Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Seth & Cornelius EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Seth & Cornelius EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Seth & Cornelius EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Seth & Cornelius EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Seth & Cornelius EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Seth & Cornelius EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Seth & Cornelius EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Seth & Cornelius EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Seth & Cornelius EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 29 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cornelius A. Stuart

Cornelius A. Stuart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Janis Danner

»
» Szer. 22 Május - 11:34

Béna, de lesz jobb szottyongat
Ide jön a zene
to Mr. Samuels
Bár engem is idegesít, hogy miért érdekel annyira az, hogy mi is volt a baja, de... ez egy megmagyarázhatatlan kényszer. Tudni szeretném, hogy miért volt szomorú és miért kiabált vele a kollégám, de inkább nem kérdeztem körbe, jobb lesz, ha majd tőle kérdezem meg, azonban erre nem igazán volt lehetőségem. Még egyszer sem futottam vele össze azóta, mondjuk két nap telt el mindössze, de akkor is. Olyan szomorú volt és a szemébe mintha egyfajta üzenet lett volna: Magányos vagyok. Lehet nem kéne nekem ebbe beleütnöm az orromat és nem feltépni olyan sebeket, melyek ide vezethettek, de óvatos leszek és elővigyázatos, majd jól meggondolok minden egyes kérdésemet és akkor nem lesz ilyenre esély. Nagyon ügyes vagy Cornelius, mindjárt vállon is veregetlek... na mindegy, majd lesz valahogy.
Sose hittem volna, hogy ilyen szerencsém lesz és végre összefutok vele, most is ott ül egyedül a folyosó egyik padján, itt a tökéletes alkalom. A lábam, azonban nem mozdul, csak sóhajtok egyet. Nem akarom, hogy azt higgye zaklatom és megijeszteni sem szeretném, de mégis jobb lenne vele beszélni, olyan szomorú megint. Szeretném mosolyogni látni, de már megint leblokkolt az agyam és egyetlen jó vicc sem jutna eszembe, bár ki tudja, lehet jó vicceim sincsenek.
Halk léptekkel elindulok hát felé és megközelítem őt, legyen aminek lennie kell. Mikor odaérek nem köszönök, nem mondok semmit, csak leülök mellé és egészen addig nem szólalok meg, míg fel nem emeli az arcát és ha ezt megteszi melegen mosolygok rá és a szemeibe nézek. - Szép napot Mr. Samuels. - mondom barátságos hangom és kicsit közelebb csúszok hozzá, na de nem annyira, hogy belemásszak az aurájába. - Itt a tökéletes alkalom, hogy folytassuk a beszélgetést, amit múltkor megszakítottak, ön is így gondolja? - mindvégig barátságos mosoly van az ajkaimon és reménykedem egy igenlő válaszban, nagyon kellemetlen ha elküldene engem innen a fenébe...
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Szer. 29 Május - 6:53

