Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Murphy mindig figyel EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Murphy mindig figyel EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Murphy mindig figyel EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Murphy mindig figyel EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Murphy mindig figyel EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Murphy mindig figyel EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Murphy mindig figyel EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Murphy mindig figyel EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Murphy mindig figyel EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 26 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 26 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mira L. Lacke

Mira L. Lacke

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Willow Shields

»
» Vas. 6 Jan. - 4:23
Persze, hogy akkor jut eszébe a nyári esőnek, hogy rég szakadt már a nyakamba, amikor a változatosság kedvéért könnyebben vagyok öltözve - magamhoz képest leginkább - és kint járok a városban. Nem lenne rossz egy esernyő se, de tökéletesen beérném egy hoppképes kandallóval, addig meg próbálok a legkevésbé megázva sietni a Peachtree mentén. Csak két sarok még, csak egy, aztán már a sehova rejtett sétálóutca jön, a bűbetleneknek láthatatlan varázslóterület, onnan már haza tudok kandallózni.
Persze csak én szerencsétlenkedek idekint, természetesen, aki normális, tető alá húzódott, vagy ki sem jön. Illetve oké, egy-két járókelő akad itt-ott, de elhanyagolható, meg...
Az a két flúgos tényleg kinn áll az út közepén a szakadó zuhéban? A vízcseppek zaja tompítja, de mint ha kiabálnának, vagy valami. A falhoz lapulok az épphogy-eresz alatt, felkészülök mégegy utolsó futásra a célegyenes előtt, de valami nagyon rossz előérzetem van. Azok pálcák!?
Ne már...
Na ez a legnagyobb hibája, hogy el lehet rejteni egy egész keresztutcát a bűbetlenek elől, az elméletileg nem is létező kereszteződésen csak kiflangálnak a Peachtree közepére, mer mittudomén, részegen összeszólalkozva akarnak ...pálcát összeméregetni, és még annyi ellenőrzési pont nincs, hogy egy ajtón kéne kimenni.
Nekem is csak ez az egy sarok lenne hátra, de nagyon nem akaródzik közelebb menni, ha itt átkok akarnak mindjárt röpködni. Jobbnál jobb lehetőségek, elmehetek mellettük, hogy én legyek a céltábla, megázva idefagyhatok, de minnél többet vacilálok, annál jobban nő csak az esélye mindegyiknek, én meg csak kétségbeesetten próbálom előtapogatni a pálcám arra az esetre, ha történne valami, bár úgyis valószínűleg csak leblokkolnék.
De úgy tűnik, az egyetlen további járókelőnek a közelben - egy kismama, épp most fordult az utcára, ahogy a léptek hangjára odanézve látom, és nem látta kialakulni a jelenetet idáig - a jelek szerint nincs ilyen dilemmája, csak az esőtől sietve tart talán ugyanoda, mint én. Vagy felismeri a veszélyt, csak úgy dönt, inkább eltűnik, nem hülyén legyökerezik, mint egyesek.
És látom összeállni a katasztrófát.
Valószínűleg csak a paranoiám, de szinte előre látom, szárnyra kapnak az átkok-rontások, és persze, hogy el se találják egymást. Nem egymást. A nő próbálna elsietni a fal mentén, és befordulni, el tőlük, mint nekem is kellett volna, még amikor csak kiabáltak, de még mindig csak idegyökerezett lábbal nézem, ahogy alig jut pár yardig, eltalálja valami rontás, és ledermed.
Magamat meglepve iramodok el elkapni, mielőtt eldől, nehogy baja essen, de messze vagyok. Már kezdem azt hinni, hogy az orrom előtt fog mozdulatlanul elzuhanni, amikor dőltében megáll, hogy csak komótosan, súlytalan lebegjen tovább, amég el nem érem.
És már hátrálok is elfele, csak minnél távolabb a párbajozóktól, a balesetektől, vagy épp az úticélomtól, vissza a pontra, ahol vesztegeltem eddig is. Szerintem ez én voltam, talán tudat alatt idézhettem meg egy arresto momentumot, a pálcám végülis itt van a kezemben, bár nem tudom, varázsige nélkül hogy sikerült.
-Finite- kísérlem meg remegő kézzel, óvatosan és bizonytalanul a szoborszerű nő feloldását, és csak talán, kicsit túl szorosan tartva, mert attól félek, elejteném, ahogy felernyednek a sóbálványból a tagjai.
-Jól vagy, nem esett bajod? ...bajotok?- teszem hozzá tétován, bizonyos szempontból ketten van, és remélem nem vagyok ezzel indiszkrét, de nem csak a nő sérülhetett meg. Bár nagyon remélem, hogy csak az ijedtséggel kell megbirkóznunk.
De mielőtt válaszolna, válaszolnak esőtompította pukkanások, ahogy pálcás, taláros alakok, a MACUSA emberei hoppanálnak a helyszínre, ketten megfékezni a párbajozó huligánokat.
És egy harmadik közvetlen mimellettünk.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Pént. 25 Jan. - 13:48
Mira & Marcia

