Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 6 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 6 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alistair Crannach

Alistair Crannach

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Gustaf Skarsgard

»
» Szer. 2 Aug. - 21:46
Azt mondják, túlzottan belemerültem a munkámba és egyszerűen nem tudok lazítani... Ráadásul felkértek, hogy pár napot vagy esetleg hetet töltsek pihenéssel és szórakozással. Mi lehet jobb szórakozás annál, hogy Halálfalókat kínzok?
Na mindegy! Elhatároztam, hogy élek a lehetőséggel és megpróbálok elszakadni egy kicsit a munka fáradalmaitól. Éppen ezért ülök be a Három Seprűbe, nem pedig a Szárnyas Vadkanba. Elvégre az utóbbi helyen eléggé jól ismernek és tudják, hogy nem érdemes velem ujjat húzni. Illetve ha azt nézzük, így tényleg elszakadok picit a munkámtól.

Ahogy belépek az épületbe, megtorpanok az ajtóban és körülnézek. A hely szinte teljesen tömve van, alig akad néhány szabad hely. Hát igen, a Vadkan ehhez a csehóhoz képes nagyon ki van halva.
Rövid bámészkodásomat követően elindulok a pult irányába és halovány mosolyt erőltetek az arcomra. Szerencsémre sikerült az itteni viselethez öltöznöm, így nem tűnök ki a tömegből: egyszerű, de sportos cipő, egy sötét nadrág, szürke póló és egy sport zakó. A hajam most alaposan rendbe van szedve, nem áll szerte, mint ahogy szokott. A legnagyobb változáson mégis az arcom esett át, hiszem a bozontos szakállamat rövidebbre vágtam, így most inkább tűnök borostásnak.
- Elnézést, szabad ez a hely? - kérdezem a pulthoz érve.
Egy fiatal hölgy ül ott, akinek elvileg nincs társasága. Így ha helyet foglalhatok, akkor leülök mellé. Ha nemet mond, akkor nézek valami más helyet magamnak, de előtte azért rendelek.
- Valami kemény piát kérnék, ha van! - szólok oda a pultosnak. - Mindegy mi, csak nagyot üssön!
A fickó először furán néz rám, de végül bólint egyet. Ezután csendben figyelem az embereket, a társaságokat, hogy kik azok akik éppen jelen vannak. Hátha meglátok egy ismerős arcot...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catriona Hepburn

Catriona Hepburn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Maggie Geha

»
» Kedd 8 Aug. - 17:46
Nem mondom, nem kevésbé megalázó egy efféle helyre belépni, mint amikor elkéstem Slughorn egyik partijáról, ahol ráadásul bemutathattam volna a saját ötleteimet valamelyik tapasztaltabb boszorkánynak, hogy mégis mire vagyok képes. Kínos volt az egész, hiszen rengeteget készültem vele, de épp aznap estem áldozatául valamelyik roppant balul sikerült kísérletemnek, azt meg senki sem feltételezheti rólam, hogy hajlandó vagyok zöld hajjal emberek közé lépni.
Az ilyen késdobálókat sohasem szerettem. Még egyszer megkérdezem magamtól, valóban ezt szeretném-e, az áporodott szag, a sötét hangulat, meg a vékony porcsík a bútorokon elegendő hozzá, hogy minél elegánsabban, ám minél hamarabb távozni tudjak innét. Azonban nehéz szakma az enyém. Sajnos áldozatokat kell hoznom a sikerért, ez az áldozat pedig jelenleg nem jelent mást, mint hogy vállalom annak kockázatát, hogy olyan dolgokat tapasztalok meg, amik örök traumát okozhatnak. Például megátkoznak, megfenyegetnek, meglincselnek, vagy esetleg még valamelyik borba is belekóstolok. Pedig nincsenek nagy igényeim, olyan emberekkel az oldalamon, mint Rabastan, nem válogatsz, de azért a szint mégis csak a szint maradjon.
Azonban kell nekem az, amiért jöttem. Mondhatnám úgy is, sötét üzleteket kötök a sötétben, de hajdani címerállatom gerince hiába hajlott S-be, pikkelyei törték meg ezüsttel és zölddel a fényt, ha valaki, én biztosan ellenpéldája voltam a sztereotípiának, melyre a jelen politikai helyzet egyre inkább csak ráerősít. Tombol odakint a torkot marokba szorító, orkánként viselkedő köd – és tombolok én is, amiért bármerre nézek, bármennyit várok, a kontaktom Merlinre is, de nem érkezik meg.
Összecsücsörített ajkakkal szemlélem a nem túl népes, tömegnek nem nevezhető masszát. Ilyen időkben az embernek nem első gondolata hasonló helyekre járni szórakozni, ha pedig nem lennék túl becsvágyó, minden bizonnyal én is visszarohannék anyuci szoknyája alá, ahol senki sem bánthat. Egy kis háború meg pár darab őrjöngő óriás mégis miben akadályoz ahhoz, hogy első üzletem megnyitásán fáradozzak?
Várok hát s várok, kezemben az érintetlen nedű, melyet fehér bor címszóval a kezembe adtak, de már az illatáról sem a szőlő, hanem inkább a penész jut eszembe. Egy férfi megszólít ugyan, de bevallom, nála idősebb emberre számítottam. Talán mégis ő lenne az, akitől azokat a tojásokat megkapom majd? Biccentek csak egyet helyfoglalási igényére.
- Nehéz nap? Neheztelsz valakire? – az orrom elé tartott poharat szagolgatom, de nem vagyok elég részeg hozzá, hogy meg is igyam. Bezzeg Rabastan...!
- Vagy valami más vesz rá arra, hogy nehezíts mondjuk a hazajutásodon? – emelem egyik szemöldököm a tökéletes érdeklődést tettetve felé. Nem valami jó arcú, de mit is várhatnék valakitől, aki okami tojásokat fog nekem szállítani egészen Ázsiából? Mindezt egy kitörő háború kellős közepén?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alistair Crannach

