Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Sofia & Dimitrij EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Sofia & Dimitrij EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Sofia & Dimitrij EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Sofia & Dimitrij EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Sofia & Dimitrij EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Sofia & Dimitrij EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Sofia & Dimitrij EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Sofia & Dimitrij EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Sofia & Dimitrij EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Hétf. 9 Jan. - 21:06


Sofia && Dimitrij
We will never be those kids we have been once

Nem hittem volna, hogy az első programom itt Sofiaval a vásárlás lesz, amit személy szerint utálok. Nem akarok elmenni vele vásárolni, mert jelenleg a legkisebb gondom az az, hogy melyik drága ruha fog jól állni rajta. Szinte már csak egy karnyújtásnyira van innen a húgom, már nem kellene sok és láthatnám. De nem írtam neki, nem kerestem és próbáltam helyrehozni a dolgokat köztem és Sofia között, azonban már.. nem hiszem, hogy van esély az újrakezdésre. Ellökött magától és azóta folyamatosan csak féltékenykedik és csúnyán beszél, természetesen engem is csak a pénz miatt szeret, vagyis. inkább a pénz miatt ragaszkodik hozzám. Pedig én tényleg próbálkoztam, nem írtam levelet és hű voltam, folyamatosan csak az ő érdeke volt a fontos, de ő mégsem engedett újra közel magához.
Sofia előre ment a boltba, míg én azt mondtam, hogy elmegyek egy kicsit sétálni, mert.. jó volt kicsit kiszellőztetni a fejemet. Elgondolkodtam egy-két dolgon, már.. nem is tudom, ez lesz az utolsó esély, ha nem tudom visszalopni magamat a szívébe felkeresem Nadia-t. Tíz percet sétáltam, nem mertem messze menni, nem akartam elveszteni az üzletet, ahol leendő feleségem épp vásárolgat. Elindulok hát vissza, hogy vele lehessek, de az üzlet ajtajában veszek egy mély lélegzetet és majd bizonytalan léptekkel elindulok, épp az egyik baba előtt áll és méregeti a ruhát, ami rajta van. Sofia mindig is csodaszép volt, évek alatt egyre szebb lett és hát.. vajon Nad.. nem, ez most kettőnkről szól. Elindulok a lány felé és hátulról átölelem őt.
- Szép darab, kiemelné a szemed színét. - mondom neki egy mosoly kíséretében, de nem is mondom, sokkal inkább lágyan súgom a fülébe. tényleg elég csinos darab és azt is biztosra veszem, hogy miemeli a szeme színét.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sofia T. Karkarov

