Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

edwards vs macnair EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

edwards vs macnair EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

edwards vs macnair EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

edwards vs macnair EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

edwards vs macnair EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

edwards vs macnair EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

edwards vs macnair EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

edwards vs macnair EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

edwards vs macnair EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 31 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 31 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Csüt. 22 Dec. - 14:09
Szinte biztos vagyok benne, hogy valaki rontást rakott rám vagy megátkozott míg éppen aludtam, esetleg valami balszerencse vonzó bájitalt csöpögtetett a töklevembe míg Vestával sugdolóztam a vacsoránál. Mással nem tudom magyarázni, hogy miért is tartotta a drága professzor annyira jó ötletnek, hogy Doris Edwards-szal rak párba sőt nem csak órára, hanem még közös óra utáni munkára is össze kell ülnünk. Egészen közel álltam ahhoz, hogy megmondjam a tanárnak: erről szó sem lehet. Végül valahogy győzött a jól neveltségem és lenyeltem a keserű epét, ami épp a torkomon igyekezett felfelé vagy csak simán nem akartam én lenni a hisztikirálynő, aki miatt pontot veszít a Hollóhát a Hugrabuggal szemben, mert nem bírom befogni a szám. Csöndben forrtam a dühtől és ahogy oldalra pillantottam valamelyest enyhített a felháborodásomon a tény, hogy Doris sem tűnt valami vidámnak a hír hallatán. Biztos vagyok benne, hogy fantasztikus estének nézünk elébe.

