Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cseppet Se Gyanús Rakományok EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Cseppet Se Gyanús Rakományok



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Csüt. 17 Aug. - 13:41

Bátraké a szerencse

Előzmények:

Te sem tudod, hogy mit kezdj az életeddel, most, hogy végeztél a Roxfortban? Téged sem vettek föl sehova,
mert rossz lett az átlagod? Vagy csak simán annyi szabad időd van a tovább tanulás mellett, hogy ráérsz mindenféle apró-cseprő dologgal foglalkozni? Mert akkor jó helyen jársz!
Olyan fiatal, tenni vágyó felnőttek érdeklődését várom, akiknek szívügyük a jobb élet, és piszkálja a csőrüket ez az egész nyakunkon a háború dolog. Olyan embereket keresek magam köré, akiktől a legtávolabb állnak a halálfaló eszmék, megvetik vagy inkább csak nem értik a Nagyúr eszméit, és soha, de tényleg soha nem akarna azonosulni vele. És ez lehet azért, mert mugliszületésű vagy, mint én, vagy csak a legjobb barátod/ükanyád/kutyád kölyke mugliszületésű, és mindent akarsz csak holtan látni őt nem. De azért legyél bátor,
és merj tenni valamit. De ha lehet, ne vond ránk a figyelmet.

Mi akik nem akarunk elnyomásban élni, nem hiszünk a Nagyúr-féle jobb életben, na mi vagyunk azok, akik kis lángként akarunk égni a sötétben, mert hát elhisszük magunkról, hogy vagyunk valakik. És ezért együtt bérlünk az Abszol út legfélreesőbb negyedében, egy kis lyukat, ahol mindenféle ódon, ósdi dolgot árulunk ( de amúgy találjuk ki együtt, hogy mit árulunk, vagy mi az álboltunk célja ), miközben a raktárban papírokat hamisítunk -
anyakönyvi kivonatot, elhalálozási papírokat - és segítünk mindenkinek aki veszélyben érzi magát. Meglógni/ eltűnni / újjá születni /...

Szóval ha te sem tartozol sehova, meg még nem vagy elég nagy arc ahhoz, hogy Rend tag legyél, esetleg Rend tag vagy, és segítesz, akkor jelentkezz nálam pmben a  Bátraké a szerencse jeligével.
Kérlek akkor jelentkezz, ha nem vagy Roxfortos diák - mert így is illegális, nem szívesen kevernélek bajba -,
nem vagy halálfaló és velük szimpatizáló, és ha félsz, akarsz tenni, mugliszületésű vagy stb.

Kicsiny boltunk közössége:
Catriona Hapburn
Andromeda Black
Rabastan Lestrange
Brutus Wellington


Na és szuper vagy, hogyha te ezt még egyszer elolvastad, mert én tuti nem tennék ilyet. Ez a topic azért jött létre, hogy mi a tenni vágyó fiatalok - esetleg lesznek öregek is?? - megbeszélhessük, hogy éppen ki miként keveredett bele ebbe az egészbe, ki az aki menőn ért az okirat hamisításhoz, ki az aki nem?

Szóval először is, azt találtuk ki, vagyis Rabastan és Catriona közös ötlete volt - amit remélem kifejtenek majd, hogy Meda is vágja a sztorit - hogy a boltban valaki valamit árul - esetleg Cat kiforratlan szépségcuccait? - és a többiek vagy egy valaki ezt keményen szponzorálja, de csak mi tudjuk, hogy a pénz hamisítványokra megy el, meg a bérleti díjra. Valahol az Abszol út legdélebbik sarkában bérlünk valami lyukszerű valamit, ami azért nem hívja föl magára a figyelmet, mert az azért nagyon fontos.

Jó lenne megbeszélni, hogy ki mihez ért. Ki az aki tényleg nagyon menőn tud okiratokat hamisítani, ki az aki csak pénzzel, ki keresi a leendő áldozatokat - esetleg  Meda vagy Rabastan, mert ti olyan körökben simán mozogtok - ki az, aki amúgy azt mondja, hogy anyagilag támogat de semmi mást nem hajlandó tenni - de azért a háttérben elég sok jó ötlete van - úgyhogy jó lenne ha majd írnátok róla, hogy a karakteretek mit is csinál pontosan. Meg azért az sem lenne utolsó, ha kitalálnánk, hogy miként keveredett össze ez az egész dolog. Én bevállalom, hogy az egyik atyja legyek a témának, mert Bruti eléggé sárvérű, és azért Ő nem fél, de mást meg szívesen mentene, de tudom, hogy egyedül nem találna ki ilyet és nem tudná megvalósítani. - Amúgy menő lenne ha az egész ilyen beszervezős alapon menne, hogy mondjuk Cat beszervezte Rab-ot és mondjuk Rab meg Medát? -

Továbbá az sem lenne utolsó ha kitalálnánk, hogy milyen kapcsolatban állunk is egymással, és nem tudom ti hogy vagytok vele, de én élek-halok a többszereplős játékokért, szóval nyomhatnánk egy közös kis játékot ha lenne hozzá kedvetek.