Mérrt pont most kellett Agustusnak elmenni messze áruért. Úgy zuhog az eső, hogy azt sem tudom hova legyek el. Fejemre rakom csuklyámat, hogy ne ázzak meg annyira. Igazán nem lenne jó dolog ha most megfáznék vagy még rosszabb dolog lenne. Azt hiszem tudok erre felé egy helyet ahonnan nyugodtan haza hoppanálhatok, anélkül, hogy bárki is észrevenne.  
Gyorsan eliramodok az utca felé, hogy minél hamarabb odaérjek. Fejemet lehajtom, mert különben szemembe hull az eső, amit nagyon nem viselek jól. Nem is nézek előre csak az utat fikszirozom tekintetemmel. Már csak pár sarok van és odaérek a biztonságos helyre, ahonnan könnyen hazajuthatok. Mintha ideges hangokat hallanék a közelembe, de nem figyelek rájuk vagy csak nem akarom észrevenni. Határozott léptekkel haladok a célom felé, amikor hirtelen megdermedek. Egyetlen porcikám se tud mozdul. Még csak megszólalni se tudok, hogy segítségér kiáltsak. Az agyam teljesen magánál van, de a testem egy kicsit sem. Érzem, hogy  a bennem cseperedő magzatom is ugyanúgy ledermed, mint én. Istenem remélem nem lesz baja. Csak neki ne legyen baja. Magamra nem is gondolok csak a kicsire. Akármennyire is akarom, nem tudom meg mozdítani egyetlen porcikámat sem.
Aztán érzem, ahogyan valaki megragad hátulról. Fogalmam sincs ki lehet az, hisz nem látom. Nem is tudok arra fordulni, hogy jobban megnézem. Hallom, amint elmormolja a Finite! varázsigét. Én meg érzem mindjárt eldőlök. De ő kifog. Végre sikerül megnéznem, hogy ki mentett meg. Egy szőke lány az.
- Köszönöm - hálálkodom neki. Megmentette az életemet és a kisbabámét. A kisbabám. Kapok észbe és a hasamhoz érek kétségbeesetten. Megérzem a kicsikém mocorgását és már is sokkal jobban leszek. Azt hiszem rendben van minden. De mégis, mintha kissé lassabb lenne a mozgása. Nem tudom mi lehet.
Válaszolni szeretnék, de ekkor éppen hoppanálnak mellettünk valakik, akiket nem igazán látok, hogy kik is azok.

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mira L. Lacke

Mira L. Lacke

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Willow Shields

»
» Pént. 1 Feb. - 22:26
Összerezzenek a mellénk érkező hoppanálásra, a nőt, és a távolban kibontakozó jelenetet figyeltem felváltva. A két auror ijesztően gyorsan leállította a huligánokat, és az egyik már el is hoppanált velük, a másik még körbejár, biztos biztosítani, hogy bűbetlenek nem láttak semmit, vagy ha igen, arra ne emlékezzenek.
-MACUSA, aurori különítmény. Jól van, ma'am?
Nem mondhatom, hogy sokat ér az aprócska megkönnyebbülés, hogy egyelőre nem velem foglalkozik az auror. Nem a legbizalomgerjesztőbb látvány a hosszúkabátszerű bőrtalár és széles karimájú kalap, a kecskeszakáll és raszta haj, kerek napszemüveg, ami mögött nem látni a tekintetét, kit is figyel igazából, mire gondol, készül.
Mi lesz velem? Egyértelműen varázsoltam, kor alatt, nyílt bűbetlen területen, még abban sem vagyok teljesen biztos, mit, az első alkalommal. Én csak segíteni akartam, de tudom, hogy szokott ez történni velem, úgyis mindig rossz vége van, bármi történt, bárhogy.
-Elnézést a kellemetlenségért, de be kell jönniük velem a központba.
Nagyot nyelek. Tényként közli, és nyújtja felénk a két kezét, gondolom, hogy egyet-egyet megfogjunk a közös hoppanáláshoz.
Bizonytalanul, nem is tudom, talán megerősítésért, nézek a kismamára, ő mit reagál a helyzetre. Én végül felemelem az egyik kezem, csak nagyjából az auroré környékére, bár nem fogom meg magamtól. Csak várom a sorsomat, leginkább.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marcia L. Cross

Marcia L. Cross

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Miranda Kerr

»
» Szomb. 16 Márc. - 11:47
Mira & Marcia

Fogalmam sincs mi történik körülöttem annál azért jobban izgat a kisbabám hogyléte. Nem érzem a mozdulatát, amitől nagyon megijedek. Magamban próbálom szugerálni őt, hogy adjon valami életjelet magáról. Annyi mindenen keresztül mentünk már nem pont most kéne baja essen. Az nem lehet. Nem engedhetem meg. Kezemmel hasamat simítom, hátha így elérem, hogy megmozduljon. Nem figyelek semmire és senkire még a hoppanáló aurorok kérdésére sem felelek először. Csak az érdekel, hogy a kisbabám jól legyen. Lassan úrrá lesz rajtam az aggodalom, amikor végre érzem, hogy a pici megmozdul a hasamban. Nagyot sóhajtok hangot adva megnyugvásomnak.
- Most már jól. - válaszolom pár perc múlva - Nagyon örülök, hogy ideérkeztek. - teszem hozzá egy mosoly kíséretében. Majd megpróbálok lassan felállni. A lányka felé fordulok, aki segített nekem. Látom arcán az aggodalmat. Szegényke biztosan attól félhet, hogy megbüntetik, hisz nem lehet több 15 évesnél.  
- Rendben persze bemegyünk. - mondom kedves hangnemben. - De - pillantok a lányka felé, akinek a nevét még nem tudom - azt azért jelezném, hogy ez a kis hölgy megmentette az életemet és a kisbabámét - teszem hasamra a kezem miközben megpróbálok a lány védelmére kelni. Biccentek egyet a lányka felé, jelezve, hogy ne féljen aztán megfogom az auror kezét a hoppanáláshoz. Se perc alatt a központba érkezünk, ami hatalmas és igen tágas. Szinte érezni lehet benne a mágiát. A két fickó felénk jön.
- Itt várjanak. Mindjárt visszajövünk. - mondják és elindulnak valamerre, mi meg várakozunk.
Én már jártam ebben a helyiségben számtalanszor, de szerintem ezt nem mondhatom el a megmentőmről. Ő ha először jár itt, akkor most biztosan körbenéz, vagy nagyon izgul. Kedvesen közelebb lépek hozzá.  
- Egyébként Marcia vagyok. -  mutatkozom be felé nyújtva kezemet és ha elfogadja kezet rázok vele. - Ne félj! Nem lesz semmi baj. - próbálom megnyugtatni habár én magam se tudom, hogy mi fog most történni.

   
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Mira L. Lacke

Mira L. Lacke

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Willow Shields

»
» Kedd 26 Márc. - 1:27
-Azért vagyunk, ma'am- lök az auror egyet a kalapja karimáján egy kvázi-szalutálásban.
Hálásan-bizonytalanul pillantok a nőre a szavaiér, amivel engem próbál menteni, bár ennek a kellemesebbik fele hamar le is hervad az arcomról az auror tekintete alatt. A sötét lencséken keresztül nem is látom, és még így is érzem a tekintetét, ahogy végigmér pár túl hosszúnak tűnő pillanatig.
-Értem.
Nyelek egyet, ahogy a férfi az én megadólag felemelt kezemet is megfogja, és jön a fura érzés, szűk csövön áthúzás, vagy a valóságon, mer egy új helyszínen kötünk ki. El nem tudom képzelni, hogy ezt megszokjam, együtt a vele járó enyhe émelygéssel. Robert hoppanált velem egyszer-kétszer régebben, de azt hiszem, töretlenül és kitartóan maradok a hopp-por pártján.
Ámulva pislogok körül az óriási térben, elgondolkozva, hol is lehetünk a városban. Részben azér is, hogy a gondolataimat eltereljem az aggodalmaimról, amiből van bőven. Végül nincs ötletem, kívülről milyen épület is lehet ez, de állítólag a New York-i központ is egy bűbetlen felhőkarcoló belsejében van, ugyanott, ahol azoknak a varázstalan emeletei kéne legyenek. Szóval az is lehet, hogy napi szinten mászkálok el emellett az épület mellett tudatlanul.
-Mi? Ja igen... persze- kapom össze magam az instrukcióra, ahogy egy váróteremszerű helyiségbe vezetnek minket. A sok párnázott karosszékkel sokkal bizalomgerjesztőbb lenne egy bűbetlen orvosi rendelőnél, ha mondjuk nem izgulnék meg aggódnék, mi lesz velünk.
-Mira- rázok kezet tétován Marciával, mint a nevét megtudtam most. Aztán le is ülök inkább félénken, kicsit jól esik a megnyugtatás, de nagyrészt nem vagyok meggyőződve, hogy igaza is lesz-e végül.
De nem kell sokáig találgatnunk, hamarosan visszatér a kalapos auror, az egyik társa kíséretében a kereszteződésből.
-Elnézést, még volt egy kis elintéznivalónk a jómadarak kapcsán. Tyr Austine, szolgálatukra. Kérem fáradjanak velem, feltennénk néhány kérdést az incidensről.
Mielőtt pont elindulnánk már, még megtorpan és Marciához fordul.
-Ma'am, ha úgy érzi, tudunk hívni egy medimágust, hogy megvizsgálja.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Murphy mindig figyel

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-