Direkt hamarabb érkezek a csillagvizsgálóba, hogy ezt is a szemére tudjam hányni, hogy azonfelül, hogy kénytelen vagyok vele tölteni az estémet még pofátlanul késik is és rabolja az időmet. Mintha egyébként olyan kurva sok fontos dolgom lenne – jobb persze ha ő ezzel nincs tisztában, hogy igazából csak feküdnék az ágyban vagy a klubhelyiség egyik kanapéján miközben Vestával folytatok mélyenszántó beszélgetéseket az élet nagy dolgairól, feltéve ha éppen ott találom Vestát, aki mostanság átment Waldenbe és egészen sokszor tűnik el hol hosszabb, hol rövidebb időre. Hosszú sörényemet laza lófarokba fogtam a tarkómnál, öltözékem inkább kényelmesnek mondható, mint csinosnak de pont leszarom, hogy miként nézek ki ha Edwards-szal találkozok. Vestának vagy fél órát panaszkodtam, hogy mennyire nehéz lesz nem kilöknöm a toronyból a lányt majd valahogy kilyukadtunk oda, hogy még mindig nem tudom ép ésszel felfogni, hogy Shane mit eszik rajta bár pont jó embernek ecsetelem, ugyanis a Zabini lány valami különös oknál fogva szimpatizál a hugrás kis perszónával, de mivel én vagyok a legjobb barátnője legalább nem fogja nyilvánosan a pártját.
- Késtél – gúnyos vigyorral az arcomon fordulok a lány felé, aki éppen beteszi a lábát a helyiségbe. Megvetőn mérem végig hideg tekintetemmel majd egy fáradt sóhaj keretében elfordulok tőle, hogy helyet foglaljak a pokrócon amit már gondosan leterítettem a megfelelő helyre, ahonnan tökéletesen látjuk a csillagokat. Mennyivel romantikusabb és szebb lenne ez az egész helyzet, ha mondjuk Waldennel vagy Shanenel, esetleg mindkettővel együtt kellene közös házi dolgozatot írnunk, sőt meg merem kockáztatni, hogy még Doris bátyja is megfelelőbb társaság lenne a lánynál.
- Nem szeretném, ha idétlen kérdésekkel hátráltatnál, szeretnék a lehető leghamarabb végezni ezzel a … - keresem a megfelelő szót, miközben kiterítem a pergament magam elé – szarsággal – tekintetem újra a lányra siklik és felháborodottan csattanok fel – Most ott fogsz állni, mint aki összeszarta magát? Parancsold meg a vaskos csülkeidnek, hogy vonszolják ide a trampli seggedet, hogy nekiláthassunk a házinak – a szemem sarkából figyelem, ahogy letelepszik mellém, közben lefirkantok pár fontosabb információt a mai égboltról és hátradőlök, hátamat megtámasztva az egyik oszlopon. Jól esne egy kis alkohol meg egy szál cigaretta, hogy könnyebben elviselhessem a másik társaságát.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Pént. 23 Dec. - 15:51
Annyira, de annyira megtudtam volna ölni Mr. Aw-t, mikor kijelentette, hogy nekem pedig Macnair-ral kell lennem párba, hogy csak na. Nem akartam én vele lenni, rühellem azt a csajt és örökké rühellni is fogom, mert ő a világ legnagyobb ribanca. De hát nem tehetek semmit sem, csak bele kell törődnöm, hogy én nekem ezzel a luvnyánal kell lennem párban. nem értem.. tudja, hogy utálom és ő is utál engem, talán olyan naivan reménykedik abban, hogy majd közelebb hoz minket, mert nem fog, egyáltalán nem fog minket ez közelebb hozni, csak még jobban megfogom utálni, amiből semmi jó nem származhat. Nem is akarok ezen gondolkodni, inkább kell az az egyes, minthogy én ezzel a lotyóval egy légtérben legyek. Nem akarom még csak látni sem, nem hogy beszélni vele.. Szóval jobb lesz, ha el sem megyek és beletörődöm abba, hogy szar jegyem lesz.
Persze, hogy a szobatársak nem engedték, hogy ne menjek el, mert miért is engedték volna.. nem akarok elmenni. Nem is értem, hogy miért ennek a dögnek a testvére a legjobb barátom, valamit nagyon elcsesztem az évek alatt, mert minket minden összeköt.. Az a nyomorék Shane Zabini is.. Megnézném ennek a csajnak az arcát, hogy milyen lenne, mikor bejelentem, hogy megcsókolt a kis barátja. Lehet hogy nem fog semmit sem reagálni rá, mert nem akarja kimutatni, hogy mennyire.. nem is tudom, ezen is felesleges gondolkodni, az a csak hiba volt, nem kellett volna megcsókolnia, de a heréi bánták meg. Lassan de biztosan megérkezem a megbeszélt helyre a nagyjából megbeszélt időpontra, már csak be kéne mennem, de akarom én ezt? Beakarok én menni oda és idegeskedni ezen a picsán? Majd belépek és ő egyből nekem ront.