Ide leírhattok bármit, hogy nektek milyen ötletek van és mi nem tetszik stb. Tulajdonképpen bárki írhat ide, legyen az halálfaló/professzor/ papírokat akaró tag, egy-egy közös játék/ötlet reményében, vagy csak azért mert csatlakozna.

És majd itt vezetjük azt is, hogy mi történt eddig, ami mindegyik karakterre kihat.

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catriona Hepburn

Catriona Hepburn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Maggie Geha

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Csüt. 17 Aug. - 17:27
Nah akkor.

Karakterem nagy álma, hogy kozmetikai üzletet nyisson. Mindenféle random kacat helyett javaslom, hogy az általam kitalált termékeket forgalmazzuk - sminkek, szépségápolási eszközök, tusfürdők, stb. Persze mind mágikusak, tudjátok, mint amikor Harry a prefi fürdőben élvezkedett a buborékfürdőre meg a mindenféle spéci cuccra. Karácsonyi kollekcióban szerepelni fog majd egy ízesített ajakbalzsam, ami fagyöngyöt teremt a fejed felé, ha meg akarsz csókolni valakit. Wink

Álcának megfelel, van mecénás is, és nem tűnik teljesen és indokolatlanul randomnak az üzlet. Mindemellett arra is van kifogás, ha kiderül, shady businessről van szó - felmutatunk pár okami tojást, amit illegálisan szereztünk, mert alapanyagnak kellett, oszt csókolom, büntessetek. Nem ilyen piti ügyekkel fognak foglalkozni, miközben muglikat öldösnek.

Én nem értek egyet azzal, hogy nagyon el kell rejteni. Ha kozmetikum bolt az álca, annak szem előtt kell lennie, kirívónak, merésznek. Surprised Az Abszol Út is alapjáraton tele van csodásabbnál csodásabb üzletekkel, portékákkal. Háború ide vagy oda, ki hiszi el, hogy feltűnés nélkül akarna valaki ilyen boltot nyitni? Főleg, ha Lestrange a mecénás? Főleg, ha egy Black is csatlakozik. Amit inkább javaslok, hogy legyen a boltnak egy titkos, mágikusan elfedett helyisége. Ehhez bármiféle, különbözően kreatív dolgot be lehet adni, például rejtett emelet, csirkevérrel nyíló ajtó, mittudomén. Nem vagyunk egy Főnix Rendje, hogy Dumbledore mértékű mágiákat toljunk, de nem is Voldemort lesz az, aki valaha is a közvetlen ellenfelünk lesz.

A beszervezési dolog nagyon jó, simán el tudom képzelni.

Most hirtelen ennyi. Az üzenet megírása 3,5 órát vett igénybe.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 22 Aug. - 18:02
Sziasztok!

Először is, köszönöm a lehetőséget, meg a szuper ötletet!

És ha már van ilyen, úgy gondoltam, rögtön ide írom, amit egyébként Brutinak körmölnék péemben, mert én nem csak a többjátékos játékokért rajongok, de a közös ötletelésekért is. Több szem többet lát, és könnyebben megihletődünk a többiek brillírozásából is. :3

Első körben talán Meda csatlakozását lenne számomra fontos tisztázni, erre több forgatókönyvet is el tudok képzelni.

1) A beszervezés elég laza, Rabastannal - ha ő is vevő rá :3 - kiplotolhatnánk egy olyan kapcsolatot, ami megindokolhatja Meda beavatását. Nyilván ennek egy bizalmasabb kapcsolatnak kellene lennie, de részemről ennek egyáltalán semmi akadálya sincsen.

2) Ha Cat látványos álcája mellett döntenénk, akkor eltalálhat Meda hozzátok ezen keresztül is. Bekapcsolódik a boltban olykor egy-egy beszélgetésbe, megfelelő véleménnyel szól hozzá, ki lehet tapogatni nála, hogyan is áll a dolgokhoz, szépen lassan be lehet avatni, noha ez egy sokkal lassabb folyamú dolog lenne, ami annyira talán nem praktikus.

3) Mielőtt a fenti két opciónak tudatában lettem volna, volt valami tök jó ötletem, csak közben elfelejtettem, ami elég kínos. : ( Mindenesetre nagyjából valami véletlenen alapult volna a dolog - rosszkor rossz  helyen (vagy jókor jó helyen, nézőpont kérdése), Meda szemtanúja lehetne, amint egy hamis papírokkal rendelkező varázslót/boszorkányt igazoltatnak, érzékeli, hogy valami gond van, beleüti az orrát, kisegíti az adott varázslót/boszorkányt, majd némi kis furfanggal kiszedi belőle, honnan van ilyen rosszul hamisított (bocsánat, kezdeti bénázás? o:3) papírja, felgöngyölíti az ügyet a saját szakállára.
Ez meg talán nem túl logikus verzió, ellenben jól játszható, mert így okozhatna egy kis kellemetlenséget már önmagában a karakter felbukkanása, bizalom-kérdések, kezdeti bökkenők, konfliktusok, ami azzal végződhet, hogy Rabastan kezeskedik érte... ilyesmi.

