Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

sunshine is the darkness EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

sunshine is the darkness EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

sunshine is the darkness EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

sunshine is the darkness EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

sunshine is the darkness EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

sunshine is the darkness EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

sunshine is the darkness EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

sunshine is the darkness EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

sunshine is the darkness EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

sunshine is the darkness



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ignace C. d'Agoult

Ignace C. d'Agoult

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Taylor Kinney

»
» Hétf. 19 Nov. - 0:14
Hűvös, őszi szél fúj most is, mint a hét eddig eltelt minden pillanatában, de a csapat most is csak azért fáradozik, hogy jobb legyen, és ez az, amiért én a leginkább hálás vagyok. Minden erejükkel arra koncentrálnak, hogy fejlődjenek. Minden játékos azért van itt, hogy a legjobbat hozza ki magából. Ez az, amiről a sportoknak általában szólniuk kellene, ehelyett viszont mindenhol azt látom, hogy a cél mások legyőzése. Mikor a Falconban játszottam, ott is csak a győzelem és mások legyepálása volt a fontos. Pont ezért sosem voltam képes felszabadultan, örömmel játszani. Nem ment. Minden egyes edzésen és az összes meccsen az volt bennem, hogy ha valamit elrontok, talán nem csak a seprűn, de repülök a csapatból. Ez pedig sokáig tartott. Egészen addig, míg három éve le nem járt a tíz éves szerződésem. Öröm volt szabadulni, mégis tudom, hogy sok mindent köszönhetek annak a tíz évnek. Megtanultam ugyanis, hogy keménynek kell lenni minden helyzetben, ami megkívánja, de nem szabad túlzásba vinni az akarat másokra erőltetését. Megtanultam kitartóan küzdeni, és ezt talán látták rajtam, mikor felajánlották a Magpies edzői posztját. Örömmel fogadtam el. Kitörő örömmel írtam alá a három éves szerződést, és eddig még nem bántam meg, hogy ezt meghosszabbítottam még két évvel. Érzem, hogy ez  csapat sokkal inkább vagyok én. Mert ez nem az erőszakról szól, hanem a játékról és az egészséges küzdelemről.
- Három kör levezető futás! - kiáltom el magam a hangerősítő bűbáj segítségével, de a szokásos három kör után még hozzáteszek egy kevésbé megszokott utasítást is. - McGonagall, az irodámba, most! - azzal leszállok, és belépek az öltözők melletti, kis helyiségbe, ami az irodámat hivatott jelképezni. Egy asztal, mögötte fotel, előtte két kartámlás szék. A falon Falconos és Magpies-es érmek, trófeák, egy faliújság pedig tele van tűzdelve fényképekkel és újságkivágásokkal.
Felülök az íróasztalra, és így várom a lányt.


A hozzászólást Ignace C. d'Agoult összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd 25 Jún. - 14:07-kor.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Moira G. Burke-McGonagall

