Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

lángnak nyelve EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

lángnak nyelve EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

lángnak nyelve EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

lángnak nyelve EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

lángnak nyelve EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

lángnak nyelve EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

lángnak nyelve EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

lángnak nyelve EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

lángnak nyelve EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Elphinstone Urquart

Elphinstone Urquart

C’est la vie
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean Bean

»
» Hétf. 24 Jún. - 16:56
@Archer Urquart

Már régóta terveztem szabadságot kivenni, és bár kevés lehetőségem van ilyesmire, mégiscsak sikerült megejtenem, hogy két napot megkaparintsak magamnak. Ezt a két napot pedig nem mással fogom tölteni, mint drága unokaöcsémmel, Archie-val. Kifejezetten rég töltöttünk együtt minőségi időt, ezért is döntöttem a táborozás mellett. Egyébként is erre a nyár a legalkalmasabb évszak. Pont ezért írtam neki rövid és tömör levelet nem is olyan régen, melyben az indulás helye és időpontja állt. Ma pedig végre elérkezett az idő, hogy elinduljunk, ne csak tervezgessük az utazást. Egyébként sem lesz hosszú az út, elvégre Roxmortsból könnyedén, biztonságosan tudunk hoppanálni a megfelelő helyre. Márpedig biztos forrásból tudom, hogy ahova megyünk, muglibiztos. Majdhogynem senki sem ismeri Portpatrick erdejében a tisztást, ezért is merem odavinni unokaöcsémet. Ha már lúd, legyen kövér! Ez a legjobb hely erre.
- Indulhatunk? - rápillantok a fiúra, akinek remélhetőleg itt van mindenféle cucca, és csak a visszaigazolást követően fordulok egyet a sarkamon, hogy a köldökömbe kampó akadjon, és felemelve az erdő közepén lévő tisztáson pillantsuk meg ismét a napvilágot.
Csodálatos hely, igazán kedves számomra, és még senki sem panaszkodott, akit idehoztam. Egy alkalommal Minnie-t is ide loptam el romantikázni egy kicsit. Kedves emlékek fűződnek minden egyes fához - néhányba még a nevemet is belevéstem fiatal felnőttként, amikor először jártam itt az akkori életreszóló, örök szerelmeimmel. Milyen  kedvesen idióta voltam fiatalon... Fáj mégis megmosolyogtat, ha visszagondolok azokra a pillanatokra.
- Üdvözöllek Portpatrick-ben, kedves Archie! - azzal ledobom a táskámat, és elkezdem felállítani a sátrat. Mágikus sátor lévén ez könnyedén és gyorsan sikerül, de a lassan beköszöntő sötétségre való tekintettel nem árt, ha sietek vele. Még a végén nem marad idő beszélgetni - bár ettől félek legkevésbé, elvégre addig tápláljuk a tüzet, ameddig csak kedvünk tartja, és el nem álmosodunk.
- Hogy vagy, mint vagy, kedves fiam?
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Hétf. 24 Jún. - 21:59
Elphie bácsi && Archer

Vége az iskolának, irány az otthoni fészek. Egészen kellemes felüdülés, hogy hoppanálva közlekedhet, hogy otthon is varázsolhat. Furcsa, de roppant kellemes változás. Mikor pedig megkapta bácsikája levelét, hogy mennek sátorozni, a térnövelő bűbájjal ellátott táskájába és zsebeibe mindent elpakolt (főleg a vásznak, festékek és a kiló mályvacukor foglalja a legtöbb helyet). A levélben megnevezett helyen és időben terem, megunhatatlan mosolygást kiváltva belőle ez a felettébb gyors utazási módszer. Nem is érti miért félik sokan használni, mikor nem is bonyolult...
-Igen. - Teszi azzal a lendülettel Elphie bácsikája vállára a kezét, hogy ugorjanak még egy gyomorbizsergetőt. Ahogy újra levegőt vesz az orra megtelik az erdő jellegzetes zöld illatával, harapnivaló levegőjével, füle pedig a természet szűnni nem akaró neszeivel.
-Még nem voltam itt. De Te már sokszor. Megint ábrándos fejet vágtál! - Vigyorog szélesen, mert családi vonás a legalább minimális elvontság avagy különcség, Archer bácsikájában még nem nagyon lelte ezt meg, kivéve mikor nosztalgikusan elréved. Aztán nézi hogy máris sátorállítási idő van, bár ő maga még ennél is lustább, invitóval kutatja elő a táskából a sátrat, majd szintén varázslattal lebegteti a helyére, hogy felállítódjon. Mintha csak a Roxfort birtokán a rengeteg szélén sátrazna, legalább is pálcával a kezében egyelőre ilyen visszhangja van a lelkében a dolognak. Lustán is mozog, egészen addig míg elő nem kotorja a táska mélyéről a halom cukrot és a két botot, amit otthonról hozott, mert ezt még az apjával faragták ki, gondolta most is jó szolgálatot fog tenni.
-Egészségesen és jól, eleget alszom és eszem. Anya szerint túl sok cukrot mondjuk, de kell a gondolkodáshoz. - Magyarázza teljes nyugalommal, mert hát a hogy léte számára ezt fedi, ám mostanában többet volt emberek között így elmereng egy pillanatra, hogy lehet bácsikáját nem is pontosan ez érdekli...

-Lettek barátaim, Amerikában is. Csókolóztam és le tudtam redukálni az idei kutatásaim számát 12-re. És megtanultam a Partis Temporust! - Utóbbit demonstrálja is, hogy megalkossa a tűzrakó hely körül a tűzgyűrű-bűbájt, majd el is oltja vízzel. Amúgy sem árt ha ott már ki van égetve a fű, nem lenne jó ha kigyulladna az erdő egy kósza szikrától.
-Na és Te és Minerva néni hogyan foglaljátok el magatokat mostanság? Kevesebb a munkád valamivel, hogy végre látszólag visszaállt a rend? - Utal itt Voldemort eltűnésére, mert nem olyan naiv hogy azt higgye egyik napról a másikra minden a régi, de talán annyira meghúzta magát az "ellenség" hogy így bácsikája nyugodalmasabb napokat élhet meg.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Elphinstone Urquart

Elphinstone Urquart

C’est la vie
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Sean Bean

»
» Szer. 10 Júl. - 13:55
@Archer Urquart

Nem nagyon tudom már, hogy mikor vettem ki utoéjára szabadságot. Már régóta érzem, hogy sokkal többet dolgozok a kelleténél, és sokkal fáradtabb is vagyok az átlagosnál, de amíg nem csengett le a legrosszabb helyzet is, muszáj volt mindent megtennem azért, hogy legalább pár ártatlan ember megmeneküljön. Bár, a szavazásokat könnyű lefizetni, a Wizengamotban pedig mindenféle ember helyet kapott annak ellenére, hogy valaki a legkevésbé sem illik oda. Ilyen volt Ethan Rayne is. Örülök, hogy lelepleződött, de ő sem érdemel még ettől dementorcsókot. Az Azkaban természetesen bőven sok büntetés mindenkinek, akinek egy kicsi érző lelkecskéje még van a testében. Márpedig szerintem Rayne nem volt teljes mértékben romlott személyiség, csak rossz oldalt választott, és rossz oldal eszméit követte. Bár a gyermekeit jobban sajnálom.
Most viszont nem az a lényeg, hogy eddig mit csináltam, hanem az, hogy a jelenben kell élnem egy kicsit, amíg vissza nem megyek a Minisztériumba, ahol elvileg új társat is kapok... Nem gondolom, hogy valaha meg tudok majd barátkozni a gondolattal, hogy nem csak Albert volt az életemben az egyetlen társam az auror-vizeken. Cserben hagytam, és ezt sosem fogom megbocsátani magamnak. Bárki bármit is mond, én voltam a hibás. Én nem fedeztem rendesen.
- Igen, gyerekkorom óta ismerem a helyet. Egyszer apám elhozott ide, és azóta is visszajárok. - mosolyognom kell a szép emlékek miatt, még akkor is, ha az előbb olyan borzalmas gondolatok cikáztak az elmémben. Nem figyelhetek most erre, elvégre szórakozni jöttünk, nem önsajnálni és panaszkodni.
- Ó, én is mindig sok cukrot ettem. - legyintek. Ez a diákok köreiben nem egy elítélendő cselekvés. Abszolút megbocsátható, ha bűnöznek néhanapján, vagy esetleg minden nap, mert Archie-nak igaza van: kell a gondolkodáshoz. És bár én sokszor írattam meg a házi dolgozataimat másokkal - persze csak azokból a tárgyakból, amik nem igazán mentek -, én is sok csokit és túlcukrozott teát meg egyéb édességeket toltam magamba kétpofára nap mint nap annak érdekében, hogy jók legyenek a dolgozataim, amiket tényleg én írtam meg. Mondanám, hogy kinőhető, de sajnos még manapság is túlzásba viszem a cukorbevitelt, ami az én koromban...
- Nocsak, nocsak! Mikor lettél ilyen társasági ember, és miért nem azzal kezdted, hogy volt már valaki, akinek sikerült elcsavarnia a fejedet? Pletykás nagybátyádat ilyen információktól elzárni a legnagyobb bűn ezen a földön. - kicsit megdorgálom, de közben elrendezem a fadarabokat az általa kreált gyűrűben, a köveket pedig a vonalon, és meggyújtom a kisebb gallyakat és a füvet. Legalább elkergeti a szúnyogokat. - Mindent szeretnék hallani arról a csókról, fiam! Ülj csak le. - azzal már mutatom is a példát, és kényelmesen elhelyezkedek egy fatönkön, amit bekészítettem széknek. Egy másik is a közelemben áll, megadva a lehetőséget arra, hogy Archie birtokba vegye. - És feltétlen mesélj Amerikáról is.
A fiatalkori énemre emlékeztet a srác, és ez mindig is így volt. Ugyanolyan különc, mint amilyen én voltam annak idején, és ezt le sem tagadhatom, elvégre páran a környezetemben ezt tudják igazolni is - köztük jó néhány testvérem is. Mondjuk nekem nem voltak tanulmányaim, hanem külsős üzletekkel leveleztem, és az aurori kollégium már akkor is akart magának. Nos, nem tudom, hogy megbánták-e azt a nagy ragaszkodásukat.
- Lett egy lányunk... - bele a közepébe, úgy van! De végülis ez az igazság. Jasmine egy tündér, és nem érdemelte meg, hogy az anyját és az apját is ideje korán elveszítse. Muszáj örökbe fogadnom.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Archer Urquart

Archer Urquart

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Andy Biersack

»
» Szer. 24 Júl. - 9:24
Elphie bácsi && Archer


-Mmm. Akkor lehet én is visszafogok, szép hagyomány. Szép hely! - Néz körbe ismét, mert mi tagadás, kellemes itt és festeni is rengeteg mindent lehet, ha az ember kicsit szemfüles avagy rááll a szeme mit is érdemes megörökíteni. A sok cukorevésre meg szélesen vigyorog, mondta ő hogy kell a gondolkodáshoz! Mindenkinek több cukrot kéne ennie... Erre már csak azért is rájött, mert egyre több emberrel cseveg, amikor jobb napjai vannak és ha nem is tökéletesen, de kezd ráérezni ezekre az amolyan furcsa burkolt udvariaskodásokra és rejtett kérdésekre, mint a "hogy vagy?" és hasonlók. Emiatt is lehetséges, hogy végre úgy érzi, valóban a feltett kérdésre válaszolt. Vagy valami olyasmi...
-Hát... vártam az erdő varázsára? - Kérdezi tétován, mert ezek valóban ilyen fontos dolgok lennének? Igaz, az anyja is eléggé örült, mikor megkérdezte a barátja náluk lakhat-e a nyáron majd, mert Kaloyan az iskolában lakna. Hm. -Próbálok többet és több mindenkivel beszélgetni. Nem mindig sikerül, de Vivi és Kaloyan és Destiny meg Seth olyanok. Velük szeretek. Amúgy mit értesz az alatt elcsavarta a fejem? - Mert tudja arra érti beadta a derekát valami párkapcsolatszerűre, de ennyi elég ahhoz hogy elcsavart fejűnek legyen titulálva? Ha sokat gondol Kaloyanra akkor az már ennek számít? Vagy ez is csak egy odamondott szófordulat? Elphie bácsi még mindig szerelmes vajon vagy már csak a szeretet hajtja? Hm, érdemes lenne megkérdezni, elvégre a saját anyja annyira... romantikus. Archer nem érzi magát annak, nehéz párhuzamot vonnia sok esetben.
-A csókról? Hát... elég nyálas dolog volt elsőre, de olyan furán bizsergető és puha nagyon puha volt! -
Á, tényleg minden csók más lehet ha ennyire érdekli a bácsikáját! Bár nem tudja hogyan kéne jobban leírnia, mert... noha azóta nem egyszer csinálta, azért még megfoghatatlan maradt. Misztikus, varázslatos jelenség ez, döbben rá, hm! Közben levágja magát a rönk mögé és a fejét fekteti el rajta, jó érzés hogy megtámaszthatja a hátát.
-Ne mondd el anyának, de átlógtam az Ilvermornyba Deshez. Tudod milyen aggódós, de nem akarja elhinni a hoppanálás biztonságos. Akkor ismertem meg Dest, mikor anyáékkal év elején elmentünk rokonlátogatóba, segítettem Pixiket gyűjteni az erdőben. Aztán levelezni kezdtünk és nagyon megkedveltem Dest. Hajrálány és remek csínyeket eszel ki. - Mesél magához mérten lelkesen, mert hát tényleg megkedvelte a lányt. Aztán mivel úgy gondolja elég információt megosztott, legalább is így elsőre, kérdezgeti az Ő napjaik hogy telnek Minerva nénivel, nyugodalmasabb-e az életük, tudnak-e minőségi időt együtt tölteni a nyáron. Igaz, arra nem számít nem számít Minerva néni teherbe esett, nem is látszott rajta! Mondjuk nem is figyelte...
-Hú. Mikor születik meg? - Ha lehet tudni a nemét akkor hány hónapos is? Három? Négy? Valahogy így. Arra nem gondol nem terhességből lett valahogy, pedig az is logikus lenne, de Archer általában a legegyértelműbb dolgokra asszociál - ilyen dolgokban legalább is. Vigyora minden esetre széles lesz, felnyúl hosszú karjával, hogy hátba veregesse bácsikáját.
Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good


Ajánlott tartalom

C’est la vie

»
»
Vissza az elejére Go down

lángnak nyelve

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-