Aztán.
Amihez Meda ért. Meg amihez nem.

Amíg nem tagadják ki, nyilván vannak anyagi forrásai, ha befogadják ezt ő szemrebbenés nélkül mozgósítani fogja, ha szükség lesz rá. Ennél viszont jóval több tettvágy szorult belé, és ez az egész eleve azért keltette fel a figyelmemet, hogy valamilyen aktív cselekvéssel kezdjem el Medát eltávolítani a családjától, nem csak ideológiai szinten. Vagyis nagyon lelkes lesz, és nagyon igyekszik majd bármiben segíteni.
Igazából elég jó boszorkány, átváltoztatástanból, bűbájtanból, bájitaltanból szerintem simán jeleskedett a suliban, ha van valaki, akivel össze tud dolgozni, el tudom képzelni, hogy a varázslat útján történő hamisításba is beszáll (együtt kísérletezgetés, varázslat fejlesztgetés? Tök jól hangzik szerintem.), de persze egyelőre nem kimondottan rendelkezik ilyen skill settel.
Ami, ahogy Bruti is írta, adott, hogy olykor esetleg tud hasznos infókat behozni, főleg ha esetleg Bella beavatja a dolgokba, vagy egyáltalán hall valamit otthon... amíg meg bír ott maradni.

De, jó, egyelőre befogom, eskü. ^^
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 5 Szept. - 13:09
Sziasztok!

Jönnék én is csatlakozni.

Először is arra gondoltam, hogy Megant egy volt mardekáros szervezhetné be - Andromeda esetleg ha te is benne vagy -, mert meglátja benne a potenciális segítőt (hogy miért azt később taglalom).

Hogy Megan miért vállalta el a dolgot? Elég nagy családdal rendelkezik, testvérekkel akiket szeretne mindenáron megvédeni a Voldemorféle nézetektől. Semlegesen viszonyul ehhez az egész háborúsdihoz ugyanis a bátyja halálfaló épp ezért nem állna távol tőle sem a halálfalóvá válás de ezt sosem mondaná senkinek, mégis szívügyeként kezeli azt, hogy megvédje a családját. Fő célja az volt a belépéssel, hogy bármikor Ők új életet tudjanak kezdeni ha arra kerülne a sor. Emellett persze Megan jégszíve is meg tud olvadni, egy idő után jobban belefolyhatna majd mások megmentésébe is.

És, hogy mivel tudna segíteni? Megan aurornak tanul. Jó eséllyel az is lesz belőle, és egész sok és nagy ismeretségekre tett már szert a minisztériumban. Így a különféle papírok beszerzésében, nevek kutatásában, infók megszerzésében és különféle háttér-munkálatokban tudna segédkezni. Ezen kívül nem hátrány ha van valaki a minisztériumban aki figyel, hogy ne bukjunk le és hallgatózik néha, hogy esik e egyáltalán szó a jelenlévőkről, vagy van-e bármiféle nyomozás utánuk.


Én is kifejezetten támogatnám azt az ötletet, hogy egy igazán nyüzsgő, felkapott helyen legyen a mi kis " boltunk", hogy még kevésbé szúrjunk szemet az embereknek. Hiszen ki gondolná, hogy egy kozmetikai bolt pincéjében különféle papírokat hamisítunk és sárvérűeket szöktetünk meg?

És azt hiszem ennyi egyenlőre amit mondani szerettem volna. örülőőő
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 5 Szept. - 14:09
Sziasztok!

Először is, leírom a nyilvánvalót, király az ötlet, és hála nektek, végre Tonie is magára talál a Roxfort után, véget értek a levegőben lógós, "víg" napok!

Ami a beszerveződést illeti, mivel Tonie Rosier apuka kis "zéabéi" gyereke, valószínűleg jól ismeri a szokásos aranyvérű bandát, Medát és Rabastant mindenképp, akiken keresztül idáig juthatott. A terve alapvetően az, hogy visszaszökik Franciaországba, évekkel ezelőtt elhunyt édesanyja rokonaihoz, de amíg ezt nem hozza tető alá, mi sem természetesebb, minthogy segíti a többi hozzá hasonlót. A féltestvérét, Evant a háta közepére se kívánja, de mivel csak úgy megpattant otthonról a tanév végén - érthetőbben: haza se ment az apjához a Roxfort Expresszel -, nem kizárt, hogy a srác keresni fogja. Egy szó mint száz, kell neki a búvóhely, valahol, ahol közben hasznosnak is érezheti magát. (Tervben volt, hogy meghúzza magát Bro bőröndjében, de ez a szál elakadt a fiú távollétében.)

