Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Well, well, Honeywell EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Well, well, Honeywell EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Well, well, Honeywell EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Well, well, Honeywell EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Well, well, Honeywell EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Well, well, Honeywell EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Well, well, Honeywell EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Well, well, Honeywell EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Well, well, Honeywell EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 40 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 40 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Anonymous

Vendég

C’est la vie
Vendég

»
» Vas. 27 Aug. - 15:45

Iason Engelbert Honeywell

A tagadás kellemes üdülőhely, ha viszont ott telepszel le, az életedbe kerülhet.


Becenév:

Son, Engel, Well. Lényegében bármi, csak a Bertie-től tartsuk távol magunkat. Nem vagyok bagoly.

Kor:

18

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Dumbledore

Képesség:

Nincs, bár ha az jelent valamit, a nagyanyám állítólag véla volt. Vagy esetleg a dédanyám? Egyikkel se találkoztam soha, de majd ha összefutunk, megkérdezem. Valahol Londonban kísértenek. Kísérteties család vagyunk.

Csoport:

A főnix rendje

Play by:

Thomas Brodie-Sangster

Karakter típus:

Keresett





A bátyám eszelős. A másik eszelősen okos. A harmadik halott. Én pedig a triumvirátus kilógó negyedik lólába vagyok.
Boldog gyerekkort éltem tökéletes nyugalomban és hittem el, hogy értem nem jönnek majd a riasztó levelek és nekem nem kell beköltöznöm a négyházas rettenetbe, ami ellopta tőlem a bátyáimat. Szépen, sorjában.
Először Ivan került a Roxfortba, s úgy jött haza, mint büszke Griffendéles. Apa majd' elolvadt a gyönyörtől, hiszen ő is odajárt, anya pedig csendesen fohászkodott azért, hogy Igor inkább Hollóhátas legyen. Nem lett. A mardekárba sorolta a poros, beszélő fejfedő. Szegényre ott és akkor vethettünk volna keresztet, ha tartjuk még az anyai nagyszüleim vallását.
Ioles tovább erősítette az apai uralmat azzal, hogy a legszertelenebb, legodanemillőbb Griffendéles lett a családban. Én pedig szerettem volna a muglik közé járni iskolába, éppen ezért fakadtam ríva akkor, amikor megérkezett az én levelem.
Hugrabug. Újabb csalódás anyának, újabb röhej Igor számára és újabb kirekesztettség az Ivan-Iason nyomvonalból. Bőgtem akkor is, amikor hálóhelyet kaptam, s elfoglaltam az ágyamat és évekkel később akkor is, amikor ugyanezen az ágyon ülve fájlaltam betört orromat. Már nem bántam, hogy félvér vagyok, nem bántam, hogy csalódást okoztam anyámnak, nem akartam egyik bátyám nyomdokába sem lépni. Elég kalandom volt nélkülük is, s a legtöbbször jól szórakoztam. Kivéve, amikor - mint akkor is - valami rontás rossz célt talált magának, s én mehettem miatta - vagyis nem mentem, mert utáltam a helyet - a gyengélkedőre.

Félvér vagyok, végzett varázsló, sportpályáját elhagyó Dumbledorekövető és már azt sem bánom, hogy megkaptam azt a levelet. Egy levelet se bánok, amit életem során kézhez kaptam, vagy küldtem, vagy küldtek miattam. Na jó, a Rivalló apámtól egy kissé rosszul érintett, főleg mert teliordította a legféltettebb titkommal a reggelizőt, de annyi baj legyen. Rég volt, talán igaz se volt, mint ahogy az a levél sem, melyben másodszor - és eleddig utoljára - vallottam Lachlannek színt. Magamról. Róla. Hagyjuk is.
Könnyebb a seprűt a milyen nem vagyok oldalon megülni először. Nem vagyok elég okos a Hollóháthoz, ami nem gáz, mert Ioles elég okos, de mégsem oda lett sorolva.
Nem vagyok elég bátor a Griffendélhez. Itt megint Ioles példájával kell éljek amikor azt mondom, hogy ez se para, hiszen ha az a gyáva kukac odakerülhetett, akkor megkérdőjelezem a Griffendél ház specifikációját.
Nem vagyok elég kihaénnem a Mardekárhoz. Hm. Igor az, ebben hiba nincs, nem védekezhetek, nincs mivel.
Nem vagyok elég jó ahhoz, hogy kviddicsbajnok legyek. Cseppet se zavar, hiszen mindig tudtam, hogy csak miatta vagyok a csapatban, s a belemet is kidolgoztam egy-egy meccsen azért, hogy ne tűnjek amatőr idiótának és ki ne hajítsanak, mint macskát se különben.
Nem vagyok elég öreg ahhoz, hogy sok pénzem legyen egy rendes házra. Bezzeg egy rendetlenre! Imádom minden romos, lepukkant négyzetcentiméterét, mert azzal oszthatom meg a koszlott legénylakásomat, akivel bármit megosztanék. Bármit. Szó szerint. Csak ne menjünk ebbe mélyen bele, mert perverz színezetet kap és egyébként is jobb, ha keveset gondolok rá. Mondjuk a nap huszonnégy órájából husonhármat és ötvenkilenc percet. Az elég.
Nem vagyok régóta a Főnix rendjének tagja, de szeretek még a lóti-futijuk is lenni. Lesz majd még másképpen, nem kételkedem benne.
Nem vagyok halott úgy, mint Ivan. Nem vagyok őrült, mint Igor és nem vagyok okos, mint Iason. Nem hasonlítok sem anyámra, sem apámra, de jó ez így.
Nem bánok semmit és bánok sok mindent.
Nem szeretem az egyszerűséget.
Nem vagyok savanyú.
Nem alkuszom.
Nem változom.
Nemet mondok és nem mondok nemet.
Kellett volna egy kósza igent kiköhögnöm a végére, vagy jó ez így?


 Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk. Minimum 300 szavas szerepjátékpélda, élettörténet vagy bármi, amiben fantáziát látsz, csak írj nekünk.


Vissza az elejére Go down

Well, well, Honeywell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Gabe/Iason Honeywell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-