Oldalköltözés
clementia.
Kedves Mindenki!

Oldalunk új formában nyitotta meg kapuit: clementia. néven. Sok szeretettel várunk benneteket, ahogy új discordunkon is! Ott találkozunk! : )

b & caelor & effy

Lépj beljebb
ki jár itt?
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
 Elfelejtettem a jelszavam!
Multiváltó
válts felhasználót!
Felhasználónév:


Jelszó:


Bagolyposta
az oldalon fecsegõk
Friss posztok
pergamentekercseink

Hírek
Alastor Moody

Marietta & Catherine  EmptySzomb. 25 Dec. - 10:27
MARAUDDDERS
Alecto Carrow

Marietta & Catherine  EmptyVas. 5 Dec. - 0:12
Practise makes perfect... really?
Alex R. Emerson

Marietta & Catherine  EmptySzer. 21 Júl. - 14:54
Elkészültem!
Lucius Malfoy

Marietta & Catherine  EmptyPént. 9 Júl. - 1:06
Marvel Universe
Vendég

Marietta & Catherine  EmptyCsüt. 8 Júl. - 9:43
Lucius A. Malfoy
Lucius A. Malfoy

Marietta & Catherine  EmptySzer. 7 Júl. - 16:18
arasznyit fölötte léptek
Yves McGonagall

Marietta & Catherine  EmptySzer. 30 Jún. - 3:38
First Knight
Martin Nott

Marietta & Catherine  EmptyKedd 29 Jún. - 2:33
en passant
Anathema Avery

Marietta & Catherine  EmptyKedd 29 Jún. - 0:34
A hónap írói
a hónap posztolói
Erre kószálók
ki kóborol erre?

Nincs


Jelenleg 25 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 25 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (89 fő) Csüt. 10 Jún. - 19:03-kor volt itt.


Megosztás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down

I solemnly swear
I am up to no good

Catherine Scamander

Catherine Scamander

C’est la vie
Inaktív
Ki már nem játékos
▽ Reagok :
0
▽ Avatar :
Lili Reinhart

»
» Szer. 20 Ápr. - 22:19
Marie & Cathy
Szobatársak akcióban
Hétvége. Igaz, nemsokára itt vannak a vizsgák, de addig még egy hónapot tudok tanulni, most úgy döntöttem, pihenek. Egy kicsit úgyis fel kell takarítani a hálónkat mert már a héten összegyűlt egy-két ruhakupac és mivel szerintem egy hónapja nem nyúltunk semmihez, minden csupa por. Igaz, nem tart sokáig mindezt eltüntetni, de mégis csak lusták és tinédzserek vagyunk. Miután felhoztam magammal egy jó nagy adag kekszet és egy üveg turmixszerűséget, amiket természetesen letettem az asztalra, előkotortam a pálcám is, ami szintén a ruhakupac alatt hevert és pár hussintást végeztem, ami eltüntette a port és végül egy apró kis igével a ruháim elkezdtek összehajtogatódni és berepülni a szekrénybe amit az imént már kinyitottam. A tükörbe pillantottam, egyszerűen voltam ma felöltözve, egy cicanadrág emelte ki lábaim vékonyságát és fölé egy hosszabb pólót választottam, szerencsére mivel elég meleg van, rövidet. Hajam csak feltűztem, ilyenkor mindig azt piszkálnám ha lehetne, de nem kellene. Elővettem egy könyvet, és az asztaloz ültem, rágcsálni kezdtem és olvasgatni. Mivel most éppen nem volt itt senki, már-már kezdett megenni az unalom. Úgy éreztem nem akar eltelni az idő, nem is tudtam mihez kezdhetnék. Mondjuk találkozhatnék az ikertesómmal, ha már úgyis olyan keveset látjuk egymást, de mire őt is megtalálom... ki tudja, hol van. Jó idő elteltével becsuktam a könyvet, ma ehhez nem volt ihletem és amikor egy egyszerű csuklómozdulattal az ágyra dobtam, ajtónyílásra lettem figyelmes. Felugrottam teli kekszes szájjal, mint egy bolond vagy aki már nem látott ezer éve embert.
-Marie!! Mond, hogy van valami érdekes ötleted mit csináljunk mert nagyon unatkozoom! - Még ha leülünk és beszélgetünk nekem az is jó. Csak ne kelljen csendben üldögélni mert amikor éppen nem akarok csak pihenni és lazítani, biztosan halálra unom magamat. Hát ez aztán csúcs szuper! Lehet, hogy kicsit ijesztően festettem elsőre, de most már lenyeltem a kekszet és egy pohárba öntöttem magamnak a turmixból is, amit azonnal is le öntöttem rá. Már most jobban érzem magam egy kicsivel.


zeneszám • megjöttem ^^ • ©
Vissza az elejére Go down

Marietta & Catherine

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Marietta Purpleplum
» Marietta Sayre
» Marietta & Aaron - I love a challenge
» Lucius & Catherine
» Jesse & Catherine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
The Age Of The Marauders :: Archívum :: Befejezetlen játékok-