És hogy Tonie mihez ért, mire mentek vele? Anno a Roxfortban számtalanszor kisurrant, besurrant - tehát remek surranó, ha szabad így mondanom. Zsebesnek sem utolsó, mert volt az életének olyan szakasza, kislányként, amikor az anyjával ide-oda tengődtek, és hát, na.
De kapcsolatok tekintetében smafu. Rosier apuka hiába akarta bemesélni az egész világnak, hogy a lánya tulajdonképpen a feleségével közös gyereke, akit féltékenységében elrabolt az egyik szolgálólányuk és sajátjaként nevelte fel, hát... értitek, ugye? Ennél még Andersen is hihetőbben adta elő A kis gyufaáruslányt. Az aranyvérű körök mindig kinézték a lányt, ő viszont felcsipegette az elejtett, senki fülének nem szánt információmorzsákat.
És ha arról van szó, bármilyen aláírást odahamisít bárhová - ha az apján múlt volna, soha az életben nem látogat el Roxmortsba.

Egyelőre ennyi voltam, nagy izgalommal várom és figyelem az események alakulását.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 5 Szept. - 18:58
Csak egy két perces komment, a hölgyeknek! :3

Megant nagyon szívesen beleviszem valahogy a buliba. Még nem tudom, hogyan, de szívesen kitalálom veled közösen, ha szeretnéd.

Tonie, veled pedig esetleg kitalálhatnánk valami közös búvóhelyet? Meda kezd egyre közelebb kerülni szintén a családjától való dobbantáshoz, és majd kínosan szembesül azzal, hogy jó ez, jó ez, na de mondjuk logisztikailag kéne laknia valahol, meg ilyen apróságok, amíg Teddel nem jutnak el odáig, hogy esetleg vele. Ez valamilyen szinten számára mindenképp ideiglenes lenne, mert voltaképpen elég hamar eljön a nap, hogy ótecsodásNymphadora megfoganjon, példának okáért, de addig is lehetne egy kedves sub-plot, ha a lányok összebőröndöznének valahol. : ))
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Pént. 15 Szept. - 13:59
Nos, kezdetben Dung nem igazán akar csatlkozni a bolthoz, megvannak rá az okai, mint például az, hogy saját bizniszt futtat egy nevét eltitkolni kívánó aranyvérű sráccal (igenigen, Mari Flintről van szó), akivel már tavaly nekiálltak saját szakállukra kidolgozni egy szökési tervet.
Kijárni a saját útjukat, túljutni minden akadályon - elég hosszas folyamat volt, de átlátja a buktatókat, és hát a gyakorlati tapasztalat mikor volt hátrány bárhol is?

Nem nagyon akart ebből rendszert csinálni, még akkor is, ha többé-kevésbé a maradék Lowell famíliát átdeportálták Mexikóba, csakhogy az ügyletek nem maradtak nyom nélkül, és egy fószer megtalálta a Rendtől és neki nem volt más választása, vagy felnyomják, vagy beáll ő is. Természetesen fix fizetésért, amit a legtöbb rendtag nem mondhat el magáról, cserébe megvásárolták a kvázi hűségét, és ő nem is kíván beleköpni a Rend levesébe, de igyekszik távol tartani magát, hogy ha bukna  a Rend, ő túléljen. Mert jelszava a túlélés.

Kezdetben ferde szemmel néz a bolt ügyleteire, de hamar belátja, hogy ahelyett, hogy riválisként dolgoznának, jobb, ha összedobják, amilyük van.
És Dung meg segít a konzultálcióban, a tanítást is magára vállalja (talán ha minden jól megy, Medával lesz egy hasonló játékunk. Még egyeztetés alatt van), vállalja az okirat hamisítást, az illegális zsupszkulcsok beszerzését, a mugli járművekre való bejutást (főleg hajóban gondolkozik), életmód tanácsadást is vállal született aranyvérűeknek, hogyan kell muglimód viselkedni, hogy elodázzák a lebukást (ebben szerintem Bruti is tudna neki segíteni), jó kapcsolatai vannak, kb mindenkit ismer, együtt él egy halálfalóval (erről inkább ne is beszéljünk), emellett vállalja a vészhelyzeti beavatkozást, refugee-starter packek összedobását, ritka áruk beszerzését, mint a láthattalanná tévő pirula, perui instant fekete por, fájadalomcsillapítók és egyéb narkotikumok, és bármi, ami csak eszetekbe jut és annyira veszélyes, hogy nem mer senki kockáztatni.

Mindezt, figyelem, ingyen és bérmentve*.


