Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

pirul a naptól már EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

pirul a naptól már EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

pirul a naptól már EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

pirul a naptól már EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

pirul a naptól már EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

pirul a naptól már EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

pirul a naptól már EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

pirul a naptól már EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

pirul a naptól már EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Lynette Weasley

Lynette Weasley

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
julia adamenko

»
» Csüt. 31 Jan. - 18:39

lynette elaine weasley

feszület is látja a csókját és

Becenév:

lyn

Kor:

15

Származás:

félvér

Lojalitás:

fuck yeah dumbledore

Képesség:

minden zokninak elhányja a párját

Csoport:

beosztást kérek!

Rank:

beosztást kérek!

Play by:

julia adamenko (még azért formálódik a dolog)

Karakter típus:

mi mind egyéniségek vagyunk




Még nem igazán tudja, hogyan gondoljon azokra az időkre, amikor jó volt együtt lenni, amikor rajongott az anyja kezének egyetlen biztató simításáért, és amikor az apja megtanította buborékot fújni a kakaóba  - persze, titokban, a szobája csendjében görcsösen kapaszkodik mindebbe, a kellemesen otthonos hétköznapokba, amikor még nem esett nehezére őszintének lenni, amikor még nem félt attól, hogy az apja kútba ugrik, amint csalódnia kell benne, ő pedig utál csalódást okozni - hogy két kézzel üti az ajtót, mikor Tristan reggel sokáig készülődik a fürdőben, hogy rákiabál Celiára, amikor az a megkérdezése nélkül elviszi a körömlakkjait, hogy a haját tépte, mikor Brutus belerajzolt a naplójába, ez mind csak tünet, tünete a feldolgozhatatlan veszteségnek, mert ő sosem fog már az anyukájával ruhát vásárolni, sosem fog senki tanácsot adni neki, amikor a havibaj közben görcsök kínozzák, és sosem fogja anya pro és kontra megvitatni az érveket, amikor a fiúkról van szó. Olyan magányosnak érzi magát. Ha bárki belelátna, valószínűleg elvakítaná.
Elbűvölő. Szeretetreméltó, élvezet a társasága, jó hallgatóság. Ugyanakkor manipulatív, sőt, kissé simlis; túl simának és megtévesztőnek tűnhet a modora. Hibáit hajlamos másokra kenni, és könnyebben meglátja a szemedben a szálkát, mint a maga gerendáját. Jó az üzleti érzéke.
Kapcsolatorientált. Könnyen kiismeri az embereket, és tudja, hogyan bánjon velük. Társaságban elemében van, gyakran viszi egy beszélgetés fonalát; másokkal jól együttműködik párban vagy kisebb csoportban. Zavarban van, ha olyasmit kell prezentálnia, amiért egyedül ő a felelős. Modortalannak tűnhet, hajlamos a fecsegésre és sokszor csak a szája jár.
Kitartó. Töretlenül küzd, nem nyugszik bele a kudarcaiba, de a hozzá közelállók véleménye nagyobb hatást gyakorol rá, mint amennyire azt felfedi. Makacsul köti az ebet a karóhoz, mert általában nem lát mást, csak a maga igazát.
Szívélyes és megnyerő. Kedves, gondoskodó és segítőkész; szereti a babusgatást, és ő is szívesen kényeztet másokat, akár erején felül. Sosem mondana másokról semmi negatívat, nem pletykál. Ugyanakkor hiszékenységét könnyű kihasználni. Döntéseit gyakran inkább az érzelmei vezérlik, mint a józan esze.
Önfeledt. Hátsó szándékok nélkül laza, hiteles és bizalomkeltő. Koraérett, ugyanakkor könnyen szórakozottnak tűnhet, mint aki máshol jár.
Figyelemsóvár. Szórakoztató és jópofa; pontosan tudja, hogyan tegye magát érdekessé. Egocentrikusnak mutatkozhat, mint aki nem törődik másokkal. Nagyképűnek, szeszélyesnek, elkényeztetettnek tűnhet.



Apróságok szereznek örömöt, elkent festékpöttyök, begyűrt könyvlapok, fűszerillat és macskanyávogás - de mindennél jobban szerettem régen, ha apa megpuszilta a hajamat, mert ennyi elég volt, örökre elég, hogy biztonságban érezzem magam, és erre nézd meg, hát nem elhúzódok, hát de, pedig sejtem, mennyire fáj ez neki, igen, kamasz a gyerek, igen, ilyenkor nehéz őt tisztes távolságból szeretni, és drága, drága papa, ha tudnád, mennyire hálás vagyok, és mennyire jót akarok neked, ha tudnád - honnan is tudnád, hiszen sosem mondom, hiszen lezárt titokká váltam, és ha azt írnám, elzárt kertté, az olvasók hápognának, mert tizenöt évesen aligha értek bármit az ilyen szexuális felhangú utalgatásokból, aligha, kivéve, ha Marie és Celeste egész nyáron ilyen könyvekkel tömték a fejem, kivéve, ha fogadást kötöttünk, hogy kit csókolnak meg először, és neked ez mind butaságnak tűnhet, ostoba, felelőtlen szórakozásnak - szinte hallom a szavaidat, és nem akarom elmélyíteni azt a friss ráncot a homlokodon, a bal szemed felett, nem akarom, hogy miattam álmatlanul forgolódj, én nem, én nem.

De értsd meg, magamra maradtam, hiába vagy te mellettem, és minden kaland, minden hülyeség, minden felhabzó kuncogás segít önmagamra találnom, megtöltenem a kezeimet valami megfoghatóval, a vénáimat értelemmel és tartalommal - meglepődnék, ha ezt így értenéd, sosem hittem, hogy különösebben érdekel a költészet, ez is csak engem tesz boldoggá, mint azok a lányregények, amik az évekkel egyre pajkosabbá váltak, amiket szégyenlősen dugdostam előled, de apa, annyira akarom, hogy valaki végre felfedezzen engem, különösen most, amikor öntudatlannak és balgának tűnök, felfedezzen és szeressen, magány, félelem, uralom és szükségesség nélkül, valami végtelen egymáshoz húzódásban, valami olyanban, ami neked és anyának megvolt, és amitől elakad a lélegzetem.

Nyomtalanul elvesztem idebent.
Kérlek, ne szidj le, mert nem hoztam magammal térképet.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Alastor Moody

Alastor Moody

C’est la vie
Állomány
A csapat tagja vagyok
▽ Reagok :
3

»
» Pént. 1 Feb. - 7:28

Gratulálok, elfogadva!

alea iacta est


Ms. Weasley,

legyen a minimalista kísérletem alanya: háza a Mardekár, sorsa az itt félvérekre váró állandó társadalmi vacsoraasztal a késekkel a hátban, a megtiszteltetés pedig az enyém.
A.M.



Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje



Vissza az elejére Go down

pirul a naptól már

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-