Nem hiszem el, hogy ez velem történik! Mintha valami szörnyű rémálomba csöppentem volna és a világ azóta folyamatosan pörög körülöttem, fel nem foghatom, hogy lehettem ennyire hülye!A magazin volt az oka mindennek, annyira unalmas volt a Mágiatörténet, feltételeztem, nem baj, ha tananyag helyett a Férfiakról férfiaknak magazin egy példányát lapozgatom. Éppen a csillagjegyeknél jártam, Oroszlán a csábító, amikor az oktató megállt felettem és minden előzetes figyelmeztetés nélkül, csak úgy kikapta kezemből, míg én jéggé dermedtem meredtem rá, néma fohásszal ajkamon.
De hisz ki hitte volna, hogy harsogni kezdi és mindenki odafigyel rá, engem néznek, úristen bárcsak megszűntem volna létezni abban a pillanatban. Hangosan felolvasta, kimondta, hogy az oroszlán férfi és mindenki vezényszóra kacagott fel.
Két választásom maradt. Elájulni, vagy azonnal elszaladni és nem is tudom miféle bátorság lett úrrá rajtam, hogy ez utóbbit választottam. Mintha rossz órára ültem volna be eredetileg, becsempésztem magam oda, Hozzá és fogalmam sincs miért kötöttem ki a legrosszabb helyen, az Adonisznál. Igazából sosem mertem ránézni, csak lopva Des-el szívünkhöz kapni és elrebegni egy úristent. Nem volt olyan elképzelésem, hogy valaha is történjen több, mint néhány lopott pillantás.
Mintha különös álomban lettem volna akkor is, azt sem tudtam, merre vagyok arccal, akárha szándékosan keveredtem volna össze, én sosem jártam Mágiatörténetre. Kár, hogy az igazság most is odaát volt… Tanár úr kérem…
Azóta rettegek, szinte folyamatosan, hogy kiderült, bár mindenkinek azt mondtam én vagyok oroszlán, folyton azt érzem, hogy tudják és nem élem túl, ezt biztosan… Még Des-el sem mertem azóta beszélni, mosdóról mosdóra járok folyamatosan bujkálni és próbálom elkerülni a kialakuló pánikrohamot, gyakorolni a föld alá süllyedést. Mi lesz, ha mindenki rájön? Szinte hallom, ahogy rajtam kacagnak….jaj nem bírom, bármit megtennék, ha vissza lehetne csinálni, még a magazint is kidobtam. Soha többé nem mehetek Mágiatörténetre és oltári ciki lesz nyilvánosan megbukni….
Jézusom. Ez Ő! Az a tanár! Segéd. Tanársegéd. Képtelen vagyok összetetten gondolkodni, érzem, hogy vérnyomásom azonnal felszökik, szívem torkomban dobog, alig hallok tőle.
Akkor is szélütést kapnék, ha random szólítana meg, vagy büntetőmunkára rendeltek volna hozzá, de így? Hallotta, tudja mi történt? Sejti?
Érzem, hogy a szám kb. kékülni kezd és hideg reszketés ráz tetőtől talpig. Nem…történhet ilyesmi, de még rosszabb lenne elájulni, vagy sírva fakadni, noha egyiktől sem állok messze. Ráadásul ez az indítás, folytassuk a múltkori, megszakított beszélgetést?  Biztos, hogy itt helyben lefejez!
-   Nagyon sajnálom, eltévesztettem a termet, azt…tudja, tudja hogy miért? Hogy én? Csak egy cikk volt, már kidobtam.
Mennyire szánalmas vagyok, rá nem nézek, mereven előre, igyekszem nem sírva fakadni, mi lesz most és mert tudom róla mennyire jól néz ki, eleve álmomban sem gondoltam volna, hogy lesz közös interakciónk, pont mellém ülne le.
De nyilván kihúztam a gyufát nála is.





Cornelius & Sethi


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cornelius A. Stuart

Cornelius A. Stuart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Janis Danner

»
» Szer. 29 Május - 18:12

Béna, de lesz jobb szottyongat
Ide jön a zene
to Mr. Samuels
Elmondhatatlanul örültem, amikor láttam, hogy ő ül azon a padon, csak annak nem örültem, hogy már megint olyan szomorú és lógatja az orrát. Ő mindig ilyen kis szomorú lenne és kis esetlen? Nem, nem igazán hallottam róla semmit sem, meg hát engem nem is érdekel, hogy kire mit mondanak, szeretem magam megismerni a másikat és megtudni róla azt, ami engem érdekel. Biztos tett valamit, ami miatt a tanár olyan mérges volt, de hát melyik diák nem? Még magam is tettem párszor olyat, aminek nem örültek, emberek vagyunk és ez természetes, legalábbis szerintem. Azonban az is lehetséges, hogy velem és a felfogásommal van valami baj.
A reakciója rám, hát kicsit kiábrándító, azt hittem, hogy kicsit örülni fog vagy nem is tudom... De a kezemben szorongatott pulcsimra nézek, majd az elkékült szájára. Aztán megszólal és nem is értem, hogy hirtelen mit mond, legalábbis azt nem, hogy mire gondolhat. - Nem tudom, hogy miről beszél, de ön megfagy. - terítem rá a pulcsimat, ami valószínűleg már beitta az illatomat rendesen, de csak nem zavarja, legalábbis nagyon remélem. Mondjuk nekem sem éppen örül, szóval...
- Bevallom többször figyeltem önt és még nem láttam mosolyogni én pedig szeretném, ha a diákjaim jókedvűek lennének. - mondom neki, majd a vállára teszem a kezemet, hogy figyeljen rám, legszívesebben felém fordítanám az arcát, de nem illene ilyet tennem tanárként, szóval marad ez a módszer, nagyon remélem, hogy be fog válni. - Ha valakivel beszélni szeretne, rám számíthat, meghallgatom. - mondom neki nagyon barátságos hangom és még egy mosolyt is megengedek.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Szer. 19 Jún. - 6:38

