Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A takarítóbrigád visszavág! EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A takarítóbrigád visszavág! EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A takarítóbrigád visszavág! EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A takarítóbrigád visszavág! EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A takarítóbrigád visszavág! EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A takarítóbrigád visszavág! EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A takarítóbrigád visszavág! EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A takarítóbrigád visszavág! EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A takarítóbrigád visszavág! EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 42 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

A takarítóbrigád visszavág!



Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szomb. 9 Feb. - 12:23
Will & Destiny


Látványosan fogok drámai sóhajtozásba. Én nem tudom, hogy mi ez a súrolási mánia! Az meg külön közröhej, hogy kirángat edzésről, hogy én márpedig most súrolni megyek. Nem is akartam súrolni! De hát neki aztán hiába mondja a CSK, hogy szükség van rám az edzésen, érdekli is őt ez! Helyette inkább itt lökdös a folyosón a Trófeaterem felé. Ezer szerencséje, hogy nem taszajt rajtam egyet, mikor kitárja az ajtót, mert még az is lehet, hogy akkor tényleg felrúgnám. Nem vagyok én agresszív, de ez a csávó nem normális!
Aztán hirtelen eltűnik a morcos arckifejezés. Merthogy a Trófeateremben egy olyan arcot pillantok meg, akit szívesebben látok és így már nem is tűnik olyan szörnyűnek ez a súrolás dolog.
-Hú, látom, bővül a takarító brigádod! Bizniszbe kéne kezdened! - vigyorgok a prefektusra és besétálok a helyiségbe. Na, persze ettől még nem boldogít a büntetőmunka. Még azt se hagyta, hogy felmenjek átöltözni. Nem, persze, a szurkolóruha pont erre van kitalálva, hogy az ember lánya takarítson benne. Nyilván!
-Szaporán, Brooks! Három órátok van kitakarítani. De ragyogjon ám! - az utolsó mondatnál jelentőségteljesen Willre néz, majd odaadja a vödröt és a szivacsot, s távozik, mint aki jól végezte dolgát. Odasomfordálok Willhez, aztán a vödörrel együtt egyszerűen ledobom magam a földre mellé.
-Mondom, hogy elmentek neki otthonról! - forgatom meg a szemeimet. De mielőtt folytathatnám, újra nyílik az ajtó. Bakker, túl hamar kezdtem el dumálni! A prefektus visszatér, és elnézegetve, hogy a földön ücsörgünk, összefonja maga előtt a karjait.
-Nem emlékszem, hogy ülő szakkör lenne. - gondolom, most nagyon viccesnek érzi magát. De hát velem aztán nem fog kiszúrni. Felpattanok és szélesen elvigyorodom.
-Nem hát! Én csak... öö... felkészültem, hogy ma sportosan takarítsak! - a hatás kedvéért még egy hátraszaltót is dobok neki. Persze, nyilván nem értékeli. Ez semmit nem értékel a jó öreg súroláson kívül.
-Ezt tartsd meg a kviddicsezőinknek. Ők biztos értékelik az alulméretezett ruháidat és az idétlen fenékrázásodat. Na, egy-kettő! - elkezd mutogatni a padlóra. Jaj, ne már! Mindegy. Kelletlenül visszaülök, megfogom a szivacsot és nekiállok súrolni, miközben megvillantok egy kelletlen mosolyt. Addig abba se hagyom, amíg nem megy ki újra.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Csüt. 21 Feb. - 13:56
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!
Épp tényleg nem csináltam semmit, csak megjegyeztem a tüsténkedő prefektusunknak, hogy talán nem kéne ennyire körülményesen fogalmazni annak a szerencsétlen elsősnek, mert a felét fel sem fogta a dolognak, azt csodálkozik ha eltévednek? Persze ennek némi vita lett a vége hogy ne mondjam már meg mit hogy csináljon mire én közöltem hogy a viharba ne mondanám ha elmondja az egész iskola eredettörténetét mikor csak annyi volt a kérdés merre a legközelebbi lányvécé?! Az lett a vége hogy mentem volna gyakorolni a srácokkal az angliai útra, de nem azt nyögi be büntetőmunka, sikáljam a trófeákat?! Fennhangon tiltakoztam hogy véleményszabadság van, nem teheti, de elhajtott ha nem akarok pontlevonást a Wampusnak... közöltem ennyi erővel minden szabadidős tevékenységet tiltson be, mire közölte kinyitom szám megint dupla levonást kér. Dühösen vágtattam az átkozott trófeaterembe, mire közölte, hogy még valakit meg kell büntetnie a múltkoriért,mert tudja hogy ő volt, és elviharzott. Idegbeteg idióta... de hogy mihamarabb mehessek zenélni nekiállok suvickolni (mondania sem kell ne pálcával, alapból nem úgy fognék hozzá). Aztán ahogy meghallom Des hangját somolyogva csóválom a fejem, ahm, így már értem, hát remélem Des alaposan megszívatta ezt a hülyét.
-Miért, voltak valaha otthon nála? - Röhögök, majd csak összeszalad a szemöldököm hogy visszajön, akkor térdelek és ülök amikor akarok, nehogy má'!
-Akkor én sem vehetem le a pólómat és a gatyámat? Ez a farmer nem koptatott, nem akarom az legyen! - Kérdem teljesen ártatlan hangon, de hát van jobb ötletem mivel üssük el az időt takarítás helyett és ha benyit ne legyen fura nincs rajtam ruha, ahahah!
Aztán ha kiment röhögök megint.
-Hallod, nagyon pipa volt Rád, most mivel szívattad meg? Csináld meg újra, megérdemelné ez a hülye... - Rázom a fejem, majd rutinos mozdulattal beáztatom a szivacsot, kicsavarom és sikálni kezdem a padlót. Otthon a fugát suvickolom így a konyhában, persze nem büntetésből, hanem hogy anya örüljön. Fogalmam sincs észre vette-e valaha vagy azt hiszi nem koszolódik a cucc.
-Amúgy... jól áll ez a ruci, ezt kéne hordanod minden nap. - Nézek rajta végig, kicsit hátrébb is megyek hogy a fenekét is jobban lássam. Pofátlan vagyok tudom, de hát ha már szaltózott a srácnak nekem is kijár valami nem?