Amit cserébe kér:

Egyöttműködés, minimális bizalom (ezzel neki is hatalmas problémája van, főleg, ami az aranyvérűeket illeti), heti egyszeri fürdési lehetőség a rózsaillatú habfürdők egyikével, teljes regenerálás fáradt tagjaira. Megan Morhange minisztériumi kapcsolatai. És hogy egyetlen sidekickjét, a kicsit szégyellős Mari Flintet ne buzerálják. (nehéz időszakon megy át a szentem, és az apja sem nézné túl jó szemmel - értsd kiteríteni a kutyák elé, ha megtudná, miben utazik a fia).

Egyelőre ennyi jut eszembe, de majd menetközben egyeztetünk, meg milliónyi játéklehetőséget látok már most *___*

*ezt értsük úgy, hogy kvázi ingyen nyújt szolgáltatásokat a bolt közösségének. nyilván ez nem vonatkozik szerencsétlen menekülőkre
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Csüt. 26 Okt. - 17:42
Szóval én tökre örülök, hogy ennyien lettünk, és én imádom minden egyes tag minden történetét és ötletét, hogy ki hogyan és mikor és miért, és ahh most nagyon kis nyálas kedvemben vagyok úgyhogy imádlak benneteket, és ezért úgy gondoltam, hogy össznépileg játszhatnánk valamit, az ötleteim a következőek- de ti is írjátok a tieteket, esetleg szavazzatok, hogy melyiket adnátok a legszívesebben, illetve, hogy akartok-e mesélőt -
1) Összerázkódás - szóval ha már mind egy csapat vagyunk, és a bőrünket visszük a vásárra, akkor egy esti italozásra, ahol bevalljuk legféltettebb titkainkat, sort kellene kerítenünk, hiszen bízni kell a másikban meg ismerni, meg miegymás, és itt kedves csapatépítő jelleggel akár játszhatnánk üvegezést, én még sohát vagy bármit, a határ a csillagos ég
2) Nyakig a szarban - hát igen, a cím magáért beszél, épp forródrót van, vinni kell egy tagot, össze kell dolgozni, meg kell oldani, gyorsan mert a halálfalók üldözik, és ehhez kel mindenki vagy annyi ember ahányan jelentkezünk

Szóval ez a kettő darab ötletem lett, de várom a tieteket, csak JELEZZEN ITT AKI SZERETNE BENNE RÉSZT VENNI, ÍRJA LE, HOGY MELYIK ÖTLETET ADJA, ESETLEG MI A SAJÁT ÖTLETE, S HOGY AKAR-E MESÉLŐT VAGY SEM.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catriona Hepburn

Catriona Hepburn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Maggie Geha

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Csüt. 26 Okt. - 19:20
Nekem oké, novembertől lazább lesz az életem és visszatérek. Italozásban Rabastannal verhetetlenek vagyunk. Cool De akár abban is benne vagyok, hogy italozás közben történjen valami para.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Morgana Walsh

Morgana Walsh

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
5
▽ Avatar :
Daisy Ridley

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Pént. 27 Okt. - 1:29
Disclaimer: Morgana Walsh személyesen valahol a színfalak mögött reszeli a körmét, és az alábbiakról nyolc éve még érintőlegesen sem tud:

User here, nemszabványos módon protezsálnék be ide egy tagot: nincs megírva karakterként (legalábbis nem itt), viszont mindkét eddigi karakterem hátterében szerepet játszik, és reálisan el tudom képzelni egy ilyen mozgalom tagja/támogatójaként.
Bemutatom Alfred J. Wick, vagy Nicholas Walsh, vagy John Graver urat, aki további személy- vagy ragadványneveken is ismerős lehet néhányaknak. Vannak, akik úgy ismerik,.. Tim nevetés

Tim jelenleg egy többszörösen halott ember, eredeti, Wick-identitása a második világháborúban maradt ott, Walsh-ként pedig elméletileg öngyilkos lett, gyakorlatban csak profi szinten megrendezte. Talán ezzel a szervezettel is azért találkozott eredetileg, hogy egy új identitás új papírjait készíttesse el, aztán velük maradhatott, mert a céllal egyetértett, és így valami hasznosat is tehetett.
Ő maga is mugli születésű, eredeti célja a saját túlélésén felül a lánya biztonságának egyengetése a háttérből (és tudta nélkül, tekintve, hogy az halottnak hiszi), de hajlamos a jelenlegi helyzet/rendszer más áldozatainak is pártját fogni.

Amit fel tud kínálni: van egy bérgyilkosi múltja ennek minden tapasztalatával (bár ez nyíltan nem ismert róla), illetve a családos élete alatt mágikus biztonsági szolgálat tagja volt, valamint jó tárgybűvölő, aki előszeretettel ötvözi a mugli és mágikus világ vívmányait egymás gyengeségeinek kiegészítésére.
Az alvilági összeköttetései itt valószínűleg nem érnek olyan sokat, viszont a "központ" védelmében és elrejtésében be tud segíteni, valamint kimenekítési meg hasonló akciók alkalmával is lehet biztonsági ember.

