával a csupasz, felsebzett térdem, ami még viseli a természet nyomait,  még csak eszembe se jutott letörölni, vagy fertőtleníteni. Még egy kis ágacska is belefúródott, és ha James nem veszi ki, akkor képes lettem volna úgy mászkálni a faluban. Mintha számítana. Mintha számítana egyáltalán, hogy most sikerült fél percre elterelnem a témát, mert már megint azt az arcot vágja, és kerüli a szemkontaktust, érzem, hogy a tenyerem izzadni kezd, de még akkor sem eresztem el a kezét. Talán életem legnagyobb hibáját követem el most. Lehet, hogy direkt csinálom. Lehet, hogy már rég direkt csinálom, mintha szándékosan ki akarnám akasztani. Mintha félnék attól, hogy azáltal is az átlagosság lábvízmeleg szintjére süllyedünk, ha nem veszekszünk minden nap valami faszságon. Ha nem marunk egyásba olykor, csak hogy a másik bele nem aludjon az unalomba.
A post-breakup szex is egy ilyen felszínes karcolás csak a bőrön, mint ami most a térdemen, van. Éppen arra elég, hogy kiserkenjen a vér, egy pillanatig csípjen, odavonzza a tekintetet, aztán a következőben megfeledkezz róla, maximum csak megszokásból, a tudtodon kívül piszkálgasd.
De megfogadtam, hogy sohasem hagyom, hogy lerázzon, mint akárki mást. Én nem leszek a többi csaj.
A hangja a morajon keresztól is élesen vág a fülembe. Megütközve nézek rá. Kell a francnak csoki. Dühödten meredek a markomban szorongatott pénzre, aztán a becsapódó ajtóra. Éppen csak pár másodperc az egész, amíg a fejemben lezajlik, a jelenet, hogy ittmaradok, megveszem azt a rohadt csokit, aztán felpakolok trágyagránáttal és csillagszóróból, és addig ülök itt, amíg rámzárják a boltot, aztán térden állva könyörgök Zonkónak, hogy hadd maradjak éjszakára, amíg már a diákoknak kötelező visszamenniük a kastélyba. De ez éppen csak egy pillanat, aztán már rántom is fel az ajtót, és vágódok utána, vissza a metsző tavaszi szélbe, egy pillanatig nem is látom, hogy hol van, mert a szemembe vág a hajam, és egyébként sem az ajtó előtt áll, ahol megígérte, hogy várni fog, hanem már jóval távolabb. Még csak nem is habozott.
- Most komolyan elakarod hitetni velem, hogy meg akartál várni vagy már meg sem akarod próbálni? - olyan szerencsétlenül állok ott a lépcső tetején, egy tapodtat sem bírok mozdulni. Az émelygés a gyomromban, igen, biztosan ez tehet róla. Ha valaki most ki akarna jönni, mindenféle erőlködés nélkül le tudna taszítani.
- Nem kell a hülye csoki, és a hülye pénzed sem – dühösen vágom feléje azt a marék aprót, ami persze menetközben  szétszóródik, és még csak el sem éri Jamest, de nem is ez volt a célom. Nem is volt célom ezzel az egésszel. Csak most valahogy nem esne jól a közelébe menni. De hát itt sem maradhatok.
- Jól van, basszameg, akkor szakítsunk – még mindig kiabálok, és még mindig valószínűbb, hogy a járókelők jobban hallják a szavaimat, mint maga a címzett. És az egész szcenárió vészjóslóan hasonlít egy hónappal ezelőttire, amikor ugyanezt kiabáltam csak az állatkereskedés lépcsőjéről, és ő valami  pockokat akart velem vetetni, hogy majd milyen jót fog belőle lakmározni a baglyom.
És én tényleg nem akarok utána menni, de hátulról hallom az ajtócsengő hangját, és valami meleg levegő megint kifele áramlik, én meg mielőtt még észbekapnék már futólépésben vágtatok is feléje.
- De akkor vissza kell adnod a bakelitjeimet. Az összeset. Beleértve, azokat is amit tőlem kaptál. És a Ramones polómat is, tudom, hogy nálad van, és tudom, hogy úgy csinálsz mindig mintha azt sem tudnád, miről lenne szó ha felhozom. De Peter elmondta, hogy benne alszol, szóval ne is tagadd – hangom követelőző, de megpróbálok hűvösnek tűnni, és magamhoz képest rendkívül jól megy. De hát végül is ezzel a bitchface-szel, amit palacsintasütővel vertek szét, minden olyan egszerűnek tűnik.
   
