Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Macnair lak - RT EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Macnair lak - RT EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Macnair lak - RT EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Macnair lak - RT EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Macnair lak - RT EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Macnair lak - RT EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Macnair lak - RT EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Macnair lak - RT EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Macnair lak - RT EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Hétf. 17 Ápr. - 19:59
Nem tudom, hogy mi a ráknak cipeltem egészen eddig egy vödör vizet, gondolom az ő birtokukon is van vödör meg víz is, na mindegy.. Mondjuk Macnair papa hülyén nézett, mikor beállítottam, de készségesen megmondta nekem, hogy hol találom a lányát, így hát elindultam ki az udvarukra és ott volt ő. Épp napozott vagy nem is tudom mit csinált, feküdt..
Elindulok felé és próbálok halk lenni, majd megállok felette és eltakarom a napot. - El ne száradj virágszálam. - mondom neki kacagva, majd szépen leborítom a vödröm tartalmával. Nem, terveim szerint mással is meglocsolom, ha érted.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Hétf. 17 Ápr. - 20:12
Meglepően békés és nyugalmas napom van, úgyhogy nem is akartam még csak esélyt sem adni az életnek arra, hogy ezt megváltoztassa. Fogalmam sincs mióta fekszek idekint, de annyira csodálatos ahogy a Nap melegíti az arcom és elég a póló-farmer szett ahhoz, hogy jól érezzem magam idekinn. Egy ideig olvastam a könyvet, amit Vesta adott kölcsön és mindenre esküdözött, hogy mennyire csodálatos de az utóbbi jó pár percben csak fekszek csukott szemmel, egyik kezemet a homlokomon pihentetve és hallgatom, ahogy pár méterrel arrébb csobog a szökőkút és minden annyira csodálatos, nem is értem Walden miért maradt bent a házban. Aztán egyszer csak valaki eltakarja a napot én pedig nem is tudok másra gondolni csak a bátyámra és az apámra, hiszen rajtuk kívül senki sem tartózkodik a házban. A hang viszont egyik előbb említett egyénhez se tartozik így rögtön ki is pattannak a szemeim, már szóra nyitnám a számat de mindenféle reagálásomat megakadályozza az arcomba illetve az egész lényemre zúduló víz. Mivel éppen szólásra nyitottam a számat, így jó pár percig csak fuldoklok a lenyelt és nem lenyelt víztől, négykézlábra tornázom magam és csak köhögök.
- Leonard Parkinson – elhaló hangon szólalok meg végre, amikor már túl vagyok a nehezén – Ezért kiheréllek.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Hétf. 17 Ápr. - 20:30
Nem hittem volna, hogy ennyire nem fog jól sikerülni ez a dolog, pedig olyan faszán elterveztem az egészet, idejövök és meglocsolom egy kis vízzel. De nem.. mert neki pont rosszkor kellett kinyitni a száját, beszélhetett volna később is, nem kellett volna pont most, de belátom, hogy izgulok érte és nagyon reménykedem abban, hogy nem lesz semmi baja sem. Szóval leguggolok mellé és próbálok segíteni, de aztán megszólal és egyből felpattanok. - Azokra még szükséged lesz na.. - kezem egyből védekezően a tökömhöz kapom, majd lépek egyet hátra.. Lehet el kéne húznom a csíkot, de mi a ráknak? Nem fogok én megfutamodni. - Jól vagy életem? - mindig más becenevet adok neki, nem tudom miért.. még nem mondta, hogy idegesíti.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Hétf. 17 Ápr. - 20:46
Igazából ha mással történne valószínűleg hasfájásig röhögném magam, de így ebben a helyzetben miközben túl sok vizet nyelek, annyira nem tartom poénosnak. Ahogy érzékelem, hogy Leo leguggol mellém rögtön a pólójába markolok miközben még köpködöm a vizet, de a galád már rögtön menekülne amint meghallja, hogy jelen pillanatban leghőbb vágyam, hogy megszabadítsam egy igen fontos szervétől. Hah! Nem hagyom, hogy olyan könnyen kereket oldjon, ha már ilyen kedvesen köszöntött. Ugyan kicsusszan a póló anyaga az ujjaim közül, de már kezdem visszanyerni az életerőm.
- Szerinted? - még mindig négykézláb vagyok és bosszúsan nézek fel rá, megtörlöm a vizes számat a kezemben és lázasan gondolkozok azon miként is bosszulhatnám meg, ezt a lesből támadást. Kisimítok egy vizes tincset az arcomból és amint nem küzdök az életemért, már kevésbé vagyok hárpia – Egyébként neked is szia, drágám – direkt megnyomom az utolsó szót és még egy erőltetett vigyort is küldök neki mielőtt a sarkamra ülnék és kicsavarnám a vizet a hajamból.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Hétf. 17 Ápr. - 21:09