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Csüt. 21 Feb. - 22:09
Will & Destiny


Egyből felderül a képem, amikor meglátom, hogy nem egyedül fogok én itt súrolni, hanem Willel. Már csak azért is, mert most kivételesen nem én voltam a csínytevő, hanem Seth. Csak éppen Sethet nem bünteti meg, engem meg igen, szóval ha ő csinál valamit, akkor azért is én kapok. Hol itt az igazság? De hát nem is ígérkezik annyira szörnyűnek a program így már, főleg, ha a prefi nem jönne vissza, amikor meghallja a hangomat, amint kilép. Will beszólására már eszembe is jutna valami eszméletlen frappáns, ha nem fojtanák belém a szót.
-Dehogynem, Bowman! Legalább már tudhatod, hogy mihez kezdesz, amikor befuccsol a zenei karriered! - Na, jó, ettől még az én szemeim is elkerekednek egy pillanatra. Persze, aztán én is kapok ebből a kellemes hideg zuhanyból, így aztán a szemeimet forgatva állok neki a súrolásnak. Legalábbis addig, amíg be nem csukódik az ajtó, mert akkor már egyből nem vagyok olyan szorgos.
-Nem én voltam. Seth ellopta az összes alsógatyáját. - röhögöm el magamat. Bár az már számomra is rejtély, hogy utána vajon mihez kezdett vele. Néhány pillanatig figyelem a fiú ténykedését, majd elvigyorodom.
-Te, ez egészen jól áll neked! - cukkolom kicsit, bár meg kell hagyni, tényleg kifejezetten aranyos, ahogy súrolja azt a padlót. Legalábbis amíg abba nem hagyja, hogy bámészkodni kezdjen. Vigyorogva nyúlok vissza a vödörbe a szivacsért, amit aztán nevetve hozzá vágok, mielőtt közelebb húzódnék.
-Szemtelen! - kuncogok, majd egy apró csókot nyomok az ajkaira, nehogy eszébe jusson visszaadni a dobálózást.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Hétf. 18 Márc. - 13:59
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!
El kell gondolkodnom azon, hogy a prefink most éppen mire is gondol az alatt, hogy félmeztelen takaríthatok.
-Csippendél fiú leszek vagy autómosó kisegítő? - Látszik tényleg érdekelne a válasz mert nem vágom mire gondol, de vállat vonok, legalább vetkőzhetek, meg lett engedve! Majd ha kimegy, neki nem mutatom Adonisz mivoltom, cöh. Aztán nekilátok a dolognak, mert három óra erre kevés amúgy, de tudom hogy csináljam hogy jól nézzen ki, de csak félig legyen alapos. A rutin a rutin.
-Pffff, minek? Remélem elégette... Amúgy az tényleg szívás, érdekelne féltve őrzi-e az uccsó darabot ami rajta van. Ha... van rajta... fúj! - Röhögök fel, lehet ettől ilyen ideges, dörzsölődik a mogyi, szomorú.
-Nekem minden jól áll, természetesen ez is. Félmeztelen kimondottan szexi ahogy csinálom és csak úgy feszülnek az izmok rajtam! - Nem, nem vagyok izmos, hova lennék a zenéléstől és a szerelősditől de attól még buzgón állítom király testképem van. Nem is kell sok hogy Des idomait is nézegetni kezdjem, nehogy már csak a hülye közös ismerősünknek legyen jó, hogy szaltóznak itt neki.
-Héj! Még nem vetkőztem le, csak meztelen habtestem habozható Te kis pimasz! - Röhögök míg arcom elé teszem a kezem, hiába nem azt célozta, reflex. Mondani sem kell hogy vissza is kapná, ejtett dobással ne tocsogjon a vízben, max a padló, de azt majd feltöröljük, ám lefegyverez. De a csókot elnyújtom, elkapom és közel tartom, nehogy már ne.
-Méghogy én, nem én élek női praktikákkal! Na, mutatom hogy kell, szépen megragadod a szivacsot, ráhajolsz a padlóra és feltörlöd. Látod így! - emelem meg a hátsóm, ahogy térdelve lehajolok.- Na, Te csinálod a vizes részét én meg mögötted leszek és törlöm szárazra. - Vigyorgok, micsoda büntető munka lenne nézni a pucsító barátnőm, hmm... ahahha!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szomb. 23 Márc. - 20:23
Will & Destiny