Sofia T. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jessica Sikosek

»
» Szer. 11 Jan. - 23:08
Árnyékként suhan át az Abszol út forgatagában. Az emberi tömeg masszájában utat nyitva leheletfinom léptekkel ér el a bolt bejáratáig. Fel sem tűnik neki, hogy a báty mikor tűnt el oldala mellől. A másik, a megszokott, a neki rendelt magában járja az utcákat, míg a nő belépve a boltba kezd nézelődni. Kényeskedve húzza fel orrát a mögötte érkező boszorkányt végigmérve. Nem tudja mit kereshet egy ilyen árszabású üzlet közelében, hiszen süt róla, hogy levetett gönceit másodkézből szerezte. Ujjai újra és újra végigszántanak a ruhák finom anyagán, ahogy szemléli a kínálatot. Bőre alatt érzi a vékony kelmék üde esését, szinte maga előtt látja a szálak kötődését, ahogy megnyugtatóan simulnak egymásba. Tudják a helyüket.
A kék ruha tulajdonképpen nem tetszik neki, mégis már percek óta áll előtte. Hiába dönti a fejét jobbra majd balra, valami nincs rendben vele, valami idegesíti ebben a színben. Aztán önkéntelenül is összerezzen, ahogy a karok körülfonják, pedig az illatból már tudja, hogy ő az. Engedelmes jegyesként simul az ölelés megnyugtató megszokottságába. Bár minden úgy lehetne mint régen. Az agyán árfutó gondolat pillanatnyilag jelenik csak meg elméjében, fókusza máris visszatér a figyelmét olyan bántón követelő ruhára. Akkor ért meg mindent, mikor a férfi lehelete megcsiklandozza a füle mellett fekvő érzékeny bőrt. A libabőr végigszánt rajta, majd vonásai megkeményednek, ajkait bosszúsan préseli össze. Nem tudja, hogy a másik mikor kupálta így ki magát a divat területén, de az tény, hogy a kék meg a barna jól mutatnak együtt. Egyetlen fontos apróságot leszámítva. Mégpedig azt, hogy a kék...
- Nadia színe – kibontakozik az ölelésből, abból a megszokott jelenlétből, ami mindig is volt neki. Mióta a férfi húga iránt is érdeklődik, azóta érzi a teljes nihilt belsőjében, azóta akarja kapálózva bizonygatni, hogy igenis érez, hogy van benne valami. Ha más nem, hát lángoló gyűlöletet. Olyan, ami felemészti, de ott van, hogy elfedje az abszolút semmit. És itt, a húg közelében egyre elevenebben jön elő az, ami az elmúlt évek alatt szinte teljesen elemévé vált. A féltékenység, a megvetés, az utálat.
Ellép a babától, hogy inkább egy másik, zöldben pompázó, sziporkázó, arany motívumokkal átszőtt már-már túlzottan feltűnő darabot vegyen szemügyre. Az aranyszálak fénye visszatükröződik mélybarna szemében, ahogy áhítattal figyeli a kirívó alkotást. Ez tökéletes. Az egyszerű silány kék maradjon csak annak, akinek nem kellett volna megszületnie. Hanyagul int az üzletben dolgozók egyikének, majd unottan figyeli, míg a ruhát leszedik neki a próbababáról. Barnáival az ő tekintetét keresi, szemeivel és gondolataival üzeni csak a kérdést. Vajon neki tetszik? A másik észreveheti a lelkéből tükröződő izgatottság fényeit, azt, hogy mennyire várja, hogy végre felpróbálhassa a mélyzöld csodát.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Hétf. 16 Jan. - 18:03


Sofia && Dimitrij
We will never be those kids we have been once

Sofia.. sosem volt könnyű eset, de hát nem is tudom, hogy miért lepődöm meg ezen. Ez az egész vásárlós dolog hülyeség volt, de mégis belementem, mert vele akartam lenni, legalábbis megpróbáltam vele lenni. Emlékszem a régi szép időkben, hogy milyen volt vele, hogy mennyire jó volt minden, amikor csak ketten voltunk, amikor csak mi voltunk.. De most már itt van a húgunk is és ez ellen nem tudunk semmit sem tenni. Őt jegyeztem el, ő lesz a feleségem és nem Nadia -hiába szeretném- lesz az. Szóval inkább rá kéne koncentrálnom, vele kell beszélgetnem és őt kell boldoggá tennem.
Én tényleg megtettem mindent, kedves voltam vele, átöleltem és bókoltam neki egyet, de nem hiszem, hogy bármit is elérnék vele.. Sofia nagyon, de nagyon pipa még mindig.  - Bocsánat. - motyogom majd mikor elmegy előlem, akkor felsóhajtok és átmegy egy másik ruhához. Na ez tényleg neki való, annyira csicsás és.. igen, tiszta Sofia. - Végén még nem engedem felvenni ezt a ruhát neked, nem akarom, hogy lecsapjanak a kezemről.. - mondom neki egy meleg mosollyal az arcomon, majd hát jön az egyik eladó és leszedi a babáróla ruhát, neki adja. Én pedig Sofia mellé lépek és összekulcsolom a kezeinket.
- Alig várom, hogy lássalak benne. - kacsintok rá, majd elindulok vele a próbafülke felé.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sofia T. Karkarov

