Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Farkas és Holló EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Farkas és Holló EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Farkas és Holló EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Farkas és Holló EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Farkas és Holló EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Farkas és Holló EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Farkas és Holló EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Farkas és Holló EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Farkas és Holló EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 28 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 28 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Szomb. 24 Nov. - 23:42
Sylvester && Archer


Több tanárt is megkérdezett van-e bárki akit tudnának-e ajánlani számára, hogy animágiát tanítson. Természetesen mindenki McGonagall professzort, azaz Minerva nénikéjét javasolta, de róla pontosan tudja, hogy elég elfoglalt ráadásul volt benne egy kimondatlan félsz, hogy Elphie bácsikája mindenről tudni akarna esetleg, ami nem volt ínyére. Mindig azt mondta, valaki korban közelállót keresne, mert az Ő perspektívájuk más, kezdőként tudnak esetleg olyan tanácsot is adni amit egy rutinos alakváltó nem. Ebben természetesen látott rációt, nem csak úgy odamondta. Ekkor hallotta meg volt háztársa, Rookwood nevét. Nem is tudta, hogy animágus. Is. Az a gyerek lassan már nem is ember, annyi mindenhez ért... minden esetre a bájital tudása is érdekelné, ha medimágus lenne végül, így aztán úgy döntött tesz egy próbát. Mivel úgy informálták Sylvester jelenleg az alagsorban a bájitalteremben foglalatoskodik épp arra vette az irányt. Unottan kopogtat párat és lép be, nincs ínyére az alagsor. Gyászos.  

-Üdv Roockwood prof, szükségem lenne némi segítségre. Már ha tudsz segíteni, persze. - Meg akar-e meg hasonló marginális kérdések, amik Archert nem szokták különösebben zavarni. El is néz a sok üvegben raboskodó groteszk mód ázó és úszó címkézetlen, beazonosíthatatlan összetevő között, némileg álmatag hangon keresi a megfelelő szavakat.
-Szeretném tudni hogy veszed rá a tested, hogy állat legyen. - Emeli érdeklődő tekintetét a másikra, tartja annyira zseninek Ő is mint mindenki más, így bármit csinál bizonyosan tud rá is figyelni, nem lehet kihívás egy ilyen koponyának, nem is zavartatja magát. Akkor sem ha elhajtották esetleg. Hallott pletykákat Rookwood nos... különcségéről és bicskanyitogató stílusáról. Áll elébe.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Kedd 25 Dec. - 23:06

Archer&Syli


Fiola töltögetés, madáragyvelő áztatása ecetben és még fél óra kell a kivonathoz, ahogy a thesztrálhúgy dezinfikálásához.
Addigis rendszerezek, Slughorn elavult osztályozási módszerét írom felül, basztatásból. Nincs fényesebb pontja a napomnak, mint eléállni, ezt vagy azt hogyan korszerűsíteném a bájitaltanításban és a labor elrendezésében az alapanyagok osztályozásában is hibákat vét, hogyan javíthatná. Micsoda mámor rángó arizma, behízelgő mosolya, miközben vélhetően a pokol fenekére kíván. Beszívni megjátszott ájtatosságát, finoman éreztetni mennyire átlátszó.
Ha megint egy gyereket küld büntetőmunkára, közlöm szedetek velük akromantulamérget, élő, terebélyes példányokból. Mert rám nyitnak, megint.
Megforgatom szemem, mintha szeretetszolgálat lennék, nem véletlen vontam ki magam anno a prefektusságból, pont az ilyen felesleges és kényelmetlen megkeresések végett.
De most nem küldhetem el azzal: mi a faszt akarsz, baszogas a tenyered, és ez a mégiscsak tanársegéd vagyok egyre jobban a képembe tolakszik
- Rám van írva, hogy jótékonysági egylet? Hogy a lelki szegényeknek gyűjtök?
Forgatok szemet, ahogy szembefordulok vele, az áztatásig él óra, nem állom meg zsebórám érzékletesen felpattintani
- Attól függ milyen hosszú leszel
Amíg gondolkodik, bár ez Hollóhátas, ha jól rémlik – nem fog fél órába telni, mire kinyögi. Közben figyelem a nyilvántartást, pennám vadul serceg.
Megáll, amikor…mi van?
- Tudod, mindenki másra akarja rávenni a testét, ez nálad egész érdekes probléma… De felteszem az animágiára gondolsz. Csak félig változol át kecskévé?
Pillantok rá ironikus félmosollyal, de van egy olyan rossz előérzetem animágia oktatásra akar rávenni.