Nehéz most nem instant szívrohamot kapni, itt a közelében, egyáltalán attól, hogy a közelében vagyok, hiszen minden hétköznapi esetben ez történne.  De most megszólít, most majd felakaszt és nem tudom mitől félek inkább, hogy nyilvános vagy csendes megaláztatás lesz. Csak…félek, csak nem merek ránézni és azt hiszi azért remegek, mert fázom. Fázom?
-  Köszönöm…
Várjunk csak. Az történik, hogy rám terít valamit? Hogy tényleg megtörténik-e, felemelem fejem rábámulni, valóban reszketve, hogy rám terítette? Igazából csak bámulom, nem is tudom hány másodpercig az instant szívroham előtt.
-   Akkor…nem fog megbüntetni? Engem? Engem figyelt?
Bámulom továbbra is, mintha most látnék először embert, hogy  képem a „fázás” ellenére hogy lesz hirtelen lángvörös, bizonyára rejtély számára, nekem is az mit érzek tulajdonképpen.
-  Szoktam mosolyogni, csak aznap rossz volt.
Szoktam, tényleg, még ha most el is felejtettem hogyan kell és képtelen vagyok visszaemlékezni rá, szabadulni ettől az idétlen, megrökönyödött arckifejezéstől.
Többször figyelt? Miért? Mit jelent ez? Képtelen vagyok szabadulni a gondolattól. Pislogok, azt hiszem kettőt, számolom. Kicsit fészkelődök, kicsit viszonoznom a mosolyt.
- Van egy titkom és nem szeretném, ha kiderülne. Akkor…lehet, hogy lebuktatott egy másik tanár és véletlenül oda menekültem, az Ön órájára. Mert ez olyasmi, amit nem szabad megtudnia senkinek.
Nézek rá ijedten, hogy érti? Biztos rosszul csinálom, egészen elrontom, sem menő, se vidám, sem jó fej nem vagyok, semmi olyan ami ebben a pillanatban lenni szeretnék. Hiszen ilyesmi csak egyszer fordul elő az életben, Ő nem fog hozzám szólni soha többé.








Cornelius & Sethi


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cornelius A. Stuart

Cornelius A. Stuart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Janis Danner

»
» Vas. 7 Júl. - 1:17

Béna, de lesz jobb szottyongat
Ide jön a zene
to Mr. Samuels
Csak csendben figyelem őt és látom, hogy meglepődik. Lehet, hogy a diákok körében egy gyerekzabáló szörnyeteg lennék? Nem... nem hiszem, hiszen ügyelek rá, hogy mindenkinek jó véleménye legyen rólam, hol ösztönösen, hogy tudatosan, bár... azért inkább ösztönösen. Én szeretem a diákjaimat és szeretném, ha ezt ők is éreznék, ez alól pedig ő sem kivétel, ahogyan senki sem. Sose hittem volna, hogy egyszer majd tanár leszek, senki sem gondolta volna rólam, mindenki azt akartam, hogy kviddicsezzek inkább és ott teljesedjek ki.
- Igazán nincs mit, nem akarom, hogy megfagyjon. - mondom neki egy kedves mosollyal az ajkaimon. Láttam rajta, hogy reszket és hát mi más oka lehetett volna ennek, mint az, hogy fázik. Sajnos nem láthatok bele mindenki fejébe.
- Miért büntetném meg önt? Hiszen nem tett semmi rosszat tudtommal. - érdeklődve figyelem őt és fel is vonom az egyik szemöldököm, bár... ha tett valami rosszat, akkor sem köteles elmondania, akkor legalább nem nekem kell megbüntetnem, hanem másnak. - Igen, önt. A múltkori óta még jobban. Mindig olyan szomorúnak tűnik. - őszinte vagyok vele, bár remélem, hogy nem ijesztem meg még jobban őt. Nem szeretném elüldözni, főleg, hogy végre alkalmunk lett a beszélgetésre. Megbecsülendő pillanatok ezek.
Csak bólintok egyet, mikor válaszol. Szóval az a nap rossz volt, szeretném tudni, hogy miért is volt rossz, de nem akarok túl sok kérdést feltenni neki, mert nem tudom, hogy mennyire tenne jót a beszélgetésünknek. Pedig nagyon is érdekel, hogy miért is volt az a nap rossz, talán bántotta valaki?
Aztán mintha megnyílna nekem egy nagyon rövid időre, én pedig csak elmosolyodom. Na nem azért, mintha annyira viccesek lennének az elhangzottak... - Ugyan Mr. Samuels, mindenkinek vannak ilyen titkai, csak óvatosnak és elővigyázatosnak kell lenni. - mondom neki, miközben bátorító mosolyt festek az arcomra és még a vállára is rakom gyengéden a kezemet. 
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Vas. 14 Júl. - 19:51