tartsd meg az aprót, te mocskos állat <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Szomb. 31 Dec. - 13:21



Oké, hát nem egészen erre a felszabadulás történetre vártam.
A tavaszi szél az arcomba vág, a várt öröm helyett pedig ettől csak olyasféle gondolatok torlódnak a fejembe, hogy egyáltalán mi üthetett belém, mikor először szóba álltam Dorcas-szal? Mármint, az elején minden olyan egyszerűnek tűnt.
Lehajoltama földre az előbb eldobott cigimért. Mármint… ez biztos az én cigim, nem?
Tudod, talán úgy két éve, mikor először osontunk fel valamelyik lányvécébe, hogy… hát, tudod, akkor az egész egyszeri alkalomnak tűnt, aminek legfeljebb mindkettőnk kielégíthetetlen kíváncsisága és kalandvágya adott létjogosultságot. Aztán megtörtént máskor is. Aztán voltak idők, mikor nem vele történt meg. Aztán megint vele. Aztán megint nem. Mindezt nézve én például már meg sem tudom mondani, hogy mikor alakult át ez az egész kapcsolattá, mert nem, erről a barátnősdiről baromira nem volt szó. Ha valaha is járni akartam volna vele, akkor a Három Seprűbe viszem két éve, nem pedig egy lány vécébe, nem?
Sóhajtottam, a szájamba pöccintettem a szálat, újra meggyújtottam.
Nem mintha Peter lenne a világ legjobb kapcsolati tanácsadója (képzelheted, mennyire voltam kétségbeesve, hogy képes voltam kikérni az ő véleményét) (meg azért az is ott van, hogy egy ilyen kapcsolathoz már csak-csak jó ő is, nem?), de minél többet őrlődök rajta, annál valószínűbbnek tűnik, hogy azért volt egy kis ráció abban, amit mondott. Szóval, hogy túl fiatalon kezdtem Dorcas-szal, meg hogy mondjuk kevesebb szenvedés lett volna az elmúlt két évemben, ha előtte veszem a fáradtságot, hogy megismerjem, nem pedig… utána. Jóval utána. Úgy értem, akkoriban még olyan jó gyerek voltam – leszartam Dorcas punkjait, a zenéit, a hobbijait, leszartam a hülye mugli világát, az Ed Wood filmeket, meg eleve az összes többi mugli filmet, előtte valahogy elképzelhetetlen volt, hogy az ilyesmik érdekeljenek, és erre, és erre…! Látod, mit tett velem? Jó, nem azt mondom, hogy a változás feltétlenül rossz, sőt, mindenesetre kellő munícióval rendelkezem, hogy nélküle is folytathassam a szarságaiban való tobzódást.
Slukkoltam egyet. Elindultam. Vissza se néztem a boltra. Végül is mondtam, hogy szakítani akarok, most végre magamra maradtam, akkor ez így már egy sikeres kapcsolatlezárásnak minősül, nem? Mert ha igen, akkor épp most nyertem öt galleon-t Sirius-tól és jó lenne behajtani rajta, és ---
--- picsába.
Hallottam a hangját, de azért csak mentem tovább, mert ha valaki, akkor én igen is el tudom játszani, hogy nem hallom, amit mondanak nekem. Meg amúgy is mit mondhatnék erre? Mondtam, hogy el akarok menni, szóval azzal, hogy épp háttal vagyok neki, és minden lépéssel növelem a kettőnk közötti távolságot, valószínűleg kettőnk történelmének legőszintébb pillanatait írom. Jobb ez, mint bármit a képébe hazudni, nem?
Csak akkor torpantam meg, mikor a pénz csörgését hallottam a földön. Mint egy sunyi kis kobold, hahaha. Nem, haha, nem, amúgy nem arról van szó, hogy le akartam térdelni és egyenként felszedegetni az aprót a földről (pedig hát valakinek meg kell tenni, mielőtt más teszi meg), hanem… basszus, hallottad te egyáltalán a hangját? Utálom Dorcas-t, mire megfordultam és láttam, hogy felém rohan, ebben többé-kevésbé biztos voltam, de ezt a hangot egyetlen jó érzésű ember sem hallja szívesen. Pláne nem úgy, hogy miatta adják ki. Nem, ha ilyen hangon akar szakítani velem, akkor inkább ne is menjünk szét. Vagyis de, menjünk szét, de akkor se ezen a hangfrekvencián.
- Oké, először is, az a póló kurvára nem is a te méreted. – Vagy rendben, akkor mégis ezen a hangfrekvencián. Mondjuk nem is feltétlenül az én mértem a póló, de már Remus is hozzászokott a kivillanó csípőm látványához, minek összezavarni őt valami váratlan változással? Slukkoltam egyet. – És, és te meg add vissza a… - mi a francot adtam én egyáltalán Dorcas-nak? A büszkeségemet? A méltóságomat? A szüzességemet? – vagy ne is, inkább tartd meg őket és rohadj meg velük! - pedig igazán valami kedves dolgot akartam mondani neki, csak hogy ne visítson nekem az utca kellős közepén, de nem tudtam mit tenni. Ahogy az orbitális resting bitch face-be bámultam, eltűnt belőlem minden jó érzés utáni vágy. – Visszakapod a hülye szarjaidat, csak szállj-már-végre-le-rólam. Jó? Menni fog?
 