Őt így fel tudom ajánlani a díszes társaságnak, ha van rá igény, Arnold Till és Morgana előtörijeiben vannak még róla részletek (bár a lényegeseket szerintem kigyűjtöttem itt is)
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nathale Stel

Nathale Stel

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
Bárki, aki szeretne játszani

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Csüt. 2 Nov. - 18:39
Sziasztok ')
Nath külsősként szeretne beszállni, pontosabban: valami akció során belecsöppenni a bolt életébe. Amit itt róla tudni érdemes: gyenge legilimens, profi amneziátor, teljes életviteli katasztrófa, és jelenleg mugli életet él.
Szívesen segít azzal, hogy kiveri egy szaglászó halálfaló fejéből a célszemélyt, de lehetőleg úgy, hogy közben tényleg ne kelljen mással foglalkoznia. (Értsd: párbajt nem vállal, mert úgyis elveszítené.)
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catriona Hepburn

Catriona Hepburn

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Maggie Geha

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Vas. 12 Nov. - 13:20
Na halihó. Mit szólnátok hozzá, ha külföldre csempésznénk valakit? Valami burzsuj, külföldi megrendelő rakományára hivatkozva. Cseppet Se Gyanús Rakományok Nem_hippie_by_nunyx
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Nathale Stel

Nathale Stel

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
Bárki, aki szeretne játszani

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 13 Nov. - 17:09
Megvan már az "áldozat"? Vafy npc lenne?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 14 Nov. - 19:47
Szerintem legyen njk de egy olyan njk aki mondjuk szamithat fontosnak, siman hozzatehetunk az izehez a Megerint a sotetseg dologhoz! Szerintem mugliszarmazasu tagokat tuntethetnenk el, de akkor ne csak egyet, marmint most egyet, de ne csak O legyen.. a Miniszteriumbol tunhetnenek el ami igazan felruno
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Pént. 15 Dec. - 17:23
Közben rájöttem, hogy ha hevesen bólogatok a laptop előtt, abból ne vágjátok majd, hogy benne vagyok, pedig teljes mértékben.

Minél fontosabb az illető, annál nagyobb a veszélyfaktor, így izgalmasabb az egész. Mármint én elvoltam csicska mugliszármazásúak és nem kívánatos közalkalmazottak megváltásával is, de azért ebben látok potenciált, hogy csináljunk belőle egy közös játékot. Most, hogy a bandatagok ismerik egymást, úgy ahogy, megmutatták, hogy képesek együtt dolgozni kisebb volumenű ügyekben, itt az ideje, hogy belevágjanak valami nagyobb horderejűbe.

Játszódhatna az egész már egy kritikus ponton, ahonnan nincs visszatérés, ahol eldől, hogy mindent elcsesztek-e vagy éppen sikerrel jártak. Közben szétszedhetik egymást, záporozhatnak a pofonok és sistereghetnek a pálcák stb, szóval nem bánom, ha történik valami.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Vas. 4 Márc. - 20:20
Ciripp-ciripp.

Kicsit megakadt ez az egyébként elég klassz elképzelés, úgyhogy arra gondoltam, adhatnánk neki friss lendületet, és ha esetleg nem vagytok nagyon ellene, kicsit még emelhetnénk a téteken is - nem titkolt szándékom volt eddig is, hogy a kis branchból Meda "lebukik" (és ki tudja, talán nem egyszerű az élet Rabastannak sem, de ezt majd ő megmondja <3). Végül is, elég vékony kötélen táncol, egyre gyakrabban eltűnik otthonról, nem ott van, ahol lennie kell, valószínűleg csak idő kérdése, hogy valaki rosszkor-rossz helyen látja őt, és elkezd szaglászni utána, vagy beújít időközben ellenségeket, akik direkt alá akarnak tenni...

Namármost, nem vagyok akkora egomán troll, hogy ez egyben az egész társaság bukását is jelentse (hacsak nem ezt akarjátok : ooo), de egy nehezítő tényező mindenképp lehetne, majdnem beránthatná az egész akciót, ügyesen ki kellene vágni magunkat, de az is lehet, hogy ezt mondjuk csak úgy lehet, ha Meda elviszi a maga balhéját, hátrahagyják, és többet nem nagyon tud segíteni nekik : ((, vagy legalábbis csak nagyon sunyiban, miközben én galádul kihasználom ezt a fordulatot arra, hogy elindítsam a nőszemélyt drámai kitagadása felé... de úgy egyébként, ha okosan csináljuk, még az is lehet, hogy csak új szintre léptetjük magunkat, még nincsenek a fejemben konkrétumok, remélve, hogy brainstormingol velem, akit esetleg izgat a dolog. :3

