Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Rabastan & Rodney EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Rabastan & Rodney EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Rabastan & Rodney EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Rabastan & Rodney EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Rabastan & Rodney EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Rabastan & Rodney EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Rabastan & Rodney EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Rabastan & Rodney EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Rabastan & Rodney EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rodney Lestrange

Rodney Lestrange

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Pedro Pascal

»
» Vas. 29 Okt. - 11:47
Rabastan & Rodney

Imádtam a Halloweent, jobban mint bármi mást. A karácsony mellett ez volt a kedvenc ünnepem, bár azt hiszem, a kettőt nem igazán lehet összemérni, úgyhogy nem tudnék kedvencet választani a kettő közül. A karácsony a családról szólt, a békességről és a pihenésről, amit hármasban szerettem megélni Richarddal és Florával, anélkül, hogy bárki is zavarni mert volna minket. Nem mintha akárki ilyet akart volna tenni. A Halloween viszont teljesen más volt. Ott rálelkesedtem a díszítésre, a tökfaragásra, a rengeteg édességre (habár arra nem annyira mint Richie), a jelmezekre, mindenre. Ez egy vidám ünnep volt, ami során gyakran ittam kissé többet a kelleténél és ez alatt nem éppen a forrócsokira és a sütőtöklére gondoltam, hanem sokkal inkább a Lángnyelv-whiskyre. Szerencsére most nem jártam így, a Roxfortban nem is ment volna.
A Nagyteremben voltunk többen is, mind tanárok és a díszítéssel foglalatoskodtunk. Hajnalban kezdtünk, egész korán, hogy már az elsőnek felkelő gyerekek is élvezhessék a teljes halloweeni díszlet látványát. Nem túl meglepő módon azonban a tanárok is szerettek néha aludni, úgyhogy a legelején is csak hatan vettük a fáradságot, hogy levonszoljuk magunkat ide a kényelmes ágyból, ezek után pedig ketten is feladták menet közben. Nem volt meglepő, tekintettel arra, hogy a mi drága Hóborcunk nagyon hamar rákapott arra, hogy megkeserítse a munkánkat - vagy inkább az életünket. Úgyhogy ketten hamar elhagyták a termet, inkább a folyosókat választották díszítésre, később pedig még egy csatlakozott hozzájuk, utoljára pedig Richard hagyott itt minket. Ha nem tudtam volna, hogy azért megy el, hogy Hóborcot hajtsa el és próbálja meg kordában tartani, nagyon megharagudtam volna rá, így viszont csak hálás voltam, hogy próbál minket megmenteni ettől a pokolfajzattól. Tehát a végén ketten maradtunk, a furcsa véletleneknek köszönhetően pont a két Lestrange. Rabastan és én.
Az egyetlen családtagom volt, akiről mindig jó véleménnyel voltam, nem meglepő módon. Fiatalkoromban gyűlöltem őt is, legalább annyira mint az összes többi Lestrange-t, akivel valaha is dolgom volt. Aztán az aurorként eltöltött éveim során olyan szerteágazó kapcsolatokra tettem szert jó és rossz részről egyaránt, hogy abba nagyon hamar belekerült Rabastan is. Én pedig rádöbbentem, hogy ő nem olyan, amilyennek mutatja magát. Azt hiszem. Igazából azóta sem sikerült megfejtenem a gondolkodását és a viselkedését, de már nem is igazán gondoltam rá. Azok után, hogy segített elintézni nekem és Richardnak, hogy Flora a mi lányunk lehessen, csakis hálával tartozhattam neki.
- Soha nem fogunk ezzel így végezni -simogattam meg a fejem, miután a vidáman kacagó Hóborc hozzám vágott egy apró tököt. Úgy fest, Richardnak nagyon is meggyűlt vele a baja.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Amycus Carrow

Amycus Carrow

C’est la vie
Mardekár
Hogyha agyafúrt s ravasz vagy
▽ Reagok :
3

»
» Szer. 14 Márc. - 12:37

Rabastan Lestrange mindig is úgy gondolta, hogy tökéletesen beleillik a családjába - rendelkezett mindazon elmebajra utaló tulajdonságokkal, amelyek ehhez szükségeltetettek, és amelyek megőrizték a família töretlen menetelésének ívét a jótékony őrület felé. Nem különösebben foglalkozott vele, más, nemes és nagymúltú házak mit gondolnak a tevékenységéről - leginkább azért, mert a tetemes rokonsága bőven elég botránkoznivalót tudott szolgáltatni az ő tevékenysége nélkül is - és mindig volt néhány ízletes magyarázat a jól szabott zakója belső zsebében arra nézve, miért van ott, ahol, és főleg olyan állapotban, amilyenben. Róla általában az a kép élt az emberekben, hogy végtelenül szórakoztató néhány pohár ital vagy csík szippantása után, esetleg éhgyomorra, ha szeretjük a feketehumort és a kéretlen megjegyzéseket, de úgy amúgy különös perverzió szükségeltetik ahhoz, hogy megkérdezzük, vajon hogy élhette túl az elméje azt a kitartó alkoholmámort, amiben mindig úszott...?
Rejtély, hogy csinálta, vagy hogy maradt életben, de engedjük meg a Lestrange-örökösöknek, hogy megtartsák maguknak a titkot, és tovább dobálják a józan ész láncait a hátuk mögé, ki-ki a maga vérmérsékletében és stílusában. Itt van például rögtön Rodney, aki más irányból esett messze a fától, és minő véletlen, hogy mindketten épp itt landoltak.
- Mondanám, hogy megkínállak egy kis kokainnal, de valami azt súgja, hogy nem tartanál rá igényt, szóóóval.. - elvigyorodik az ing felett, amelyet élő ember nem viselne nyilvánosan, legalábbis anélkül biztosan nem, hogy rákérdeznének a nemi identitására és az elméje állapotára - Bár el kell ismerned, nagyon megnyerő dekoráció lennénk holtan, nem mellesleg senki nem vádolhatna minket azzal, hogy nem tettünk meg mindent az ünnepi szellem érdekében. De ha egyébként vad és féktelen nemiéletet akartatok volna élni Rich bácsival, hajkurászhatom én is kicsit Hóborcot.

Vissza az elejére Go down

Rabastan & Rodney

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-