& a happy new year
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dorcas M. Meadowes

Dorcas M. Meadowes

C’est la vie
Hugrabug
Oda mész, ha türelmes vagy
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sky Ferreira

»
» Hétf. 20 Feb. - 14:26

boldogkarit, cica


Hallom a saját hangomat, újra és újra, mintha a szél felkapta volna, aztán körbe-körbe hordozná, mintha az lenne a retkes büntetésem, hogy nem szabadulhatok a kimondott?? inkább kiordibált szavaktól. Felismerem a hangomat, a szavak is úgy hangzanak, mintha az én számat hagyták volna el, és mégis olyan felfoghatatlan. Hogyan jutottunk idáig?
Mégis hogy a francba történhetett, hogy én így ordítok James Potterrel a nyílt utcán? Mármint itt nem is az számít, hogy hallja-e valaki vagy sem, hanem hogy ő és én hallottuk, és hiába rúgnám legszívesebben most gyomorszájon magam, már késő. Szinte sírásra görbül az ajkam, és olyan ijedten nézek rá, nagy kerek szemekkel, de képelen vagyok bármit is kinyögni, mert kibaszottul félek, ha újra kinyitom a számat, abból csak újabb ordibálás lesz.
Mert az elviselhetetlen lenne, látom rajta is, látom, ahogy egészen megrökönyödik, de biztos vagyok benne, hogy én ugyanilyen arcot vághatok most. Szeretek hangos lenni, mert akkor úgy érzem, az emberek nem érthetnek félre, nem hihetik azt, hogy szart kavarok a hátuk mögött, hogy nem vagyok egyenes, hogy titkolni valóm van, és mégis, ha fáj valami, akkor ordítok.
Határozott léptekben haladok James felé, pedig az agyam minden egyes apró cellája azt ordítja, hogy menjek inkább vissza a boltba. De hát azok a legyek sem képesek elkerülni a falról lelógó, undorító és minden elemében végzetes légyragaszt, akkor én miért lennék különb mint egy kibaszott légy?
Az aprók megcsörrennek a lába alatt, ahogy bakanccsal végiggyalogolok rajtuk, de ügyet sem vetek rájuk, tekintetemet egyetlen egy pontba szegezem elszántan: James Potter lehangoló ábrázatát nézem, mintha nem lenne más választásom. Már olyan közel járok hozzá, hogy ha kinyújtanám a kezemet, megtudnám érinteni a.. szóval megragadhatnám a kezét vagy ilyesmi, odahúzhatnám magamhoz, erőszakkal, de helyette megtorpanok és úgy nézek rá, olyan kérdő szemekkel, ahogy a vén McGalagony tud csak nézni, amikor előadon neki abban a hónapban már harmadjára, hogy láttam a jövőt, hogy a minisztérium egy rendelettel eltörölte a kötelező átváltoztatástan oktatást a Roxfortban. Még a karomat is összefonom a mellem előtt, igaz, csak azért, mert rohadtul nem tudom, mit kellene tenne a kezemmel, hogy ne akarjam menten kikaparni a szemét. Így James Potter törékeny szivárványhártyája helyett az apró, de hegyes körmök most a saját tenyerembe vájnak, olyan mélyen, hogy szinte belezsibbad az egész kezem, és érzem, ahogy egy makacs könnycsepp kiszalad a résnyire szűkült szemhéjak közül.
- Mégis mi a francról beszélsz te most egész pontosan? - és sikerült. Valahogy megkönnyebbülök, amikor sikerül végre egy higgadt hangot megütnöm, mindenfélek ordibálás nélkül. - Mégis mi az, amit te nekem adtál? Mert nekem rohadtul úgy tűnik, hogy itt én vagyok az folyton, aki ad valamit. Aki kibaszottul lenyúzza a lelkét és kiteríti a padlóra – ez valami progresszív feminista banda kevésbé sikeres dalszövegéből szedtem, de magasból szarok most rá. A mellkasom fel-le hullámzik, érzem, hogy levegőt is alig kapok. - Komolyan kíváncsi vagyok, James, hogy mit kaptam tőled. Tudod, mit? Ha annyira ragaszkodsz hozzá, hívj egy kibaszott ügyvédet és pereld vissza, mert gondolom velem már nem fogsz szóbaállni? Miért is tennéd? Rohadtul egyszerűbb, ha csak hátat fordítasz – a lábam mintha földbe gyökerezett volna, de valószínű, hogy ettől eltekintve sem lennék képes engedni az óhajának, vagy utasítás, tudja a franc, hogy mi ez. Annyira erőlködtem, hogy ne ordibáljak, hogy a végére már egészen suttogok, mint valami érzelmileg instabil picsa. Talán ez is vagyok.
Úgy teszek hát, mintha meg sem hallottam volna, amit mond, még mindig idiótán kapkodom a levegőt, és még mindig egyre mélyebbre vájom a körmömet, anniyra, hogy a fájdalom végigkúszik a testemen, és valahogy az lesz az egésznek a vége, hogy azok a kibaszott könnycseppek egyre szaporábban szánkáznak egymás után, én meg a blúzom újjával, egyetlen mozdulattal törlöm le őket, és fordítok neki hátat tüntetőleg. Amikor szólásra nyitom az ajkam, előbb csak megint ordítani akarok, valami olyasmiket, hogy bazd meg, meg menj a fenébe, de végül minden erőmet latba vetve az előző hangot ütöm meg.
- Most összeszedheted azt a rohadt pénzt a földről, nem látja senki.
tartsd meg az aprót, te mocskos állat <33
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