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Kedd 25 Dec. - 23:39
Sylvester && Archer

Hm, meg kell hagynia valóban igazak a pletykák, Rookwood nem éppen egy nyájas, segítőkész alaknak tetszeleg, de Archer maga sem szokott ilyen képet mutatni első blikkre így inkább jobban megszemléli magának a másikat, mintha csak keresné az említett feliratot.
-Lelkileg nem vagyok szegény, igazán gazdag lelkivilággal rendelkezem. Nem-nem, egész más problémám van. - Türelmesen, mosolyogva nézi végig a másik ideges óranézegetését, még egy férfiú akinek az időnyerő lenne a tökéletes karácsonyi ajándék, hmhmhm. Na de pont ezért rögtön a lényegre tér, nem várakoztatja meg a másikat, végtére is mindkettejüknek akad dolga bőven, de pár tanáccsal bővülve kíván távozni, addig marad beszélgetni.
-Nem, nem egészen. "Kit, hogy felnézett, az ajtó vállán így várt egy madár,/   Ajtajának szobra vállán egy ilyen szörny, vagy madár,/   Kinek neve: „Sohamár." - Néz rá mosolyogva, egyáltalán nem biztos ismeri ezt a mugli költőt, de neki nagyon tetszik ez a vers.

-Nos, ha nem is a hátam marad tollas, de általában a hajam, a kezem... roppant mód zavar, mert az összpontosítást igénylő feladatok nem kihívások számomra. Éppen ezért valami olyan dolog hiányzik a kirakósomból amire úgy hiszem Te tudnál választ adni nekem. Amúgy is zseniális érzéked van mindenhez, nem hinném hogy kihívást jelentenék számodra. Mennyi időd van? Annyi úgy gondolom pont elégséges lesz, hogy megörvendeztess egy válasszal, professzor. - Minden gúny nélkül magyarázza, noha sejthető minimális provokáció lappang szavaiban, hogy tudja meg tudná oldani a segéd a gondját, kérdés rá tudja-e venni, gondolja végig a dolgot.
-Nos? - Mosolyog tovább teljesen könnyedén, majd szétnéz kicsit jobban.
-Ahm, végre normális rendszer szerint vannak a hozzávalók, nem szeretem az illogikusságot, elvonja a figyelmet. - Szemléli az átrendezett polcokat, ráfért erre a pincére a rendrakás.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Csüt. 24 Jan. - 19:58

Archer&Syli



Zavarni merészel, a mikor olyan nagyratörően ásom alá Slughorn tekintélyét, vagyis egy meglehetősen nagy érvénnyel bíró tevékenység közben.
Kibaszott kölykök, milyen hülye ötlet is pesztrálgatni őket. Fogj egy könyvet, nyisd ki, tanuld mega saját károdon, ha libába ragad az alsó feled, ehetsz saját magad tojt rántottát egy hétig.
Lesajnáló pillantás a jutalma, ahogy pont leszarom Őt magát a lelkivilágával egyetemben.
Arckifejezésem változik, ez aztán metamorféma, a súlyon szenvedés kifejezését ölti, ahogy random merthogy egészen biztosan senki sem kérte rá, szavalni kezd.
- Tapsot szeretnél a szavalásért? Mert plusz pontot biztos nem kapsz, palimadár
Elég magasra dobta a labdát önmaga madár meghatározásával, hát nem átallom lecsapni majd újra és újra, egészen amíg társaságával fáraszt.
Egy másik vicces dolog, hogy azt hiszik a rébuszokban beszélők, költők, emosok, vagy mi ez a példány itt, meg úgy többségében az összes tanácsért kuncsorgó szerencsétlen, hogy majd néhány elvétett szó után megoldom a problémájuk.
Csettintek, abrakadabra, palimadárból kanári lesz, vagy zen mesterként visszaküldöm az anyjába ilyen baromságokkal zaklatni.
- Miért zavar, mostanában nem menő a madárember? Bezzeg az én időmben…
Mennyi lehet, 16? Az is lehet egy idős velem és nem jött még rá hogyan parancsoljon a saját testének. Persze a spontán magömléssel nekem is akadnak problémáim, de az egészen más lapra tartozik.
- A segítségnyújtás kihívást jelent, a seggnyalás pedig sosem jött be. Ha azt hiszed én vagyok Szent Merlin reinkarnációja, rád nézek, hümmögve megvakarom az állam és mondom a megoldást…
Valóban úgy teszek, állam tapogatva közlöm a nagy bölcsességet
- Félsz repülni Madárember, a lelked mélyén pulyka vagy, fogadd el Önmagad. Nézd, ez nem így működik, ránézésre nem tudom megmondani mi bajod van és sok időt emésztene fel tényegesen foglalkozni veled, ami miért is érné meg nekem?
Teszem fel a költői kérdést, ahogy azt sem vágom állat kérdésekben miért nem rohannak McGonagallhoz. Ez is egy túzok!