Én ugyan kissé felháborítónak találom a megjegyzést, de Will elég elmésen kivágja magát a dologból, hogy még én is elvigyorodom a dolgon. Sőt, ha már így beleugrik a szituba, rá is kontrázok, nehogy hátszél nélkül maradjon.
-Akkor fizetek! - nevetek fel, miközben a prefektus a fejét csóválva zárja ránk az ajtót. Öcsém, ilyen fapofa alakot! Pedig egyébként most tényleg nem én küldtem magamat büntetőmunkára. A dolog Seth műve, csak őt valamiért sosem bünteti meg. Én bezzeg dupla áldást kapok, mert azért is én kapok, amit ő csinál. Lehet, hogy tetszik neki Seth? Fúj!
-Nem tudom. Néha csinál fura dolgokat. - vonok vállat. Persze, relatív a fura. Számomra például az egyáltalán nem fura, ha csipkekesztyűt vesz fel, de másoknak igen. -Nem hajlandó elárulni még nekem sem. - forgatom meg jelentőségteljesen a szemeimet, miközben a szivacsért nyúlok, hogy legalább öt percig úgy tűnjön, hogy tényleg csinálok valamit. Pedig eszem ágában sincs padlót súrolni. Egyébként is hamar találok a szivacsnak más elfoglaltságot, mégpedig a repülést Will felé.
-Én? Teljesen ártatlan vagyok. - nevetem el magamat, aztán mielőtt visszavághatna a szivaccsal, inkább gyorsan megakadályozom és elmerülök az ajkai között. Ez egyébként is kellemesebb időtöltés, mint a padló súrolása.
-Csak egy szavadba kerül és nem élek velük. - vigyorodom el, mert tudom, hogy annyira nem volt ellenére. Néhány pillanatig úgy teszek, mint akit tényleg rettentően foglalkoztat a súrolás művészete, aztán összefonom magam előtt a karjaimat és megrázom a fejem.
-Á, úgy érzem, te ebben rutinosabb vagy. Az a tuti, ha te csinálod az egészet! - szegem fel az államat dacosan kissé. -Én pedig... - kezdem a mondatot és áttelepszem a falhoz, majd keresztbe rakom magam előtt a lábaimat. -...majd innen ellenőrzöm, hogy elég szorgalmas vagy-e. - cifrázom még egy kicsit a dolgot. Egyébként sem értem, hogy miért mindig súrolnom kell. Nem lenne elég, ha százszor leírnám, hogy nem lopok többé alsógatyákat? Ráadásul nem is loptam el őket!
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Vas. 5 Május - 17:21
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-A Te barátod, miért nem lepődöm meg... - Már Sethen és a furcsaságain, azt hiszem ez a csajommal jár, egy furaságot kértem de kettőt kaptam. Mondjuk nincs ezzel bajom, beszélgetett már valaki Amadeusszal? Az érteni fogja.
-Húúúha, remélem nem valami perverz dologra használja hanem arra készül meglepiből kiplakátolja vele az előcsarnokot. Az mekkora király lenne! - Nevetek, akkor nagyon bírnám a Seth gyereket, de ennél mulyábbnak tűnt. Bezzeg Des! Már vágja hozzám a szivacsot és csak azért nem kapja vissza rögvest mert lekenyerez egy csókkal. Na jó, ezért sok mindent megbocsátok, nah.
-Élj, de csak nekem... a többiek pukkadjanak meg! - Röhögöm el, mert hát az ilyen formás idomos női praktikák... nah. Hát nah, azokból bármennyit elfogadok de másoknak ne dobja fel vele a napját, főleg nem a prefikét nem!
-Hahaha, nem, jössz ide mellém, elvesztem a motivációm ha nem úgy csinálod ahogy mondtam kislány aztán marad minden dzsuvásan! - Nézek rá sértetten hogy mi ez a lázadás?! De a padlót tényleg nem akarom felsúrolni minek, de a trófeákat letörölgetem, azokon látszik rég nem lettek kifényezve, pedig az menő. Főleg a sok kviddics érdem, meg első helyezett díj. Fel is kapom az egyik törlőrongyot, benedvesítem és kinyitom a vitrint, hogy nekikezdjek.
-Apád is kapott valami díjat? Ha igen megmutathatnád melyik az! - Úgy hallottam eléggé jól tolta az öregje, nehogy már pont az övé maradjon poros, ha van neki! Ellenben ruhában maradok, ha kicsit össze is pacsált ez a lökött, ennél több kell hogy kibújtasson a szép látványért a textilből!




Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szomb. 11 Május - 6:59

   
Will & Destiny
Legalább valaki elhiszi nekem, hogy most kivételesen tényleg nem én voltam a bűnös, csak valamiért mindenképpen azt kellett feltételezni, hogy én voltam. Pedig alsógatyákat nem nagyon lopkodok. Mégis mit csinálnék én azzal? Egyébként ezt megkérdeztem a prefitől is, mire közölte velem, hogy biztosan valami aljas dolgot, hogy kikergessem őt a világból. De igazság szerint azt se nagyon tudom, hogy Seth mit akar velük csinálni, mert nem hajlandó elárulni nekem.
-Á... szerintem azt nem meri. - legyintek. Szeretem én Seth-et, nagyon is, de ő azért nem egy kifejezetten bátor fiú. Velem persze eljön bárhova és benne van, de ő egyedül azért nem éppen egy vakmerő bűnöző zseni. Mondhatni ő a szárnysegédem. Kivéve amikor helyette kapok büntetőmunkát, mert ebben láthatóan nem túl lelkes.
Nem mintha most annyira a padló tisztaságával lennék elfoglalva, mert a szivacsot is inkább dobálom, mintsem súrolok vele.
-Hú, de beszigorodtunk! - vigyorodom el. Nem mintha egyébként olyan jellemző lenne rám, hogy több vasat tartok a tűzbe. Sőt, igazság szerint kimondottan pasizni se szoktam, valahogy mindig magától történik a dolog. De most Willen se sokáig gyakorolom a női praktikáimat, mert inkább úgy döntök, hogy hátradőlve figyelem a naaaagy takarítási munkálatokat.
-Ó, nem, tudod ebből a perspektívából sokkal jobban nézel ki. - nevetek fel, mert semmi kedvem a padlót sikálni. Még Willel sem lesz ez a kedvenc időtöltésem, azért lássuk be. És addig nem is kelek fel, amíg célba nem veszi a trófeákat. Akkor azért felpattanok a földről és csatlakozom hozzá a vitrinnél.
-Aha. Ott van. - bökök az egyik kviddicses trófeára, amin az áll, Jordan Brooks, terelő. Egyébként ő is Viharmadaras volt, akárcsak én. De gondolom ez nem annyira meglepő, apával sokkal jobban hasonlítunk, mint anyával. Csak én nem vagyok kopasz.
   

   
282
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Hétf. 17 Jún. - 10:35
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-Kár, rávehetnéd, nagyon menő lenne! Úgy megnézném a pref arcát amikor először meglátja és felcsillan benne a felismerés az az övé! - Röhögöm el, édes a bosszú... az a vicc, hogy én amúgy nem vagyok bosszúálló típus, de ez a csávó kihozza belőlem, ha harc hát legyen harc!
-Be bizony! - Mondom tovább aztán még ál-sértetten, hogy nem akar itt előttem térdelve súrolni, pedig igazán feldobhatná szerény napom! Jah és csak az enyém! Semmi kacérkodás a többi pasinak! Legalább is ne a prefnek könyörgöm akkor már valami menőbbet válasszon.
-Igazán? Azt hittem mindenhogy jól nézek ki... hm. - Merengek el egy percre, hogy aztán vigyorogva forgassam a szemem és hagyjam a padlót a fenébe, inkább a kupákkal kezdek foglalatoskodni, az legalább látszódni is fog meg lekötöm magam míg nézegetem őket.
-Ó... Jordan Brooks, terelő! Szóval jól bánik az ütővel az öreged, ez hasznos info csibém, ha egyszer megismerem tudom kar- és ütőtávolságon kívül kell maradjak! Remélem nincsenek kósza gurkóitok! - Hú, micsoda horror lenne már, ha átkergetne a házon vele. Potts énekelhetné a requiemet a temetésemen.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Szomb. 22 Jún. - 10:50

   
Will & Destiny
Eszem ágában sincs padlót súrolni, de ha Will annyir szeretné, akkor persze nyugodtan takaríthat, én majd nézem. De súrolni biztos nem fogok már megint. Ha annyit súrolnék, mint ahányszor kiosztják nekem, akkor már nem is lenne bőr a kezemen.
-Szerintem nem meri. - ingatom a fejemet, ismerem Seth-et. Azt sem tudom, hogy minek lopta el őket egyáltalán. Nem tartogatna számomra sok meglepetést az a beszélgetés, amiben megpróbálom őt rábeszélni. Ellenben Will hirtelen jött „szigora” széles vigyort csal az arcomra.
-Igenis kapitány! - szalutálok neki, miközben elhelyezkedem a fal mellett, hogy onnan figyeljem, amint takarít. Egész jól áll neki, nálunk is takaríthatna, ha már ilyen lelkes. Nem mintha anya nem oldaná meg a dolgot két pálcaintéssel, de az kevésbé szórakoztató látvány.
-De így kifejezetten. Szerintem ez a legjobb profilod: a súroló. - nevetem el magamat. Elvégre ki ne szeretné azt nézni, ahogy más dolgozik? Persze nem gyönyörködhetek sokáig a súroló énekesben, mert célba veszi a kupákat, én pedig segítek neki megkeresni apám kitüntetését. Hát igen, apa kviddicsben igazi nagyágyú. Büszke is vagyok rá.
-Örököltem a képességeit. - kacsintok a fiúra, bár nem mondhatnám, hogy túl sokszor kólintok fejbe bárkit. Mondjuk volt már rá példa a pályán, de az nem volt szándékos. A kviddics veszélyes sport. Nekem is zúzta már le gurkó a belső szerveimet. Vagy legalábbis olyan érzés volt. Apa mindig azt mondja, hogy a jó terelő gyorsan tanul terelni. Igaza volt. -Nézd csak, az ott ő! - bökök az egyik képre, amin az akkori Viharmadarak csapata feszít. Apa már akkor is elég nagydarab volt, de még volt haja. Utóbbi most már nem mondható el róla. Olyan sima a feje, mint egy biliárdgolyó. Vicces őt hajjal látni ezeken a képeken. Amikor megszülettem, már kopasz volt.
   

