Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Én és Magam EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Én és Magam EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Én és Magam EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Én és Magam EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Én és Magam EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Én és Magam EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Én és Magam EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Én és Magam EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Én és Magam EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Gilbert Allen

Gilbert Allen

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Jackson Rathbone

»
» Szer. 13 Feb. - 11:07






"Kétféle ember létezik: az egyik megpróbálja felépíteni a jövőjét, a másik megpróbálja újraépíteni a múltat."
Max Payne


"Már itt is lődörögsz öregem, nem volt elég Steve-nél?" Ohoho, rég kerekedett ki a szemem ennyire mint e mondat elhangzását követve. Szóval valami másik lepukkant, félreeső helyen is láttak, nem csak itt. Könnyedén arra fogtam sokat ittam, a részegeket imitálni elég könnyű ha eléggel volt dolgod. Szóval a gyártelepen, érdekes, minden bizonnyal a jóember csak összekever valakivel. Naivan ezt gondolnám, de mióta a Rendben vagyok, vagy mondjuk úgy, még régebb óta, mióta elloptam az első pálcám tudom semmi sem az amire elsőre gondol az ember. Legalább is általában, így felkerekedtem megkeresni "önmagam". Rengeteg oka lehet, hogy valakivel összekevernek és egyik sem kecsegtető. Ha kiszivárgott mit is művelek itt valójában, hogy halálfalók után kutakodom, akkor lehet igencsak nehéz nap elébe nézek. Dumbledore pont azt értékeli bennem szerintem, hogy végtelenül diszkréten nyomozok - a hímringyósságot és az újságírást vehetjük nyugodtan annak.
Ahogy feszült, sietős léptekkel szelem az utcákat a gyártelep felé egyre több a szemét amit kerülgethetek, nehezebb a levegő a füsttől és a szmogtól, már-már egyre otthonosabb ez a lepusztultság, a falak mállottsága. Túl sok információt nem kaptam, csak a kocsmának csúfolt italozó helyét, nem messze innen egy lepukkadt városszéli motel az átutazó légyottoknak és drogdílerek sefteléseinek. Hiába adok magamra általában ehhez a környékhez passzol szakadtabb, megviseltebb ruházatom, majdhogynem elvált talpú cipőm, összeborzolt frizurám. Míg rágyújtok egy olcsó, szúrós szagú füstöt eregető cigarettámra nézem a kricsmit. Már pár óra is eltelt, semmi sem garantálja még ott van az illető vagy valaha látom még - amennyiben ez nem csapda, persze. Mint egy sárkány fújom ki bosszúsan orromon a füstöt, gyújtok rá újra, mikor kiszúrom az utcán sétálni. Magam. Milyen jól nézek ki! De csak rövid ideig nézegetem saját fenekem, hamar magam mellett termek ahogy megáll egy pillanatra, talán ellenőrzi magánál van-e valami, szerencsés egy alak vagyok, tudom.
-Cigarettát?   - Kínálom meg vele valóban az idegent, aki saját arcom viseli. Tekintetem kíváncsi, némileg méricskélő, hiszen saját jóképűségem érdekes felmérni, de a valódi ok a másik mimikája és gesztusai, abban eltér tőlem természetesen. Hacsak nem kiváló imitátor! Érdekelne metamorf vagy csak valami illúzió? Százfülé? Vagy anyám átvert és van egy testvérem? Igazából mind tökéletes válasz lenne a kérdésemre....

//Bocs, kicsit késve de annál lelkesebben írtam Smile
Vissza az elejére Go down

Én és Magam

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Filiszter leszek magam is
» Occam borotvájával vágtam meg magam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-