Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

After party EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

After party EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

After party EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

After party EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

After party EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

After party EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

After party EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

After party EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

After party EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 38 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 38 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Hella Jørgensen

Hella Jørgensen

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Adelaide Kane

»
» Pént. 9 Aug. - 13:29


Nem igazán emlékszem a dolgokra. Ilyenkor sokszor megesik velem, elszalad a ló, átesem a túloldalra... de soha nem vagyok képes arra, hogy visszafogjam magam. Az utolsó tiszta emlékem, még Ragnar szobájában volt, talán a drog hatása előtt, utána már csak bevillanó képek, és most az ébredés utáni fejfájás. Csupán néhány órát aludhattam amúgy, de persze ez vajmi kevés volt ahhoz, hogy értelmesebben nézzek ki. Persze még javában tarthat a buli, de inkább elkerültem a kellemetlen helyzeteket és kikerültem a 'csarnokot', csak a doboz cigimet vettem magamhoz és a legközelebb kijáraton, a hátsó udvarra mentem. A friss, hűvös levegő megcsapta arcomat, jólesően szívtam be, kicsit felfrissültem tőle én magam is. Szerettem ezt a kilátást, a tájat, olyan rendezett és tökéletes volt minden, még egy-egy ilyen buli alkalmával is... sokat időztem idekinn. Óvatos léptekkel, elém nézve, és a lehető legegyenesebben igyekeztem elvánszorogni az egyik székig, ott lehuppantam, és egy cigire rágyújtottam, miközben az előttem lévő asztalon ácsorgó piás üveg tartalmát vizsgáltam.
Nem telt el sok idő, mire zajra lettem figyelmes, és a társaságunk másik tagját véltem felfedezni a homályban. Annyi éve ismerjük már egymást, hogy akár ezer közül is megmondanám, hogy Drine az... bár az utóbbi idők történései, eltávolodása nem hinném, hogy jó hatással volt a kapcsolatunkra. Ezzel együtt, igen sok aggályom is felmerül, amiket a lehető legnagyobb törődéssel igyekszem magamban tartani, ennek ellenére nem mindig sikerül. Ahogy figyelem útját, és látom, közeledik, megköszörülöm torkomat, apró figyelemfelkeltés céljából - mondjuk lehet, hogy alapból látta, hogy itt ülök -.
- Drine! Csatlakozz hozzám, kérlek. - Hangomon tökéletesen hallatszik, hogy spicces vagyok - de a részeg jelző jobban illik rám -, majd elnyomom a csikkemet, és egy idétlen félmosollyal köszöntöm a lányt, amikor közelebb kerül hozzám. Nem hinném, hogy bármi jó kisülhet ebből, de hát hinni, a templomba szokás, nem igaz?

Vissza az elejére Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Andrine Nygård-Koss

Andrine Nygård-Koss

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Nicola Peltz

»
» Vas. 18 Aug. - 13:18
Végigsöpri a tenyere a sövény kínosan egyformára metszett oldalát, csiklandoz és olyan puhának érzi, mint semmi mást ezen a világon, talán csak a pázsitot a meztelen talpa alatt. A világ egy kicsit kidőlt, egy olyan kellemes negyvenöt fokos szögben, ami ugyan kicsit már megnehezíti a navigálást és az egyenes sétálást is, de még nem fenyegeti azzal, hogy a biztonságos talaj kicsúszik a lábai alól.
Ezen a nyáron most először vannak így együtt, ennek megfelelően jó pár vizsgákkal töltött hét után most ivott először olyan mennyiséget, hogy jó messziről integethessen csak a józanságnak. Meg sem tudná mondani, miért jött ki, valószínűleg émelyegni kezdett odabenn és ösztönösen szaladt ki a szabad levegőre, gondolván, hogy egy kis levegő majd jót tesz neki. Persze ha igazán végiggondolta volna, hoz magával vizet is, így csak mohó szaporasággal kapkodja a hűvös levegőt, egészen hidegnek érzi a bőrét, nemsokára biztos fázni fog, mint mindig, csak azúttal nem fog feltűnni neki.
Egyáltalán nem is venné észre Hellát, ha a lány nem szólítaná meg. Akkor is pont oda lyukadna ki, hogy csak utána átkozza magát érte egy kicsit, de amikor meghallja megtorpan, zavart mosollyal imbolyog előtte, mielőtt engedelmeskedne a kérésnek, és leülne Hella mellé az asztalhoz, a másik székre. Hosszan fújja ki a levegőt, hátradől, egy percre becsukja a szemét, de akkor rémesen forogni kezd a világ, így hiába érzi magát álmosnak, inkább kényszeríti magát, hogy Hellára nézzen.
- Vehetek egy szálat? - akad meg a pillantása a cigarettás dobozon, nem dohányzik rendszeresen, de ilyenkor azért inkább mégis, nem mintha azt remélné, hogy egy szál cigitől jobban érzi magát, hogy ettől majd nem kergetik a képek egymást a fejében, Helláról és Ragnarról, a kiabáló többiekről, Mika tenyerének érintéséről a csípőjén, erről az egész színes és feszült kavalkádról, amiről úgy tesznek, mintha a világ legjobb mókája lenne.
Vissza az elejére Go down

After party

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» The famous after party
» life is a party, and i dropped a six
» Let's talk party (privát)
» I'm gonna party like it's my civil right

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-