Nem merem megmondani neki, hogy nem fázom, inkább összébb húzom magam és félénken megszagolom a pulcsiját. Persze a szívem majd ki ugrik, nyelni csak nehézkesen bírok és a pillanatot igyekszem elraktározni. Nem merem nagyon bámulni, de azért engedek egy-két lopott pillantást. Nyugalom, ne kezdj el zsizsegni, nyugalom. Persze csak tovább reszketek, a mosolyt, ami emiatt ajkamra kúszik, képtelen vagyok nagyon elnyomni.
- Kedves, nagyon kedves magától.
Rebesgették, hogy jó fej, de egészen más testközelből megtapasztalni. Tulajdonképpen kimelegedek, ahogy ez a két szó a fejemben összekapcsolódik vele. „Test” és „közel”
- Bocsánat, a tanárok és tanársegédek általában csak ezt szeretnék. Biztosan hallotta, hogy nem vagyok a legjobb magaviseletű.
Mármint a magazinos incidensen kívül, Des csínytevő társaként, de a vele történt mizériáról tényleg nem tehetek. Igazából csak szerencsétlen voltam és pont egy oltári helyes csávó órájára szaladtam be, hogy később a számonkérésnél, ami most van képtelen legyek kezelni a szituációt.
Nagy levegőt veszek, közben folyton kilesek rá, aztán rajta felejtem tekintetem és ajkam aléltan elnyitom. Mármint – persze ilyen hülyeséggel- de felfigyelt rám?
Talán, előfordul, hogy mostanában…
- Sok minden jár a fejemben. De ezt más nem szokta észrevenni.
Motyogom és azt hiszem megint meg kellene köszönni, vagy bármi sokkal értelmesebbet nyögni. Hogy mi az, nem kérdezte, bár bizonyára azért van itt, hogy most nyíljak meg, mert ennyire végtelenül rendes. Lassan úgy érzem szívrohamot fogok kapni a rendszertelen kalapálástól, de hova is fokozhatnám a kínos helyzetet, az ájulásig? Bárki hímnemű közelébe kerülök, egyszerűen megőrülök. Destiny fiúját már egész jól kezelem, de ez most, itt vele megint annyira szürreális.
- Igen, nem voltam elég óvatos. De néha azt gondolom egyszerűbb lenne, ha mindenki megtudná. Csak nem merem…
Villámcsapás okoz ekkora sokkot, hogy hozzám ér, pont olyan mozdulatot teszek, mintha megrázna. Jézusom! Fogalmam sincs mennyire vagyok vörös, de a levegőt kapkodva veszem és ajkam már egészen elnyílik. Szemeim tehetetlenül könnybe lábadnak és nem értem miért, miért most, amikor az utóbbi időben számtalan indokoltabb helyzet lett volna sírni.
Úgy csinálok, mintha konktaktlencsém lenne, felpillantok a mennyezetre, ki ne csorduljon, de azt hiszem észre fogja venni a küzdelmet. Kivéve, ha elterelem, gyorsan, mondj valamit!
- Önnek volt ilyen titka? És olyan, ami kiderült?
Megmarkolom a combom felső részét, miközben nagy levegőt véve igyekszem megnyugodni.









Cornelius & Sethi


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Cornelius A. Stuart

Cornelius A. Stuart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Janis Danner

»
» Vas. 28 Júl. - 22:13

Béna, de lesz jobb szottyongat
Ide jön a zene
to Mr. Samuels
Viselkedése megmosolyogtat engem és csak figyelem őt, annyival más, mint az összes többi társa. Persze ezzel semmi baj, én sem illettem be oda, ahova szerették volna, hogy tartozzák és hát családom sem lett, meg hát nem is tervezem. Nehéz másokkal közölni, hogy engem igazából senki sem érdekel szexuálisan, legalábbis eddig még senkinek sem sikerült bennem felkeltenie a vágyat.
Csak felvonom a szemöldököm. - űrólam is azt gondolja, hogy ilyen vagyok? - ksi szomorúság kerül a hangomban, pedig... én sosem szerettem olyan lenni, mint amilyen a kollégáim. Ezek szerint vannak olyan diákok, akik azt hiszik róla, hogy csak élvezetből és hobbiból bántom őket. - Csak nagyon súlyos esetben büntetném meg önt. - hiszen olyan ártatlan és esetlen szegény. Sosem bántanám vagy küldeném büntetőmunkára őt. Jó ember, legalábbis én jó embernek látom őt.
Csak figyelem őt, annyira megölelném és éreztetném, hogy nincs egyedül, hogy van olyan, aki vele van. Olyan, mint egy gyámoltalan kistestvér... De nem fogok ilyet tenni, etikátlan és illetlen lenne vele szemben, amit adni tudok az az együttérzésem és a figyelmem. - Nincs egyedül, engem nyugodtan keressen fel bármivel, meghallgatom. - szemébe nézek, miközben beszélek hozzá, remélem, hogy komolyan is fogja venni a szavaimat.
Csak figyelem őt, ahogyan küzd magával és másokkal, szerencsére a folyosó is eléggé kiürül ahhoz, hogy felálljak, elé guggoljak és megöleljem őt, ahogyan kell. Szorosan húzom magamhoz és a hátát vigasztalóan kezdem el simogatni. - Ugyan Mr. Samuels. Ne csüggedjen, maga egy erős ember, mégha nem is látja. Több önben az erő és a kitartást, mint bárki másban. - komolyan gondolom minden egyes szavamat, amit neki mondok. Kezd hatással lenni rám...  
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Seth Samuels

Seth Samuels

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nick Robinson

»
» Pént. 9 Aug. - 19:05

Hihetetlen, hogy itt van mellettem ez az ember, csak azért nem merem tartósan bámulni, mert a Dávid szoborra hasonlít.
Összerezzenek és rekordsebességgel vörösödöm el, talán a levegőt is kapkodom kicsit, ahogy heves tiltakozásba kezdek.
- Dehogy! Maga egészen, durván rendkívüli! Mármint…egyik tanársegéd urat sem érdekelt még az én hogylétem és szörnyen lazának tetszik tűnni. Sőt…azt sem értem miért lett oktató?
Felviszem a hangsúlyt, hogy ez kérdés volt, noha egyben sokat mondtam megint, remélem nem tűnök fecsegős darálónak.
- Ó… értem. Általában nem szoktam félni a büntetésektől és máskor is meg szoktak büntetni.
Teszem még hozzá, mert notórikus csínytevő is vagyok, még ha nem is tűnök annak. Bár ő maga még nem kövezett meg, talán hallotta a „dinamit duó” elnevezést nos ez én és Destiny volnánk.
- Maga gyakran büntet? Másokat…
Lehet ki tudnék lobbizni valami felmentést nála Desnek.
Belebámulok a szemébe, kicsit elszédülök, nos nem minden nap van alkalmam ennyire szép arcba nézni élőben és legálisan.
Talán lélegezni és beszélni is elfelejtek és lehet, hogy több ideig egyetlen másodpercnél.
- Nagyon köszönöm… Tudja a szüleim, nos probléma van azzal kapcsolatban hová megyek majd nyáron. Lehet, hogy emiatt is vagyok rosszkedvű, közeleg a nyár. Erről beszéljek?
Óvatos kérdés és lehet nem is kellene, de…felajánlotta és nem is tudom, talán mert tanársegéd, késztetést érzek, hogy mindenképpen adjak valami választ és keressék még problémát a meglévőkön kívül.
Aztán a picsogás jön rám, legrosszabbkor, Murphy itt ül a vállamon.
Közben, megtörténik! Szemem káprázik, szinte elolvadok a karjaiban és alig hiszem el, hogy valóság, ha az.
A könnyeim sikerül visszatartanom, hála a döbbenetnek.
- De hát honnan gondolja? Még nem is meséltem magamról semmit…. Jaj hogy lehet maga ennyire…ennyire jó?
A kérdés költői és én nem akarom elengedni. Fejem vállába fúrom, szorosan ölelem, most álmodom biztosan.









Cornelius & Sethi


Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

Seth & Cornelius

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-