James Potter

James Potter

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
6
▽ Avatar :
Arthur Gosse

»
» Kedd 16 Május - 17:05



Legszívesebben zokogásban törtem volna ki, ami persze-persze, nem egy férfias dolog, de hát már rég nem férfiaknak való helyzetben voltunk, na meg, akárhogy nézem, azért én sem feltétlenül neveztem volna magamat férfinak. Csapdába csalt, és köcsög volt, és kurvára zavart, hogy ezt az egészet most az én nyakamba akarta varrni, mintha az egész kibaszott világon tehetne rajta kívül bárki más arról, hogy most úgy vagyunk, ahogy vagyunk.
Olyan Dorcas, mint egy deci kiloccsantott benzin, amit meggyújtasz gyufával. Hirtelen kap lángra, és hamar el is ég.
Olyan Dorcas, mint egy egyhete lefejezett csótány, ami már tényleg a végsőket rúgja. Senki se számít a végére, de nem is nagyon lepődik meg rajta. Nem érez felé szánalmat. Vagy legalábbis… nem különösebben. Nem túlzottan felkavarót.
Olyan Dorcas, mint egy darab törött sörösüveg cserép. Első blikkre hajlamos vagy valami drágakőnek nézni, amit valaki – talán egy sötét özvegy egy sötét titokkal – véletlenségből elszórt az utcán, aztán mikor felveszed, rádöbbensz, hogy ez valójában csak egy szemét darab, ami rosszabb esetben még a kezedet is elvágja.
Igen, hát ez a helyzet. Ez a szemét darab pedig épp rám kiabált és elbőgte magát, ami nem fair, mert, mondom, kurvára én akartam itt sírni.
- TE MI A FRANCRÓL BESZÉLSZ? – hisztérikusan elcsukló hang. És persze, odabenn, az édességboltban is biztosan hallják, hogy ordítok, de hát hadd hallják! – KIÁLLHATATLAN VAGY, TUDOD? - Mély levegő. Szikrázó szemek. Elszánt tekintet. – Elegem van a kibaszott érzelmi zsarolásaidból, tudod? Két év… két kibaszott éve… basszus, komolyan azt mondod, hogy ÉN nem tettem ÉRTED semmit? Én… én… megfulladok tőled. Komolyan. Elegem van!
Jó, oké, James, ha egy mód van rá, akkor most már mégse bőgd el magad. Azért megdörzsöltem az orrom, ahogy a legutolsó mondatát kimondta, aztán pedig vihogtam egyet. Olyan hiéna szerűen. Apró szedegetés. Jó vicc!
- Te… te tényleg egy hülye picsa vagy.
 
jól van, már mindjárt nyár, egyre messzebb leszünk ettől a játéktól
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Dorcas & James

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Dorcas & James
» Dorcas & Marlene
» Dung&Dorcas
» Dorcas Meadowes
» Dorcas Meadowes

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-