Sofia T. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jessica Sikosek

»
» Csüt. 2 Feb. - 0:44
A szeme sarkából még mindig vissza-visszanéz arra a bántóan egyszerű és tisztán kék ruhára. Kék, mint az ég, a víz. Mint a testvérei átható tekintete. Ez valami, amit ők kaptak, ami bennük közös, ő pedig kirekesztve figyelheti az egymást kutató kékségek rezdüléseit. Elszakítja szemeit a finoman rezdülő anyagról, hogy önmagát kényszerítve a figyelmét csak a másik ruhának szentelje. Sértődötten összepréselt ajakkal igyekszik úrrá lenni a kék nyomán feltörő gondolatokon.
Barna szemeit a férfi arcára vezeti, amint hangja megüti a fülét. Egy egészen pici rándulás árulkodik csak arról a mosolykezdeményről, ami a nő ajkainak szegletében jelenik meg. Szó nélkül hagyva az aggódó megjegyzést kezei között a selymesen sima anyaggal indulna meg a próbafülkék felé, de a testvér szavai megállásra késztetik. Ujjai engedelmesen kapcsolódnak össze a férfi erős kézfejével. Habár általában fölöslegesnek tartja a kézfogást, azt az elvet vallva, hogy ha valaki mellett igazán otthon érzi magát egy nő, akkor szükségtelen; most mégis megnyugtatólag hat rá, hogy a külvilággal is tudatják összetartozásukat. A nő átveszi a vezetést, maga után húzva a bátyját, vigyázva emelgetve a karján suhogó ruhát.
A próbafülke előtt megtorpanva bontja ki az összekapaszkodó ujjakat. Barna tekintete a kékekbe fonódik, nem eresztve azokat húzódik egyre beljebb a fülkébe. Ám a férfit nem engedi közel magához és még azelőtt csukja be előtte az ajtót, mielőtt az felocsúdhatna. Eléggé ismeri már Dimitrijt ahhoz, hogy tudja, nem lenne képes uralkodni magán a bátyja. Pár perc némaságba telik csak, míg a korábbi öltözékétől megszabadul, hogy a csodás, lágyan simogató anyagot magára vegye. A ruha mélyen kivágott háta nem engedi meg, hogy fehérneműt viseljen alatta, így nemes egyszerűséggel válik meg melltartójától is (nem mintha amúgy szüksége lenne rá, nem túl méretes kebleit figyelembe véve). Önelégült mosollyal simít végig a finom anyagon mielőtt kitárná a fülke ajtaján. Magabiztos léptekkel lép ki Dimitrij elé, ismét felvéve vele a szemkontaktust. Lassú léptekkel kerüli meg a másikat, ujjának hegyével lágyan végigsimítva a férfi hátán, hogy mikor teljesen mögé ér közelebb lépve hajoljon a füléhez.
- Kell ez a ruha - leheli a szavakat orrával épphogy csak megérintve a bőrt. Majd elhúzódva áll meg a kinti tükör előtt, háta mögött a bátyjával, a tükörből pillantva rá. - Szerinted milyen? - Kérdésére sejti a választ, bármelyik férfi lába megroggyanna egy ilyen női hát láttán. És ó a balgák… Éva óta sem tudták megtanulni, hogy csinálhatnak akármit, akkor is csak a nő irányít.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Vas. 19 Feb. - 19:25


Sofia && Dimitrij
We will never be those kids we have been once

Nagyon örülök neki, hogy kicsit kimozdultunk és nem abban a házban vagyunk, bár még magam sem tudom, hogy mit kezdjek magammal itt. A minisztériumban kéne valami munkát vállalnom és talán meg is a megfelelő, de még ráérek eltakarítani a szemetet, ami az utamba áll, hogy enyém legyen a munka. Amúgy sem kellene dolgoznom, van nekünk annyi pénzünk, hogy életünk végéig boldogan éljünk mindenfajta anyagi megszorítás nélkül. De most inkább koncentráljunk a vásárlásra. Sokkal jobb, mint azon agyalni, hogy mit kezdjek magammal.
Aztán megint jön a Nadia téma és kezdek már sokkot kapni ettől, nem értem miért nem lehet felfogni, hogy most vele vagyok és nem mással, emellett.. nem Nadiaval vásárlok jelenleg. De szerencsére hamar letudjuk ezt az egészet, majd kézen fogva kísérem a próbafülkéhez, ahova nem mehetek be sajnos.. Pedig olyan sok minden történhetne ott. Megvárom, míg felhúzza a ruhát és mikor kilép, akkor csillogó szemekkel mosolygok rá. - Meg is vesszük. - mondom neki habozás nélkül, mert hát.. igen, ez a ruha olyan, mintha pont rá öntötték volna. - Csodásan nézel ki, te vagy itt a legszebb. - felelem neki röviden, majd közelebb lépek, kezeimet a derekára helyezem, közelebb húzom őt, majd csókot nyomok az ajkaira.
- Esetleg szeretnél még valamit felpróbálni? - mosolygok rá kedvesen és körbenézek, hát ha van olyan ruha még az üzletben, ami tetszene neki, de.. nem tudom, nem akarok megszólalni, megint csak rosszat mondanék, de dobhatom ki a kék ruháimat.. Mer tudom, hoyg előtte kéket hordani nem jó dolog.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sofia T. Karkarov