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Csüt. 24 Jan. - 21:15
Sylvester && Archer


-Áh gondoltam nem ismered, nem gond. Hollóvá tudnék alakulni. - Segíti ki készséggel a tanoncot, ha már nem jött át neki a lényeg, hogy nem a versen a hangsúly hanem annak tartalmán, mint egy talányon. Krum annyival megértőbb beszélgetőpartner, de sebaj, ide tanulni jött.
-Szerintem egy korúak vagyunk, hiába tűnök én az idősebbnek. Nem tudom mi a menő, nem érdekel különösebben. - Von vállat könnyedén, jelezve lehet divatos lenne vele, de funkciótlan lenne, ami számára és a társadalomnak nem hasznos így inkább befejezné saját transzmutációját.

-Elég érdekes elgondolások, hiába csak viccelsz, átgondolom a repülést. Mindazonáltal azért, mert 1: a tanárok jó szemmel nézik ha tudsz olyan eredményeket felmutatni ami konkrétan az oktatáshoz köthető, így egy diák, főleg ha prefektus a Te segítségeddel fejlődött az nagyban segít abban, hogy újfent szintet ugorj ahogy a előrehozottan vizsgáztál. Neked lehet elég lenne egy év segédként és kipipálhatod a dolgot. 2: Veled ellentétben engem kedvelnek tehát tudok érted nem is egy de több jó szót szólni, a McGonagallok például a nagybátyám által a rokonaim is, így nem csak mint segédet de mint tudóst is tudlak reklámozni általuk, a nagybátyám a minisztériumban dolgozik. A tudósok a kapcsolataikból is élnek, kelleni fog neked, mert egy főzet nem hoz tartalmas sikert, hacsak nem főzöl olyat mint Damocles Belby. 3: Tanulnál egy kis kommunikációt, mert elég pocsékul megy már ami a példamutatást illeti. Engem nem zavar a stílusod, de ha nem akarsz perem tudós lenni vagy olyan professzor akit nem biztos hogy alkalmaznának, nem árt megadod nekik amire vágynak. Tömören ennyi. Egyéb hasznod nem hiszem lenne, hacsak nem találsz szimpatikusnak. Én ráérek, már tudom az idei anyagot minden fontos tárgyból. - Mostanában úgy is csak medimágus könyveket búj, számára kellemes kikapcsolódás lenne ezzel a csípős nyelvű sráccal lennie és mást tanulni. Közben felül az egyik első sorban lévő padra és onnan nézi Sylvestert, mit gondol. Ha nem lesz számára vonzó a kínált dolog maximum keres mást, nem fog összedőlni benne semmilyen erre épített világ.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szomb. 9 Feb. - 21:36

Archer&Syli



A szemöldököm megállapodik homlokom közepén, letáborozik és a vele való beszélgetés alatt egyszer sem mozdul el. Furcsálló, felvont, merlinhajszálpöcse!