   
282
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Vas. 23 Jún. - 20:04
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-Miért? Senki sem gondolná Ő volt ez jó álca, ha meg megtudják legalább rájönnek ne packázzanak a jó öreg Seth-tel, nem? Tiszta haszon! - Igaz, én azért alapból olyan habitussal rendelkezem, hogy belekötök bárkibe puszta kézzel, pálca nélkül is, Seth sokkal... visszafogottabb ez tény. Legalább is amennyit futólag láttam belőle eddig.
-Hah... ezért még ki kell engesztelned kisasszony, nagyon ki kell engesztelned. - Szinte már pofátlanság hogy elhelyezkedik a fal mellett, ahelyett, hogy szépen térdepelve-pucsítva suvickolná a padlót előttem. Na de mindegy, akkor ha már itt ragadtunk csinálok valami hasznosat is. Engem nem igazán ér szivatásként ugyanis hogy nem lehet pálcát használni... bár a hülye pref nem kobozta el, ergo fogalma sem lesz végül hogyan is csináltuk. Idióta...
-Áh, akkor majd beadom egy divat magazinba, vagy ó! A szombati boszorkányba meg a többibe, lehetnék az év profilja, a háziasszonyok álma! Vigyázz, én leszek az amerikai női álom! - Vigyorgok rá, érezze csak magát megtisztelve hogy így lát! Hah!
-Ehh... juhéj! - Tolom fel a kezeim a levegőbe, de látszik erősen remélem füllent, elég gáz lenne, ha pofon helyet bevernék a fejem egy ütővel ha valamit elcseszek. Aztán megnézegetem a képet, hm... ebbe a csávóba sem érdemes belekötni, legalább is ha nem szereted a fájdalmat.
-Eléggé tagbaszakadt öreged van hallod. Fogadjunk puska sem kell neki otthon ha be akarja fenyíteni a pasijaid. De megértem, ha egyszer lányom születne tuti tartanék otthon pár gitárt, amivel simán leverhetem a magamfajta csávókat. Hm. Asszem' nem látogatlak meg nyáron odahaza. A-a... vagy csak titokban, kavicsokkal dobálom az ablakod, hogy kinyisd, fellevitálok és bemászom, csöndben elromantikázunk és hajnalban elmegyek. Egyébiránt kiszöktetlek. Izgalmas nyarunk lesz! - Vetítem előre a dolgokat, mert hát nem vagyok gyáva, csak szeretek élni. Életösztön, semmi több, nem igaz? Dehogynem, na ugye!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Csüt. 27 Jún. - 16:51

   
Will & Destiny
Nevetve bólogatok, hogy ötletnek tényleg nem utolsó, de Seth túl nyuszi ehhez az egészhez. Ő abban jó, hogy fedezzen, meg csekkolja, hogy nem jön senki. De ahhoz már nem elég bátor, hogy cselekedjen is. Ezért is lepődtem meg, hogy egyáltalán elcsente azokat az alsókat, amikkel azóta sem tudom, hogy mi a fenét művelt. Azt hiszem, kimondhatjuk, hogy ebben a barátságban én vagyok a bűnöző zseni.
-Hú, lassan olyan leszel, mint egy professzor! - nevetek rá, hogy előbb a nagy szigor, aztán a kikövetelt engesztelés. Nem mintha nem tenném szívesen, de hát igazi hajcsár ez a srác, hogy itt parancsokat oszt nekem.
De engem sem olyan fából faragtak, akit félteni kéne, ez ékesen látszik a családi sport-örökségből is, bár nekem reményeim szerint sosem lesznek akkora vállaim, mint apának. Akkor úgy néznék ki, mint egy gólem.
-Ó, szóval negyvenes háziasszonyokról álmodsz? - kuncogok kissé hitetlenkedve, mert elég valószínűnek tartom, hogy ilyen lenne az esete valójában. Vagy ha mégis, akkor velem nem jár túl jól, de nem hiszem, hogy ezt ő ne tudná.
-Nem szereted a kviddicset? - kapom fel a fejemet. Mindenki szereti a kviddicset! Na, jó, majdnem mindenki. De sokkal izgalmasabb, mint például amikor a muglik kergetik azt a pöttyös labdát.
-Nem szoktam neki bemutatni senkit. - közlöm kissé színtelen hangon. Na, nem azért, mert nem szeretném, csak apa éppenséggel túlaggódja a dolgokat és utálja az összes fiúmat. Kivéve persze Seth-et, mert ő meleg. -Mióta tudsz te levitálni? - ráncolom össze a szemöldökömet, amint eljut a tudatomig az információ. Eddig úgy tudtam, nem megy neki annyira a varázslás.
A gondolatmenetemet egy, az ablakon beszálló bagoly szakítja félbe, aki pontosan a fejemre pottyant egy levelet, majd tovaszáll. Zavartan nézek utána, hiszen reggel van posta. Eltévedt? Aztán rápillantok a borítékra és a címzést megpillantva mindent megértek. Archer... más időzóna.
   