Alistair Crannach

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Gustaf Skarsgard

»
» Csüt. 10 Aug. - 22:13
Mivel a fiatal hölgy megengedi, hogy leüljek mellé, így letelepedem a székre. Miután alaposan megnéztem magamnak az embereket, befordulok a pult felé és az italomba bámulok. A finoman csengő hang alig-alig jut el a tudatomig, így pár pillanatig eltart, míg válaszolok a feltett kérdésre. Ettől kicsit lassú felfogásúnak tűnhetek, de valójában nem vagyok az.
- Inkább azt mondanám erre, hogy lazítani próbálok - szólalok meg, majd kortyolok egyet az italomból. - Amolyan kényszerpihenőn vagyok. Csak azt nem tudom, hogyan lazítsak!
Ezután ránézek és halványan elmosolyodom. Próbálok kedves lenni, bár eléggé nehezemre esik. Elvégre már évek óta foglalkozom azzal, hogy Voldemort talpnyalóit keressem és vallassam őket.
- És Ön mi járatban erre? - kérdezem. - Nem úgy néz ki, mint aki örömmel múlatja itt az idejét.
Majd hamarosan nyílik az ajtó és egy meglehetősen sötét figura lép be rajta. Nem túl biztató jelenség, szívesen elbeszélgetnék vele, hátha tud valami értékes információt adni. Viszont most pihenek! Így semmi vallatás és hasonlók... Azért megvárom, amíg leül egy helyre és kér valamit. Ezt követően elfordulok, nehogy félre értse a dolgot. Az arcát persze megjegyzem, hátha felbukkan még valahol.
- Engedje meg, hogy bemutatkozzam! - fordulok vissza a nőhöz. - A nevem Alistair Crannach. Esetleg meghívhatom egy italra, ami kevésbé elrettentő?
Nem tudom mit várjak a kérdésem után. Konkrétan azt sem tudom, hogy szólítsam... fiatalnak tűnik, de nem túlzottan. Talán nem is olyan rég fejezte be az iskolát.
- Esetleg van valami ihatóbb itala a Hölgynek? - kérdezem a pultost, mire az hebegni kezd. - A Szárnyas Vadkanban is kapni ilyen lőrét, de még jobbat is, ha elég szépen kérem. Higgye el, nagyon szépen tudom kérni!
Erre a pultos kiabál valakinek, mire egy hátsó helyiségből csörömpölést lehet hallani.
- Máris hozza az inasom! - jön erre a válasz.
Na ugye, hogy tudok szépen kérni?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Kényszerpihenő - Catriona Hepburn & Alistair Crannach

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Catriona "azaribi" Hepburn
» Alistair Crannach
» Random játék: Annie Parker Fleming - Alistair Crannach
» Dante Alistair Wickham
» A Rend nevében - Cedar & Alistair (Megérint a sötétség)

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-