Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Az vesse az első követ EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Az vesse az első követ EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Az vesse az első követ EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Az vesse az első követ EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Az vesse az első követ EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Az vesse az első követ EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Az vesse az első követ EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Az vesse az első követ EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Az vesse az első követ EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 33 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Az vesse az első követ



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Millicent Bagnold-Bishop

Millicent Bagnold-Bishop

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Kedd 12 Szept. - 3:56

Nem szívesen tette meg ezt az utat: nem azért, amiért másoknak kellemetlen lett volna, köze sem volt a késői, vagy inkább már korai időponthoz, a magánterület kényességéhez vagy ahhoz, hogy kellemetlen híreket kell közölnie, egyszerűen úgy érezte, hogy teljesen felesleges a látogatása a miniszternél, de bármilyen véleményt is tudott volna megfogalmazni ellenében, ismert a protokollt, és a mostani tökéletesen kimerítette a nemzetközi konfliktus minden ígéretét... Határozott fekete-fehér alakja uralja a teret, amelyen átvág, hogy a férfi minél hamarabb fogadja, egyetlen percet se veszítsenek. Két formális kopogtatás nélkül nyit be hozzá, nem szabadkozik vagy köszön külön, rögtön leteszi elé a dokumentumokat, majd felvázolja a történteket.
A japánba küldött nagykövetük eltűnése már hetek óta a prioritások listájának elején helyezkedett el, mindeddig viszont megragadt az ügy a nyomozás fázisában, hiába hangoztatta többször is, hogy a férfi minden bizonnyal nem szökött csak úgy meg a feleségével együtt egy kis onsenezésre, a Minisztérium kerekei azonban nem őröltek olyan ütemben, ahogy hatékony lett volna..
És hogy igaza lett, az nagyjából húsz perce igazolódott vissza egy kiemelt tájékoztatás keretein belül, miszerint a japán nagykövet és felesége sértetlenül, de holtan kerültek elő egy mugli település közepén. Ez a halálnem már önmagában is kizárja a baleset és a varázstalan elkövetők közreműködését, a további körülmények pedig egyre inkább tűnnek egy alapos lendülettel felhúzott nemzetközi középső ujjnak, mindkét nemzet kifejezett ellenérzésére építve.

- Nos, mit szeretne tenni? - kérdezi a tények ismertetése után karbafont keze határozott mozdulatával kísérve. Ismeri a férfit, már amennyire a munkakapcsolat ezt igényli, de nem tartja valószínűnek, hogy a gyors reagálás hirtelen az erősségévé vált volna az utóbbi időben, leginkább ezért is lehet, hogy most személyesen van itt.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Harold Minchum

Harold Minchum

C’est la vie
Minisztérium
Az állam én vagyok
▽ Reagok :
4
▽ Avatar :
Henry Cavill

»
» Szer. 13 Szept. - 8:59

Amióta megérkezett a sötétség, még több problémával állunk szemben, mint azelőtt. Nem találtunk rá megfelelő módszert, hogyan tudnánk eltüntetni, azt sem tudjuk még, mi a forrása. Hiszen mondhatjuk tök egyszerűen is: a sötétben tapogatózunk. Mindössze ennyiről lenne szó. Az aurorjaink nagy része az ország minden táján megjelenő varázslényekkel, harccal és megmentéssel foglalkoznak, a varázsbaj elhárítók pedig -ha jól értesültem- éjjel nappal dolgoznak azon, hogy mihamarabb megszabadítsuk a világot ettől a lehangoló, bajt hozó sötét erőtől.
A dolgozószobámban halovány fény pislákol. Szemeim elég vörösek már ahhoz, hogy látsszon belőlük, az utóbbi időben nem pihenhettem valami túl sokat. Minden időmet leköti a rengeteg sok levél, dokumentum, kérvény és miegymás. Csupa finomságok és őszintén nem tudom, Alba már mit gondolhat rólam, hiszen szinte róla sem veszek tudomást az elmúlt hétben - vagy talán már hetekben? -. Millicent nem érkezik váratlanul, csupán csak a hátam közepére sem kívánok még egy megoldásra váró problémát. Biccentek neki egyet, ahogy belép az ajtón, majd a kezemmel megtámasztom fejemet és magamhoz húzom a paksamétát, amit az asztalomra helyez. Felcsapom rögtön, de ahogy belepillantok az elejére, rögtön arcomat kezeimbe temetek, majd nagy sóhajjal pillantok fel ismét a nőre és intek egyet, hogy nyugodtan foglaljon helyet.
- A helyszínre küldtünk már embereket, hogy vizsgálják meg a körülményeket? - Tekintetem nem árulkodik túl nagy agyi működésről. Próbálom logikusan felépíteni a helyzet fontosságát és a teendőket, de egyelőre még nem látom a fényt az alagút végén. - A halálesetek száma a környező mugli településeken egyre magasabb. A kémeinkkel beszéltek már? Ők talán mondhatnának valami hasznosat. Az aurorjaink nagy része nem tud most ezzel foglalkozni, de talán hatásosabb lenne a Varázsbűn üldözési kommandót ráállítani az ügyre.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Millicent Bagnold-Bishop

Millicent Bagnold-Bishop

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szer. 13 Szept. - 12:10
Helyet foglal, még ha egyáltalán nem is érez rá ingerenciát, ez nyilván hosszasan elnyúlik majd a gyors reagálás helyett, ahogy számított rá. Rezzenéstelen arccal hallgatja a kérdéseit, alig pislog - ezt a tulajdonságát sokan nem értékelték, pedig ez nem tartozott azok közé, amelyek tudatosan alakították volna a személyiségét vagy habitusát. Sok polgártársuk szerint ez csak annak egyértelmű jele, hogy az előtte helyet foglaló férfi tökéletesen helyén van, míg ő félállatként magasabb székbe ült, mint illett volna.
- Le akarja rohanni Japánt? Jelenleg diplomáciai kapcsolatban vagyunk, az állásfoglalásunkra várnak.
A kémek szóra majdnem elmosolyodik: ez hivatalosan nem tartozott a feladatai közé, és Crouch remekül kézben tudta tartani a saját érdekeit azáltal, hogy nem adott ki túl bőséges információt akkor sem, amikor szükség lett volna rá - az viszont nem volt nagy talány előtte, hogy fogadhatta ezt a hírt és mennyire lesz készséges a miniszterrel. Feddhetetlen volt, de okosabb annál, hogy helyzeti előnyét csak így feladja - de ő enélkül is kikövetkeztetheti, ha voltak is aktív kémeik, mostanra halottak vagy megbízhatatlanok, ha lényegében mellettünk öltek meg egy ilyen magas rangú tisztségviselőt.
- A nyomozás jelenleg is zajlik az ő embereikkel, ha részt kívánunk benne venni, tájékoztatnunk kell őket a szándékainkról illetve arról, hogy nem tartjuk felelősnek őket a történtekért. Ami a mugli települések kérdését illeti:
megkérdezhetem, hogy kapcsolódik ide? A halottkém jelentése alapján egyértelműen közülünk való az elkövető.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Az vesse az első követ

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-