Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

A zene az kell... EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

A zene az kell... EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

A zene az kell... EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

A zene az kell... EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

A zene az kell... EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

A zene az kell... EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

A zene az kell... EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

A zene az kell... EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

A zene az kell... EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 27 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 27 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Jake Tucker

Jake Tucker

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0

»
» Szomb. 9 Feb. - 16:43

Jake Tucker

You & I will always be unfinished business

Becenév:

Jake, JJ

Kor:

32

Származás:

Félvér

Lojalitás:

Semleges

Képesség:

Eszméletlen jó a fülem

Csoport:

Mágiahasználók

Rank:

Mágiahasználó

Play by:

Vinnie Woolston

Karakter típus:

Summer keresettje Smile




A családom? Nos, a családom... érdekes. A mágia anyai ágról öröklődött, apám olyannyira varázstalan, hogyha elvarázsolnánk, akkor az visszafordulna. Nem mondanám, hogy ez egy túl sikeres házasság volt. Apám nemigen tud túllépni a tényen, hogy a felesége tud varázsolni, ő meg nem. Ez a dolog ott tetőzött be igazán, amikor megszülettem. Pontosabban, akkor még nem, hat éves koromban inkább, amikor elsőként varázsoltam. Ezen a ponton olyannyira elnyomva érezte magát, hogy egyszerűen se szó, se beszéd lelépett. A férfiasság eszményképe, nem? De nem vagyok már kisgyerek, hogy ezen keseregjek, bár azóta sem láttuk többé. Én inkább Amerikába költöztem, hogy azzal foglalkozhassam, ami tényleg érdekel: a zenével.
Ide ráadásul egy kicsit kevésbé ér el a háború szele. Nem mondanám, hogy egyáltalán nem érezhető, de Londonhoz képest ég és föld. Sosem mozgatott meg az ilyesmi, azt gondolom, ha két ember hadakozik a hatalomért, bárki is kerüljön ki győztesként, abból nem sül ki jó dolog. Ameddig anyám rendben van, addig nem is fog érdekelni. Idős már, neki nem hiányzik, hogy valaki még zaklassa is.
Zene nélkül nem lehet… Ezt már gyerekkoromban is tudtam, akkor is ez volt a mindenem. Csak épp tehetségem nemigen akadt hozzá sosem. Ez komoly szívfájdalom vol számomra akkoriban még. Az a szerencsém, hogy megtaláltam a helyemet a világban így is, menedzserként.
A másik szép pillanatai a nők… Vagy is… ezt szeretem inkább mondani. A külső szemlélő számára úgy tűnhet, én vagyok a megrögzött, elköteleződéstől rettegő harmincas agglegény. Valójában az elköteleződéstől nem félek. Csak épp az a baj, hogy senki nem olyan mint Ő… nem elég jó.
Térjünk inkább vissza a munkára. Abban kifejezetten elhivatott és precíz vagyok. Mindent kézben tartok és mindig tudom, hogy mit kell mondanom a cél érdekében. És hát meg kell hagyni, a türelemre is nagy szükségem van, hogy egy egész bandát egyengetek az útján, ami csupa fiatal lányból áll. Még nem érzik igazán a szakma buktatóit és a felelősséget.
Arra viszont jó ez, hogy kamatoztathassam az évek során kialakított kapcsolataimat és ügyfélkörömet. Az ő segítségükkel most én is nagyot ugorhatok a zenekarral együtt.
Nem véletlen, hogy ennyi energiát fektetek a dologba, elvégre nem kevés munkámba került, hogy legyen ebből egyáltalán valami. A világért sem ereszteném a kezeim közül a dolgot. Ezt persze megkönnyíti, hogy a lányokkal nem nehéz kijönni. Mindenki más pedig... maradjunk annyiban, hogy éppen elegen tartoznak nekem ahhoz, hogy kevesebb legyen azokból a bizonyos buktatókból, amikor nagyközönség elé tárjuk a munkánkat.