   
296
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Pént. 28 Jún. - 13:53
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-Hát nem egyértelmű mi akarok lenni? Illik rám a szerep! - Ú, ott mondana fel minden tanár, ha megtudnák én leszek az új kolléga! Egy muglisuliba talán, de hát abban sem lenne köszönet.
-A tapasztalt, érett nőknek is van előnye, finom sütit sütnek! - Röhögöm el a negyvenes nőket, mert hát maradjunk a korombelieknél, meg úgy Desnél és akkor jó lesz nekem. Nem tudom mit csinálnék, ha elmennék megszerelni valamit egy ilyen nőhöz és kapnék egy fenéksimogatást. Azt hiszem bátran elszaladnék. Igen, ez a fogalom létező!
-Háááát nem az hogy nem szeretem, de akkor már egy kis foci vagy kosárlabda jobban bejön... nézni megszoktam, de be nem állnék. - Vallom meg halkabban, mert hát ez az igazság. Chrisszel jó kosarazni, meg mozogni, de a kvidiccs nem olyan sport, amiért odalennék.
-Mié' nem? Nem eszi meg a srácokat. Nem eszi meg ugye? - Hajolok közelebb, hogy ugye nem? Ennyire nem lehet ijesztő az apja. Én magam nem félek tőle, inkább csak a békesség miatt szöktetném meg Dest, vagy épp izgalmas ha csak belógok a házba.
-Hogy hogy mióta? A levitációs bűbájok mennek... Nem vagyok idióta! - Kapom elő a farzsebemből a pálcát és rászegezem a szoknyájára, hogy feljebb emelkedjen. Tényleg megy, ez az egyetlen ami menni szokott, ezzel nincsenek olyan nagyon ellenérzéseim, mint minden mással. Későn jövök rá, hogy nem fogok fehérneműt látni, hiába érdemeltem ki a gonoszkodását hallva, ezek a sport ruhák! A varázslatot a beröppenő bagoly amúgy is megszakítja.
-Hú de sürgős... Na mizu? Kinek hiányzol ennyire? - Kérdezem, majd elveszek egy másik kupát, hogy kifényezzem.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Pént. 28 Jún. - 19:28

   
Will & Destiny
Cinkosan elvigyorodom a kijelentés hallatán. Will pont annyira lesz professzor, mint amennyire én minisztériumi titkárnő. Egyszerűen nem nekünk való az ilyesmi. Semmi pörgés, rengeteg szabály. Biztos állati unalmas lehet.
-És a professzor úr szigorú büntetőmunkára küld majd? - kérdezem végül szemtelenül. -Nem vagyok én rossz diák, csak van néhány... rossz szokásom. - próbálok az egészhez nagyon ártatlan arcot vágni, bár tekintetbe véve, hogy az évfolyam főkolomposa vagyok, aligha hiszem, hogy bárki hinne nekem.
-Honnan tudod, hogy én nem tudok finom sütit sütni? - pillantok rá kissé felháborodottan, bár valójában egyáltalán nem tudok semmiféle sütit sütni. Egyszer megpróbáltam, de majdnem leégett a konyha, azóta inkább anyára hagyom a kaja-ügyeket.
-De hát azok a labdák nem is repülnek. - ráncolom össze a homlokomat. Persze, azt még megértem, hogy a muglikat szórakoztatja. Ők még sose láttak repülő labdát repülő játékosokkal, de innen nézve a dolgokat eléggé unalmasnak tűnik az egész. Meg nem is igazán értem a szabályaikat. Ennyi szabályt egyetlen labdára...
-Nem. Csak nem tetszenek neki azok, akinek én tetszem. - sóhajtok fel, miközben megforgatom a szemeimet. -Gondolhatod, Seth-et egyenesen imádja. - nevetek fel kissé, hiszen Seth-nek aztán sose leszek az esete. Apa nyilván odavan érte. Ha tehetné, szerintem feleségül is adna hozzá.
Néhány pillanatig némán figyelem, ahogy előhúzza a pálcáját, majd összefont karokkal nézem a műveletet, ahogy a szoknyámat szeretné lebegtetni. Csak hát ezt az egyenruhát nem pont úgy tervezték. Éppen felvonom kissé gúnyosan a szemöldökömet, amikor beröppen a bagoly Archer levelével.
-Archer. Egy barát Londonból. Ő segített a pixikkel. - felelem csak félig figyelve, ahogy bontogatom a levelet, aztán gyorsan átfutom a sorokat, kissé kuncogva a sok kitekert mondaton, amelyekben azt ecseteli, miket nem csinál és hogyan olvas zsoltárokat.
   