Sofia T. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jessica Sikosek

»
» Vas. 5 Márc. - 21:10
Az óriási, üresen kongó ház falai közül kiszabadulva felemelő érzés elveszni a tökéletesen rendezett lágy kelmék erdejében. Az új lakban még minden olyan kezdetleges, rendezetlen, hogy jó elmenekülni a boltok szemeket gyönyörködtetően elrendezett kínálatába. Megnyugtató szívdobbanások közepette járni ezt a különleges, méregdrága erdőt.
A kékeket feledve húzódik a zöld ruha megnyugtató melegségébe. Kezének puha, finom bőre a bátyjáéba simul ahogy a próbafülkék felé veszi az irányt. Aztán kizárja. Egyedül marad. Csak ő és ez a lágyan, elegánsan hullámzó gyönyörűség. De nem lehet csak az övé, sosem lehet; mindig meg kell osztani a másikkal is, nem zárhatja el kíváncsi tekintete elől. Mert így rendeltetett, és ő meg mint engedelmes fa hajlik meg az akarat előtt. A finom ívű ajkak lágy félmosolyra húzódnak, a nő arca sugárzik az önelégültség dicsfényétől.
A csók röviden hűvös. Nem enged többet. Itt nem. A négy fal között, ott igen; de egy nyilvános boltban nem alacsonyodik le ilyen mélyre. Nem enged a hévnek, és elhúzódik, ám szemeivel nem engedi el a másik kékjeit. Ujjával lágyan simít végig a férfi arcélén, hogy aztán egy leheletnyit hátralépve rázza meg a fejét.
- Nem. Ennél jobbat úgysem találnék - fintorodik el. Nem szeretné megsérteni ezt a csodát azzal, hogy másikat keres. Ez a tökéletes ruha, nem kell több. Visszalép a fülkébe, ismét kirekesztve Dimitrijt. Lecsúsztatja a bal válláról a ruha selymesen simogató anyagát. Majd felsóhajt. Igen, ennyi mégiscsak jár neki. Hangja éppen elég hangos ahhoz, hogy a kint álldogáló bátyja meghallja.
- Dimitrij, segítenél? Azt hiszem beakadt az anyag -  Ravaszkás mosollyal húzza le a válláról a ruha másik felét is, pontosan jól tudva, hogy annak nincs semmi baja. Vigyázva simít végig a vékony anyagon, óvakodva, hogy nehogy kárt tegyen benne. Háttal áll meg az ajtónak, arcát félig elfordítva; így nyúl maga mögé a zár után.
Egy kattanás és a férfi előtt szabad az út. Elég nagy ez a próbafülke, hogy ketten is elférjenek benne.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dimitrij Karkarov

