Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Őrült bájitalkészítő mester EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Őrült bájitalkészítő mester EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Őrült bájitalkészítő mester EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Őrült bájitalkészítő mester EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Őrült bájitalkészítő mester EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Őrült bájitalkészítő mester EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Őrült bájitalkészítő mester EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Őrült bájitalkészítő mester EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Őrült bájitalkészítő mester EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 24 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 24 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Őrült bájitalkészítő mester



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Daniel Young

Daniel Young

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Kim Myung Soo

»
» Szomb. 3 Márc. - 12:27

Választható



Csoport:

Mágiahasználó

Kor:

38 és a halál között

Származás:

Aranyvér / félvér

Lojalitás:

Dumbledore / semleges

Play by:

Bárki, pl: Benedict Cumberbatch, Johnny Depp... (A kép csak kedvcsináló funkciót kapott)

Ők várják:

Daniel Young





Ahogy a címből is megtudható, bájitalkészítő vagy és keményen dolgozol, hogy Anglia leghíresebbjei között lehessen boltod/laborod, mely az Abszol úton kapott helyet. Több évedbe telt kiharcolnod akkoriban, hogy te vehesd meg a neves út ezen épületét, ám ahogy sok más kitartó munkád gyümölcse, ez is megért.
Azt rebesgetik rólad, hogy őrült vagy, s valóban, a zseni és az őrült között keskeny a határ - ahogy azt mondani szokták. Főként munkádnak élsz, pulzusod szerintem kétszerese alapjáraton is más emberekéhez képest, pattogsz, sürögsz-forogsz, mert eszed annyira gyorsan forog, hogy azt tested csak próbálja utolérni, pont mint szád is, ebből kifolyólag eléggé érthetetlenül beszélsz. Csak úgy darálod a szavakat, egy normális vásárló gyakran minden válaszodra visszakérdez, mert nem érti tisztán.
Borzasztóan maximalista vagy, szereted irányítani a munkát és ha valaki még a kezét se úgy tartja, ahogy te azt elképzelted, akkor máris szólsz érte, részben ennek is köszönhető, hogy kevés az alkalmazottad, sokáig egyedül dolgoztál csak és nem akartad, hogy bárki láb alatt legyen neked. Akiket pedig felvettél bájital készítőnek, segédednek, azok is néhány hónap alatt elmentek, mert nem bírták veled a munkát, szinte megőrültek a precizitásod és a téged meg nem érthető gondolataid, szavaid miatt.
Bár neved egyre nagyobb lesz és az idő előrehaladtával folyamatosan nő a téged felkereső vásárlók, megrendelők száma, így neked is be kell látnod, hogy egyedül nem bírsz el ennyi munkát. Ekkor bukkantam fel én. Fél éve dolgozom nálad. Miután befejeztem a Roxfortban tanulmányaimat erős bájitaltan eredményekkel, felkerestelek és megejtettünk egy állásinterjút. Felvettél, most pedig tesztelsz engem, én pedig próbálok nem megőrülni a társaságodban. Lenyűgözöl, csodállak és látom, hogy mekkora tudás van a zavaros megjelenésed leple mögött.
Gyakran van, hogy hajnalok hajnalán térsz be a boltodba (és az az mögötti laborba), kezdem azt hinni, hogy nem tudok elég korán jönni ahhoz, hogy te még ne legyél ott. Előfordul olykor, hogy meg sem fésülködsz, vagy még a pizsamaruhádban szaladsz be a laborba az éjszaka közepén, mert éppen megálmodtad az új szerzeményedet és neked azt azonnal meg kell valósítanod.


Vissza az elejére Go down

Őrült bájitalkészítő mester

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Taníts mester!
» Őrült pillanat gyermeke: ember
» érte gyúltam őrült gerjelemben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-