Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

rózsaablak, rózsavíz EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

rózsaablak, rózsavíz EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

rózsaablak, rózsavíz EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

rózsaablak, rózsavíz EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

rózsaablak, rózsavíz EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

rózsaablak, rózsavíz EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

rózsaablak, rózsavíz EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

rózsaablak, rózsavíz EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

rózsaablak, rózsavíz EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Rose McGonagall

Rose McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
teresa oman

»
» Pént. 2 Nov. - 14:35

melpomene rose mcgonagall

show me stardust.

Becenév:

rose

Kor:

18

Származás:

mcgonagall

Lojalitás:

mcgonagall

Képesség:

a jég hátán is túlél

Csoport:

mágiahasználó

Rank:

törvényen kívüli csavargó

Play by:

teresa oman

Karakter típus:

fogalmam sincs




Nincs okom panaszra. Anya jófej, apa elfogult, rajongva szeret, és ha hagynám, valószínűleg ma is kapnék esti puszit a homlokomra. A hét törpe közt hatodik vagyok, az a fajta, aki elvész a családi fotókon, a számtalan nagy, színpadra termett egyéniség, életút és dilemma közt. Ez már jól megy - ott állni, mosolyogni, tudva, mennyire kibaszottul láthatatlan vagyok, mennyire nem érdekel senkit, hány K-t kapok az RBF-ekre, amíg Yeva teltház előtt játszik, Yves hetente húsz babát keresztel meg, és JRR mindig megtalálja a módját, hogy róla szóljon a karácsonyi vacsora.
Oké, azért vannak helyzetek, amikor kifejezetten jólesik láthatatlannak lenni.
Én nem akartam, hogy fájjon. Sosem akartam. Egyszerűen csak így alakult, beleszólásom se volt, ezernyi kifogást találhatnék, elkényeztettek, elkapattak, zsákutca vagyok, hatodik a sorban, aki mindig a nővérei kinőtt ruháit hordta, aki mindig egyenes háttal jelentkezik az órán, stréber, aki egy vonat elé is bedobná magát, ha hallhatna érte néhány elismerő szót, a szavak, azok a szavak, mintha a bőrömbe írták volna őket, a tintanyomok a tenyeremen, a karomon, a medvecukor-ízű mosoly, a feledékenység, a folyton rohanás, a szamárfüles oldalak, mert mindig van egy könyv a hónom alatt. A fűben fekve megosztott titkok, a gyertyán kellemes, bizsergető érzése az ujjaim között, a hajjal teli fésű, a csattogó málnaízű rágó - nem férnek bele egy hátizsákba, nem fér belém mindaz, ami egykor az életem volt, ami kényelmes volt és nem különösebben izgalmas. Nem fér be a világ, ez a hatalmas, gyönyörű, irgalmatlan és rettenetes világ, én mégsem fordulok vissza. Nem kell több ennél a hátizsáknál.



Azt hittem, ez is olyan lesz, mint a kalandregényekben, hogy majd erdőkön vágunk keresztül derékig érő, hajladozó fűben, hogy majd nem lehet tüzet gyújtani, nehogy megtaláljanak, a magunkfajtát összefogdossák és jön a minisztériumi irgumburgum, ugyan, miért gondoltad, hogy gyerek létedre biztonságosabb neked idekint, mint a mama szoknyája mellett, miért kajáltad be szélesre tátott szájjal a legendát a mindennél erősebb pálcáról, ami csak arra vár valahol az ismeretlenben, hogy néhány idióta a keresésére induljon? Valószínűleg már sosem leszek olyan, mint a nagynéném, erős, független, fantasztikus, de tényleg, az évfolyamunkban minden srác bele volt zúgva, de még olyan sem lehetek, mint anyám, a mindig meleg, mindig aggodalmaskodó, mindig biztonságot nyújtó és kivételező, aki mellett öröm volt gyereknek lenni, mert mindent megúsztál, még azt is, amit nem szabadott volna - nem illek egyik sarokba sem, és ezt konstatálta Marty Stewart is, te sose hordasz szoknyát?, én pedig vállat vontam, te se, de az nem ugyanaz, persze, sosem ugyanaz, én pedig nem lehetek már sem Rachel, sem Minerva, de ha a nővéreim közt keresem a mintát, ott is csak csupa villámló kiválóságot, magabiztosan formás vádlit, és csipkés melltartópántot látok. Yves lehetne lazább. Will lehetne kevésbé elkényeztetett gyökér.
De a krónikus oda nem illőségem, persze, nem lenne mentség, ha tényleg szembe kellene néznem a beharangozott minisztériumi pacákok valamelyikével. Jobb tervek kellenek, és idő, még több idő - mert hé, a bodzapálca körül sem zörögne a haraszt, ha nem fújna a szél, meg ilyenek. Mi más fékezhetné meg Tudjukkit?


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastor Moody

Alastor Moody

C’est la vie
Állomány
A csapat tagja vagyok
▽ Reagok :
3

»
» Pént. 2 Nov. - 18:31

Gratulálok, elfogadva!

alea iacta est


Ms. McGonagall,

Előtörténetében kivetnivalót véletlenül sem találtam - hiszen ezúttal sem kerestem, csak szeretem a szép kerek mondatokat és történeteket - és elismeréssel adózom újfent kiváló érzékének, amellyel arcot választott. Szinte nem is értem, miért nem hozunk létre szavazást ennek megünneplésére.
A.M.



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jackie McGonagall

Jackie McGonagall

C’est la vie
Mágiahasználó
Varázstársadalom tagja
▽ Reagok :
0

»
» Pént. 2 Nov. - 18:41



Bonjour!


rózsafa ugrik át a


Többek között tőled loptam el a rivaldát - és még Yevától is sikerült - és soha, egy pillanatig sem értettem, mit látsz a könyveid mélyén, ami ne lenne megtalálható rajtuk kívül. A neved kezdőbetűjét már örökre el fogom rontani, mindig nagyzolva ejtem az utána következő szótagokat, arcodba fújom a dohányfüstöt, és látszólag csupa szórakozásból viselek talpig feketét, ha egyszer arra adod a fejed, hogy megadd egy összejövetel színeit. Nem én leszek a kedvenced, sem az, akihez először fordulsz, mikor hiányozni kezdünk - én az leszek, aki a legjobban megérti, milyen lesz hazaérkezni, és hogy mindig keresni kell a valamit, tovább keresni, mert nélküle vajon mi történne?  

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

rózsaablak, rózsavíz

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-