   
278
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Vas. 30 Jún. - 13:20
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-Állandó jelleggel! Főleg a lakosztályom kell takarítani. Lehet éjszakába nyúlóan, csipkés hálóing hozatala engedett az alváshoz meg a takarításhoz is! - Adom elő roppant fontoskodóan, mint ahogy a prefi "barátunk" szokta mikor valami baromságot magyaráz. Hmmm, lenne előnye a tanárságnak, de hát szabályt szegnék akkor is... nem lenne hosszú karrierem.
-Tudsz?! - Csillan fel a szemem, mert ó, csak nem süti sütő csajom lett? Mennyire királyság lenne már! Az kevésbé hogy a végén okkal hívna brumi-macinak, annyit ennék, de hát valamit valamiért! Lenne egy jó tippem hogyan mozogjuk le a fölös kalóriákat! Nem, nem a kvidiccs...
-Persze hogy nem, ez a lényeg, hogy neked kell mozgásban tartanod, seprű sem kell hozzá és biztonságosabb is, ellenben legalább annyira megmozgat mint a Ti hajrázásotok. - Mondom némileg visszafogottabban, mert a magnixoskodásom nem menő, ezt már megtanultam.
-Világos, de hát Ő sem gondolhatja komolyan, hogy családod legyen egy meleg sráccal... jó hogy nem egyenesen barátnőt szán neked. Szerintem csak nem bírja a gyávákat és olyan csávót vár, akire rá merne bízni, hogy megvéd Téged. Az apám mindig ezt magyarázta, hogy örül, hogy két fia lett mert egy lánynál mindig ilyenek miatt kellene aggódnia. Szerintem ennyi a trükk! - Kacsintok rá, majd lopok egy csókot, ne aggodalmaskodjon, mert én is azt hiszem kellene.
-A flúgos, aki mindennek elhord Téged? - Nem, tuti nem olvastam bele a válla fölött a leveleibe, a-a. Féltékeny mondjuk nem vagyok, hát messze a csávó és hát tényleg olyan dolgokat ír, hogy falnak mennék tőle, tuti valami lenyalt hajú lexikont bújó tekercskukac! Bvah, nem is értem miért levelezik vele. Aztán eljut az info az agyamig.
-Várj... a pixikkel? Mégis mi a fenét segített Ő vele, ha prefektus? - Asszem az, újabb rossz pont. Pedig szoktam figyelni Desre, tényleg, de van hogy szelektíven maradnak meg a dolgok avagy összemosódnak Seth-tel, nem direkt.



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Vas. 14 Júl. - 6:29

   
Will & Destiny
Nevetve megcsóválom a fejemet. Csipkés hálóing meg takarítás, mi? Mindjárt jön még a toronyóra is lánccal. De látszik, nem vettem a lelkemre a dolgot, nem vagyok egy savanyú típus, csak jót kuncogok a felvetésen és ráhagyom.
-Nem. - röhögök fel végül. Valahogy sose vonzott annyira a sütés, meg anya ezt sokkal jobban csinálja. Most miért kínozzak mindenkit valami szörnyűvel, ha helyette ehetjük anya finomságait is, nem? Sokkal jobban jár mindenki és még csak hirtelen halál sem lesz a vége.
-Hát... ha te mondod. - egyértelműen nem győzött meg arról, hogy miért jó a földön szaladgálni és egyetlen labdát kergetni. Mármint, azt értem, hogy a magnixoknak miért jó, elvégre ők nem tudnak röpködni. Nyilván nem lehet tőlük elvárni, hogy egész nap unatkozzanak. De mi erre nem szorulunk rá, nekünk ott a seprű és a megbűvölt labdák.
Aztán ahogy a trófeák elé kerülünk és apám is szóba jön, kissé elhúzom a számat. Én is tudom, hogy apám túltolja a dolgot, pont ezért zavar.
-Hú, szolidaritást vállalsz apámmal! - nevetem el magamat, értem én, amit mondani akar. Csak épp apámmal ez nem ilyen egyszerű azért. Neki már akkor se tetszik valaki, amikor még semmit nem is tud róla. Úgy nehéz bevágódni. -Talán vele is ordibálhatnál egy kicsit. Hátha lenyűgözöd. - teszem hozzá vigyorogva egyrészt, mert kétlem, hogy meg merné tenni, másrészt nem is igazán díjazná. De legalább a röpke csóknak örülök, mert az bizony jól esik.
-Nem flúgos, csak nem érted a beszélgetést. - legyintek, merthogy Archer nem hord el mindennek, csak sajátságos módon beszélgetünk. Csak épp hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért beszélgetünk ennyire furán, elvégre ez egy belsős poén.
-Befogni őket. - pillantok fel a levélből. -Nem nálunk prefektus, itt nem kell jó gyereknek lennie. - csóválom meg a fejem. Bár én azt is kétlem, hogy odahaza olyan kifejezetten jó gyerek lenne. Mármint, okos meg minden, de ez nem feltétlenül párosul a jósággal is. -Nem hiányzott, hogy rám támadjanak, amiért elhurcolom a kis barátaikat. - magyarázom tovább, miközben a levelet visszahajtogatom és betűzöm a szoknyám szegélyéhez zseb híján. Aztán magamhoz veszek egy nagy serleget és nekilátok csutakolni.
-Olyan díjakat miért nem osztanak sose, hogy a „Legmenőbb séró”, vagy a „Legkirályabb csuka”? Ez is... mi ez? - erősen megkopott a felirat, kissé hunyorítanom kell, hogy kibetűzzem. -A legszorgalmasabb prefektus. Még ennél is szorgalmasabb volt vajon? - bökök a hátam mögé a szememet forgatva.
   

   
390
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

William Bowman

William Bowman

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Keresettek :
▽ Avatar :
Luke Hemmings

»
» Hétf. 15 Júl. - 10:09
Destiny & Will
Ha látszólag csendben vagyok, magamban akkor is énekelek!