- Te jöttél korán. - nem, még nem fogom felhúzni magamat azon, hogy mekkora egy nyomorék ez a csaj, nekem mondhat bármit, akkor sem érdekel engem. Bár be kell látnom, hogy sokkal rondább, mint átlagban, valszeg mert nincs rajta egy tonna smink és nincs is kiöltözve, fura.. és fel is vonom a szemöldökömet. - Te így nézel ki smink nélkül? - fintorgok egy sort, hát jobb lett volna nem látni, na de ez van.. mindegy, nem is lényeges. Majd hát ugye nem tudja befogni a ronda pofáját, mert neki pofáznia kell, mert kussban lenni olyan nehéz. De én tökre leszarom ezt a feladatot, mert én aztán nem akarok vele semmit sem csinálni, max lelökni a toronyból és látni, ahogyan szépen lassan széttrancsírozódik a földön. De szép látvány lenne.. Aztán arra, amit mond nem is reagálok, majd csak a következő sértegetésére.
- Úgy érzem még nem néztél tükörbe, neked nagyobb a segged, mintha híztál volna az utóbbi időben, bár a liba is akkor hízik, amikor tömik. - mondom neki gúnyosan és egy kapottat sem megyek előrébb. Ameddig nem tud velem normálisan kommunikálni, addig elfelejtheti, hogy én vele fogok dolgozni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Csüt. 12 Jan. - 16:01
Nem késik se sokat, de ez pont elég ahhoz, hogy megjegyezzem és az orra alá dörgöljem, hogy rabolja az értékes időm. Nem akarok a szükségesnél több szót váltani vele, nem akarom, hogy előlem szívja a levegőt és egy légtérben legyen velem. Tehát a legjobb taktika az az, hogy elsiklok a létezése fölött és csak az asztonómiához kapcsolódó kérdéseket teszem fel – a többit, amik arról szólnának, hogy jobban tenné ha leugorna innen vagy mi a francot képzelt amikor Zabinivel összeszűrte a levet és kurva gyorsan akadjon le Waldenről, nos ezeket inkább száműzöm az agyam egy hátsó részébe, mindkettőnk érdekében.
- Irigykedsz? – horkanok fel a gyerekes megjegyzésére, bár egy aprócska ponton mintha mégis betalálna pedig tényleg nem szoktam tonna sminket viselni csak azt, ami létfontosságú, hogy még jobban elbűvölő legyek és növeljem a szempilláim rebegtetésének hatását – Bár megértelek, Edwards. Nincs az a sminkmennyiség ami a te pofádon segítene – szánakozó pillantást lövellek felé amiben benne van az, hogy mennyire undorodom tőle és hogy mi a faszért nem tud már leülni, hogy nekikezdjünk a csillagok állásának vizsgálatának.
- Tudod ezekkel a kicsinyes sértegetéseiddel nem mész semmire – vállat vonok és a pennával újfent a pokróc szabadon levő részére bökök – Te vagy az utolsó ember, akinek érdekel a véleménye szóval helyezd csak alapállásba a szád és ülj le – nagyon remélem, hogy most már tényleg ráveszi magát arra, hogy arra koncentráljunk amiért idejöttünk. NA nem mintha ne lenne egészen csábító annak a gondolata, hogy felpattanok, karon ragadom és szépen kihajítom a toronyból. Aztán lesétálnék és még belerúgnék kettőt a hullájába – már ha marad belőle valami ép, ami elég nagy ahhoz, hogy rugdosni lehessen.
- Doris, most tényleg csak ott fogsz állni? Még arra is hajlandó vagyok, hogy megosszam veled a pokrócot, hogy ne kelljen azt hallgatnom milyen rohadt hideg a kő – felsóhajtok, arrébb húzódok, hogy tényleg legyen helye – Figyelj sokkal jobban jár mindkettőnk ha amilyen gyorsan csak tudjuk befejezzük ezt a házidogát és utána úgy teszünk, mintha mindez meg sem történt volna – normálisabb hangnemben fordulok felé és kinyújtom hosszú, bakancsba bújtatott lábaimat – Tegyünk úgy, mintha nem lenne a világ sokkalta szebb és jobb hely a létezésed nélkül – ártatlanul pislogok rá majd a tekintetem újra az égre helyezem, hogy lefirkantsak valami teljesen lényegtelen információt – Tegyünk úgy, mintha Shane Zabinit nem csak azért érdekelnéd, mert egy kicsit ellenállsz és amint szétnyitod a lábaid neki, szépen átgázol rajtad, majd otthagy, mint az összes többi luvnyát – igazából nem is tudom miért mondom ezt neki. Soha nem akartam semmit sem Shanetől, mert van bennem annyi lelkiismeret, hogy nem kezdek a legjobb barátnőm bátyjával, hogy aztán ha szakítunk akkor Vestának Shane és köztem kelljen őrlődnie. A tudat azonban, hogy Shane gyengéd érzelmeket táplál ez iránt a hugrás kis picsa iránt elképesztően baszogatja az önérzetemet és hiúságomat.
- Szóval szerinted elég lesz két pergamennyi rizsa arról, hogy mennyire nem történik a mai este semmi a Jupiterrel?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Doris P. Edwards