Talán felesleges neki magyarázkodni, nem arról van szó, ismerem-e avagy sem, szemlátomást nem gúnyolódik, magán hordozza a Hollóhátas különcséget.
- A smink öregít.
Súgom meg neki, egy jó pontot vegyük úgy adtam, nem adunk a menőzésre.
Stréberség felől közelít, nem tudhatja, hogy rég nem motivál az ilyesmi és magasról leszarom a komplett diákságot. Ahogy az is homályos lehet Őkülöncségének, akit sminkje ellenére, állítása szerint kedvelnek, miért vagyok tanársegéd valójában.
Gúnyosan felhorkantok, a második pontnál, mert az már akkora hülyeség, engedtessék meg közbeszólni.
- Engem nem kell felszopnod senkinek. A családi kapcsolataid, komolyan? Pont a Minisztériumnak ne reklámozz soha, vagy örökre madár maradsz. Egyébként főztem már olyat, mint Damocles Belby csak nem debütált.
Kisebb gondom is nagyobb volt annál, időm és energiám kevés. A hírnév elhagyott, de Archer szemében nyilván egy ügyeskedő sikerhajhász vagyok.
Ismét sóhaj, hogy a kommunikációm nem fényes, felmutatom mindhárom ujjam, aztán prezentálva le is konyul az összes.
- Nem talált, a logikád hibátlan, de nem építhetsz rá az ismeretlenség fényében, márpedig rólam nem rendelkezel elég információval. Ezek közül egy sem motivál, hacsak… Nem talállak teljesen hülyének. Jó lesz? Sőt, megnéznék tőled egy különös mutációt, csőrrel, bóbitával, farktollakkal. Nyomás, a pályára megyünk.
Indulok az ajtó irányába, szakmai kihívás. Még nem csináltam ilyet, talán megfigyelhetem pszichológiai szempontból, ott a tudás, amit keresek. Átváltozás közben agyműködést még nem vizsgáltam és minden kísérlet érdekes. Az is, ahogyan egy kívülálló lát esetleg, számára talán, hogy minden találgatása megbukott. Bár halvérűnek tűnik, így nem hiszem, különösebben bármi is meghatná.
Hát igen, ki hitte volna, hogy valaha újra beteszem a lábam a kviddicspályára.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Kedd 12 Feb. - 11:43
Sylvester && Archer


-Tény, állítólag megviseli a bőrt ami hamarabb öregszik, de mivel rengeteg a regeneráló kenőcs, nem gondolnám emiatt van. Szerintem csak túl sokat merengek mint az öregek, míg Te nem ragadsz le feleslegesen. - Mert a személyiség kiül a küllemre, és Archer úgy gondolja a másik egy perccel tovább nem foglalkozik semmivel ami épp nincs hasznára vagy nem szükséges. Minimalista, emiatt hatékony, nincs neki ezzel baja.
-Akkor debütáld! Mi tart vissza? Mi a bajod a minisztériummal azon túl hogy bürokrácia? - Kérdezi érdeklődve, mert nem tudja elképzelni azon túl hogy unalmas és tesze-tosza a rendszer mi baj lehet még vele. Egy tudósnak kell az elismerés, ez teljesen logikus.

-Ez tény, semmit sem tudok rólad, csak azt nem véletlen voltál hollóhátas. Igazság szerint sosem érdekelt mit mondanak rólad, mert a zömét hülyeségnek tartottam. - Minthogy tud olyan csúnyán nézni hogy már fáj, hogy igazából halálfaló vagy épp az, hogy megvesztegette a tanárokat és úgy végzett egy évvel hamarabb. A többi elborultságot gondolatra sem méltatja. Elmosolyodik, főleg nem teljesen biztos volt benne nem a "mert kedvelsz" fog nyerni.
-Mint említettem hollóvá tudnék alakulni, bóbitám nem lesz, le kell lombozzalak. - Huppan le hogy komótos, hosszú léptekkel és zsebre vágott kézzel kövesse a másikat.
-De ha nem a hírnévért és az elismerésért kutatsz akkor elhivatásból? Az szép, de senki sem finanszírozza, ugye tudod? Még a Belby örököst is támogatják, azért tudja folytatni. Vagy valami egész más érdekel? - Kérdezgeti, mert szereti a normáltól eltérő koponyákat, nem hiába kedveli Krumot és Vivianát oly' nagyon. A kvidiccspályára elhúzza a száját.
-Utálom ezt az értelmetlen labdakergetést... - Utal a játékra magára, aminek a pályájára szépen kisétáltak. Mindennek ellenére csípőre teszi az egyik kezét és érdeklődve hallgatja a másikat, látszik nem fog lázadozni, akkor sem ha furcsát kérnek, lévén valami újat keresett, ami segít.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Sylvester Rookwood

