Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Cseppet Se Gyanús Rakományok - Page 2 EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Cseppet Se Gyanús Rakományok



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Hétf. 27 Május - 18:43
Szegény Bruti, szegény Dung, szegény Cat, szegény ÉN. :"D

No, nem elviccelve, eszembe jutott egy kérdés: Meda hogy vészeli át ezt az egészet? : D Nem hiszem, hogy ott hagyná a többieket, ha már belecsöppen ebbe, és mivel sort of tényleg az ő hibája az egész : ((, segítene, ahol-akinek tud, próbálja menteni a menthetőt, védeni, amit lehet, vagy akár megy és megsemmisít bizonyítékot, amennyit az utolsó pillanatban lehet. Ffelmerül így viszont, hogy a Minisztérium hogy nem csípi őt is fülön? Nem lehetetlen persze, végül is azért nem egy utolsó nyomorult, de Dung is játszhat amúgy hős lovagot, az elég vicces lenne, vagy nem tudom, Luci erre gondolna-e, hogy ha Meda ott van "véletlenül", akkor ér-e odáig a protekciója, hogy esetleg rá direkt nem mennek a Minisztérium kutyái?

Ennek függvényében egyébként majd elkezdem a kört szívesen, ha gondoljátok, minden mással meg egyetértek. *-*
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 28 Május - 11:16
Szerintem Lucius nagyon szépen kihagyta a történetből Medát, és, mint hős lovag kel majd a védelmére, egy bizonyos mértékig kezeskedik érte szerintem, és még őt is meglepi, hogy Meda amúgy éppen ott van a helyen. Alakíthatjuk úgy a sztorit, hogy Lucius direkt akkorra időzítette a nagy leleplezés utolsó információit amikor Meda nem tartózkodik ott, vagy akkorra ő szervezett maguknak egy találkozót az Abszol úton ahonnan szépen végignézhetik a bolt rombolását, csak Meda inkább ment segíteni pakolni, mint Luciusszal enyelegni? nevetés

Nekem most kicsit viszgaidőszak van, de igyekszem írni!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Dung Fletcher

Dung Fletcher

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Cole Mohr

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 28 Május - 18:19
Bármiféle rajtaütés történik, biztos, hogy Mundungus kicsúszik a törvény kezei közül, de nem azért mert annyira élelmes lenne, csak mondjuk a Főnix Rendje kapcsolatai megoldják neki a problémát, és ő meg azt hazudja, hogy csak a Rend miatt volt benne, de egyébként ugyanolyan ezredik random figura mint a Főnix Rendjével és hát sokat nem tud, szóval elengedik. És persze, hogy radaron marad, de senki sem fog vele törődni, főleg miután kitör a béke és ugye ő a „ mindvégig a jó oldalon harcolt” kártyát bedobja.
Ehhez persze magától adódik, hogy akkor igenis hősködni próbál a szerencsétlen egyszer az életben, és ha nem is kell megmenteni Meda seggét, azért már az is valami, hogy ő is odamegy a boltba, pedig akkor éppen nem tartózkodna ott, és el is kapják a végén. Akár ez Lucius számlájára is lehet írható vagy valamelyik más ügyes kezű rajtaütőére.
Ez most mind attól függ, hogy éppen melyik mozzanatát akarjátok kijátszani. Ha egy ilyen poszt-rajtaütéseset, akkor el tudom képzelni, hogy Lucius megpróbálja bemártani, kézreadni stb. Fletchert. (nem tudja ugye, hogy rendtag, csak azt, hogy az apja halálfaló és akkor azt hiszi, elért valamit az életben)
Én értem, hogy járulékos veszteségek, de Cat juzerének beleegyezése is kéne ehhez, nem?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lucius Abraxas Malfoy

Lucius Abraxas Malfoy

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
27
▽ Avatar :
Nels Visser

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 28 Május - 20:18
Hát Lucius nem tudom hogy éppen fel akarja e nyomni a Fletcher fiút, de ha igen én úgy tudom elkepzelni hogy akkor mindenképpen kinyilik a bicskaja ha közé és Meda közé all
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andromeda D. Black

Andromeda D. Black

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
52
▽ Avatar :
Luma Grothe

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
» Kedd 28 Május - 22:08
Esetleg NJKsíthatjuk a bolt vezetőjének szerepét, ha azt úgy korrektebbnek érzed, Dung. Surprised Vagy akár lehet az alatta álló emberünk, hogy végképp ne lépjünk bárki lábujjaira, tulajdonképpen én nem biztos, hogy ennyire bele fogok mászni a részletekbe IC, amíg van némi NJK veszteségünk, az végülis ad már reális súlyt a dolgoknak, meg hát Meda szemszögéből ott van Bruti, meg Dung, ami klassz.

Meda ezen a ponton nem hiszem, hogy önszántából bandázna Lucival :"), ellenben elképzelhető, hogy Luci szeretett volna szervezni egy ilyen találkát, Meda meg paranoiából előbb a bolt felé kanyarodott, aztán már nyakig is volt a kulimászban, de végül is, ha bele is sétált ebbe az egészbe, a családjára való tekintettel első körben még lehet, hogy ki tudta magát magyarázni, csak aztán később veszik elő/kell neki a protekció, még az is lehet, hogy egy minisztériumi ember parkolópályra tette, nehogy baja legyen, aztán meg nem vitték magukkal, mert minek.

Én játékilag ilyen abszolút aftermathre gondoltam amúgy, hogy percekkel a Minisztérium embereinek távozása után, vagy legalábbis relatív közel az eseményekhez, hogy ha kell, még tudjanak eltakarítani, felmérni, ilyesmi, Luci meg jól belegyalogolhasson. Ha nincs ellenvetés, akkor így fogom írni. <3
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

» Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
»
Vissza az elejére Go down

Cseppet Se Gyanús Rakományok

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Egyebek-