-Ne röhögj, vegyél komolyan! - Nézek rá ne már fejjel, mi olyan vicces azon takaríthat nálam csipkés hálóingben? Meglephet vele, megengedem!
-Ó... - Török le mint a bili füle, nem szokott sütni. Nem leszek kisgömböc. Jó, ez nem feltétlen baj, de na. Főleg hogy az amerikai foci szépségeiről sem győzöm meg, mert hát mágia mentes magnixkodás, szóval jobb híján préselem a szám mosolyogva és hallgatok. Legalább is erről, az apja és a fura védelmi ösztönei más kérdés.
-Neeehehehem, nem, csak azt mondom sejtem miért csinálja! - Emelem fel a kezeim védekezőleg, nem vállalok szolidaritást az apjával. Főleg mert hirtelen nem tudom mit is jelent a szó, nem szoktam használni és semmi jót nem sejtet. -Minden bizonnyal, de attól félek nyers erőben is jobb nálam és ha szeretnéd, hogy veled még ordibálni tudjak akkor vele inkább nem teszem! - Kitépné a torkomból a hangszálaim és agyő énekes karrier! A varázslók olyan brutálisak!
-Azt igenis értem hogy miknek el nem hord Téged! - Forgatom a szemem, mert mi az hogy nem értem a beszélgetést azzal a brittel? Ostoba mind.
-Pfff, ettől még nem kedveltem meg. - Mondom erre az Archer gyerekre, valahogy nem szimpi a csávó. -Lehet csak szerencséje volt. - Szűkül össze a szemem, mert hát prefektus, okostojás és be akar vágódni a csajomnál. Nem jó kombó.
-Annál a csávónál mindenki szorgalmasabb, mert hát ez a csávó béna. A legostobább prefektus díj az övé lenne. Amúgy nem tom, én csípnék egy kupát, hogy a legjóképűbb gyerek a végzősök közül, vagy ilyesmi. - Vigyorgok, csak szerényen! De legalább nem foghatja rám az idióta prefektusunk hogy lusta lennék, rutinosan haladok serlegről serlegre, hamar meg lesz ez!



Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Destiny Brooks

Destiny Brooks

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Agnes Bruckner

»
» Kedd 16 Júl. - 6:57

   
Will & Destiny
Hiába mondja, hogy vegyem komolyan, mert csak röhögök tovább a csipkés hálóinges takarításon. Nem mintha nem takarítanék. Szoktam, csak éppenséggel a saját szobámat. Sütni viszont nem szoktam, mert az nem az én terepem otthon. Pontosabban volt már rá példa, hogy megpróbáltam, de inkább nem kötöm Will orrára, hogy mi történt akkor. Maradjunk annyiban, hogy csokieső hullott a konyhában.
-Vagy csak ebben pótolja be a szigort, amit máskülönben nem szokott csinálni. - forgatom meg a szemeimet, de aztán kuncogni kezdek. Apa nem valami kemény csávó, ha rólam van szó, vitatkoznak is eleget ezen anyával. De ha anyán múlna, akkor egy két lábon járó lexikon lennék.
-Pedig nagyon bátornak találnálak. - nevetek fel. Szerintem se ordibáljon vele, de ha megtenné, tuti páholyból nézném popcornnal. Szerintem apa is meglepődne, senki nem mer vele ilyet csináni. Mármint anyámon kívül. Ő mer vele ordibálni.
-Nem hord el semminek. Mi így beszélgetünk. - legyintek, mert hát én is hasonló szépeket írok Archernek egyébként. Csak hát ez a poén része. Végül is mikor olvasok én Bibliát? Na ugye?
-Pedig megkedvelhetnéd, mert ő viszont nagyon is kíváncsi rád. - nézek Willre komolyan. Elvége meséltem róla Archernek is, csak hát neki egy kicsit nehezebb bemutatni, hogy egy egész óceánnal odébb lakik. -Nem, nekem volt szerencsém, hogy nem kellett összeakasztanom a bajszomat velük. - Utólag belegondolva lehet, hogy csúnya vége lett volna, ha egy rakás pixi rám támad.
-Nem is rossz ötlet! Figyu! - letépek egy csíkot Archer levelének az aljáról, ahol még van rajta szabad felület, majd gyorsan rábiggyesztek néhány szót. Végül benyúlok az egyik serlegért és nemes egyszerűséggel ráhajtogatom a kis táblára a cetlit. A vitrint bezárva hátralépek egyet, hogy szemügyre vegyem a művemet, a serleget, ami most már Will Legjoképűbb csávó díja. Már épp időben sikerül visszazárnom a szekrényt, a következő pillanatban hallom, hogy nyílik mögöttünk az ajtó, én pedig sietve rejtem el a pálcámat, mielőtt még itt ragadnánk reggelig.
-Hát titeket se vennélek fel takarítónak. - állapítja meg a prefektus, majd egyszerűen int az ajtó felé, hogy mehetünk, a büntetőmunka véget ért. Én a legnagyobb természetességgel sétálok az ajtóhoz, rá se pillantva a kitüntetésekre, nehogy felhívjam rá a figyelmet. Ha pedig Will is utolér, akkor felé nyújtom a kezemet, hogy lépjünk olajra.

//Köszönöm a játékot ^^//
   

   
370
   Kredit
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A takarítóbrigád visszavág!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezett játékok-