Mélán szívok bele a kezemben tartott cigarettába, miközben a lányokat figyelem, amint új dalt rögzítenek. A zsebemben elkezd rezegni a telefon. Kíváncsian pillantok a kijelzőre, hogy ki zargat ilyenkor. Az édesapám képe villan fel. Elnémítom, majd visszadugom a zsebembe. Most nem. Azt hiszem, túl keveset beszélek vele manapság. Mit hiszem? Tudom, hiszen amikor a legutóbb leültünk sörözni, a szememre hányta, hogy felé se nézek, „bezzeg anyád!”. Pedig valójában éppen ezek miatt a szemrehányások miatt nem időzöm vele szívesen. Negatív és önpusztító ember. Literszámra vedel és azt hiszem, manapság a kábítószerre is szemet vetett. Mindegy.
Megrázom a fejemet, koncentrálnom kell. A refrén végén leintem a lányokat, majd felegyenesedem. Lehúzom a fejemről a fejhallgatót, majd megnyomom a mikrofon gombját.
-Oké. Ez így egész jó de... mi lenne, ha kapna egy kicsit több riffet? Nézzük meg, legfeljebb töröljük. - intek, azzal el is engedem a mikrofont. A stúdióban nem szeretem húzni az időt, pörög az órabér. Az viszont kétségtelen, hogy az a riff sokat dobna, dögösebb lenne tőle a végeredmény. Várakozóan függesztem a tekintetemet az üveg túloldalán a lányokra. Audrey-n talán a kelleténél tovább is megragad a pillantásom. Aztán inkább intek a technikusnak, kezdjük inkább.
És a nóta hasít is, mint a kés a vajon. Amint elül a zene, integetek, hogy hallgassák meg, hadd hallják azt, amiről az imént beszéltem. De hagyom, hogy aludjanak rá egyet, még ráér ez. Nem félek attól, hogy ellenkeznének, tudom, hogy mit csinálok.
Beleejtem a cigarettát a mellettem fekvő hamutartóba. Nem ártana leszokni, még éppen hogy csak egy hónapja, hogy rászoktam. Mielőtt a zenekar tagjai kiléphetnének a stúdió szobájából, újfent kihúzom a telefont a zsebemből és kisietek az erkélyre, hogy sűrű telefonálgatásba kezdjek. Láthatóan nem ez életem legjobb napja, látom a kérdő tekinteteket, de csak intek a fejemmel. Menjenek nyugodtan, én még intézkedem ezzel-azzal. Elintézhetném persze holnap is. De a gondjaimat nem egy csapat kamaszlánnyal fogom megvitatni. Látom, amint lassan szedelőzködni kezdenek. Csupán egyikük tétovázik. Én pedig tovább telefonálok hosszadalmasan. Nem is tudom, meddig tart a beszélgetés. De amikor végre kikapcsolom a készüléket, még mindig ott van. Egy sóhaj kíséretében rápillantok, majd belököm magam előtt az ajtót...


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Marlene McKinnon

Marlene McKinnon

C’est la vie
Griffendél
Ha vakmerõ vagy s hõsi lelkû
▽ Reagok :
47
▽ Avatar :
Josephine Langford

»
» Hétf. 11 Feb. - 11:34

Gratulálunk, elfogadva!

Üdvözlünk köreinkben, reméljük jól érzed majd magad nálunk.


Kedves Jake!
Nagyon tetszik a foglalkozásod. Mindig is érdekeltek a zenével dolgozó karakterek, és hát a menedzser szerepe is nagyon nagyon fontos egy együttes életében. A lányok nagyon szerencsések, hogy te terelgeted őket a siker felé, remélem, hogy sikerül elérnetek a céljaitokat és beindul az üzlet.
Mindent rendben találtam, csak arra kérlek, hogy figyelj a korabeli elemekre, a telefon ebben az időben még elég "elavult" volt. Nagyon kíváncsi vagyok, mit hozol ki a karakterből a játéktéren, úgyhogy nyomás foglalózni és mindent bele Smile


Foglalók Hírek Kapcsolatkereső Halálfaló lista A Főnix Rendje listája


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Summer Potts

Summer Potts

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Ashley Graham

»
» Kedd 12 Feb. - 16:50
Drága Jake!
Mindig is tudtam, hogy a legjobb választás voltál a banda számára! Hiszen nagyon is tehetséges vagy, kiegészítesz minket, és hála neked, azt hiszem be fogunk futni és simán lenyomjuk majd Bowmant és a bandáját. Hiszen kit érdekelnek a hülye iskolás bulik, ha utána - hála neked! - az igazi élet és igazi fellépések várnak? Itt vagyunk, egy csapat vagyunk!
Fú alig várom, hogy turnéra induljunk Cool
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

A zene az kell...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Inaktív, és törölt karakterek-