Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 30 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 30 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Elaine Warrington

Elaine Warrington

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
♡ dua lipa

»
» Szomb. 5 Jan. - 23:20

Archibald és Edgar Warrington


Csoport:

mágiahasználók/főnix rendje

Kor:

22 év

Származás:

mugliszármazású

Lojalitás:

Dumbledore vagy semleges

Play by:

Harry Styles, Thomas Hayes, Louis Tomlinson vagy bárki, aki barna hajjal rendelkezik és korban ideillik.

Ők várják:

Ééééén  örülőőő





Az ikerbátyáim már öt éve végeztek a Roxfortban. Pont annyi ideje, ahány év van köztünk. Látszatra mindig is szétválaszthatatlanok voltak, ám tudom, hogy azért köztük is felmerültek kisebb-nagyobb viták, amiket mindig maguk között próbáltak megoldani. A nővéremnek és nekem is a szerető, védelmező nagytesó szerepét töltik be a srácok és őszintén kijelenthetem, hogy még sosem csalódtam bennük.

Minden más szabadon alakítható. Nem akarok több mindent megkötni velük kapcsolatban, bármire nyitott vagyok. Ha megérkeztél, küldj egy PM-et és egyeztessünk! Smile








Ginger Esther Warrington


Csoport:

mágiahasználók/főnix rendje

Kor:

20 év

Származás:

mugliszármazású

Lojalitás:

Dumbledore vagy semleges

Play by:

Selena Gomez, Bella Hadid vagy bárki, aki barna hajjal rendelkezik és korban ideillik.

Ők várják:

Ééééén  örülőőő





Ginny és én mindig közel álltunk egymáshoz, ám mióta elhagyta a Roxfortot úgy érzem, hogy egyre inkább eltávolodunk a másiktól. Jelenleg csak a vőlegénye számít neki és alig áldoz ránk egy kis időt, ami nemcsak nekem, de a családunk többi tagjának sem tetszik. Még apa is észrevette és elég gyakran húzza a száját. Mindig próbálok úgy tervezni, hogy mindenképp tudjak találkozni a nővéremmel, de nem egyszer mondta már le az utolsó pillanatban. Még ugyan reménykedem, hogy egyszer minden olyan lesz, mint régen, de Archie és Ed szerint már túl késő.

Minden más szabadon alakítható. Nem akarok több mindent megkötni velük kapcsolatban, bármire nyitott vagyok. Ha megérkeztél, küldj egy PM-et és egyeztessünk! Smile





Vissza az elejére Go down

A testvéri szív színtiszta gyémánt, gyöngédsége határtalan!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» D & D - testvéri merengések

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Archivált keresettek-