Vegyük fel a fonalat és játsszunk, mit mondtok? *-*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 5 Márc. - 17:18
Minden reményt abba fűzve, hogy nem csak Meda és én éljük még ezt a plotot, teljes mértékben támogatom Meda remek ötletét. Én bedobnám azt is hogy ránthatna többeket magával, mármint plotnek ez nagyon jó de semerre nem mozdul el, úgy legalább megtörténne. A részemről Brutus rántódhat és ha nem lenne annyira kínos kijátszanám magammal a lebukós-kínzós részt.. de mivel az már egy másik dimenzió lenne, elengednén ezt a lehetőséget, bár ha valakinek, akárkinek van erre alkalmas karaktere, Brutus keményen kínozható. És ha már ezzel a felemmel írtam ide, felajánlanám Lucius szolgálatait Meda felé. Szívesen lebuktatlak ha arról van szó!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 12 Márc. - 13:57
Szóval akkor most tisztázzuk, Malfoy buktatná Medát, de ez miféle buktatás lenne? Elmesélné a Nagyúrnak, hogy talált egy csomó vérárulót, akik sárvérűeket deportálnak? Vagy ez ilyen magánakció volna?
Mert jöhetne még pár halálfaló társ és rajtuk üthetnének mondjuk akció közben (lenne egy kis pálcával hadonászás, csörömpölés), beáldoznám magam a Meda védelmező szerepébe, de akár lehet kínozni is, ha nagyon akarnátok.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 12 Márc. - 16:24
Amilyet szeretnétek. Surprised Önös céljaim eléréséhez nekem az is elég, ha Lucius csak Blackék előtt buktatja le a lányt, meg úgy ezekben a berkekben, aminek inkább Medára személyesen lesz súlyos következményekkel, mint a kis banzájra, de persze, ha szeretnénk felforgatni a teljes plot életét, akkor nem kell erre korlátozódnunk. Luci majd biztos megmondja, milyen volumenű intézkedéseket legit betolnia IC, ha megneszel ezt-azt. Ezt-azt. Vagy mindent. Nekem mindkét verzió adja.
Ha van, aki tartózkodik mondjuk, de van, aki meg szeretne Medával bukni, akkor szerintem az is járható - lesz, aki jókor jó helyen lesz, és nem merül fel a neve, nincs ott, hogy rajtakapják bármin, aki meg nyakig akar ülni a kakikban, nos... az keblemre. : D

És egyem Dung védelmező lelkét...! <333
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Brutus Wellington

Brutus Wellington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andrew Westermann

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 12 Márc. - 16:56
1) én tökre támogatom Dung ötletét, mármint nem tudom mennyire kellene nagyon sok halálfalót bevonni, de simán játszhatunk magunkkal is :OOO és bevehetjük jr-t, csak hogy örüljön

2) brutus simán lebukhat, mármint ne olyan nagyon, de azért valamennyire igen, azért böribe ne kerüljön már

3) lucius mindenkit szívesen lebuktata, ezt igazából nektek kell eldönteni, Medát rántja az már biztos

4) dungie ne hárítsd ránk a felelősséget, tudom, hogy te akarsz kínozódni.... :OO
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Vas. 18 Márc. - 19:03
Na, nem tudom, hogy mások mennyire akarnak részt venni benne, én személy szerint nem hoznám a halálfalómat, mert nem tudom IC sehogy sem elképzelni, hogy ebben részt venne. Szóval lehet elég lenne Luci meg egy side-kick (beszéld ezt meg te Jr-al, ha meg ő nem akar, akkor random zargatunk majd embereket, ez mondjuk egy testhezálló feladat)
Jó, kicsit tényleg akarom, hogy Luci kínozzon : ((
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Vas. 18 Márc. - 21:33
Szerintem sem kell számszerűleg túlzásokba esni, tulajdonképpen ez úgyis inkább a személyes vendetta kategória lesz, mint egy igazi nagy misszió halifali oldalon. (Aztán javítsatok ki, ha nem!)

Ugyanakkor még bárki kitalálhatja, hogy be akar ugrani a buliba, mert szerintem Lucival még nyomunk úgyis pár macska/egérfogó játékot, aztán egyszer majd jövünk konkrétabban robbantani a világot. :3

Addig esetleg Rakományos oldalon kitalálhatunk valami pontosabb ügyet, amibe belekontárkodhatnak, utoljára, ha jól emlékszem, valami fontosabb-ember-NJK országból történő kijuttatásáról volt szó?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 9 Ápr. - 20:54
Most, hogy már nincs több mint egy éve aktivitás ebben a plotolóban, bepofátlankodok.
Eddigre már talán mindenkihez eljutott a küszöbön álló változás híre. Ha nem, akkor major spoiler. Béke van. Vége a háborúnak. Stb.