Dimitrij Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean O'Pry

»
» Hétf. 20 Márc. - 20:17


Sofia && Dimitrij
We will never be those kids we have been once

Sosem fogom megérteni egyik húgomat sem, nekem ők túl bonyolultak és érthetetlenek, egyszerűen.. nem is tudom, még mindig érzem, hogy Nadiat szeretem, de elég sok időt töltöttem el Sofiaval, talán nem olyan minden, mint régen, de kezd jobb lenni a helyzet közöttünk azt leszámítva, hogy mással is összefekszik, az kicsit sem tetszik nekem, nagyon nem tetszik, de nem tudok ellene semmit sem tenni. Eleinte ez a vásárlás csak egy olyan dolog volt, amit nem akartam, de szép lassan megtetszett, jó vele kis időt eltölteni, szeretek a húgommal lenni, hiányoztak az ilyen hétköznapi dolgok, szerettem volna hétköznapi lenni, de egy Karkarovra nem ilyen jövő vár.
Visszacsókolt, igaz röviden és hidegen, de akkor is visszacsókolt, én pedig mosolyogtam. Szorosabban tartottam a derekát, imádtam őt tapintani, érezni és magamba inni az illatát, azt a csodálatos illatot, amit magából árasztott. - Igazad van. - felelem neki mosolyogva és nézem, ahogyan elindul a fülke felé, majd aztán.. nem is tudom, hogy mit akar, csak felhergelni vagy komolyan is gondolja, hogy menjek utána. De nem tudom, hogy mennyire okos döntés bemenni vele kettesbe egy fülkébe. - Megyek is. - hát végül elindultam, nem sokat haboztam és szöszöltem.
Segítettem neki, lehúztam a cipzárt, de be is csuktam a fülke ajtaját, majd lehúztam róla a ruhát, hogy fehérneműbe álljon előttem. Nyakára nyomok egy csókot. - Még mindig csodálatos a tested. - búgóm nyakába és további csókokat adok neki, majd csípőjénél fogva húzom közelebb magamhoz.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sofia T. Karkarov

Sofia T. Karkarov

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jessica Sikosek

»
» Szer. 21 Jún. - 21:49
A csók íze egyetlen röpke pillanat alatt keseredik meg a szájában, amint beúszik a gondolatai közé az utált másik képe. Hiszen ezek az ajkak azét a másikét is csókolták, vele is éppilyen gyengédek voltak. Mindenféle előjel nélkül szakad el a másiktól, hogy a fülkében leljen védelemre a feltörő irigység hulláma ellen. Nem. Még mindig nem emelkedett felül azon, hogy egy kicsit is osztozkodnia kellene. Ez az érzés kiborítja, még akkor is ha a külső szemlélő számára alabástrom szoborként tündöklik, belül az irigység megannyi tüskés indája üli meg szívét.
Szemeit forgatja a tükörképére, és haragszik magára, amiért nem nem megadni mindent a bátyjának. A szavaira érkező válasz akár a nő hűséges kiskutyájától is érkezhetne, annyira készséges. Óvatosan akasztja a ruhát a vállfára, nem akarja, hogy baja essék, miközben libabőrös lesz a másik érintésétől, és a nyakát illető csóktól. Halk sóhajjal nyugtázza, hogy Dimitrij még mindig elég jól érti a dolgát. Testvére szavai csak egy egészen apró szöget ütnek a fejébe, amire a szomorúság egy hulláma önti el. Igen, a teste talán elég jó, de mi van, ha lelkeik nem találják meg az összhangot? Ha csak egymás húsába marva tudnak élni mint elátkozott szeretők? Az intim pillanatot egy diszkrét köhécselés szakítja meg a fülkén kívülről. Sofia rögtön érti a finom jelzést, hogy nem kéne hosszasan időzniük ebben a fülkében kettesben. Finoman tolja el magától a másikat, egy melegebb árnyalatú csókot lehelve ajkaira, miközben azokon derűs mosoly játszik.
- Ne várassuk meg a hölgyet - suttog huncutul Dimitrij arcába, amint szemeivel az ajtóra int. Egy szemvillanásnyi idő múlva már rajta is vannak a levetett ruhák, karjára akasztja a zöldet, egy pillantást vet még tükörképére, bólint egyet neki, majd kilép az ajtón, remélve, hogy a báty is követi. Sofia egyezkedik az eladóval, majd amíg becsomagolja neki a ruhát, addig fizet.
- Köszönöm, hogy eljöttél velem - suttogja testvére fülébe, leheletével lágyan csiklandozva a pihéket Dimitrij bőrén. Még egy puszit is nyom érte a másik arcára, hogy aztán ujjait összefűzze a másikéval. Nem, most nem akar arra gondolni, vajon a selejtes Karkarovval vajon hányszor ment el vásárolni. De mégis megfordul a fejében, hiszen lételeme a húga iránt érzett gyűlölete. Ez az, ami meghatározza őt, akármennyire is felejtené a kis lotyót.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Sofia & Dimitrij

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Nadia & Dimitrij
» Dimitrij & Nadia
» Igor & Dimitrij
» Vesta && Dimitrij
» Igor && Dimitrij

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-