Meg fog ölni, amint talpra tud állni az lesz az első dolga, hogy megöljön, na kellett nekem jófejnek lennem és meglocsolnom őt. Vivi még mondta is, hogy ebből semmi jó nem lesz, szóval maradjak otthon és üljek meg a seggemen, hallgattam én rá? NEM! Eljöttem, de nem hittem volna, hogy ilyen galiba lesz ebből, lehetne egy kicsit lazább vagy nem is tudom, de megértem, mert nekem sem esne jól, ha valaki csak úgy nyakon öntene. Szóval próbálok laza maradni ebben a helyzetben is.
- Jól van már.. sajnálom! - mondom neki sóhajtva és aztán pedig kigúnyol, legalábbis én ezt gúnynak érzem, mert hogy nem baráti cseszegetés akar az lenni, az olyan biztos, mint az hogy én itt állok egyedül. -Cheya.. menjünk be és törölközz meg. - nyújtom felé a kezemet, remélem nem akar megszopatni valamivel..
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Hétf. 17 Ápr. - 21:18
Már az elégedettséggel tölt el, hogy látom rajta mennyire átértékeli az egész tervét és bánja, hogy ilyen hülyeséget csinált. Természetesen bőven megelégednék ennyivel, de hát ha egyszer már ennyitől úgy néz, mint aki valami hatalmas bűnt követett volna el, miért hagyjam ilyen, hogy ilyen könnyen megússza? A felém nyújtott kezére esik a pillantásom és már szöget is üt az agyamban a tökéletes kivitelezése az ígéretemnek, miszerint kiherélem. Persze csak egy enyhébb verzióban.
- Menjünk – sóhajtva elfogadom a segítséget és azzal a lendülettel ahogy felállnék, nem éppen a legkedvesebb mozdulattal szorongatom meg a tökeit, csak egy picikét, hogy még azért ne haljon bele de érezze a törődést – Azt hiszem kvittek vagyunk – elmosolyodok, amint elengedem és lejjebb húzom az átázott pólómat – Most pedig végre kapok egy normális üdvözlést is vagy még tartogatsz valamilyen meglepetést? Attól már nem kell tartanod, hogy elhervadnék, ennyi víztől inkább megrohadnak a növények, de valószínűleg megint elaludtál Bimba professzor óráján – a kezeim közé veszem az arcát és nyomok egy rövid csókot a szájára – Most már mehetünk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Hétf. 17 Ápr. - 21:36
Nem, nem volt tőle egyáltalán szép húzás, hogy megmogyorózott és még a levegő is kiszorult a tüdőmből. -Kvittek. - mondom alig hallhatóan egy oktávval feljebb.. De szerencsére elengedi és csak kicsit sajog.. kurva élet bassza meg, milyen markai van ennek a nőnek? Komolyan mondom le kéne ültetni egy fejőszékhez, bár szegény bocitőgyek.. de ha nem tudok kibontani egy befőttet, akkor neki adom.. - Sose vagyok ébren az órákon édesem. - mondom neki szemetforgatva, majd mikor két keze közéveszi a pofikámat és megcsókol, akkor én meg a derekát fogom két kezem közé és úgy csókolok vissza.
Felkapom az ölembe. - Kárpótlás. - mondom neki sóhajtva és elindulok befelé. - Legalább örülsz nekem?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Hétf. 17 Ápr. - 21:51
Halkan felsikkantok, ahogy hirtelen az ölébe kap de nem ellenkezek, átfonom a karjaimat a nyakán de még mindig ott van az arcomon az elégedett mosoly, amit az előbbi diótörő hadművelet varázsolt oda. Remélhetőleg megtanulta, hogy nem ajánlatos ilyen ostobaságokat csinálnia, mert ennél sokkal rosszabbul is járhatott volna.
- Ó, ennél sokkal több kárpótlást kérek – egy pillanatra megborzongok, ahogy a szellő belekap a hajamba és már nem is tűnik annyira szupernek ez a lenge öltözet, így, hogy csurom vizes vagyok – Nem indítottál valami jól, szóval hadd gondolkozzak egy kicsit – látványosan elhúzom a számat, de végül elvigyorodok és megrázom a fejem – Egészen aranyos vagy, amikor ilyeneken aggódsz – szórakozottan lóbálom a lábam, ahogy a ház felé haladunk a füvön – Valahogy úgy próbálj meg becsempészni, hogy apám ne lássa meg mit műveltél a lányával – egy pillanatra elhallgatok – bár inkább Waldentől kell tartanod, nem hiszem, hogy apa olyan állapotban lenne, hogy bármi is érdekelné a pohár italán kívül.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Pént. 21 Ápr. - 22:42
Úgyis tudom, hogy kárpótolni kell és ez nem lesz elég, néha elég elégtelen tud lenni ez a lány, nem is értem, hogy mit szeretek benne, de azt a valamit nagyon szerethetem. Aztán nem sokkal később csak megforgatom a szemeimet, nem értem én ezt a lányt, de jól van, akkor legalább megnyugszom, mikor azt mondja, hogy aranyos vagyok. - Minden férfi egy ilyen bokra vágyik. - motyogom az orrom alatt, de mivel ő az orrom alatt van, ezért biztosan meg fogja hallani, ez van. Majd szavain elmosolyodom, hajjaj. - Apád engedett be, bátyád meg elment, ha jól olvastam, akkor valakit döngetni. - mondom egy vállrándítás közepette neki. - Szóval nincs itt semmi gond. - mosolyodom el, ahogyan szereti, majd elindulok a szobája felé, de még teszek egy kitérőt a fürdőbe, ahova le tudja dobni a vizes ruhákat, le is rakom.
- Segítek, nem akarom, hogy elfáradjon a kezecskéd. - nevetek fel aprót, majd a pólójának az aljához rakom a kezeimet és próbálom lehámozni róla a ruhát, ha hagyja.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cheyanne Macnair

Cheyanne Macnair

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
yulia rose

»
» Csüt. 27 Ápr. - 16:07
- Egy ilyen akció után mást ne is várj – jegyzem miután elégedetlenkedik, hogy nem megfelelő bókot kapott tőle, de hát nem is tudom igazából mit is várt pontosan. Azon viszont meglepődök, hogy apám ilyen könnyen beengedte – bár valószínűleg már akkor is alkoholmámoros állapotában lehetett, ugyanis a mai nap nem volt semmilyen intézni valója a minisztériumban, tehát nem tartotta vissza attól egyetlen dolog sem, hogy igyon. Csodás.
- Walden elment?- kapom fel a fejem és valami rossz érzés költözik a gyomromba egy pillanatra. Túlságosan sokszor jár el itthonról, amihez igazából semmi közöm nincs de elképesztően bosszantó tud lenni, hogy régen mindent megosztott velem, mostanában meg szinte semmit és úgy viselkedik, mintha nem csak pár perccel,hanem jó pár évvel idősebb lenne nálam.
- Ez a minimum, Leonard – elmosolyodom, ahogy lerak a fürdőben és jó kislány módjára felemelem a karjaimat, hogy könnyebben áthúzhassa a fejemen a pólót. Ha ezzel meg is vagyunk, akkor valami törölköző után kutatok az egyik szekrényben majd kibújok a nadrágomból is, mert arra is került egy adag víz és körbetekerem magamon a puha anyagot.
- Mehetünk -
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Leonard Parkinson

Leonard Parkinson

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
River Viiperi

»
» Kedd 4 Júl. - 15:47
Csak sóhajtok egy bazinagyot erre a megnyilvánulására, de mondjuk leszarom, hogy mit gondol rólam, jelenleg tudom, hogy ki tudom békíteni valahogyan. Mikor visszakérdez, hogy testvére távozott e, akkor értetlen arcot vágok, mintha nem tudná, hogy ő nem egy jófiú, ő egy igazi bad boy, mint én.. csak hát úgy látszik, hogy engem is meg lehet szelídíteni. - Jaja, nem rég ment el itthonról. - mondom neki, majd nyomok egy puszit a hajára.
- Mindig szolgálatodra fogok állni, hercegnőm. - lépek mögé és súgom a fülébe lágyan. Mint mondtam rosszfiú vagyok, így nem igazán találom meg a felső alját, elidőzik a kezem a keblein és egyéb részén. - Hol is kell ezt megfogni? - kérdezem kissé bosszúsan, de az arcomat látja a tükörben és azt is láthatja, hogy mennyire élvezem mindent, majd végül lehúzom a felsőjét, ő pedig egy törölközőbe burkolja azt a tökéletes testét, azokat a tökéletes idomokat. Aztán mikor kijelenti, hogy mehetünk, megint csak ölbe kapom.
- És mit fogunk csinálni? Sakkozunk? - kérdezem meg tőle nevetve.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Macnair lak - RT

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Walden Macnair
» frothingham & macnair
» Walden Macnair
» Nicholas Macnair
» Macnair biznisz

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-