Cseppet Se Gyanús Rakományok Giphy

Ez talán egy elég nagy horderejű esemény ahhoz, hogy megvitassuk, és rendezzük sorainkat.
Első kérdés talán az, hogy mi volt eddig?
Talán nem ártana, ha minden tag egy rövid összefoglalót írna itt arról, hogy kb miket csinált az elmúlt egy évben, mármint persze, ami ehhez a plothoz kapcsolódik.
Azt is megvitathatnánk, hogy végül a nagy lebukás megtörtént-e egyáltalán vagy nem?
Ha nem, akkor miért, ha igen, akkor biztosan szétzilálta eléggé az egész szervezetet annyira, hogy talán ne tudják folytatni abban a formában, ahogy ezt az elején kitalálták.
Persze az szóba sem jöhet, hogy csak úgy feloszlunk, mert hát az igazi boszorkányüldözés talán csak most kezdődik, és talán jó pár ártatlan és kevésbé ártatlan, de mindenképp gyanús személy várakozik a szolgáltatásainkra.
És tulajdonképpen ezzel már fel is tettem a második nagy kérdést, hoyg hova tovább?
Én kezdetnek javasolnék egy „szolid” és zártkörű partit, amire természetesen fűt fát meghívunk. Én állom az első kör shot-ot. És vigyázzatok, ilyet még sokáig nem fogtok látni, tapasztalni.
Persze, ha van valaki, aki nem élte túl időközben, akkor fél perces néma csöndet biztosítunk minden egyes elhullott csapattagnak.  


Fletcher voltam
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Kedd 9 Ápr. - 21:45
*behullámzik.*

Szóval, Lucival amúgy még mindig tökre rajta vagyunk ezen a lebukós ploton, lassan, de biztosan haladunk, ahogy azt illik. Nyilván ez az aktuális fejlemények okán majd jobb helyen lesz az Időnyerőben, de hacsak ő nem gondolja másképp, én szeretnék is ezen szépen végigmenni. Aztán azt meg tudja ki-ki maga, mennyire akart belefolyni, mennyire nem, kit hagyjunk ki, kit citáljunk bele, kiplotolhatjuk ezt így mind, ha van rá igény, és ideesz a fene minden érintettet. : )

Ettől függetlenül mivel Meda szerintem még a nagy béke előtt tisztes házas asszony lesz (vagy pont akkortájt), nem valószínű, hogy sok köze lesz a továbbiakban a brancshoz, meg amúgy is, viselhet a lelkén mindenféle bűntudatot, hogy miatta voltak itt nagy fennforgások, esetleges sérülések és minden más, szóval az ő lebukását követően szerintem ő ebből eléggé el fog veszni. ;(( Amivel mondjuk majd kezdhetünk is dolgokat, ha valakinek lesz kedve vele összefutni a későbbiekben, én szívesen!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
» Hétf. 27 Május - 15:53
Azért, hogy ne Medán keresztül üzengessünk,és hogy ne vesszünk el a részletekben, szerintem egyszerűbb ha itt beszéljük meg a dolgokat. Én támogatom az ötletet, a hármas játékot illetően, illetve az NJK karakterekkel is tökéletesen egyetértek. Smile

A részemről:
Brutus szerintem az utolsó pillanatban hagyja el csak a süllyedő hajót, és tökre megláthatja valami főmufti, illetve sérüléseket is biztosan fog szerezni, mert ezer százalék, hogy harcol amíg harcolni lehet. Na már most nem hinném, hogy rögtön bárki Brutus nyomába eredne, mert valljuk be, egy tök ismeretlen figura, akinek még nem is jók a RAVASZ eredményei, hogy bárki megjegyezze a nevét. Amúgy is mindig meghúzódott inkább a sötétben, de ettől függetlenül biztosan nem fogják jó szemmel nézni, hogy nem csak a halálfalók ellensége is volt, hanem bizonyos értelemben a Minisztériumé is ( mert azért az nyilvánvaló, hogy nem csak azoknak segítettek akiket a halálfalik és voldi üldözött nevetés ), szóval én vele benne vagyok ilyen fancy bujdosásban stb nevetés

Lucius a kis ravasz nem fog berontani a boltba mindenféle átkot kiabálva, ő csak jó kis hátszél gyanánt belesutyorogta a megfelelő embereknek a fülébe azt amit tudott, és szépen három sarokról odébb hallgatta a nagy rajtaütést ( Szerintem ezerszer egyszerűbb ha a pillanatnyi helyzetet nézve nem a halálfalók ütnek a bolton, szerintem a Minisztériumnak nagyobb érdekeltsége van a dologban ), hogy ő mosom kezeim módjára ha kell arrébb léphessen egy lépést.
Szerintem ő mindennek a végén érkezik csak a boltba, és még talán meg is lepődik, hogy mi történt, de annyira nem érzi magát bűnösnek a dologban, hiszen ő felajánlotta Medának a lehetőséget, hogy védjen meg mindenkit cserébe áldozza föl saját magát és a lány döntött, szóval Lucius szerint ez teljes mértékben Andromeda hibája.

Az NJK-kal kapcsolatban, szerintem Catet elkaphatnák, és még mondjuk egy-két kevésbé ismert tagot, a többiek akik mondjuk hárman voltak, pedig elmenekültek. nevetés Mit szóltok?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
»
Vissza az elejére Go down

Cseppet Se Gyanús Rakományok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek-