Ünnepélyesen esküszöm
hogy rosszban sántikálok

Üdvözlünk itt
üdvözlünk az oldalon!
Kedves Látogató!
Örömmel értesítjük, hogy felvételt nyert a Roxfort Boszorkány- és Varázslóképző Szakiskolába.
• • • • • • • • • • • •
1980. Sötét volt.. most félhomály van. A háború véget ért, de lehet őszintén örülni egy győzelemnek, amely egy olyan korszak eljövetelét jelenti, melyben az egykori halálfalók és talán szimpatizánsaikra üldöztetés, a túlélőkre pedig gyógyulás helyett a bizonytalanság vár? Mert a félhomályban már semmi nem egyértelmű: ki a barátunk, ki az ellenségünk - ősi szövetségek, kikezdhetetlen barátságok próbája ez. Talán épp itt az ideje, hogy válaszainkat ne csak itthon, hanem az egész varázsközösségben keressük - talán a béke lesz az, amely kinyitja ajtónkat más földrészek, kultúrák előtt.. talán mégsem vagyunk annyira egyedül, mint hittük.Talán mindig is erre vágytál: légy a világunk része.
Szívélyes üdvözlettel:
a Staff
• • • • • • • • • • • •

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
••  Elfelejtettem a jelszavam!
Multi váltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:

Jelszó:

Merengõ
legfrissebb történések

» A Nagyúr, Voldemort nincs többé, a háború hivatalosan is véget ért!
• • • • • • • • • • • •

» A nyolcvankettes parancs értelmében vizsgálat kezdődik mindazokkal kapcsolatban, akik valamilyen módon részt vállaltak halálfalói tevékenységekben, esetleg ezekről tudomása volt.
• • • • • • • • • • • •

» Egy kórság ütötte fel a fejét, egy betegség, amely képes megfosztani az egyént a mágiájától, képes muglivá tenni bármelyikünket. Honnan tudhadnánk, hogy nem lappang máris bennünk?
• • • • • • • • • • • •

» Tovább olvasok

Bagolyposta
eNtErS tHE chatroom
Friss posztok
pergamentekercseink

Prunus serrulata
Pént. 1 Május - 13:30
• • • • • • • • • • • • • •
Heracles C. Bancroft
in progress
Vas. 16 Feb. - 11:30
Lily Evans
Protego RPG
Hétf. 23 Dec. - 11:09
Vendég
Enigma Disease
Kedd 17 Dec. - 20:03
Vendég
Az új kezdet
Csüt. 12 Dec. - 14:01
Ilarion Dragomir
Van utolsó kívánsága?
Kedd 10 Dec. - 20:58
Heracles C. Bancroft
Lachlan Scamander
Pént. 6 Dec. - 12:16
Lachlan Scamander
érzékeny labirintus
Szer. 27 Nov. - 23:06
Owen Rookwood
Arianne & Mira
Csüt. 21 Nov. - 16:06
Mira L. Lacke
Törött tükrünk margójára
Szer. 20 Nov. - 12:05
Heracles C. Bancroft
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol a folyosókon?

Nincs

Jelenleg 7 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 7 vendég
A legtöbb felhasználó (66 fő) Szer. 6 Feb. - 21:13-kor volt itt.

Share

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

Mira L. Lacke
i'm up to no good

Mira L. Lacke

the devil's in the details

Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Hozzászólások :
54
▽ Értékelés :
31
▽ Avatar :
Willow Shields

»
» Csüt. 21 Nov. - 16:06
Gondolom, mostmár nehéz lenne kihátrálni. Illetve nem sokkal nehezebb, mint eddig, ha általában nézzük, csak ha engem ismerve.
Hagytam engedni a mélyen lappangó, enyhe kis kalandvágyamnak, meg rábeszélni magam, hogy mozduljak ki a komfortzónámból, és úgymond lássak egy kis világot. Vagy valami hasonló.
A kihátrálás legnagyobb akadálya meg én vagyok igazából, nagy gátlásokat kell még meglépnem előrefele is, de mostmár vissza is le kéne küzdeni ilyesmiket, mint mit szólnának érte, ha most feladom, győzködnének, hogy ugyan, gondoljam meg magam, meglátom jó lesz, nem mintha egy másik országba terveznék kimenni egy egész tanévre, ahol senkit nem ismerek. Úgyhogy most magamat győzködöm csak ugyanerről.
Végülis, nagy óvatosan annyit vállaltam csak, hogy a nyáron két hétre én fogok elkalauzolni a brit Roxfortból egy diákot, megmutatni neki az országot, az itteni varázslókultúrát, ilyesmi. Mások ebből a cserediák programos körből egy tanévre kimenni terveznek.
Tessék, Lu, mélyvíz, bátorságpróba, jégtörés - ha más nem megy, ott vannak segítségnek a pingvinek is - menj oda, beszélgess valakivel. Még a közös témátok is megvan, erre sem panaszkodhatsz.
-Szia- óvatoskodok oda a lányhoz, azt hiszem, egy évvel lejjebb jár, és ő például pont egy csere-tanévre menni készül szeptembertől.
-Te... jól hallottam, a Roxfortba tervezel kimenni jövőre?
Látod, Lu, nem volt ez olyan nehéz.
Vissza az elejére Go down

Arianne & Mira

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal