Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cedar első tetkója EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cedar első tetkója EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cedar első tetkója EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cedar első tetkója EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cedar első tetkója EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cedar első tetkója EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cedar első tetkója EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cedar első tetkója EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cedar első tetkója EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 32 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 32 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Keira Murdock

Keira Murdock

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 3 Márc. - 23:36
Belefújom a füstöt a nyanya képébe, aki a süket barinőjének suttogott arról, hogy micsoda szégyentelenség, hogy a „mai fiatalok dohányoznak.” Persze megkapom a szokásos szentbeszédet válaszként, de éppen ez volt a célom: vigyorogva adom nekik meg a nemzetközi fuck jelet, mielőtt egy újabbat szívok a cigimből. Szomorú, hogy a vének nem tudják, hogy a Rendszer behülyítette őket. Máskor elmagyaráztam volna nekik, hogy miért nem szégyentelen dohányozni, de ma be kell érniük ennyivel. Elfoglalt vagyok.
Tizenhárom tetkóm van, ha mindent beleszámolunk, de lehetséges, hogy ma, hogy végre Cedar is csináltat egyet, izgatottabb vagyok, mint némelyik sajátnál. Na nem mintha nem lennének mind fontosak, mind képviselnek valami fontosat, egyszerűen csak rutinná vált a varratás. Most szünetet tartok mondjuk, mert megvan a tizenhárom, és az egy mitikus szám, úgyhogy nem akarom megtörni ezt a szép egységet. Bár ha egybenyomom valahogy az öt szimbólumot, akkor lesz megint hely négynek. Lehet én is varratok ma végül.
- Szóval Ced, választottál már? Szerintem egy farkas kurva király lenne, simán mehet vállra, és van egy rakat jelentése. Jelenthet magányt, falkázást, meg hogy rávonyítunk az égre dacból... tényleg, hová akarod? Mert nem csak az számít, hogy mi az, hanem hogy milyen széles rétegnek vagy hajlandó megmutatni azt. Én például úgy csináltam, hogy minél inkább a részem képezi valami, annál intimebb helyre raktam. Tényleg, egy törött lánc? Jeff simán meg tudja csinálni kurva badassre, hogy lángoljon is.- veszek egy rövid levegőt, hogy meghallgassam Cedart is. Talán kicsit túl lelkes vagyok, de basszus, a legrégibb barátom végre rátalált az identitás-kifejezés egyik legkirályabb módjára! Nem is tudom biztosan, miért várt eddig, bár arra tippelnék, hogy még bizonytalan azt illetően, hogy mit akar. Szerencsére az ember bőrfelülete elég nagy, nekem is lenne még bőven hely, ha megtetszene valami.
Elpöckölöm a még mindig égő cigicsikket, ki az emeletes busz útjába. Kezdem megérezni, hogy milyen rohadt hideg van, kicsit messze volt az a sikátor, ahová hoppanáltunk. Ez a tél nem kifejezetten hideg, de a bőrkabát alatt csak egy rövid póló van rajtam, úgyhogy kezd kissé kellemetlenné válni ez a latyakos szar. Ráadásul nem is takarították még le, a mugli Rendszer is rohad, nem csak a miénk. Kurva kapitalisták szarnak rá, hogy tiszták-e a járdák, ők úgyis mind magánlimóval járnak. Legalább náluk nincs háború, nem kell parázniuk az utcán és mindenféle védelmi szarral körbevenniük a házukat, és nem egy radikál-konzervatív uniformista patriarchátusban kell élniük. Még mindig kurvára gőzöm nincs, merre kéne elhelyezkednem. Elvileg lehetnék auror, de ki van zárva, hogy a következő éveim seggeléssel töltsem, csak hogy az első bevetésemen megöljön valami kígyótetkós fasziszta fasfej.
- Neked is bejött a Kiss, úgyhogy akár csinálhatunk egyentetkót is. Jeffrey nem fog kiakadni, nem is drágább, meg amúgy nem fájt ám, mint amennyire tűnt, csak aznap nyűgös voltam. Jó, tényleg bátor elsőnek bevállalni, de hát nem kell mindenben mások szokásait követni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cedar S. Ackerley

Cedar S. Ackerley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 17 Jún. - 19:33
Fogalmam sincs, mi a lúdbőrős kurvaélet faszát keresünk éppen Londonba, éppen ebben a szívderítő, epifanikus, elbűvölő időjárásban, de Keira boldog, és akkor mérsékelten, de én is az vagyok. Épp kiheverem az erős másnaposságomat, és annyira emlékeztetek egy szabadnapos úrifiúra, amennyire ez önkéntelenül lehetséges - már-már egészen Crouch-i mélységekig, az olyan talptól fülig körbenyalt alakoknak persze eszükbe sem jutna itt felbukkanni, hacsak nem azért, hogy bizonygassák, mennyire nincs nekem igazam. Tény, a bölcsességek mértéktelen kútfője ezúttal sem én leszek, csak próbálom annyira egyben tartani a szétfolyó lényemet, amennyire ez ebben a bőrkabátban lehetséges, illetve enyhe szórakozásként próbálok olyan arckifejezést felvenni, amiről másoknak nem egy eszméletlenül másnapos vérfarkas jutna rögtön eszébe. Vagy mi.
- Egy farkas, tényleg? - nézek rá, és a még remegő ujjaimat benyomom a zsebembe, aztán az ég felé fordítom a tekintetem, de nem, az nem szakad ránk ettől az eszméletlenül ordas rossz megjegyzéstől. Keirának van humora, de nem mindig érzi társadalmi kötelességének, hogy erről bizonyítékokat is szolgáltasson. - Előbb fogom a Nagyurat magamra varratni angyalszárnyakkal, pinup-girlként.
Hagyom, hogy had örömködje ki magát a megjegyzésemen, meg a saját eufóriáján, és visszasüppedek a gallérom mögé. Nincs már olyan messze a holdtölte, és még mindig nem jöttem rá, ki volt a széles mosolyú jóakaróm -
ez egyébként nem is érdekes információ annyira, már ha félre tudjuk tenni a velünk született önértékelést, önbecsülést, önmagunkba vetett hitet, meg ilyen lényegtelen hülyeségeket - és ez ezekben a napokban mindig jobban érezteti a hatását. Valahol odakint van egy hozzám hasonló geci, aki talán nem is tud róla, hogy mit művelt..
De most a jelen van, fertőtlenítőszag, kintről gyereksírás, és olyan másnaposság, mintha a fejem egy másik dimenzióban rekedt volna. A tegnapban, mondjuk, de szentséges hippogriff legyek az égben, ha ilyen állapotban el akarok merengeni a történteken. Nem, én ugyan nem. Abba kell hagynom az ivást kurva sürgősen.

Már itt vagyunk bent, az azért közel sem annyira barátságos helyiségben - néhány koszfoltról például biztos jó érzékkel meg tudnám mondani, hogy még Churchill takarítónője vette fel érte a fizetését. Szánalmasan, álmatagon, elrévedően kaparom össze a maradék lényemet, csikorog a csizmám a kinti hólé után a padlón - a recepciós, vagy ki az anyám hasonló tekintete elárulja, hogy ő sem bambit kortyolgatott tegnap, úgy tíz óra tájt, amikor én nekibasztam azt a decens úriembert annak a mosdónak a falának, és most megint erre gondolok, mikor épp a szőrös kis életemet megrengető események zajlanak körülöttem. Jellemző.. Ez nem az az orkesztra, amit az uralmam alatt tarthatnék.
- Szép jó napot kívánok, ez lenne. A felkaromra, így most ha lehetséges. - teszem le elé a lapot, elvéve ezzel Keira minden maradék reményét a láncoktól, lángoló miazistenekől és elejét véve annak a híresztelésnek, hogy tényleg annyira lejöttem a saját életemről és neveltetésemről, hogy a felirat: 'vérfarkas vagyok és büszke' lesz. Valami maradék reményem azért még maradt, ebbe kapaszkodom, markolom, és el nem engedem.. nem magamért, nem, a nem ér egy büdös lyukas üstöt sem,
de nem tudnám elviselni, ha a húgom csalódna bennem.
- Aha.. és te fiú vagy, vagy lány?
- Nem.
- Szimpatikus gyerek vagy.. remélem, nem rontod el azzal, hogy bőgj. Jól van.. megcsinálom, szeretem az ilyen mintákat. Ez lesz az első?
Bólogatok, miközben bekísér, és úgy ülök le a felkínált székbe, mintha épp most készülnék megelleni: tény, lenne mit ideokádnom eléjük. Nem mintha éheznék, hajléktalan lennék, vagy bármi igazán komoly tragédia, de a másnaposság mindent képes úgy feltüntetni, mintha jobb lenne a fejfájás meg a szégyen elől bemászni egy koporsóba és ott megdögleni.
- Szóval akkor semmi lángoló láncok, meg koponyák?
Még felnézek Keirára, mielőtt válaszolnék: ez úgyis belsős poén, de remélem, értékeli, hogy még ilyen állapotban is gondoskodtam a szórakozásáról.
- Pontosan.. és SEMMI hold. Kibaszottul utálom a holdat.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Keira Murdock

Keira Murdock

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Csüt. 6 Júl. - 22:07
Kissé lebiggyedt szájjal vállvonok, miközben tudomásul veszem, hogy Cedar nem vállalja be a farkast. Ha nekem lenne ilyen betegségem, kurvára le akarnám győzni, és tényleg nem tudok hirtelen ennél jobb ötletet az első lépés megtételéhez. Lehet ezért is csináltam meg az öt vallás tetkósorozatot, kibaszott visszataszítónak tartottam minden vallást, amíg rá nem jöttem, hogy valójában csak az egyházi vezetők a köcsögök.
- Ha gondolod. Kellően kurva elborultnak hangzik.- kíváncsi lennék amúgy, hogy mit reagálna a sok kis Eichmann a suliban, ha szeretett vezérüket ily módon viselné valaki. Persze nem valószínű, hogy az illető sokáig túlélné, tuti elsőszámú célpont lenne, de ha elég sokan megtennék, lehet, hogy többet nem félne tőle senki. Én sem szívesen mondom ki hangosan, hogy Voldemort, valahogy olyan hányingerkeltő érzés.
Az út megmaradt nyúlfasznyi részét csendben tesszük meg, de időnként azért vetek egy-egy kósza pillantást Cedarre. Látszik, hogy kurvára kivan ma, még a saját mértékével mérve is, és gőzöm nincs, hogy kivel baszott be ennyire nélkülem. Persze, én is be tudok másokkal, de valahogy hozzászoktam már, hogy vele megyek inni, és ritkán produkálok igazán durva eredményt más társaságban. Mindenesetre tudom, hogy muszáj megvárnom, hogy kijöjjön a mosott szar állapotból, ha normálisan akarok beszélni vele.

Mosolyogva nézek körbe az otthonos koszban, ami csak romlott azóta, hogy Jeff legutoljára felvarrt nekem valamit. Talán ezért is ilyen kurva olcsó itt egy tetoválás, a fertőzéseket meg lehet kezelni viszonylag egyszerű varázslatokkal, úgyhogy az a része nem számít. Ami fontos, hogy Jeff kurva jó művész, pontosan azt kaptam tőle mindig, amit akartam.
Intek a csajnak a portán, azután bekísérem Cedart, és csendben hallgatom, ahogy megrendeli a tetkóját, bár természetesen azért megnézem, hogy mi az, amit akar, ha nagyon szar, akkor lehet ki kéne verni a fejéből. Mégis egy életre szól, nem lehet felelőtlenül meghozni egy ilyen döntést. Főleg nem a felkarra, az ott szereplő tetkóm nálam is az első ötben szoktak lenni azok közül, amiket megismernek.
Miközben Cedar helyet foglal, lebaszom a bőrdzsekim az egyik sarokba, és miután leültem, kissé elgondolkozom a tűt bámulva. Nincs mára ötletem, de olyan rég nem tetováltattam, hogy már hiányzik az érzés. Több vagyok, mint az a tizenhárom, ami rajtam van, bőven lenne még olyan részem, ami kifejezésre szorul.
- Jeff, lehet nekem is lesz majd egy, ha addig kitalálom. Cedar, neked van ötleted, hogy mi hiányzik rólam?- igaz ami igaz, kissé úgy érzem, hogy hiányzik az identitásom. Nem tudok felelni arra a kérdésre, hogy mit fogok csinálni a Roxfort után- a jegyeim nem olyan rosszak, simán lehetnék tényleg bármi, amit akarok, de olyan kevés dolog van, ami tényleg érdekel. Például az aurorság érdekelne, csak tudom, hogy csicskáztatnának az elején, és nem tudom, meddig húznám ebben a háborús időben. Hiába vagyok többnyire optimista, most valami azt súgja, hogy nem mi fogunk győzni.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Cedar első tetkója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Az év első közös büntetőmunkája - Dakota & Capricus
» Cedar & Tabitha
» A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség)
» Az vesse az első követ
» Első osztályon a pokolba

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-