Moira G. Burke-McGonagall

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Imogen Poots

»
» Hétf. 19 Nov. - 0:57
Szar a szezonbeli rátám, nagyon szar. Csak így tovább Moira, ha elég ügyes vagy hamar kiteszik a szűrödet a csapatból! Vaaagy átdobnak cserének. Ezen a ponton nem tudom melyik megalázóbb. Utálom ezt az egész helyzetet! A legutóbb elaludtam és elkéstem, aztán egy fél edzést végighánytam, egy másik meccsen meg leszédültem a seprűmről, aztán itt van az a tény, hogy a szervezetem annyira le van gyengülve, hogy nem bírom az erőnléti edzéseket és egyébként szerintem elhagytam egy mugli terhességi tesztet valahol a klotyó és az öltöző közti távon, csak a hülye nem rakja össze a képet.
Pedig fontos: fontos, hogy az égegyadta világon senki ne tudja meg Jo-n kívül, különben nekem és a karrieremnek is reszeltek, ami ebben az élethelyzetben szerintem padlóra küldene. El kellett volna mennem, még azelőtt el kellett volna intéznem ezt a porontyot, hogy Yves-nek vagy bárki másnak szóltam volna, akkor most nem lennék ekkora slamasztikában. Mindegy, megpróbálok a teljesítményemre koncentrálni, akkor nem vághatnak ki, ha én szerzem a legtöbb pontot.
Efféle ambíciókkal vágnék neki a levezető köröknek, reményt és kitartást gyepálva magamba a folytatásra, ezeket még talán bírnám is, nem vészesek, ha külön utasításra nem kéne d'Agoult irodájában folytatnom az edzést. Remek! Jo rémülten pillant rám, akárcsak én rá, bármennyire is szokatlan ez tőlem. Leszállok, megtámasztom a seprűmet és indulok.
Összefont karokkal állok meg előtte, takarják a hasamat, amit be is húzok, pedig a rajtam levő pulóver is kellőképpen bő, úgy takargatom, mintha muszáj lenne, mintha már ez is látszana. Nem akarok leülni, túlságosan feszült vagyok.
- Parancsolj. Itt vagyok. Megtudhatom miért? - morgom hisztisen - újabb hangulatingadozás, mi más?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Ignace C. d'Agoult

Ignace C. d'Agoult

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Taylor Kinney

»
» Kedd 25 Jún. - 14:24
Idegen nekem az érzés, hogy valakit az irodámba hívjak. Számtalanszor meg kellett már tennem, és ha ilyesmire került sor, ugyanazt éreztem, mint amit most is.  Elvégre ilyen esetben az áldozatom jó eséllyel félelemmel telve lép be az irodámba, mert fogalma sincs, hogy mi fog itt történni, vagy hogy éppen mi nem fog történni. Számomra is kellemetlen tehát, hogy más rossz érzésekkel tér be hozzám, és ez akár tartósan meg is marad a lelkében.
Most azonban mégis meg kell ejtenem egy számonkérő, szemtől szembeni találkozást.  nem kenyerem az ilyesmi, ám ez Moira javát is szolgálja, ha beigazolódik a sejtésem. Márpedig adja az ég, hogy ne igazolódjon be, mert akkor nem engedhetem tovább játszani , és akár még a csapatból is ki kell tennem. A legsúlyosabb elméletemet persze követi egy másik is. Annak csak egy kispad lenne az eredménye, semmi több igazából. Nem akarom mindenáron elvenni egy ember munkáját, ha nem szükséges. Márpedig csak az első ötletem következménye lenne mindez.
A nőt követve belépek az irodámba, és becsukom az ajtót. Van egy olyan sejtésem, hogy nem lenne szerencsés, ha más is végighallgatná a beszélgetést, az ajtó pedig szerencsére tökéletes hangszigeteléssel bír, amit nem győzök elégszer áldani, ha hevesebb természetű emberekkel hangos... vitákba bocsátkoznánk idebent.
- Foglalj helyet kérlek. - intek a kényelmes karosszékre, én pedig helyet foglalók a sajátomban. Egész komfortos vallatószobám van, ami azt illeti. Megvárom, míg leül, és csak utána kezdek bele a mondandómba, ellenben ha nem él a kényelmes lehetőségével, akkor sem hibáztatom. Nyilván nem egy széktől függ majd a válasz, és ha az elméletem igaz, úgyis tagadni fog.
- Nos, ez egy elég kellemetlen helyzet, és sosem gondoltam, hogy meg kell ezt kérdeznem, de... - persze nem indítok a drogtémával, ezért az utolsó pillanatban a másik kérdést teszem fel neki. - Hadd kérdezzem meg, hogy terhes vagy? - mondd, hogy igen, mondj igent! Kérlek, ne szedj semmiféle doppingszert, és legyél csak terhes! Azzal mindketten jobban járunk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

sunshine is the darkness

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» escape to the great sunshine
» Hello darkness my old friend
» Shining Darkness
» The snake of darkness
» Magic of Darkness

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-