Doris P. Edwards

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
↑ Sasha Pieterse ↓

»
» Szomb. 28 Jan. - 19:49
Nem tudom, hogy miért ezzel a lánnyal kell nekem egy feladatot csinálnom, mert egy csöppet sem kedvelem és ez nem is titok, rengeteget veszekedünk, arról nem is beszélve, hogy mennyire beképzelt. Igen, szép és nem mondhatom róla azt, hogy csúnya, de túlzásokba sem kell esni, nem dobom hanyatt magam, Vesta sokkal szebb nála. Jókedvem sincs, így reménykedem benne, hogy befogja majd a pofáját és nem fog felhúzni engem, mert fogom magamat és itt hagyom a fenébe, nincs nekem most pont a veszekedéshez, lehet beszélni fogok Mr. Awkwarddal, hogy soha többet ne rakjon minket párba, mert ha még egyszer megismétlődne, akkor fejbelövőm magamat, vagy őt egy jó kis átokkal. Persze a késésemet nem tudja nem megemlíteni, mintha berögződése lenne, hogy velem foglalkozzon, elhiszem hogy unalmas az élete, de foglalkozhatna magával is néha, talán nem terjednének róla pletykák, hogy mekkora ribanc, de talán csak én hiszem ezt róla, sose lehet tudni.
Kérdésére felnevetek és csak nézek rá, még hogy irigykedem? - Tökéletesen megvagyok elégedve az arcommal, nem karom a tiédet. - mondom komolyan, miért irigykednék? Nem vagyok olyan, aki csak azon van fennakadva, hogy tönkrement a sminkje és sürgősen meg kell igazítani, egyáltalán nem is használok semmit, miért is kéne? - Mondja aki, egy tonnát rak magára és mégis csúnya. - annyira rühellem ezt a beképzelt picsát, annyira jó lenne, ha megölnék, de tényleg. Már el is képzeltem párszor, hogy valaki szétkaszabolja az arcát vagy leégeti az összes bőrt róla, talán még akkor szebb lenne, mint most. A következő hozzám intézet szavain csak felvonom a szemöldökömet, nem értem, hogy mit képzel magáról, de jó lenne, ha felfogná, hogy velem nem fog így beszélni ez a semmirekellő ribanc. Mit képzel ez magáról?
- Azt csinálok, ami akarok, szóval törődj bele, hogy nem ülök melléd. - mondom neki és állok csak továbbra is ott, nem fogok én leülni sehova, nem is fogok vele egy helységben maradni. Engem meg amúgy sem érdekel, ha egyest kapok, jó jegyeim vannak, imádom ezt a tantárgyat, ez az egyetlen, amit hajlandó vagyok megtanulni. Ő már más helyzet, szerintem nem viselné el, ha karót kapna, szóval erősködni fog továbbra is. Csak állok ott és nem szólok semmit, hallgatom, amit mond nekem, de jó lenne, ha elmenne a hangja és befogná a pofáját, ha soha többet nem tudna hozzám szólni. Majd már teszek egy lépést felé, de aztán megint megszólal és olyat mond, amin csak kérdőn felvonom a szemöldökömet és méregetem őt. - Dolgozzon veled a rák, engem felejts el. - mondom komolyan, majd el is fordítom a fejemet, még csak látni sem akarom őt. Mit képzel ez magáról? Azt hiszi, hogy ő különb? Hogy ő jobb?
Majd aztán szóba jön Shane, hogy miért, én sem tudom, ő hozza fel és megint csak felnevetek és lenézően tekintek rá. - Szerintem te irigykedsz és hidd el, én mondtam neki, hogy kopjon le, sőt. Tökön is rúgtam, mikor megcsókolt, nekem nem kell ő. - mondom neki nyugodt hangon és csak mosolygok. Nem hiszem, hogy ő neki pont Shane-t kellett felhoznia, miért nem tudja befogni és megpróbálhatná abbahagyni a sértegetést, amúgy direkt nem reagáltam arra, hogy rajtam is csak átgázol, mint másokon. Nincs értelme leállni vele veszekedni, nem ér ennyit ez a lány. - Magasról teszek erre a szarra, azt írsz, amit akarsz. - nézek rá és felpillantok az égre, majd csak állok ott és csúnyán nézek rá, utálom ezt a ribancot, remélem meghal és valaki összetöri az önbecsülését, az önérzetét.. porig kéne alázni, ahogyan azt Shanenel is tettem.. Megforgatom a szemeimet és lépek egyet közelebb. - Írtál már valamit?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

edwards vs macnair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Pearl Edwards
» Macnair lak - RT
» Jesse T. Edwards
» Aidan Edwards
» lil' Edwards & Danny

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-