Sylvester Rookwood

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Ezra Miller

»
» Szer. 20 Márc. - 19:27

Archer&Syli


Az irónia egy felvont szemöldökű, grimaszolt változatával illetem a srácot. Habár még némi erőlködésre is futja, ne legyek túl lenéző, ki tudja ez a változat mennyire preferálja, noha eddig nem bizonyult gyengének, lélekben felkészülök, akármikor elbőgheti magát, szeretnek ilyen random baromságokkal szórakoztatni, ha úgymond tanítok.
- Túl sokat agyalsz meddig marad babapopsi pofikád? Milyen meggondolatlan a mai ifjúság, hogy anélkül ítélkezik, bármit is tudna a másikról. Ráadásul igencsak melléfogtál.
Tagolom, noha a legkevésbé sem vágyom rá, nekiálljon elemezgetni, vagy érhetetlen mód barátkozási hév fogja el, mint Belbyt.
Elégedetlen ráncolom homlokom, túl sok kérdést tesz fel
- Ha már ennyire félsz az öregedéstől, tartsd szem előtt a közmondást, aki kíváncsi hamar megöregszik. Mondjuk úgy, hogy jelenleg nem kívánom magamra felhívni a nyilvánosság figyelmét.
Fogalmazzunk kurva diszkréten, aki öl az megszopja, ráadásul bosszantó, megváltozott körülmények is a nyakamba szakadtak, de igazán csak egy percig gondolok Mark Valentinera.
Azt meg semmi kedvem pont az ő orrára kötni a törvénnyel is ujjat húztam és egészen árnyalt képet adhatnék elő a Minisztérium röhejes struccpolitikáját illetően, komoly érvekkel miért nem akarok részt venni semmiben, ami ahhoz az intézményhez kötődik.
-  Pedig biztosan érdekesek, mindenki olyan kreatív az ilyesmi terén, de jól tetted.
Biccentek kurtán csak ennyit fűzve a pletykákhoz, majd rekedten felnevetek, ahogy önkéntelenül is elképzelem bóbitával.
- Sok animágusnak van átváltozott formában jellegzetes megkülönböztető jegye, még lehetsz bóbitás holló.
Vigyorgok rá, amíg nem kezd újra faggatózni, ott szemöldököm szokásos flegma kérdőbe vált, abbahagyná végre?
- Nem számít a finanszírozás, sosem motivált a pénz, egyébként ha tudod hol keress megfelelő alapanyagokat bájitalfőzésben nincs szükség rá, a megfelelő növénylelőhelyekre elhoppanálsz, vagy kikelted magad, míg a „szörnyeket” eltángálod. Sokkal inkább motiváció most már maga a tudás, míg egy éve a hírnév volt. Az ember változik. Te mit akarsz az átváltozással? A világ legnagyobb mágusa lenni?
Kérdezem ironikusan, mint a világ leghülyébb célját, amit elsősök fogalmázásában olvastam. Basztatom, egyszerűen csak nem ússza meg a szokásos kommunikációs formám, vagy úgy is mondhatnánk áldozatává válik a kommunikációs inkompetenciámnak.
- Ja, én is.
Biccentek, hogy nem rajongója a kviddicsnek, noha én nem csak ezért, vagy a tevékenység butaságáért vetem meg. De nyilván nem kötöm orrára a tériszonyom.
- Az ember először kiválassza az állatot, amivé változni szeretne, ez sokszor megegyezik a patrónusával, de nem kell feltétlen, nálam például különböző. Mindenképpen csak olyan állattá tudsz változni, amilyen személyiségjegyeket magaddal hordozol belőle, az ostoba ember például birka lesz, vagy olyat választ, ami céljainak megfelel, poloska, ha le akar hallgatni valakit. Miért holló és miért egyeztethető ez össze céljaiddal, személyiségeddel?
Tudakolom és remélem értelmesebb választ fog adni annál, hogy emo és menőnek gondolta.





Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Vas. 5 Május - 23:12
Sylvester && Archer


-Inkább azt mondanám folyamatosan rengeteg mindenen gondolkodom és az emberek kevésbé kötnek le. Ellenben mindent megjegyzek amit mondanak. Ezek szerint mindenki hülyeségeket beszél rólad, ez szomorú, akkor senki sem ismer. - Vonja le az egyesági következtetést, mert az eddig hallottakból mondta amit, ami persze nem nyert a másiknál. De ebből is tanult, ráadásul így Sylvester is sokkal érdekesebb.
-Mm. Érdekes. Pedig fiatalabb vagy mint az átlag kutatók, simán bekerülhetnél a tankönyvbe is. Nyomós okod lehet. - Nem faggatózik, összegez, ezzel is tökéletesen elvan, Sylvesternek meg meg kell szoknia Archer könnyedén beszél ha olyanja van épp.
-Nem, nem kreatívak, bosszantóan egysíkúak és primitívek. - mondja lehangolóan, hogy a pletykák sem érdekesek, inkább ostobák, bele sem megy, bizonyára Archerről magáról is van nem egy.
-Hmmm... meglátjuk. - Fogadja el az okfejtést, miszerint lehet még bóbítás holló, semmi sem lehetetlen, csak akarni kell! Kérdés akarja-e.

-Érdekes, de én arra értettem el is kell adni, népszerűvé kell tenni, satöbbi. Én? Nem, valószínű medimágus leszek nem auror. A gyógyítás érdekesebb, nem érdekelnek a törvényenkívüliek, prefektusnak sem vagyok valami mintapéldány. - igaz ez nem válasz miért akarja megtanulni az animágiát, de ha már egy hónapot eltöltött mandragóralevél szopogatással, ami alapfeltétel volt, akkor már talán nem hagyja félbe... De legalább a kvidiccs kapcsán egyetértenek, ez is új.
-Hm. A patrónusom szitakötő, így eltér nálam is. Hogy miért holló... jó kérdés... A hollók hírvivők akár két világ között is, megjelenésük a mugliknál sokszor félelmet keltett pedig ártalmatlanok és éles eszűek, nem hiába gondolták a túlvilággal van kapcsolatban. Egyszer olvastam egy keltai mitológia könyvet rúnaolvasásra és ott Odin két hollója volt akik a világban mindent láttak és hallottak, néha én is úgy érzem mindent hallok és látok, csak képtelen vagyok valakinek kellemes kis csomagban átadni az információt, mert senki sem kérdez jól, senki sem kérdez okosan. De ezek elvont hasonlatok, nem szoktam állatokban gondolkodni, noha hasznos hogy repül és éles a karma, fekete színe jól beleolvad az éjszakába, valamint okos, nem feltűnő, ha okosan cselekszik és túlél. - Morfondírozik hosszasan, kellően elgondolkodva, némiképp kielemezve a dolgokat a fiúval, ha hagyja. Igencsak hálás már csak ezért is, hiába csupán elméletet mutatott attól független sokkal többre ment vele, mint más tanárokkal akik a gyakorlatban keresték a hibát, holott Archernél érdemes elméletben is keresni, hozzáállásban, szóval valóban hálás Sylvesternek és őszintén megköszönve mondja azt, örül hogy vannak normális tanársegédek is a suliban. Persze túl sokáig nem akarja feltartani, csupán esetlegesen felkeresi újra, ha lenne még kérdése, mert tőle tudja értelmes választ fog kapni, aminek kimondottan örvend.

//Köszi, akkor zártam, ha akarsz írj rá, ha nem akkor archiváld Smile

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Farkas és Holló

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Hollóhajú holló
» Hunterke és a farkas
» Farkas szemle

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-